PDA

Просмотр полной версии : Греция (Greece)

Страницы : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96

katiaanne
08.11.2010, 02:31
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ??????
ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΒΡΑΔΙΑ...........
ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ!

ΠΑΙΔΙΑ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!Τ ΛΕΝΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΑΣΕ Η ΙΝΝΑ Ο ΕΝΡΙΚΕ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ Τ ΔΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ

ELINADB
08.11.2010, 02:32
ΤΖΑΜΠΑ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ :΄(

katiaanne
08.11.2010, 02:33
ΠΑΙΔΙΑ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!Τ ΛΕΝΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΑΣΕ Η ΙΝΝΑ Ο ΕΝΡΙΚΕ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ Τ ΔΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ
ΟΙ ΠΟΝΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΛΛΙΑ Η ΓΑΛΛΙΑ ΔΝ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΝΙΚΗΣΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ELINADB
08.11.2010, 02:34
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΕ? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΥ?

Dima_Is_Love
Ο ΙΤΑΛΟΣ ΗΤΑΝ...ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ...

valetta
ΤΡΕΛΛΟΙ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ! ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΖΟΤΕΛΕΤΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΝΟΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΝΕΜΗΘΕΙ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ...
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΣΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΨΗΦΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΝΤΙΜΑ (ΚΑΙ Ο ΕΝΡΙΚΕ, ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ;;) ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ;; ΠΟΙΟΙ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑΝΕ ΑΥΤΟΝ;;;

scully
08.11.2010, 02:35
ΔΕ ΞΕΡΩ, ΣΤΟΥΣ WINNERS ΠΑΝΤΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ
BEST EUROPEAN PONY PONY RUN RUN

Dimaniac
08.11.2010, 02:35
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΤΒ.
ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ.
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 02:36
ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ! ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ, ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ...Α, ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΔΩ, ΑΣ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΑΤΑΙ!

mina db
08.11.2010, 02:36
ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΝΤΙΛΙΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?????ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ ????ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ???ΤΙ ΑΝΟΡΓΑΝΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ???ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΝΤΗ ΤΗΝ ΛΟΝΓΚΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΤΗΝ ΓΚΑΓΚΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ!!!ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΛΙΚΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ -.- !!!!ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΙΤΑΛΟΣ ??????ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ !!!ΟΥΤΕ ESC ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΞΕΦΥΤΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΩΥΦΙΣΑΝ ΟΛΟΙ ....ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ......

scully
08.11.2010, 02:37
Ο ΙΤΑΛΟΣ ΗΤΑΝ...ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ...

ΜΑΛΙΣΤΑ...ΠΙΟ ΑΙΣΧΟΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ...

Dima_Is_Love
08.11.2010, 02:37
ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!

katiaanne
08.11.2010, 02:38
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΤΒ.
ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ.
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΩΔΙΑ Ν ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΓΙΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΕΛΕΟΣ ΘΕΛΩ Ν ΠΛΑΚΩΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΟΠΙΑΖΟΥΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ
ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΤΙΜΑ Ν ΜΝ ΞΑΝΑΠΑΣ

valetta
Η ΠΑΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩΔΙΑΣ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ! ΤΙ ΦΙΑΣΚΟ! ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΝ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ! ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 5 ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ! ΠΙΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΣΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ...ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΑ B.E.A, ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ?

ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!!!!........
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΕΛΙΟ...
...ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΜΑΖΙ, ΚΛΑΥΣΙΓΕΛΩΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ...
ΚΑΙ ΟΡΓΗ, ΚΑΙ ΘΥΜΟΣ ΚΑΙ... ΚΑΙ... ΚΑΙ...
ΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ;; ΜΙΑ ΓΚΑ ΓΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ 4 ΒΡΑΒΕΙΑ...
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!

ELINADB
ΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΗΚΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ,ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΑΔΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΒΟΡΙ,ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΛΕΝΕ, ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Η Ο,ΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???
ΜΑ...ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ!

evi..!
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ??
ΜΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ?? ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ??
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ..!!!!! ΦΤΟΥ ΤΟΥΣ..!!!
ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΕΝΡΙΚΙΕ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΛΕΣ ΠΗΡΕ ΨΗΦΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΓΚΩΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ??
ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ..ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ? ΓΙΑ ΝΑ BΓΑΛΟΥΝ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΙΚΗΤΗ? ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!

Bilanitsa_4life_
08.11.2010, 02:41
SHAME ON THEM!

Dimaniac
08.11.2010, 02:41
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ "ΒΡΑΒΕΙΑ".
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ.
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΨΗΦΩΝ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Ο ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ. ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ..
ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΗ ΑΞΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ, ΑΠΛΑ...

ELINADB
08.11.2010, 02:42
ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΠΑΛΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΡΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΘΛΙΟΙΙΙ
ΚΑΛΕ ΤΙ ΒΡΙΖΟΥΜΕ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΓΑΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΤ ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΙ Κ ΚΑΛΥΕΤΡΑ!

evi..!
08.11.2010, 02:43
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ "ΒΡΑΒΕΙΑ".
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ.
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΨΗΦΩΝ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Ο ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ. ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ..
ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΗ ΑΞΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ, ΑΠΛΑ...

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΗΞΕΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?? ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ??
ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΝΤΟΥΥΥ..!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΩΣΕ ΨΗΦΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ..ΠΡΑΓΜΑ!!!!
ΑΙΣΧΟΣ!! ΕΛΕΟΣ..!!

Dima_Is_Love
08.11.2010, 02:43
ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ? ΔΕΝ ΠΙΚΡΑΘΗΚΑ ΔΙΟΛΟΥ! ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΑΒΕΙΑ, ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΡΩ! ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!
ΕΓΩ ΤΑ 'ΛΕΓΑ! ΦΥΓΕ ΝΤΙΜΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ! ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ: "ΝΤΙΜΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΓΥΡΕΕΙ Η ΚΟΛΩΝΙΑ ΣΤΑ ΣΚ@@Α? Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΑΚΥΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΜΠΡΟΥΚΛΥΝ!ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ, ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΛΟΥΣ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΦΕΤΟΣ? ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΑΚΥΡΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ, ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ Ο ΙΤΑΛΟΣ, ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Ο ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ! "

ELINADB
08.11.2010, 02:46
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΗΞΕΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?? ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ??
ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΝΤΟΥΥΥ..!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΩΣΕ ΨΗΦΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ..ΠΡΑΓΜΑ!!!!
ΑΙΣΧΟΣ!! ΕΛΕΟΣ..!!

ΠΑΙΔΙ Μ ΤΙ ΨΗΦΟΥΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΕΣΥ???ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΨΗΦΟΙ!!! Η ΧΩΡΑ ΤΣ ΤΣ ΨΗΦΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΤΣΗΞΕΡΑΝ ΔΛΔ ΨΙΧΟΥΛΑ... ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΕΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ..ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ) ΠΡΩΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΕΤΣΙ Γ Ν ΣΠΑΝΕ ΠΛΑΚΑ..ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΛΛΗ ΕΞΗΓΗΣΗ!
ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΝΙΚΗ Μ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΞΙΑΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ

mina db
ΠΦΦΦΦ..ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ,ΣΥΧΑΘΗΚΑ,ΒΑΡΕΘΗΚΑ...!!!!ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΞΕΣΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Μ=ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΑΑΘΕ 1'' ΤΟ 'VOTE' ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ DIMA ΜΑΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ.....
ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ....ΟΣΟ ΜΕΝΩ ΞΥΠΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ....ΑΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ....ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΩ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ DIMOYKIA!!!!!

scully
ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΠΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...
ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΕΜΑ, ΟΧΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ..
ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΑΥΤΟ ΜΝΜ ΚΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ... ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ.

ELINADB
08.11.2010, 02:49
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ!!!
ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΑ,ΕΣΤΩ!!!

ΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ...ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ!!!
ΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ, ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ!

evi..!
08.11.2010, 02:50
ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΠΙΚΡΑ,ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ..!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ..ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ..ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..!!!
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ,Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΦΙΑΣΚΟ..!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑΙ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ..!!!

katiaanne
08.11.2010, 02:51
ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΠΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...
ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΕΜΑ, ΟΧΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ..
ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΑΥΤΟ ΜΝΜ ΚΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ... ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ.
ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ Ν ΠΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Π ΨΗΦΙΖΑΜΕ Π ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ Ν ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΝΙΚΗΤΗ!ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΝΕΥΡΙΚΟ ΣΟΚ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Μ ΡΧΕΤΑΙ Ν ΒΡΙΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ Η ΕΜΕΙΣ Η ΕΣΤΩ Ο ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ!
Ν ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ Ν ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ Τ ΧΡΟΝΟΥ Γ Ν Τ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ

ELINADB
08.11.2010, 02:52
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ...ΓΤ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΕΣ!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΗ!!!

valetta
08.11.2010, 02:54
ΕΝΑ ΑΤΥΧΟ ΣΥΜΒΑΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗΝ...
ΑΣ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΛΗΞΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΑΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ!
ΤΙ ΕΙΧΑΜΕ, ΤΙ ΧΑΣΑΜΕ;;
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΦΑΒΟΡΙ Ο ΝΤΙΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΟ... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΕΧΑΝΕ ΑΠΟ ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ (ΑΜ' ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ... ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ...ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ;;; ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ;;) ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΑΛΗΘΟΦΑΝΕΙΑ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΗΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΚΑΜΕ;;
ΕΝΤΑΞΕΙ, ΡΕΨΑΜΕ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ... Ε, ΚΑΙ;; ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ! ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!
ΑΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΝΤΙΜΟΑΣΧΟΛΙΕΣ ΜΑΣ!
ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ+ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΠΟΛΥ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΔΩΣΑΤΕ ΡΕΣΤΑ!!
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ...
ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΕ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΟΥ DIMA BILAN!!
H ΚΑΤΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ!!!
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

Dima_Is_Love
08.11.2010, 02:55
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΝ!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ! Η ΓΚΑΓΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ, Ο ΜΠΙΜΠΕΡ ΑΝΤΡΑΣ, Ο ΙΤΑΛΟΣ Β.Ε.Α.. ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΕΚΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΡΔΙΟΧΤΥΠΟΥΣΕ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ! ΑΣ ΜΗΝ ΑΔΙΚΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΝΤΙΜΑ, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! ΜΟΝΑΧΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΝΕΙΜΕΙ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ! ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΡΘΩΠΟΙ...

ELINADB
ΟΧΙ.ΔΕΝ 8Α ΓΙΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΨΩΡΡΟΒΡΑΒΕΙΟ.. ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ "ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ..." ΓΤ ΨΩΡΡΟΒΡΑΒΕΙΟ ΕΙΝΑΙ, ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΠΑΤΗ!!!
ΑΛΛΑ ΚΑΤΙΟΥΛΙ Μ, ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ..ΤΙ ΜΠΛΕΞΙΜΟ!
ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ.....
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΤ ΔΕΝ....ΔΕΕΕΕΝ!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΕΣ!
ΤΑ ΛΕΜΕ

katiaanne
ΘΕΛΩ Κ ΓΩ Ν ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ Μ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΗ!!ΠΗΓΑ Κ Τ ΧΩΣΑ ΣΤΟ ΜΤΙΒΙ ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ Π ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΚΠΛΗΚΤΑ!!!ΩΧ ΔΝ ΞΕΡΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΗΡΕΜΗΣΩ

Dimaniac
08.11.2010, 02:56
ΕΓΩ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΔΙΝΑΝ ΣΤΟΝ ΕΝΡΙΚΕ ΕΠΔ ΤΟ ΣΟΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ "ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΟΥΝ" ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΠΤ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ!! ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ!
ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΟΤΙ 5' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ, ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΜΤΒ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΛΗΡΟ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΩΡΑ ΜΟΥ, ΑΣ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ.
ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ ΩΣ ΝΤΙΜΙΚΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ!
ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ,ΤΟΝ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ.
ΑΠΟ'ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ "ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ".
ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ,ΟΥΤΕ Ο ΝΤΙΜΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!

katiaanne
08.11.2010, 02:58
ΡΙΤΑ Μ ΕΛΙΝΑ Μ ΕΓΩ ΔΝ ΘΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΟΜΟΥΝΑ ΤΟΣΟ ΑΝ ΧΑΝΑΜΕ ΑΠ ΤΟΝ ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ Η ΕΣΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΙΝΝΑ[ΠΤΟΥ!] ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩΣΕ ΥΠΟΨΙΕΣ ΑΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΙ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΙΤΣΑΡΙΑ!!!
ΤΙ Ν ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΑΩ Ν ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ Ν ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΑΝ Κ ΔΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 03:02
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ.

ΡΙΤΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ! ΔΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝΕ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΝΤΙΜΑ" ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Ν'ΑΓΑΠΑΣ..."

http://www.youtube.com/watch?v=7Z3riml2J48

dimonela
08.11.2010, 03:02
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΥΤΟΣ !! ΝΑ ΠΕΙΣ Ο ΕΝΡΙΚΕ - ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΕΙΝΑΙ, Η ΙΝΝΑ ? ΟΚ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ, ΟΙ ΑΦΡΟ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ[ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ..] Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙΡΔΙΣΕ ΓΙΟΥΡΟ, ΕΒΓΑΛΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΤΛΠ.. ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ?!
ΤΕΣΠΑ -ΣΤΗΜΕΝΟ-ΣΤΗΜΕΝΟ-ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΜΕΝΟ-
ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ..
ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.. ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ "ΨΗΦΙΖΑΝ", ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ..

scully
08.11.2010, 03:25
ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΔΗΛΑΔΗ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BEST EUROPEAN ACT ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ! ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΟ ΤΙΤΛΟ BEST EUROPEAN ACT , ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ TO ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΟΥΣ, ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑNAΚΟΙΝΩΣΟΥΝ!
ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΟΟΥ, ΓΥΦΤΟΣΟΟΥ, ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ, ΛΕΝΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΒΟΥΝ!
ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΛΕΜΕ!! ΚΑΚΩΣ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΑΞΙΑ!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΑΙΟ...ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!
ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Κ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BEST MAIL !!
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΠΑΤΟΥΣΕ ΣΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟ!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ!

valetta
08.11.2010, 17:17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ, ΚΑΘΩΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΕΜΑ.
ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ «ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΥΚΟΛΑ, ΑΝΕΤΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΠΟ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ DIMA BILAN»

ΛΟΙΠΟΝ, ΜΠΟΡΕΙ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΚΡΩΣ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑΤΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΝΑ ΝΤΥΝΟΤΑΝ ΜΕ ΧΟΙΡΟΜΕΡΙΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΔΕΙΞΑΝ (!!) ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «ΒEST E.ΑCT» (ΔΕΝ ΜΕΤΑΔΟΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ, ΚΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ – ΚΙ ΕΔΩ ΑΤΥΧΟΣ ΓΑΜΩΤΟ;), ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ MTV. ΚΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΚΑ ΑΝ ΚΙΝΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΘΑΡΗ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ. ΑΝ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΗΡΕ Ο ΝΤΙΜΑ 4 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΨΗΦΟΥΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΤΟΣΟΥΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ (ΕΚΑΤΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΜΟΥ).

ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΝΤΙΜΑ;;;

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ: ΓΙΑΤΙ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΨΗΦΟΥΣ, ΘΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ 4 ΕΚΑΤΜΡ ΚΑΙ ΚΑΤΙ, Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 5 Ή 6!!
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;;;
ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΚΟΜΠΙΝΑ!!!
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΨΗΦΩΝ, ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ, ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ: ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΧΑΚΕΡΣ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥΝ ΣΤΟ «VOTE» ΤΟΥ ΙΤΑΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΝ ΤΗ ΜΙΑ ΨΗΦΟ ΣΕ 100 Ή ΣΕ 1000! ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΕΡΙΧΝΕ 100 ΨΗΦΟΥΣ, ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΟΥΣΕ ΓΙΑ 1000 Ή ΓΙΑ 10000!!

ΜΗ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΑΤΕΣ ΣΕ ON LINE ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ!! (ΕΔΩ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ LORDI, ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ, ΑΡΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΧΑΚΕΡΣ! ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!)

ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΗ 1000 ΤΑ 100 ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΗΡΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΨΗΦΟΥΣ!! ΟΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ, ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΚΟΙΝΟ, ΚΙ ΕΠΡΕΠΕ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΟΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ… ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΠΙΑ!
ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ MTV NA ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΙΤΑΛΟ (ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΙ – ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ) ΛΟΓΩ ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΩΛΥΜΑΤΟΣ, ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ!! ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΠΕΡΥΣΙ!!

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΗΔΙΑΣΜΕΝΗ, ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛ. ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΑΟΡΑΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ!!
ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ… ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΥΡΟΣ, ΕΝΑΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ, ΕΝΑ ΑΟΥΤΣΑΙΝΤΕΡ, ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΦΙΑ Ή ΑΠΟ ΚΡΑΤΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΠΟ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΑΛΑ «ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ», ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΦΗΜΗ, ΠΡΟΒΟΛΗ, ΧΡΗΜΑ, ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑ, ΧΡΥΣΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ…

ΕΠΕΙΔΗ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ,

ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ;;;
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ…

dreamshores
08.11.2010, 17:51
Μετά την χθεσινοβραδινή φαρσοκωμωδία αποδείχθηκε περίτρανα πως οι μαφίες που ανεβάζουν και εξαφανίζουν καριέρες καλά κρατούν. Ο νόμος του Ομερτά πάει κι έρχεται, το σύστημα επιτρέπει μόνο σε όσους δεν το απειλούν να εισχωρήσει σ' αυτό. Όποιος ξεφεύγει από τα καθιερωμένα και επιδιώκει να δημιουργήσει τη δική του φαμίλια, εξοντώνεται επί τόπου. Προσωπικά, είμαι 100% πεπεισμένη πως το αποτέλεσμα όχι απλά ήταν προκλητικά στημένο, αλλά προσχεδιασμένο με τέτοιο τρόπο ώστε τελικά να μην υπάρχει μεγάλος νικητής, αλλά μεγάλος χαμένος. Φαίνεται καθαρά από τον τρόπο με τον οποίο μια ολόκληρη κατηγορία και μάλιστα η σημαντικότερη, αφού τα βραβεία φέρουν τον χαρακτηρισμό "Ευρωπαϊκά", εξαφανίστηκε! Στο τέλος της βραδιάς κανείς μα κανείς δεν ήξερε ποιος ήταν ο Καλύτερος Ευρωπαίος Καλλιτέχνης. Κι από την άλλη όλοι εμείς με τα αυτιά, τα μάτια και την ψυχή μας βιασμένη από τα αίσχη που διαδραματίστηκαν στις οθόνες μας να αναζητούμε τους λόγους για τους οποίους δεν μας δώσανε το βραβείο... Υπάρχει τεράστια πιθανότητα το αποτέλεσμα να αλλοιώθηκε από χάκερς, όπως προανέφερε η Ρίτα και τελικά το MTV να βγει λάδι, όμως η δουλειά βρομάει άγριο στήσιμο. Το MTV ούτως ή άλλως θα βγει λάδι, τέτοιες υποθέσεις τις παίζουν στα δάχτυλα. Και δυστυχώς για μας και ιδιαίτερα τον Ντίμα, το ηλεκτρονικό και το ηθικό έγκλημα δύσκολα αποδεικνύονται.

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Ελευθερία, η οποία θα προτείνει στον Ντίμα να αρνηθεί να λάβει μέρος ξανά σ' αυτή την παρωδία. Του αξίζουν πολλά περισσότερα και όχι να του φέρονται σαν χαμένο, σαν κάποιον που διεκδικεί αλλά δεν κερδίζει.. Δεν του αξίζει αυτή η φήμη.

Και κάτι τελευταίο: Μήπως αυτή η αηδία θα έπρεπε να λέγεται American Ξέκ...α Μ. Α.; Πού καταντήσαμε...

Bilanitsa_4life_
08.11.2010, 18:03
ΑΧ.. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ...
ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?ΕΧΕΙ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ???
ΟΥΤΕ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...

katiaanne
08.11.2010, 18:53
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΟΥΚΛΕΣ Μ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ
ΔΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ[ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ]ΑΠΛΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΚΙΑ.Τ ΕΙΠΑΜΕ Κ ΧΤΕΣ Τ ΛΕΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΔΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ Τ ΟΥΤΕ Η ΓΙΑΓΙΑ Τ ΟΥΤΕ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΑΣ ΠΙΤΣΑΡΙΑ.Κ ΝΑ Μ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ Τ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΥΠΑΣ Π ΒΓΗΚΕ ΑΠ ΤΟ Χ ΦΑΚΤΟΡ
Κ ΠΕΡΣΙ Ν Μ ΠΕΙΤΕ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ Κ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ Ν ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ Κ ΨΗΦΙΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΣΗΜΟΥΣ ΜΑΝΓΚΑ[ΜΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΥΤΟΥΣ Κ ΑΝ ΔΝ ΤΟΥΣ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ]ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ/.?ΑΡΧΙΣΑΝ Ν ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?
ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Τ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ [ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ] Κ Ν ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ Γ Ν ΝΑΙ ΝΤΙΜΑ ΜΠΕΣΤ ΡΟΣΙΑΝ ΑΚΤ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΝ ΝΙΚΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΔΝ ΘΑ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΩ
ΓΕΛΑΩ Κ ΚΛΑΙΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ Μ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΑΣ Π ΜΕΣΑ ΣΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΕΡΝΟΥΝ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΑΣ
Η ΟΛΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΙΣΧΟΣ !Η ΛΟΝΓΚΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ Η ΡΙΤΑ ΝΤΥΘΗΚΕ ΧΟΙΡΟΜΕΡΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΑ ΜΠΑΚΣΤΕΙΤΖ ΟΣΕΣ Τ ΒΛΕΠΑΤΕ ΑΠ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΙΝΟΥΣ ΤΟΥΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ Ν ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ''ΑΣΤΕΙΑ'' ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΔΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ Ν ΓΕΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ ΑΥΤΕΣ
ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΕΜΑ[ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ]ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΑΝ ΕΥΡΩΠΑΙΟ ΜΟΝΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΜΠΕΣΤ ΓΙΟΥΡΟΠΙΑΝ ΑΚΤ Ν ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ !ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ Π ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑΝ Κ OI KINGS OF LEON K O BON JOVI Γ Ν ΑΝΕΒΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΕΝΡΙΚΕ Κ ΔΝ ΠΗΓΕ Γ ΜΕΝΑ@ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΜΠΑΜ ΣΤΗΜΕΝΟ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ Γ ΜΕΝΑ Ν ΝΙΚΗΘΗΚΕ Ο ΝΤΙΜΑ Κ Ο ΕΝΡΙΚΕ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ@Κ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΜΠΙΜΠΕΡΟΣ ΤΟ ΜΠΕΣΤ ΜΕΙΛ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠ ΡΑΠΕΡ ΕΜΙΝΕΜ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ AMERICAN IDOL K OXI TO EMA

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ν ΜΙΛΑΩ Γ ΩΡΕΣ Γ ΑΥΤΟ Τ ΘΕΜΑ

Bilanitsa_4life_
08.11.2010, 19:33
EXEI TA MTV Η ΤΑΤΙΑΝΑ...

evi..!
08.11.2010, 19:33
"επιτρέπει μόνο σε όσους δεν το απειλούν να εισχωρήσει σ' αυτό. Όποιος ξεφεύγει από τα καθιερωμένα και επιδιώκει να δημιουργήσει τη δική του φαμίλια, εξοντώνεται επί τόπου."
ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ, ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΤΟΥ ΕΠΕΤΡΕΠΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ,ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ..!!
ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕΤΙ ΣΑΧΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΤΡΕΨΕΙ ΟΛΑ, ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΘΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ..!!
ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΕΙΔΩΛΑ, ΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΜΕ ΑΞΙΕΣ,ΙΔΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ..!!
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΧΘΕΣ, ΠΕΡΥΣΙ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.!!
ΕΧΟΥΝ ΘΩΡΑΚΙΣΕΙ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΧΑΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑΣ,ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝΕΛΥΣΕ ΤΟ ΡΙΤΑΚΙ ΜΑΣ..!!ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..!!! ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ..! ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ..!
Η ΖΩΗ ΟΜΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΕΜΠΟΔΕΙΟ..ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ..!!
ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ..!!!ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ!!!

ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΠΑΙΓΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Η ΧΘΕΣΙΝΗ..ΑΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΛΟΙΠΟΝ..!!

katiaanne
08.11.2010, 20:40
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΑΓΡΙΑ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ!!ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ Τ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ Μ!![ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΞΥ ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΕΙ ΧΙΧΙ[ΥΠΟΠΑΡΕΝΘΕΣΗ:Ε Ν ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΧΙΟΥΜΟΡΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ] ]

valetta
08.11.2010, 22:09
ΑΛΗΘΕΙΑ, ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ;;; ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΘΥΜΩΜΕΝΟ;; ΒΑΛΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...!
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ;;; ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΤΗΣ;;

ΑΣΧΕΤΟ: ΛΕΤΕ ΝΤΙΜΑ+ΕΝΡΙΚΕ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ...ΝΤΟΥΕΤΟ;; ΧΑ ΧΑ ΧΑ!! (ΔΙΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ, ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ...)

ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΤΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ!! ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ "ΑΣΤΕΡΙ" ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ (ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΩΡΑ)... ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ, ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΖΙΑ.
ΝΤΙΜΑ, ΕΜΠΑΙΝΕ, ΧΩΣΕ, ΒΑΛΕ ΛΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕ!!!

ΑΜΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΟΥΜΕ Σ' ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ, ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ... Α ΜΑ ΠΙΑ!! ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΠΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΘΥ ΔΡΟΜΟ, ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΤΑΛΑΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΕΔΑΦΟΣ!!
ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΤΙΜΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥ!
ΕΧΩ ΛΑΘΟΣ;;

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:22
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ Ο ΕΡΗΜΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ... ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΩΔΙΑ! 4 ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΠΩΣ ΔΗΘΕΝ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΝ ΖΩΝΤΑΝΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΕ ΟΘΟΝΕΣ... ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ, ΜΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ? ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΊΒ...
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ! ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟ! Η ΓΚΑΓΚΑ Π.Χ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΝΙΚΗΣΑ 'Η ΟΧΙ! ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΠ'ΟΛΟΥΣ!

ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΗ, ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΗ, ΕΝΑΣ ΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΙΣΧΥΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΔΡΑΣΗΣ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ)

Ο ΘΥΜΟΣ-ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ, ΜΟΝΑΧΑ ΛΙΓΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ. ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΔΩ ΓΙΑ 6η ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ!

valetta
08.11.2010, 22:30
ΩΩΩ!!! ΜΑ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΤΙ ΕΥΓΕΝΗΣ... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ!!

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ! (ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΕΙ;; Ή ΑΠΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ Τr;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ, ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ...
ΠΕΣ ΤΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΜΜΕΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:30
ΑΛΗΘΕΙΑ, ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ;;; ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΘΥΜΩΜΕΝΟ;; ΒΑΛΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...!
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ;;; ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΤΗΣ;;

ΑΣΧΕΤΟ: ΛΕΤΕ ΝΤΙΜΑ+ΕΝΡΙΚΕ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ...ΝΤΟΥΕΤΟ;; ΧΑ ΧΑ ΧΑ!! (ΔΙΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ, ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ...)

ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΤΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ!! ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ "ΑΣΤΕΡΙ" ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ (ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΩΡΑ)... ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ, ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΖΙΑ.
ΝΤΙΜΑ, ΕΜΠΑΙΝΕ, ΧΩΣΕ, ΒΑΛΕ ΛΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕ!!!

ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ. ΤΗ ΨΥΧΗ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΡΙΤΑ ΜΟΥ! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ,ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ, ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΡΟΣΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ, ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΡΘΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΕΔΙΩΚΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΤΑΞΙΩΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΘΕΑΜΑΤΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΟΗΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΗΘΙΚΗ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ! ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕ Ο ΝΤΙΜΑ "ΘΕΑΜΑ" ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΙ! ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ, ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ, ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ! ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ "ΧΟΙΡΟΜΕΡΙΑ", ΠΑΜΠΕΡΣ, ΠΟΡΝΕΣ, ΛΕΦΤΑ, ΓΚΕΪ, ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ! ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΚΕΙ...

katiaanne
08.11.2010, 22:34
ΡΙΤΑΚΙ Μ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Π ΕΓΡΑΨΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Τ ΠΗΡΕ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΝΗΡΑ ΠΩΣ ΕΧΤΕΣ ΔΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ
ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ>??[ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ]
ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΑΚΩΝΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ
Κ ΡΙΤΑ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΟΝΗΡΙΑ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ Γ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!![ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΧΑΧΑ]ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:34
ΩΩΩ!!! ΜΑ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΤΙ ΕΥΓΕΝΗΣ... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ!!

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ! (ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΕΙ;; Ή ΑΠΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ Τr;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ, ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ...
ΠΕΣ ΤΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΜΜΕΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!

ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Η ΤΕΛΕΤΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ! ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΟΗΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ!
ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

Υ.Γ. ΟΧΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟ! ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ.

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:42

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Τ ΠΗΡΕ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΝΗΡΑ ΠΩΣ ΕΧΤΕΣ ΔΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ
Κ ΡΙΤΑ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΟΝΗΡΙΑ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ Γ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!![ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΧΑΧΑ]ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΡΙΚΕ? ΑΛΛΟΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ! ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΓΡΙΑ Η ΑΝΑ... ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ! ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ "YOU ARE LIKE TIMBARLAKE" ΔΕΝ ΤΗ ΧΩΝΕΥΩ! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ! ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ? ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΡΩΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ, ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ, ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕ ΣΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΒ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ, ΝΤΡΟΠΗ, ΣΕΒΑΣΜΟΣ, ΑΓΑΠΗ! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΤΙΜΑ! ΟΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΕΘΝΩΣ!

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:45
Ο ΝΤΙΜΑ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΙΩΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ! ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΑΓΝΗΤΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΚΥΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ! ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΕΝΥΑ..

katiaanne
08.11.2010, 22:45
ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Κ Ο ΕΝΡΙΚΕ Κ Η ΑΝΑ ΔΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ Ν ΡΕΖΙΛΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΑΠΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Γ ΜΕΝΑ !ΑΛΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:48
ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Κ Ο ΕΝΡΙΚΕ Κ Η ΑΝΑ ΔΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ Ν ΡΕΖΙΛΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΑΠΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Γ ΜΕΝΑ !ΑΛΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ

ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ? ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΒΟΗΘΗΘΕΙ"! ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ, ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΚΑΛΟΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ, ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΩ ΝΑΙ! ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...

katiaanne
08.11.2010, 22:50
ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Τ Κ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΣΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:50
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΑ... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠ ΚΙΡΚΟΡΟΒ ΣΕ ΚΑΤΙ! ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΩΣ "ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗΝ "ΤΕΛΕΤΗ" ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΙΣΧΟΣ! ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ! ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ!"

katiaanne
08.11.2010, 22:52
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΤΕΣ Κ Γ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΙΠ ΛΟΛ!ΕΙΠΕ Κ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:53
ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Τ Κ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΣΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ! ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΗ ΜΑΔΡΙΤΗ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ...

dimi15salonika
08.11.2010, 22:54

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ KATIANNE Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΠΕΣ ΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΜΕΝΓΚΟΝΙ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΝΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

katiaanne
08.11.2010, 22:57
ΔΗΜΗΤΡΑ Μ!!!!!ΤΑ ΞΕΣ Τ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ Γ ΞΥΛΟ!!!ΑΝΤΕ ΜΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΝ ΡΩΣΙΚΗ ΜΑΦΙΑ Ν ΤΟΥΣ ΦΟΒΕΡΙΣΕΙ Γ Ν ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Π ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΙ Ν ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ Κ Ν ΜΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟ ΕΚΕΙΝΟ

Dima_Is_Love
08.11.2010, 22:58
ΓΕΙΑ Σ ΔΗΜΗΤΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΤΩΡΑ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!

katiaanne
08.11.2010, 22:58
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΚΟΥ ΛΙΓΟ ΝΤΙΜΑ ΔΕΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ Γ Ν ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ!!ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ Ν ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

dimi15salonika
08.11.2010, 23:02
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ Η ΑΔΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΗ ΣΥΜΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ Ο DIMA ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΧΑΛΙ!!!!!!!!

katiaanne
08.11.2010, 23:03
ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΤΙΜΙ Μ!@!!!!!!

dimi15salonika
08.11.2010, 23:13
ΟΚ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

Dimaniac
09.11.2010, 01:53
Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΠΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ...
ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΤΡΟΠΟ, ΚΑΙ Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΠΑΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΘΕΙ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΤΒ??
ΤΟ ΜΤΒ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ, ΚΑΙ ΩΣ ΤΕΤΟΙΑ, ΕΠΙΔΙΩΚΕΙ ΤΗ ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΕΡΔΟΥΣ ΤΗΣ.
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ "ΣΟΟΥ" ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΑ. ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΥΠΕΘΕΣΑΝ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ, ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ ΝΑ ΓΔΥΝΕΤΑΙ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΕΠΙ ΣΚΗΝΗΣ!!
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΘΕΑΜΑ, ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΟΑΣΗ ΚΑΛΑΙΣΘΗΣΙΑΣ! (ΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΩ ΠΟΤΕ!)

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΠΩΘΕΙ, ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ 'Η ΟΧΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΥΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙ...
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΘ'ΕΑΥΤΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΛΑΒΗΣ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ!
ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΩΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ ΠΡΟΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΠΧ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΡΙΚΕ?
ΜΗ ΛΕΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ!
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΧΕ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ, ΜΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΜΑ, ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ, ΓΤ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ.
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΡΩΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΗΤΑΝ ΧΤΕΣ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ, ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΑΛΛΟ ΝΟΗΜΑ ΣΤΟ BEST EUROPEAN ACT! ΘΑ ΤΙΜΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ, ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΝΟΤΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ!
ΚΑΙ ΙΣΩΣ, ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ 'Η ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ.
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΟΥ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΥΕΛΕΣΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ1000.
ΟΠΟΤΕ, ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ.
ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΩΣ ΣΩΣΤΕΣ ΦΑΝΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ!

katiaanne
09.11.2010, 16:46
ΝΙΚΗ Μ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ Σ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΟΜΩΣ@@@
Γ Ν ΜΝ ΓΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ Ν ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ Ν ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Γ ΑΥΤΟΝ ΔΝ ΤΟ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ Μ Ν ΜΝ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΩ!Γ ΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ Ν ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Ν ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΠΕΣΤ ΡΟΣΙΑΝ ΑΚΤ!ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΜΩΣ Κ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Τ
Τ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Τ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΙΚΗ Μ ΜΕ ΕΞΕΦΡΑΣΕΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ

Dima_Is_Love
09.11.2010, 18:12
ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΜΑΘΕΤΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΕΙΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΕΘΙΑ ΠΩΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ... ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΑΡΧΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΦΑΣΑΡΙΑ ΕΝΟΨΕΙ ΤΩΝ ΕΜΑ... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΥΛΙΣΤΟΜΟΝΤΕΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΖΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ. ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΤΟΥ ΡΩΣΙΚΟΥ ΜΤΒ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ EVENT... ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ... ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΩΣ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟ ΟΛΟ ΚΛΙΜΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...
ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΕΠΙΜΑΧΕΣ ΦΩΤΟ... ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, 15 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ. ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΛΑΜΒΑΝΕ ΧΩΡΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ FASHION SHOW ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ROSY GARBO ΚΑΙ Η ΛENA ΗΤΑΝ Η "ΝΟΝΑ" ΤΟΥ ΣΟΟΥ ΑΥΤΟΥ... ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΓΙΟΡΤΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΥΛΙΣΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΥΤΗ, ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΕΚΕΙ ΤΗ ΝΕΑ ΤΟΥ ΚΟΛΕΞΙΟΝ .
ΑΝ ΤΑ ΛΕΩ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΣΟΡΡΥ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΛΛΑ Η ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΓΛΥΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΡΚ ΜΕ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑ ΣΤΑ BACKSTAGE...ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΧΕ ΚΟΙΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗ Ν.Υ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΥΠΟ... ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΓΙΑΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΛΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΔΑΣ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ... ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ, ΑΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΨΕΓΑΔΙΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑ ΚΕΡΑΤΟ! ΕΞΑΛΛΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΩΣ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟ, ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΗ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ? ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΕΝΑ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΛΙΝΚΓ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΑ 30! ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο "ΦΙΛΟΣ" ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΙΑΣΗΜΟ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ... ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΦΜΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΠΕΔΙΩΚΕ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ... ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΜΩΣ...ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΝΕΜΕΙΞΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΙΑΛΙΑ, ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΦΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΗ ΠΙΚΡΙΑ... Η ΛΕΝΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΚΟΜΗ, ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, Ο ΝΤΙΜΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ, ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΝ ΑΝΡΘΩΠΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΣ ΕΡΓΕΝΗΣ... ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΠΙ ΑΡ...ΟΧΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ! Ο ΝΤΙΜΑ, ΙΣΩΣ ΣΑΝ ΑΝΡΘΩΠΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣ ΨΕΥΤΙΚΟΣ(ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΚΙ ΑΝ ΑΚΟΜΗ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ), ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΟΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ, ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ...ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΦΤΗΝΑ ΚΟΛΠΑ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝ Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕ ΤΟΣΟ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΑΓΑΠΑ, ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΣΤΑ ΜΜΕ...
ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΤΕΛΕΙΑ ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΖΗΤΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ...
ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟΣΟ ΟΜΩΣ Η ΛΑΜΨΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ...ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΩΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ... ΚΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΪ ΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ! ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ Ν' ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ! ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΝΑ Μ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

evi..!
09.11.2010, 21:37
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΟΣΤΟΜΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΤΩΝ ΕΜΑ KAI KATAΦΕΡΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΔΑΞΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΔΙΚΟΥΝ..!! ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..!!ΟΧΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΑΔΙΚΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ..!!ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ..!! <3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΝΑΙ ΟΤΑΝ Η ΛΕΝΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ..!!
ΒΕΒΑΙΑ, ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ..!!
ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΜΕΑ,ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ..!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΜΙΑΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ Η ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΑΙΖΕΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟ ΡΟΛΟ..!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ..!!ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ..ΝΑΙ Η ΛΕΝΑ ΙΣΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΗ,ΑΠΟΚΤΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΘΕΤΙΚΑ..!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..!!
ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ,ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΗ..!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΙΕΤΑΙ..!!!
KAI ΠΡΕΠΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!! ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ..!!!
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΛΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ..!!

scully
09.11.2010, 23:43
ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ:

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΝΕΥΣΤΙ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ!
ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ, ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΨΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΥΤΩΝ!
ΕΚΤΙΜΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΤΟ ΟΤΙ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΩΝ, ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΝΟΗΜΑΤΑ !
ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΣ ΕΥΘΕΩΣ, ΣΤΑΡΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ, ΔΕΝ ΜΑΣΑΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΒΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ , Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ Κ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΑΦΕΝΟΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΟΚΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ …..ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΜΕΝΑ! ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!
ΚΑΙ ΛΕΩ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ, ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!
ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΕΧΩ ΣΚΑΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΕΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΕΧΩ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΡΧΕΙΟ) ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΡΩΣΙΚΑ , ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΡΙΤΑ (ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ)ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ!
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ; ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ;
ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΦΕΙΔΩΛΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ, ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ, ΝΑ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΞΩ ΠΟΣΟ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΕΝΑ ΚΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ! ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ Η ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ….ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΠΗΓΕΣ ΣΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!
ΟΡΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΑΙΡΕΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΛΟΝΙΖΟΜΑΣΤΕ!
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑΜΕ:
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΥΜΑ Η ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ?
ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ Η ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ?
ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΑΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ, ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ, ΓΙΑ PR ! ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ?????
ΚΑΙ Ο ΚΙΡΚΟΡΟΦ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΟΥΡΙΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΙΧΜΕΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣΧΕΤΙΣΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΘΑΡΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΣΤΕΡΝΙΣΤΗΚΑ ΟΜΩΣ ΑΜΕΣΩΣ..(Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ Κ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ)

ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ, ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΟΣΟ ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ Κ Ο ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ…
ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΚΡΥΦΟ ΥΠΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ! ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ Η ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ…

ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ(ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ), ΠΟΛΥ ΨΑΓΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ….
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ Κ Η ΚΑΘΕ ΛΕΝΑ , ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ , ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΑΨΕΙ , ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ!
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΛΗΓΩΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ….ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΛΙΑ..
ΤΩΡΑ, Ο ΝΤΙΜΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΗΝΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΤΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ!
ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ, ΕΓΩ ΤΑΣΣΟΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ!
ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ, ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ, ΣΑΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ, ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 00:27
ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ, ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΛΛΕΞΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΗ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΓΑΜΕΝΟ, ΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ. ΩΣΤΟΣΟ ΤΟ ΠΙ ΑΡ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΞΗ ΑΓΝΩΣΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΛΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΤΟΝ ΛΕΝΕ FRANCESCO BELCARO KAI EINAI ITAΛΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΝΥΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΥΛΙΣΤΑΣ. ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΕ ΟΜΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ? ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ. ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΦΙΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ BELCARO. ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΣΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΙΟΥΛΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ ΕΝΑ FASHION EVENT ΣΤΟ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΣΤΥΛΙΣΤΑΣ, THN ROSY GARBO. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΟΨΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΦΡΑΝΣΕΣΚΟ, ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΓΙΟΡΤΑΣΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗ Ν.Υ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ! ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΙΖΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΩΡΑΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΠΕΛΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟΣ!
ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΩΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ?
ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ, ΟΠΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ. ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΜΦΕΒΑΛΑ: ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ! ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ! ΙΣΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΩΝ "ΣΤΑΡ" ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΜΠΟΡΕΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΥΣ "ΟΡΟΥΣ" ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ. Π.Χ. ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΕΡΩΤΙΚΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ! ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΩΡΙΑ, ΠΑΡΑ ΜΑΖΙ...ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ! Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΕΡΤΙΝΓΚ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ 'Η ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ...ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΙ ΑΡ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! Η ΛΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΤΣ@@ΛΑ, ΠΟΥ ΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΤΗΣ! ΦΕΤΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ? Ο ΝΤΙΜΑ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΚΕΡΑΤΑΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΗΝ ΠΩ... ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΟΛΑΚΕΥΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ! ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΣΤΟ ΒΡΟΝΤΟ Ο ΚΟΠΟΣ ΤΟΥ? ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΑΝ! ΤΟ ΠΙ ΑΡ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ! ΟΣΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΕΥΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙ ΑΡ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΛΗΞΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΙΝΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΧΩΡΙΣΑΝ... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΞΑΝΑ? ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΝΤΙΕΒΑ ΚΑΙ ΤΟ CHANGES NA ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΣΙΝΓΚΛ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ, 'Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΛΟΒΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ SAFETY ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ 2 ΜΗΝΕΣ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ, ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΠΙ ΑΡ! ΝΑ ΤΟ ΛΗΞΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ! ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΡΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΙΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΡΩΜΕΝΕΣ ΤΟΥ,ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2005, ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ Μ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ! ΟΛΕΣ ΞΕΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΨΕΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ! ΘΑ ΠΛΗΤΤΟΝΤΑΝ Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ, Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΣΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΘΑ ΚΛΟΝΙΖΟΤΑΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ! ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ ΣΟΚ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΗ ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ! ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΕΙ, ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΕΝΩΠΙΟΝ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ! ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΜΦΙΒΑΛΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΤΕ... ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ/ΒΛΑΨΕΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΛΑΣΕΙ Η ΜΟΙΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

ΝΑ ΚΙ ΕΝΑ ΛΙΝΚ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ:

http://www.patrickmcmullan.com/site/search.aspx?t=person&s=Francesco%20Belcaro&page=1&pgSize=64&sortdir=DESC

Dima_Is_Love
10.11.2010, 00:29
ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΕΘΙΑ, ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 00:38
ΚΙ ΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΝΤΙΜΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Ο ΝΤΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΔΡΙΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΔΩΡΑ, ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ!
ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ... ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ, ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΡΘΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ, ΚΑΝΕΝΑ ΠΙ ΑΡ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ, ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ 'Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΝΑ ΤΟ ΛΗΞΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ! ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ! ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΗΣΙΕΣ!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 00:49
ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ 46 ΚΑΙ 47, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΣΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΑΡΤ..

http://www.bilandima.ru/dbforum/showthread.php?397-Dima-in-the-Entertainment-Industry/page46

katiaanne
10.11.2010, 00:51
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙ ΛΕΤΕ Κ ΛΕΩ Ν ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΝ ΑΠΟΨΗ Μ!
ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΠΥΡ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ [ΠΡΑΓΜΑ Π Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ Π ΔΝ ΜΙΛΑ ΣΥΧΝΑ Γ ΤΝ ΛΕΝΑ ΠΑΡΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΙΣ ΡΩΣΙΔΕΣ Π ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΚΕΙ ΜΑΥΤΕΣ!!!]
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ Τ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ'΄?ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ?ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΑΠΗ?ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΗΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ??ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Π ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΕΤΟ ΜΠΙΛΑ ΛΙΟΥΜΠΟΒ ΛΙΩΝΩ....
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ ΕΓΩ Θ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Θ ΝΑΙ ΣΑΝ Ν ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΧΑΝΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΑΝ!!!ΔΝ ΥΠΟΣΤΗΞΡΙΖΩ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ ΑΠΛΑ Η ΑΠΟΨΗ Μ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ
Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ Ν ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑ Ν ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΕΡΑΣΤΕΣ ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΒΑΘΙΑ ΗΘΙΚΟΣ Κ ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΙΤΣ ΠΑΡΤΥ ΑΝΕΒΑΖΕ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΩΣ ΖΗΛΕΥΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ
ΝΑ ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Η ΛΕΝΑ Κ Ν ΥΠΟΔΥΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ 6 ΧΡΟΝΩΝ????
ΝΑΙ Η ΛΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ Ν ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ Μ Ε ΔΝ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΤΝ ΛΕΝΑ Ν ΦΙΛΙΕΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ Ν ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΑΝ ΞΕΚ..ΛΟ ΜΕΤΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΩΣ Η Ν ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΝΤΕΣ!Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Γ ΗΘΙΚΟ ΑΤΟΜΟ Κ ΜΕ ΣΠΟΥΔΕΣ
ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Ν ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΙΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ν ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ Ν ΚΑΘΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΗ ΤΗΣ Ν ΠΛΕΚΕΙ
ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΝ ΛΕΝΑ ΔΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΙΔΗΞΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΚΑΡΙΕΡΑ ΩΣ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Π Τ ΛΕΜΕ ΔΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΕΙΤ ΜΟΣ Η ΒΟΝΤΙΑΝΟΒΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΜΤΒΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΜΟΔΑ ΑΣΧΕΤΟ ΒΕΒΑΙΑ
ΔΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ Τ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Τ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΤΗ ΓΙΟΥΡΟ Κ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ
ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ
ΔΝ ΞΕΡΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΝΑ ΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ Ν ΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ ΥΠΟΚΡΙΤΡΙΑ ,ΤΣ...ΛΑ ΔΙΠΛΑ Τ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΟΛΟΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ>>>???Ν ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΜΑΓΙΟΡΚΑ??
ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ Τ ΜΑΤΙΑ Κ ΤΩΝ 2 ΔΝ ΒΛΕΠΩ ΠΙ ΑΡ ΒΛΕΠΩ ΑΓΑΠΗ ΛΑΜΨΗ ΣΠΙΘΑ~~
ΔΝ ΞΕΡΩ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Μ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Μ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΑΥΤΗ ΤΝ ΣΤΙΓΜΗ, ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗΣΑΣ

Dima_Is_Love
10.11.2010, 01:03
ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΤΙΜΙΚΕΣ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΞΕΧΥΛΙΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΛΑΜΕ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟ ΣΟΥ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ "ΕΡΓΟΔΟΤΗ" ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ? ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ "ΔΙΑΧΥΤΙΚΟΙ", ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΠΕΙΛΕΓΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ! ΑΥΤΑ!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 01:08
ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ...

katiaanne
10.11.2010, 01:09
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΙΛΑΝΟΠΑΙΔΑ!!ΑΝ ΔΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ[ΠΡΑΓΜΑ Π ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΠΟΛΥ] ΘΑ ΧΩΡΙΣΕΙ Κ ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕ ΗΔΗ Γ ΜΕΝΑ ΑΝ ΗΤΑΝ
ΤΙ Ν ΠΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Κ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΑ Κ ΕΥΗΜΕΡΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ Τ Κ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Ν ΛΑΜΠΕΙ Ν ΧΑΜΟΓΕΛΑ Ν ΜΝ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΣΥΓΚΡΑΤΗΕΘΕΙ Ν ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ Τ Κ Ν ΛΕΕΙ ΣΑΓΑΠΩ ΜΕ Τ ΜΑΤΙΑ!@@ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ Ν Τ ΛΕΕΙ ΣΕ ΜΑΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΟ ,ΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ Τ!Η ΚΟΠΕΛΑ Π ΘΑ ΧΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ Τ ΘΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΕΜΑΣ Π ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΤΗΣ ΕΝΑΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ Ν ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟ!

ΕΜΕΝΑ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Γ ΑΥΤΟ Κ ΛΕΩ ΟΣΑ ΛΕΩ Κ ΜΕ ΤΝ ΣΚΑΡΛΈΤ ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ ΝΑ ΤΑ ΧΕ Τ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΓΑ

katiaanne
10.11.2010, 01:10
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΕΓΡΑΨΑ

Dima_Is_Love
10.11.2010, 01:18
ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΕΠΡΕΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ! ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ!

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ? ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΑΚΟΜΗ Η ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΩΣ ΠΙ ΑΡ, ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

katiaanne
10.11.2010, 01:23
KALHNYXTA KOYKΛΑ Μ!!!!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 01:27
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ... ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΠΟΙΑ? 'Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ? ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΟΙΑ ΑΠ'ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΑΚΟΜΗ...

http://www.youtube.com/watch?v=7Z3riml2J48

katiaanne
10.11.2010, 01:30
ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ!ΜΠΟΡΕΙ Ν ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ ΙΣΩΣ ΑΠ ΤΗΝ ΛΙΑΛΙΑ ΠΧ ΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΜΙΔΡΑ ΕΠΟΥΛΩΘΗΚΕ ΑΥΤΟ Τ ΤΡΑΥΜΑ ΑΦΟΥ ΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

scully
10.11.2010, 01:48
ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ, ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ..ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΑΤΙ ΝΑ ΠΕΛΑΓΩΝΕΙΣ.ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ! ΔΕ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ! ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΤΑΡ, ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ!
ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΟΟΥΜΠΙΖ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ: ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΘΗΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΗΝ, ΝΥΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΕΡΑΣΤΗ, ΣΥΝΤΡΟΦΟ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ!
ΜΑ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ! ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΗΘΕΝ ''ΝΕΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ'' ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ , ΟΛΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΩΝ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΛΕΝΑ ΜΑΣ ΔΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΑΖΙ, ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥΣ, ΤΗΝ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ, ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΤΟΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΚΑΡΜΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΩΣΤΕ ΑΠΑΛΛΑΧΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ...

katiaanne
10.11.2010, 01:56
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ Μ ΧΙΧΙ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΟΥΛΕΣ Μ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΔΝ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΧΙΧΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ Μ ΕΤΣΙ &#168;)))
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ Σ ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Π ΝΑΙ ΣΤΗ ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΧΕΣΗ Θ ΤΟΥΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ.ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΧΑΡΟΥΜΕ Κ Ν ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ Τ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥΣ Κ Ν ΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΤΟΥΣ
ΧΕΧΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ Ν ΓΙΝΟΝΤΑΙ@@ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΠΟΡΕΣΩ Ν ΚΟΙΜΗΘΩ!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ Μ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΠΙ ΣΙ !!ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!

ELINADB
10.11.2010, 19:11
καλησπερα κοριτσια μου!!!
πολυ θεμα και παλι στο ντιμοσπιτακι μας!Τα είπε το μικρό μας ίσια και τσουβαλάτα!!!
Ντίμα, έπρεπε να πείς κι άαλλα, πολλάα αλλά τη γλύτωσαν οι άχρηστοι επειδή καταφέρνεις και βλέπεις όχι εγωιστικά τα πράγματα! Και γενικά το σχόλιό του διακρίνεται για τη μετριοφροσύνη του! Ούτε μέσα στα πράγματα αλλά ούτε αμμέτοχος! Και για αυτό αγαπάμε τον Ντιμάκο μας, γιατί είναι απλός και από τους λίγους καλλιτέχνες που έχουν μείνει... Γιατί αυτό σημαίνει καλλιτέχνης, αυτό που είναι και κάνει ο Ντίμα! Και το γεγονός οτι μετά από το παραμιλητό που προκάλεσε σε πολλούς το ΜΤΒ εκείνος τα άφησε όλα απαντώτας όπως μόνο ο ίδιος ξέρει και έτρεξε να δώσει χαρά σε παιδιά! ΚΑΙ ΡΩΤΩ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ?
Τώρα για το θέμα που προέκυψε με την Λένα και τον άλλον δεν θα πω τίποτα εναντίον της κοπέλας αλλά δεν θα τη δικαιολογήσω σε καμία περίπτωση που ενώ είναι σε σχέση με τον Ντίμα καθεται και φλερτάρει μία με τον Ρουρκ και τώρα με τον πιτσιρικά (μπροστά στον Μικυ αυτός πιτσιρίκι θα είναι)... 'Ενα θα πω: έτσι και έχει κάνει πατάτα στον Ντίμα εν αγνοία του μαύρο φίδι που την έφαγε!!! Αλλα δεν μιλάω γιατί δεν ξέρω! Θαυμάζω και εγώ τον τρόπο που τον κοιτάζει και την κοιτάζει και απλά θέλω να πιστεύω οτι είναι αληθινό αυτό μεταξύ τους!
Και να ρωτήσω και κάτι... Το άλμπουμ πού βρίσκεται? Στο δρόμο είναι, φτάνει, αλλά σε ποιά οδό ακριβώς?
χουχου

Dima_Is_Love
10.11.2010, 19:58
ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΕΛΙΝΑ ΜΟΥ? ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΕΠΙΤΥΧΩΣ! Ο ΝΤΙΜΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ LIVE ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ! ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑ ΤΟ BILLBOARD ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ! ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΦΗΣΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ! ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΙΓΕΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ! ΣΤΟ ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΤΟΥ! ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΩΚΕΑΝΟΣ" ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΣΤΙΧΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΕΔΩ, ΑΠ'ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΝΑ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ:

http://www.bilandima.ru/dbforum/member.php?2299-D

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΙΣΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΩΝ ΣΥΝΑΤΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ. "ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΣΦΙΞΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟΤΕ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΛΠ..." ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ! ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΝΕΑΡΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ!

17.08.07 Я впервые увидел Д.Б. А 01.07.08 Я стал самым счастливым человеком, т.к. мою руку пожал сам Д.Б.) 20.09.09 в третий раз увидел Диму Билана!!!=). 24.12.09 Поздравил Диму с Днем Рождения по телефону,общался с ним =)11.06.2010 Был на Премии Муз тв и снова видел Диму, и получил от Яны Автограф)

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ...ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝ ΣΤΗ ΜΑΔΡΙΤΗ ΣΤΟ ΠΛΑΪ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ! ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΓΥΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΤΒ, ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΡΕΝΤΙ" ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ "LIVE" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ KATI ΔΛΔ ΣΑΝ ΤΟ "LIVE WITH BILAN".

EΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ! ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ!

ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΩΣ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΑ!

evi..!
10.11.2010, 19:58
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥ..!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!

ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΦΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΘΑΡΡΩ..!!Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΘΙΕΡΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ(ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ)..!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ,ΕΙΤΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΙΤΕ ΦΙΛΙΚΗ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΤΡΟΠΟ..!!Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ? ΑΝ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..!!
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΙΣΩΣ ΝΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΟΥΛΕΣ(ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ)ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΔΩΣΜΕΝΗ ΕΚΕΙ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΑ ΝΑ ΤΡΑΒΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΛΚΥΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ "ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ"ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΟΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΚΥΠΤΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΥΣ..!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ, Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ..ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΡΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.!!

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ..!! ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΖΕΣΤΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΔΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.!!
ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΒΡΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??

ΩΩΩΩ ΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ..!!
ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΙΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ "ΔΙΚΟ ΜΑΣ", ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ..!!ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ.! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΤΙΤΛΟ.ΩΚΕΑΝΟΣ..ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..!!
ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..!!
ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΟΚΥΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ..!!!ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΤΡΕΛΑ..!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥΥ..!!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 20:15
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥ..!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!

ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΦΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΘΑΡΡΩ..!!Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΘΙΕΡΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ(ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ)..!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ,ΕΙΤΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΙΤΕ ΦΙΛΙΚΗ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΤΡΟΠΟ..!!Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ? ΑΝ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..!!
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΙΣΩΣ ΝΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΟΥΛΕΣ(ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ)ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΔΩΣΜΕΝΗ ΕΚΕΙ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΑ ΝΑ ΤΡΑΒΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΛΚΥΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ "ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ"ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΟΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΚΥΠΤΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΥΣ..!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ, Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ..ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΡΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.!!

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ..!! ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΖΕΣΤΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΔΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.!!
ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΒΡΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??

ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΧΡΟΝΟ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΑΛΛΜΠΟΥΜ, ΒΙΒΛΙΟ, ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΣΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΒΕΣ, ΤΑ EVENTS, ΤΙΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΕΣ, ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΤΗ ΛΕΝΑ! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ! ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ! ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΣΟΟΥΣ, ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Η ΙΔΕΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ! ΑΧ! ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑ ΠΙ ΑΡ! ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!

evi..!
10.11.2010, 20:22
ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΧΡΟΝΟ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΑΛΛΜΠΟΥΜ, ΒΙΒΛΙΟ, ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΣΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΒΕΣ, ΤΑ EVENTS, ΤΙΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΕΣ, ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΤΗ ΛΕΝΑ! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ! ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ! ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΣΟΟΥΣ, ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Η ΙΔΕΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ! ΑΧ! ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑ ΠΙ ΑΡ! ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!

ΑΧΧ..ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ..!! ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΟΥ.!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ Η ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΑ..!! ΟΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ..!
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ..!! ΑΛΛΑ ΟΚ,ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ..ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ..!!!

ELINADB
10.11.2010, 20:41
χααααααααααααααααααα... μαλιστα!!! Ευχαριστώ Ελευθεριάκι για τις πληροφορίες, η αλήθεια είναι οτι το είχα εντελώς ξεχάσει οτι ολοκληρώθηκε!!! Δεν πειράζει....
Αλήθεια????? Ουάουυ, αυτό και αν είναι τέλειοοο!!! Ενας Ντιμικός σε δράση!! χαχα, πολύ καλό, μακάρι να δωθεί η ευκαιρία και σε άλλους θαυμαστές να γράψουν ένα τραγούδι και αυτό μετά να μπει στο άλμπουμ.. Πωω!!! Κόλλησα τώρα!
ΑΧΑ καλά είχα την υποψία οτι το "Ωκεανός" θα μαγέψει τους πάντες.. Θυμάσαι,Ευάκι που σου το είχα πει? Χιχι!
Ναι καλέ, πάει και τελείωσε, είναι μαζί τα παιδιά! Αλλά μην μας προκαλείτε κυρία Λένα μας!!! Σας έχουμε σε εκτίμηση!

Dima_Is_Love
10.11.2010, 23:10
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΕ! ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ: ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑ, ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΓΙΑ ΤΟ "ΟΝ ΧΟΤΕΛ", "ΥΑ PROSTO..."! ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΟΨΙΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ!

http://101.ru/?an=port_news_page&uid=81436&sms_ss=twitter&at_xt=4cdabe2caf94624c,0

Dima_Is_Love
10.11.2010, 23:40
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΙ ΔΑΙΜΟΝΙΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΜΑΙ? ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΝ ΜΙΣΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ! ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΦΙΛΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΛΕΝΑ. ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΞΕΨΑΧΝΙΣΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΑ "ΕΝΟΧΑ" ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΜΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ! Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΑΝΙΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ, ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΛΑΓΕ ΑΝ Η ΛΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ! ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΝΕΙΡΑ! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ! Η ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΤΕΛΟΣ!

ELINADB
10.11.2010, 23:50
ουαου...τι τελεια συνεντευξη!!!
ποσο μ αρεσουν οι μεγαλες συνεντευξεις:)
ευχαριστουμε, Ελευθερία μας!!!
Οπότε τώρα μας τα είπε όλα το παιδί...
Ανυπομονώ για την ταινία..<3 και για το άλμπουμ, για το βιβλίο (που δεν έχω την παραμικρή ιδέα πως θα το διαβάσω) για τις συναυλίες.. ΑΧΧΧΧ!!!! τέλεια, τέλειααα <3

ELINADB
10.11.2010, 23:54
χα χα χα χα ΒΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΧΑ ΧΑ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ..ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΣΙ ΑΙ ΕΙ??????
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΗΞΑΝ???

Dima_Is_Love
11.11.2010, 00:25
χα χα χα χα ΒΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΧΑ ΧΑ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ..ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΣΙ ΑΙ ΕΙ??????
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΗΞΑΝ???

ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ? ΜΕ ΤΟΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η CIA ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!ΧΙΧΙΧΙ
ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ! ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΕΜΠΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΙΣΤΩ ΣΤΗ ΛΕΝΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ! ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!

Dima_Is_Love
11.11.2010, 00:30
ουαου...τι τελεια συνεντευξη!!!
ποσο μ αρεσουν οι μεγαλες συνεντευξεις:)
ευχαριστουμε, Ελευθερία μας!!!
Οπότε τώρα μας τα είπε όλα το παιδί...
Ανυπομονώ για την ταινία..<3 και για το άλμπουμ, για το βιβλίο (που δεν έχω την παραμικρή ιδέα πως θα το διαβάσω) για τις συναυλίες.. ΑΧΧΧΧ!!!! τέλεια, τέλειααα <3

ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕΛΙΔΑ! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΜΕ ΛΕΞΙΚΑ, ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΘΕΤΩ, ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΙ ΕΔΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!

Dima_Is_Love
11.11.2010, 00:41
We'll be your safety, Dimaaaaaaaaa!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=OLTNnd3cQS0

scully
11.11.2010, 17:29
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΔΗΣΟΥΛΕΣ ''ΤΣΙΜΠΗΣΑ'' ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΡΩΣΙΚΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ:

1) ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΦΙΛΜΑΚΙ, FATHER FROST, Ο ΤΙΤΛΟΣ...(ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ 2007 ΚΑΙ 2008 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ)

2) 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΝΣΕΡΤΟ- ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ 2010...ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ, Ο ΝΤΙΜΑ.

3) ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ, ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ , ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ, ΑΝ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΤΙ...Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ(ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟ), ΣΑ ΝΑ ΝΤΡΑΠΗΚΕ-ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΟΦΤΑ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΣΤΙΓΜΕΣ! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ, ΑΜΑΝ ΠΙΑ Μ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΓΡΑΦΩΝ!)

evi..!
11.11.2010, 17:31
Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ..!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ(ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ-ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΤΙΜΑ)ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ..!!
ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ..!! ΑΠΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΥΣΤΟΧΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..!
ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ..!!

evi..!
11.11.2010, 17:39
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΔΗΣΟΥΛΕΣ ''ΤΣΙΜΠΗΣΑ'' ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΡΩΣΙΚΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ:

1) ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΦΙΛΜΑΚΙ, FATHER FROST, Ο ΤΙΤΛΟΣ...(ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ 2007 ΚΑΙ 2008 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ)

2) 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΝΣΕΡΤΟ- ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ 2010...Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΝ.

3) ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ, ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ , ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ, ΑΝ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΤΙ...Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ(ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟ), ΣΑ ΝΑ ΝΤΡΑΠΗΚΕ-ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΟΦΤΑ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΣΤΙΓΜΕΣ! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ, ΑΜΑΝ ΠΙΑ Μ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΓΡΑΦΩΝ!)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ..!!
ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΠΟΥ "ΤΣΙΜΠΗΣΕΣ" ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ.!!!

ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ??ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ.!!!ΑΧΟΥ,ΑΧΟΥ ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΜΩΡΕ..!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.!!ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ!ΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ,ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ?
ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ??
ΑΑΑΑ ΜΑ ΠΙΑ,ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ??ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΠΙΑ,ΑΜΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΕΝΑ ΚΟΣΜΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΟΣΜΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΑΛΛΑ ΟΚ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ,ΕΛΕΟΣ!!

Dima_Is_Love
11.11.2010, 18:07

2) 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΝΣΕΡΤΟ- ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ 2010...ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ, Ο ΝΤΙΜΑ.

ΝΑΙ, ΑΡΧΙΣΑΝ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΔΥΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ...

ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ? ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΙΠΑ "ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ?''
ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΨΑΞΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΠΩΣ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ... ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΒΡΗΚΑΝ ΠΩΣ "ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΟ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ", "ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ-ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗ", "ΣΥΜΒΟΛΟ ΕΞΟΥΣΙΑΣ"!
ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΛΙΓΟ(ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΔΛΔ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ)... ΓΙΑΤΙ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ, ΙΣΩΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΙΝΔΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΔΛΔ...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΗΤΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ! ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ, ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ, ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ!

Dima_Is_Love
11.11.2010, 18:16
ΑΠΙΘΑΝΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jkJYOMJU940

Dima_Is_Love
11.11.2010, 18:24
ΙΝΦΟΜΑΝΙΑ:

http://www.youtube.com/watch?v=yWnf0EIY-6Y

scully
11.11.2010, 23:12
ΑΠΙΘΑΝΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jkJYOMJU940

ΑΧ! ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?????????

scully
11.11.2010, 23:18
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ?????? ΜΙΚΡΟ,ΑΛΛΑ ΣΚΕΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙ!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=iKbuA-R4oBg

valetta
12.11.2010, 20:27
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΝΤΙΜΟΥΛΕΣ!! ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ PR Ή ΑΛΗΘΙΝΗ. ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΑ. ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΛΗΓΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ Η ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ… ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΕΧΕΙ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΛΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ, ΘΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΥΤΗ Η ΣΧΕΣΗ. ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΜΙΖΕΙ ΟΦΕΛΗ (ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ Ή ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ), ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ… ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΕΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΑΡΑ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ. ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ.

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΘΕΛΩ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΑΙΜΟΝΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ, ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΕΣ ΠΩΣ Ο,ΤΙ «ΠΕΡΙΕΡΓΟ» ΚΙ ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ, ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΠΗΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ!! ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ, ΟΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΘΑ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΟΥ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΟΨΙΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕΣ! (ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΛΕΣ, ΤΟ ΔΕΝΟΥΜΕ ΚΟΜΠΟ…)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ «ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΗ» ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ NEWS ΝΑ ΨΑΡΕΥΕΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΟΟΥ, ΟΠΟΥ ΘΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΛΗΘΩΡΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΕΒΟ, ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΕ ΓΛΥΚΑ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ ΠΩΣ ΤΟ PORQUE AUN TE AMO TOY ΠΑΕΙ ΤΡΕΛΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ…

ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΟΣΩΝ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑΝ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΚΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΞΑΦΝΙΚΑ LIVE, ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!! ΑΝ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΔΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΕΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ!! ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΝΑ ΗΜΟΥΝ, ΠΑΛΙ ΤΥΧΕΡΗ ΘΑ ΔΗΛΩΝΑ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ… ΕΥΛΟΓΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΑ ΕΚΕΙ. ΧΑΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ, ΔΗΛ. ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΜΕΣΟ;; (ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΒΕΡΑ ΕΝΝΟΩ – ΚΑΠΟΤΕ ΦΟΡΟΥΣΕ, HTAN ΤΟ 2004 ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ). ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ, ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ (2006), ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ’07 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΔΕΙΧΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΚΟΝΤΥΛΩ, ΕΝΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ KATI EXEI ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ. ΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ,ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ, ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΑΓΚΑΣ ΤΟΥ ΨΥΡΗ. ΝΤΙΜΑ, ΓΥΡΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ 2004!
(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΑΚΙΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ …ΔΑΧΤΥΛΙΔΟΚΡΙΤΙΚΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΩ).
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ: ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ, ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ …ΑΝΔΡΟΓΟΝΑ (ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΚΛΠ), ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ. ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ… !! Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΑΚΡΥ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!! ΧΕ ΧΕ…

ΩΡΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΕΛΑΦΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ, ΕΠΟΧΗΣ 2006. ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ ΧΘΕΣ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ PROCESSING EKΛΕΙΣΑ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ YOU TUBE, ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ VIEWS ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ή ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ;;
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!

http://www.youtube.com/watch?v=L9CdNVEbgpI

scully
13.11.2010, 02:59
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΡΙΤΑ , ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΦΟΡΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΜΑΓΚΑΣ ΤΟΥ ΨΥΡΗ ΜΩΛΕ! ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΕΡΑΚΙ!
ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΩΣ...ΔΑΧΤΥΛΙΔΟΚΟΥΒΑΛΗΤΗ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ 2002 ΕΩΣ ΤΟ 2005 ΦΟΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΜΕΣΟ(ΘΕΣΗ ΒΕΡΑΣ)

http://i043.radikal.ru/1011/31/b8906428c2ec.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s016.radikal.ru/i337/1011/c6/9d894e7a0bf5.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s012.radikal.ru/i319/1011/25/4170bdff90f2.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s007.radikal.ru/i301/1011/22/d706b0f02847.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s13.radikal.ru/i186/1011/6c/997e5abeb221.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s016.radikal.ru/i336/1011/c6/8034a94c46f2.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s010.radikal.ru/i312/1011/76/92afba61767c.jpg (http://www.radikal.ru)

ΤΟ 2006 (ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ), ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΔΕ ΦΟΡΕΣΕ! ΟΣΟ Κ ΑΝ ΕΨΑΞΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ.

ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ 2007, ΦΟΡΑΕΙ ΕΝΑ ΣΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ! ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΦΕΡΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΞΥΛΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ...

http://s015.radikal.ru/i333/1011/0a/34e788f34b44.jpg (http://www.radikal.ru)

ΤΟ 2008, ΣΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ!

http://s013.radikal.ru/i323/1011/22/b5a160e16093.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s007.radikal.ru/i300/1011/f1/0c99fc0f18c8.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s008.radikal.ru/i306/1011/79/f4867091a67c.jpg (http://www.radikal.ru)

ΤΟ 2009...ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ, ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΟΝΤΥΛΩ! (ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ)

http://i079.radikal.ru/1011/6e/400acd0f327e.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s43.radikal.ru/i099/1011/59/0a81e5b1a8bd.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s010.radikal.ru/i313/1011/78/4a33d576fc8f.jpg (http://www.radikal.ru)

ΤΟ 2010 ΕΚΠΛΗΞΗ! ΕΧΟΥΜΕ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ! ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΟΣ ΔΕΙΚΤΗΣ! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΙΧΕΙΡΑΣ ΚΙΝΗΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ...

http://s004.radikal.ru/i206/1011/00/7deac7502962.jpg (http://www.radikal.ru)

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!

http://s012.radikal.ru/i319/1011/75/e05477a61775.jpg (http://www.radikal.ru)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΕΧΕΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΑΠΟ ΩΡΑΙΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ!!

ELINADB
13.11.2010, 13:41
αχ αχ αχ καλημερουδια σας!!!
Ε ΝΑΙΙΙΙΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! ΩΩΩΩΩ, ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΦΟΡΑΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΟΚ, ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!!!>???< ΜΩΡΕ ΕΛΕΟΣ...
ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΕΣ!
ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΠΑΡΤ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΨΙΛΟΧΑΜΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!
ΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΕΙ!

ΑΧΟΥ ΡΙΤΑΚΙ, ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ Α ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΕ, ΜΑΡΕ ΧΑΛΑΛΙΙΙ!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ..ΟΥΑΑΟΥ, ΑΣ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΟΥΜΕ!!
ΑΑΑ, ΞΕΧΑΣΑ, ΤΟ '06 ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΟΣ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ!!!!
ΕΛΕΟΣ...
ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΙΒΙ

ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΚΕ ΑΟΥΝ ΤΕ ΑΜΟ!! ΚΑΙ Θ
Α ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΡΙΤΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙΙΙ <3
ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ <3 ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΔΕΙΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ) ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ

Dima_Is_Love
13.11.2010, 16:08
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΕΡΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΣΤΙΣ 21 ΜΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ!!!! ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΑΝ ΜΠΑΝΤΟΕΒ. ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!
ΣΤΙΣ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗΣ ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ YOUTUBE ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 'Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ.
(ΣΗΜΙΩΣΤΕ ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΛΗΡΩΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΜΕΝΕΣ. ΚΑΤΑ 90% ΟΜΩΣ ΙΣΧΥΟΥΝ)

ΣΤΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΝΚΟ ΜΑΣ ΔΕΛΤΙΟ ΤΩΡΑ: Ο "ΑΔΕΡΦΟΣ" ΤΟΥ "ΤΥΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΦΙΛΙΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ F.B..
Ο "ΤΥΠΟΣ" ΕΙΧΕ ΔΕΧΤΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ. ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΗΣ ΕΥΗΣ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ! ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΛΔ "ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ! ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ!"
ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ... 'Η ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ 'Η ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

"ΝΤΙΜΑ, ΑΠΛΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ! " LIVE ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΜΕΡΟΒΟ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SoDzEe0oFvU&feature=related

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΜΕΡΟΒΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ:

http://www.youtube.com/user/DimaBilanINFO#p/u

Υ.Γ.1 ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ!!
Υ.Γ.2 ΡΙΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΥ...ΑΧ, ΠΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ!

ELINADB
13.11.2010, 16:15
xa xa xa ελευθεριακι μου, μολις πηγαινα να ανεβασω το βιντεο που ανεβασες~~~~~ χου χου τελειος ειναι ο ντιμακος και η ερμηνεια σε αυτο το τραγουδι καθως και η επαφη του με τον κοσμο που παντα με εντυπωσιαζει λες και ειναι η πρωτη φορα που το κανει!!!
ευχαριστουμε για το βιντεακι...<3
ααα, το κρατανε για εκπληξη το θεμα του κλιπ και μ'αρεσει αυτο!!!

χα χα χα χα ρεεεε τι εισαι εσυυ??? Τον εφαγες τον καημενο! αλλα καλα του κανεις του γκομενιαρη! χαχα

Dima_Is_Love
13.11.2010, 16:23
xa xa xa ελευθεριακι μου, μολις πηγαινα να ανεβασω το βιντεο που ανεβασες~~~~~ χου χου τελειος ειναι ο ντιμακος και η ερμηνεια σε αυτο το τραγουδι καθως και η επαφη του με τον κοσμο που παντα με εντυπωσιαζει λες και ειναι η πρωτη φορα που το κανει!!!
ευχαριστουμε για το βιντεακι...<3
ααα, το κρατανε για εκπληξη το θεμα του κλιπ και μ'αρεσει αυτο!!!

χα χα χα χα ρεεεε τι εισαι εσυυ??? Τον εφαγες τον καημενο! αλλα καλα του κανεις του γκομενιαρη! χαχα

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΙΝΑ ΜΟΥ? ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ ΤΗ ΛΕΝΑ? Α, ΠΑ ΠΑ!

Dima_Is_Love
13.11.2010, 16:27
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

scully
13.11.2010, 17:32
ΣΤΟ ΚΕΜΕΡΟΒΟ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΦΑΝ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΟΙΩΜΑ ΤΟΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ..
ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ!! ΥΣΤΕΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZGuUnO4d-ls

katiaanne
13.11.2010, 17:35
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΑ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ?????
ΝΕΑΚΙΑ ΖΟΥΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩ!!Τ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΒΓΗΚΕ Τ ΠΡΩΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕ Τ ΝΤΙΜΑ

http://www.youtube.com/watch?v=KAnjul5eEkw&feature=sub

ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ 6:50 ΜΙΛΑ Γ ΤΝ ΛΕΝΑ Κ Γ ΤΟ ΠΙ ΑΡ!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ Ν ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Γ ΤΝ ΛΕΝΑ ΣΑΥΤΑ Τ ΛΕΠΤΑ??ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Τ ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙ ΑΡ Κ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΚΛΑ Μ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

Dima_Is_Love
13.11.2010, 19:35
http://www.youtube.com/watch?v=KAnjul5eEkw&feature=sub

Η ΚΟΠΕΛΑ: "ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ...''
Ο ΝΤΙΜΑ: "ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ 2!" ΤΗ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ!
- ΝΑΙ, 4. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΥΕΤΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ. ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΙΟΥΡΟ, ΜΕΤΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΗ ΓΙΟΥΡΟ, ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΑΜΟΣ, ΟΛΟΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΚΟΛΠΟ! ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΣΕ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ? "
- ( ΕΔΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΕΙ, ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ!)
-ΚΑΛΑ! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ?
-ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ, ΕΚΕΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ! (ΧΛΕΥΑΣΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!")
-ΥΠΗΡΞΕ ΣΧΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΧΙ 'Η ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΣΧΕΣΗ ΚΑΘΟΛΟΥ?
- ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ "ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ? ΠΕΣ ΜΑΣ! " ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑ "ΠΙ ΑΡ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΙ ΑΡ!" ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΓΡΑΨΑΝΕ! ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΤΕ! ΣΩΣΤΑ? "ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟ" ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ! ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΟΗΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!
-ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?
-ΤΩΡΑ, ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΙ ΑΡ!

ΕΓΩ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ:
ΠΡΩΤΟΝ, ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ "ΖΑΤΣΕΜ ΒΑΜ ΕΤΑ ΜΠΥΛΑ ΝΟΥΖΝΑ?" (ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΣΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ? ΔΛΔ ΤΟ ΠΙ ΑΡ) ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ!
ΤΡΙΤΟΝ, ΟΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ " ΤΟ ΓΡΑΨΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΤΕ!" ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΚΑΛΑ, ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗ ΞΕΡΕΤΕ, ΠΩΣ ΠΙ ΑΡ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΕΙΔΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟ "ΠΙ ΑΡ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΙ ΑΡ", ΕΝΤΟΥΤΟΙΣ ΤΟ ΓΡΑΨΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΕΜΑ... ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ..."

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ! ΒΕΒΑΙΑ, ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ! ΕΤΣΙ, ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ!

katiaanne
13.11.2010, 19:50
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΣΑΓΑΠΩ!!!!ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ Μ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ Σ ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΤΟΝΑ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΤΑΞΕΙ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Ν ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ Ν ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙ ΑΡ ΑΦΟΥ ΟΥΤΟΣΗΑΛΛΩΣ ΟΤΙ Κ Ν ΠΩ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΡ ΑΥΤΗ ΤΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ Κ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ Ν ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΓΕΝΗΣ

katiaanne
13.11.2010, 20:16
Κ ΚΑΤΙ Π ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ 6:59 ΩΣ 7:03 ΠΩΣ ΚΟΙΤΑ Η ΛΕΝΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΜΙΛΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ

evi..!
13.11.2010, 20:34
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ..!!!
ΠΟΣΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ,ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ..!
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΞΙΖΕ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ..!
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥ..!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ..!!ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ.!!

ΑΧΧΧ...ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΟ ΛΙΟΥΜΠΛΙΟΥ ΤΕΜΠΙΑ LIVE..ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΟΟΟ..ΥΠΕΡΟΧΟΟΟ..ΜΟΝΑΔΙΚΟ..!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!!

ΧΑΧΑ ΕΛΕΥΕΘΕΡΙΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ..!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ..ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ..!!

ΚΑΤΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ..ΑΦΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ..!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΤΙΕΥΕΤΑΙ..!!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ..ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..!!ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ..!!!

katiaanne
13.11.2010, 20:42
ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??
ΡΙΤΑΚΙ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΛΛΑΓΕ!ΑΛΛΑ Ν ΣΑΙ ΚΑΛΑ Π ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΘΕΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Π Ο ΝΤΙΜΑ ΗΤΑΝ ΑΣΤΕΡΙ ΕΔΩ!!!ΕΙΣΑΙ ΔΑΙΜΟΝΙΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ Μ Π Τ ΧΕΙΣ ΑΥΤΑ Τ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ Ν ΜΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΟΥΛΙΩΤΙΣΕΣ Κ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΟ ΕΔΩ!!!
Γ Τ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΕΜΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ Τ ΦΟΡΑΕΙ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ ΓΕΝΙΚΑ Ν ΦΟΡΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΩΣ Ν Τ ΚΑΝΟΥΜΕ!!
ΡΙΤΑ ΑΣΧΕΤΟ Η ΕΡΕΥΝΑ Σ Γ Τ ΔΑΧΤΥΛΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΣΜΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ Ν ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Ν ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!

evi..!
13.11.2010, 20:44
ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??
ΡΙΤΑΚΙ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΛΛΑΓΕ!ΑΛΛΑ Ν ΣΑΙ ΚΑΛΑ Π ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΘΕΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Π Ο ΝΤΙΜΑ ΗΤΑΝ ΑΣΤΕΡΙ ΕΔΩ!!!ΕΙΣΑΙ ΔΑΙΜΟΝΙΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ Μ Π Τ ΧΕΙΣ ΑΥΤΑ Τ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ Ν ΜΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΟΥΛΙΩΤΙΣΕΣ Κ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΟ ΕΔΩ!!!
Γ Τ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΕΜΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ Τ ΦΟΡΑΕΙ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ ΓΕΝΙΚΑ Ν ΦΟΡΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΩΣ Ν Τ ΚΑΝΟΥΜΕ!!
ΡΙΤΑ ΑΣΧΕΤΟ Η ΕΡΕΥΝΑ Σ Γ Τ ΔΑΧΤΥΛΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΣΜΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ Ν ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Ν ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!

KAΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ..!!
ΕΣΥΥ???

katiaanne
13.11.2010, 20:47
ΕΧΟΥΝ ΝΤΙΜΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ??ΑΧ Τ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΑ Ν ΠΕΡΑΣΟΥΝ~~~~~
Κ ΕΓΩ ΜΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΦΥΣΙΚΑ Γ Τ ΑΛΜΠΟΥΜ Τ ΚΛΙΠ Κ ΤΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!

evi..!
13.11.2010, 21:06
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ Kemerovo (11.11.10)

http://s43.radikal.ru/i101/1011/ee/753b4a132e6c.jpg
http://s11.radikal.ru/i183/1011/d9/a38bbb69c027.jpg
http://s011.radikal.ru/i316/1011/70/6c1f8e4a46f8.jpg
http://s60.radikal.ru/i170/1011/fc/7dbfd3f9a57b.jpg
http://s42.radikal.ru/i098/1011/da/42c2ba7432af.jpg
http://i067.radikal.ru/1011/79/cfc505366823.jpg
http://s004.radikal.ru/i207/1011/d2/73648062c759.jpg
http://s016.radikal.ru/i335/1011/0b/c8158c6f126c.jpg
http://s013.radikal.ru/i323/1011/7d/e0a83384aaad.jpg
http://s013.radikal.ru/i323/1011/83/5f72a3a40f07.jpg

katiaanne
13.11.2010, 21:25
ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!ΑΧ ΑΥΤΟ Τ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠ 5 Μ~!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΥΗ Μ!!!
ΠΑΛΙΟ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ
http://www.youtube.com/watch?v=ag0AV0sCV5Y

scully
13.11.2010, 22:18
ΣΒΗΣΑΝΕ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ZOLICH !!!!!!!!!!!!!!!

scully
13.11.2010, 22:41
Κ ΚΑΤΙ Π ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ 6:59 ΩΣ 7:03 ΠΩΣ ΚΟΙΤΑ Η ΛΕΝΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΜΙΛΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ

ΠΡΑΓΜΑΤΙ!!! ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΙΑ!!!! ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ !!

scully
13.11.2010, 22:44
ΤΩΡΑ, ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΙ ΑΡ!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!! ΣΑΡΚΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΟΥ ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ!! ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΙΜΑ, ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ!

scully
13.11.2010, 22:56
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ , ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ..
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ.
ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΙ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΡΩΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗΣ ΚΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΟΣΟ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΙ ΑΡ, (ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙ ΑΣΤΡΑΨΕ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ!!) ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΑΛΗΘΙΝΗ!

katiaanne
13.11.2010, 22:57
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ Μ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ!ΤΙΙ???ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΕΒΑΖΕ Τ ΠΑΝΤΑ!!!!ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!

scully
14.11.2010, 14:16
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΚΙΕΒΟ! ΣΤΟ Ο.33 .......ΚΟΛΛΗΣΑ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MYtDChz3YYI

scully
14.11.2010, 14:32
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΖΟΛΙΧ ΣΩΘΗΚΕ ! ΣΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!

http://www.youtube.com/user/z0liCh

katiaanne
14.11.2010, 14:36
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΖΟΛΙΧ ΣΩΘΗΚΕ ! ΣΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!

http://www.youtube.com/user/z0liCh
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΩΡΑ Μ!
ΔΕΠΟΙΝΑΚΙ Μ ΣΩΘΗΚ ΤΕΛΙΚΑ?ΠΠΩΠΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙΤ ΕΓΙΝΕ ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ !!!
ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΣ ΣΩΘΗΚΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ

ELINADB
14.11.2010, 14:40
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΑΧ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ, ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΒΗΣΤΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΠΑΑΑ, ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ!!! ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ ΠΛΑΚΑ!

ΑΧΟΥΥΥΥΥ, Я ПРОСТО ЛЮБЛЮ ТЕБЯ ΛΑΙΒΒΒΒ!!!!!
ΤΕ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙ ΑΡ ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!
ΑΥΤΟ ΠΕΡΜΕΝΑΜΕ!

ΕΥΑΚΙ,ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΟΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ...!!!
ΩΡΑΙΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ <3

ΑΧ ΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΑΣ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΙΙΙΙΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!
ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΒΙΝΤΕΟ! ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΙΛΑΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ?

katiaanne
14.11.2010, 14:42
ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΑΧΜΩΛΕ !!ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ Ν ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ Η ΔΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ?

dreamshores
14.11.2010, 20:42
Καλησπέρα, κορίτσια!!! Πώς είστε; Εκλογές και αυτό το Σ/Κ, οπότε άλλη μια ευκαιρία για χαλάρωση. Η βδομάδα που πέρασε ήταν γεμάτη από Ντίμα! Θέματα, συνεντεύξεις, συναυλίες... Παράδεισος!

Είδα πως αυτή την εβδομάδα το κυριότερο θέμα που μονοπώλησε τις δημοσιεύσεις σας ήταν η σχέση του Ντίμα και της Έλενας. Η προσωπική μου άποψη είναι πως είναι μια αληθινή σχέση με πολλές ιδιαιτερότητες. Αναφερθήκατε ήδη, οπότε δεν θα τις επαναλάβω. Το σίγουρο είναι πως η Έλενα αποδείχθηκε πιο φιλόδοξη από όσο νομίζαμε και περιμέναμε... Σε σημείο που δίνει την εντύπωση πως προσπαθεί για την καριέρα της πιο πολύ από ότι ο Ντίμα για τη δική του! Στοιχεία πι-αρ λογικό είναι να υπάρχουν στη σχέση τους, είναι διάσημοι και οι δύο. Είναι όμως πολύ διαφορετικό να λένε πως όλη η σχέση τους είναι ένα δημοσιοσχετίστικο παιχνίδι. Δεν θυμάμαι ποια το είπε από εσάς, αλλά πιστεύω κι εγώ πως ο Ντίμα ως εργένης θα έβαζε φωτιά στις σελίδες των εφημερίδων με την -και καλά- σκανδαλώδη εργένικη ζωή του. Μια σχέση/ένας έρωτας εξ αποστάσεως που ώρες ώρες φαίνεται να φυτοζωεί στα μάτια μας μέσα από τα πενιχρά δημοσιεύματα ανά διαστήματα δεν είναι και ότι καλύτερο για κάποιον που θέλει να είναι στην πρώτη γραμμή. Ο Ντίμα όμως δεν χρειάζεται σκάνδαλα και άλλες συναφή μαλα*ίες για να είναι στην πρώτη γραμμή! Είναι καλλιτέχνης τεράστιος και το έργο του είναι αυτό που επισκιάζει όλα τα υπόλοιπα. Όσο κι αν προσπαθούν να του προσάψουν πι-αρ σχέσεις και σκάνδαλα, πέφτουν και θα πέφτουν σε τοίχο! Ο Ντίμα είναι καλλιτέχνης και αυτό είναι πρώτη του προτεραιότητα. Φάνηκε κιόλας από τα λόγια που έγραψε για τους θαυμαστές του την βραδιά των ΕΜΑ. Είναι καλά και ήρεμος -πιστεύω- σε προσωπικό επίπεδο και του βγαίνει στην αύρα του. Στο κάτω κάτω αυτό είναι το πιο σημαντικό: Να είναι καλά! Από 'κει και πέρα η κυρά-Λένη καλά θα κάνει να τον προσέχει περισσότερο, γιατί άγγελο επί της γης δεν βρίσκεις κάθε μέρα. Μόνο αυτό την συμβουλεύω...

dreamshores
14.11.2010, 21:16
(Άλλο ένα) καινούργιο βινετάκι!!!!! Είναι χάρμα!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=XhaDS2Qhj8M

ELINADB
14.11.2010, 22:04
επιτέλους, ήρ8αν τα χριστούγεννα (ντιμούγεννα)!!
χιχι αυτο το βιντεάκι στεργιαννή μου ειναι τέλειοοοοο!!!
είχα κολλήσει στην οθόνη... Υπέροχος, έδωσε ρέστα παλι!!!!!
αχου τον!
<3 ευχαριστούμε πολύ Στεργιαννούλα!!

cinema
14.11.2010, 23:55
Guys, we're preparing B-Day gift to Dima from Dima Bilan International club. Details are sent to your presidents - ask and discuss.)

Bilanitsa_4life_
15.11.2010, 15:44
HELLO CINEMA!!
OK,THANK YOU FOR THE INFORMATION SWEETIE!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!<3
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΟΠΟΥ Κ ΩΣ ΓΝΗΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΕΓΡΑΨΑ ΙΣΤΟΡΙΑ! ( ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ,ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ.... ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ 'ΧΕΙ ΦΑΕΙ!!!!!!!!!) ΧΑΧΧΑΧ!
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΝΤΙΜΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ ΧΩΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,Ε?
ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ?ΕΙΔΑ Κ ΤΗ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ... ΧΕΧΕ :))
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΤ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΗΚΑ..
ΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΣΤΙΣ 24/12 ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ??

Bilanitsa_4life_
15.11.2010, 15:58
http://www.amic.ru/news/136404/

ELINADB
16.11.2010, 19:26
γεια σας αγαπουλες μου!!!
αχ μαρισοφακι μου, ευχομαι να μπαινεις πιο συχνα <3
μας εχεις λειψει και εσυυυυυ :)
και το αρθρο εχει ενδιαφερον, πολυ κοντα στα χριστουγεννα <3

ωωωωω, πολυ μ αρεσει αυτο που βλεπω απο τη σινεμα.. Τι ετοιμαζουμε παλι στον Ντιμακο>????

Bilanitsa_4life_
17.11.2010, 01:48
γεια σας αγαπουλες μου!!!
αχ μαρισοφακι μου, ευχομαι να μπαινεις πιο συχνα <3
μας εχεις λειψει και εσυυυυυ :)
και το αρθρο εχει ενδιαφερον, πολυ κοντα στα χριστουγεννα <3

ωωωωω, πολυ μ αρεσει αυτο που βλεπω απο τη σινεμα.. Τι ετοιμαζουμε παλι στον Ντιμακο>????

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!!!!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ!!

Dimaniac
17.11.2010, 01:49
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ,Η ΣΙΝΕΜΑ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑ:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ!!!!

Dear friends, it's time to prepare Dima's birthday present!
Let's do our common video gift to his 29th anniversary! Some clubs did video congratulations to Dima earlier - so there's some experience. But this time we'll do common Dima Bilan International Club video congratulation! For this:

Each club, which takes part in the common video present, send me it's own video - congratulation to Dima. It should me titles in the beginning of the video, e.g., " Polish Fan Club" - in any font style. The video itself should be absolutely at your option, in any style and genre: it may be publicistic report, happening, performance, song, dance, art collage, drama, comedy, poem, animation, outdoor, indoor - and your fantasy may prompt to something totally special! The more variety it would be, the better. It would be good, if your video reflected specificity of your country, your club, and what just you want to tell Dima.
The lenth may be any, I don't think, that is would be long - the genre of congratulation is short by definition.
When I've got all your videos, I'll edit one common film from it, with common title. It will be our video gift to Dima.

SEND ME VIDEOS TILL 14 DECEMBER.

Video formats may be standard: MPEG, WMV, AVI. It would be better, if we had one ant the same format, so as it wouldn't problems with editing. So tell be beforehand, in which format you may do the video. So we maybe could choose one.

You may download video to
http://www.sendspace.com/
- it works everywhere.

Guys, please, report me, if you create the video, and in which formats you can do it. It would be good, if you tell me idea of the video, so as I could trace variety.
Don't download your video anywhere in the net! Since it's birthday present, it must be surprise for Dima.

In order to the present appeared as the present, is must have a cover. So I announce a contest for the best disc cover. Send me your designs. It should be lines on the cover:
The Dima Bilan International Club:
Happy Birthday, Dima!
On the back cover write which club did it and names of authors. So your work will be appreciated.)
The cover's dimensions:
FRONT: 135 mm (horizontal) х 118 mm (vertical);
BACK: 125 mm (horizontal) х 118 mm (vertical).

SEND ME COVERS TILL 14 DECEMBER.

If your club doesn't participate in the video, you can participate in the cover design anyway. It's independent tasks.

There's 1 month left. Good luck!

--
Best regards,

Ilyukhina Irina,
President,
The Dima Bilan International Club,

ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΣΙΝΕΜΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ:

Guys, it's the middle of November already, and, despite club's site still doesn't work, it mustn't interfere our activities. We will summarize totals of the Autumn anyway! Will choose the best foreign Club of the season, and see, which clubs are most active now among foreign Clubs. Send me your reports - what you did during the Autumn - your stories, photos, videos, ets. It's interesting to get to know!
And - I'll try to get presents to the best club.;)
--
Best regards,

Ilyukhina Irina,
President,
The Dima Bilan International Club,
www.bilanclub.com

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ??? ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ http://www.facebook.com/photo.php?fbid=469519422200&set=a.146391922200.119349.110398862200&pid=6030233&id=110398862200 , ΤΑ ΒΙΝΤΕΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΟΙ ΝΤΙΜΙΚΟΥΛΕΣ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΠΡΩΤΕΣ!!!! ΘΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ!!!!
ΑΧ, ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΝΚΛΑΜΠ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!
ΟΠΟΤΕ, ΣΤΕΛΝΩ ΑΥΡΙΟ ΜΝΜ ΣΤΗΝ ΙΡΙΝΑ (ΣΙΝΕΜΑ), ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14 ΝΟΕΜΒΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!!!

ΥΓ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΙΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΩ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ 6ΜΗΝΟ) ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ...
ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!!
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!

scully
17.11.2010, 03:15
ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ!!!!!!

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΝΜ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΣΟΥ ΣΤΟ UTUBE ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΡΙΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!

Dimaniac
17.11.2010, 03:47
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ!

ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ.
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΙΣ ΝΟΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΜΝΙΟΥ ΣΤΟ ΠΙΑΝΟ, ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΚΕΦΤΩ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΠΙΑΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝ ΤΑ ΑΚΟΡΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!

hREuBVmcQ94

ELINADB
17.11.2010, 20:36
ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ?????
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΥΠΕΡΟΧΟ!!! ΑΧΟΥΥΥΥΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!<3 ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΜΕ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ Η ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ??? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΧΜΕΝΟ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΝΤΙΜΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ!!!! :heart: :heart: :heart:

:yahoo: ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΣΤΑ ΜΠΕΣΤ ΓΙΟΥΡΟΠΙΑΝ ΑΚΤ (ΧΟΥΧΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ)
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!! ΣΩΘΗΚΑΜΕ!!!!
<3 <3 <3

ΑΧΟΥΥΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΡΝΤΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟΟ!!! ΑΦΟΥ Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ <3 ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗΗΗ ΤΕΛΕΙΟΟΟ :heart:

evi..!
17.11.2010, 20:38
ΝΙΚΗ ΜΟΥ..ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙΣ..!!

Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ,ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΥΛΙΚΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ..!!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..!!!
ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ..!!
ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΜΕΡΑ,ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ..!!!
ΑΧΟΥΥΥΥΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟΟΟΟΟ..!!

ΕΠΙΣΗΣ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ YA TEBJA POMNU ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΑΝΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΙΟ ΑΥΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΟΥ..!!

ELINADB
17.11.2010, 20:49
καλως το ευακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..ΞΕΡΕΙΣ!!! ΧΑΧΑ
ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!!
ΑΧΧΧ ΘΑ ΧΑΡΕΙΙΙΙΙ :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
ΟΥΛΑΛΑ ΑΜΑ ΒΓΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΕΣ Η ΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ <3
ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ!!!
εχω κανει ενα σωρο λαθηηηη!!! πιο πολυ παταω το πληκτρο που σβηνει παρα γραμματα..ελεος!!!αχαχα

evi..!
17.11.2010, 20:51
ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ, ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ..!!!

http://i071.radikal.ru/1011/87/905b968aef12.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_L5TGXZCN53RV.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_NQS6FXFY9RKQ.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_LJ4GZQYN3269.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_SYW63LVM34LE.jpghttp://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_JFHJWPYYZ52F.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_CRLJJS3CN3NL.jpghttp://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_LHW7WLYTQLCF.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_FQRHXXUDFWLT.jpg
http://nightout.ru/user_images/photo2/9237/nphr_2G6HM3HUW3ZM.jpg

evi..!
17.11.2010, 20:53
καλως το ευακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..ΞΕΡΕΙΣ!!! ΧΑΧΑ
ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!!
ΑΧΧΧ ΘΑ ΧΑΡΕΙΙΙΙΙ :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
ΟΥΛΑΛΑ ΑΜΑ ΒΓΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΕΣ Η ΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ <3
ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ!!!
εχω κανει ενα σωρο λαθηηηη!!! πιο πολυ παταω το πληκτρο που σβηνει παρα γραμματα..ελεος!!!αχαχα

Ω ΝΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ,ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΥΥΥΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..!!!
ΑΧ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΟΣΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ..!!!
ΣΙΓΟΥΡΑ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!
ΤΙ ΧΑΡΑ,ΤΙ ΧΑΡΑ..!!!

ELINADB
17.11.2010, 20:55
πω πω δευτερη,τριτη και τελευταια με τρελαινουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ν!!!
τι φατσουλα ειναι αυτηηηηηηηηηη ειδικα στη δευτερηηηη????

τνχ ευουκοοοο μ!

ELINADB
17.11.2010, 20:57
Ω ΝΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ,ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΥΥΥΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..!!!
ΑΧ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΟΣΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ..!!!
ΣΙΓΟΥΡΑ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!
ΤΙ ΧΑΡΑ,ΤΙ ΧΑΡΑ..!!!

νιιιιιιιιι...και ο Ντιμακος μαε ειναι απο τους ανθρωπους που εκτιμουν ο,τι γινεται με αγαπηηηη <3

scully
17.11.2010, 22:39
ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΡΕΣ!!!!!! ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ, ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ...... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ !!!!!
ΚΟΒΟΜΑΙ , ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!

scully
17.11.2010, 22:44
http://s012.radikal.ru/i321/1011/43/ac5bb3aa79b8.jpg (http://www.radikal.ru)

ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ''MUSIC RING'' TOY NTV ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΑΝ ΝΤΟΥΕΤΟ!!

Dimaniac
17.11.2010, 23:01
ΕΥΙΝΟ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ???????
ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ!!!!!
ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ, ΠΩΠΩ, ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΕΔΩ Ο,ΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΝΕΤ!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΓΙΑ ΟΣΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΝΤΙΜΟ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ (=ΝΤΙΜΑ) ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΝΗΜΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!! :give_heart:

Dimaniac
17.11.2010, 23:02
ΠΡΟΣ ΡΙΤΑ ΚΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ:
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ, ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ, ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΙΝΕΜΑ!

Dimaniac
17.11.2010, 23:42
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΕΙ!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΤΑΔΕΙ ΠΙΟ ΖΩΝΤΑΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΕΥΟΥΚΟ!!!

ELINADB
18.11.2010, 02:50
να και ενα βιντεο που εχει σχεση με τη φοτο της Δεσποινας που ειναι το παιδι μας με την λορακ!!!
τι γλυκας!!!
http://www.youtube.com/watch?v=KkMGRe_ItEU

ELINADB
18.11.2010, 03:38
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΑΜ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ (ΒΛΕΠΩ ΘΕΤΙΚΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΣ ΑΠΟ ΤΟ dimabilanclub ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΤΕΡ (ΣΤΟ BILAN NEWS ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ)!!!
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΤΟ ΛΕΩ... ΜΟΥΑΧΑΧΑ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ http://www.bilandima.ru/html/vote.shtml Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ ΕΔΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΙ ΤΟΚΥΟ ΧΟΤΕΛ!! ΗΑΑΑΑ..!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ:

Results of competition "to vote for Bilan and win a chance to star in his new video!

First of all, thanks to all who participated, who voted and to improve their results every day, those who are amazed by each new letter rate at which it votes. Dima Bilan, the second consecutive year, ranked second
in the polls for "Best European Artist 'ahead in this world star Enrique Iglesias.

Congratulations to the winners, a complete list of the 10 fastest look in the table. All 10 winners will receive prizes from Dima and Yana:)

Place Name City count of votes in 5 minutes
1 Maxim St. Petersburg 258
2 Margulan Astana 249
3 Sergey Rostov-na-Donu 216
4 Max St. Petersburg 200
5 Alexander Minsk 184
6 Bahriddin Mytischi 152
7 Tatiana Cahul 136
8 Ira 135
9 Julia 130
10 Hope Queens 128

(ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ)

ΝΑ ημουν ο μαξιμ που κερδισε...
ΑΠΑΠΑ...<3

Bilanitsa_4life_
19.11.2010, 02:07
Ελιναααακιιι μου!!!!!!!!!!!!!!
Χρονια πολλα κουκλιτσα μου,να σε χαιρομαστε!!!!Ο,τι επιθυμεις!!!!<3<3

ELINADB
19.11.2010, 02:22
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο00000000000000000000000000υυυ υυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :'( ευχαριστω αγαπουλα μου <3 <3 <3 <3
σε ευχαριστω πολυυ <3
και σε σενα χρονια πολλα αγαπηηη, αν και λιγο αργα...ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗ :heart:

katiaanne
19.11.2010, 16:36
ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ Μ!!!!ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ

ELINADB
19.11.2010, 17:55
spasibooo katioyliiiii mmmm <3

Bilanitsa_4life_
20.11.2010, 00:50
ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΩ..
ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 23/10!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ<3

iropasiou
20.11.2010, 01:20
KAΛΗΣΠΕΡΑΑΑ....! ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥ...! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΕΛΙΝΑΚΙΙΙ...!
ΑΧΧΧ ΤΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. .... ΠΡΙΝ 7 ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΦΡΑΣΗΗ...!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑ... ΜΑΚΑΡΙΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΛΥΘΟΥΜΕΕ...... ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΕΣ.... ! ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.. ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΩΛΕΙΕΣ.. ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΛΗ.. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ ΟΛΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.... ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ... ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ... ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ... ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΙΓΗ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.... ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ... ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΝΩΤΕΡΑ.. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΔΑΞΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.... ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ.. ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΡΑΦΩ ΑΡΓΑ ..ΚΑΙ ΔΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.. ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ 1 ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΥΦΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΝΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ....ΧΟΥΧΟΥ ΕΙΝΑΙΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ.. 1Η ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ.. ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΕΤΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΗ ΛΟΡΑΚ??

KOΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΣ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑΛΒΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΟΥ ΟΣΕΑΝ... ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ... ΛΑΤΡΕΩ ΤΗ ΦΩΝΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΝΕΙΡΙΚΟΟΟΟΟΟ....!!! ΝΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ..ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Η ΜΙΚΡΗ...
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/342_glamour/016.JPG
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/342_glamour/014.JPG
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/342_glamour/004.JPG
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/342_glamour/001.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/342_glamour/009.JPG
ΑΥΤΕΣ ΑΠ ΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ
http://s43.radikal.ru/i102/1011/00/98c46d85c22d.jpg
http://desmond.yfrog.com/Himg683/scaled.php?tn=0&server=683&filename=diwi.jpg&xsize=640&ysize=640
http://desmond.yfrog.com/Himg574/scaled.php?tn=0&server=574&filename=ydf.jpg&xsize=640&ysize=640http://desmond.yfrog.com/Himg695/scaled.php?tn=0&server=695&filename=fb9j.jpg&xsize=640&ysize=640
ΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΚΙΕΒΟ
http://s015.radikal.ru/i330/1010/f9/f52c9b51b307.jpg
http://s014.radikal.ru/i327/1010/a8/104ae55f77fa.jpg
http://s016.radikal.ru/i336/1010/88/c343a950cec7.jpg
http://s013.radikal.ru/i323/1010/22/2f56e2afb531.jpg
http://s010.radikal.ru/i313/1010/58/f5493ed2f4dd.jpg
http://s004.radikal.ru/i205/1010/d1/1e8e91278f48.jpg
http://s004.radikal.ru/i206/1010/bd/6f5d635530ec.jpg
http://s009.radikal.ru/i310/1010/8f/778b962f7104.jpg
http://s004.radikal.ru/i206/1010/a7/57fd3f95f849.jpg
http://s009.radikal.ru/i310/1010/a2/7257b72e353f.jpg
http://s008.radikal.ru/i304/1010/2b/a4e0e64ec97f.jpg
http://s013.radikal.ru/i324/1010/8e/ad66ffe5fd75.jpg
http://s005.radikal.ru/i212/1010/6c/4b14da50e59c.jpg
http://s004.radikal.ru/i207/1010/a2/f0d5608d0504.jpg
http://s003.radikal.ru/i203/1010/35/c75535a1e7be.jpg
http://s011.radikal.ru/i316/1010/2d/9b6434e34ad1.jpg
http://www.phl.ua/files/2010/10/30/52083/477201_large.JPG
http://s011.radikal.ru/i316/1010/79/9a93ef3e63d7.jpg
http://s009.radikal.ru/i307/1010/61/1cd620d16723.jpg
http://s008.radikal.ru/i305/1010/5e/9d2412fb1a33.jpg
http://s008.radikal.ru/i305/1010/43/688c3e205850.jpg
http://s014.radikal.ru/i329/1010/d0/fbfd4019ed73.jpg ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.. ΔΕΝ ΞΕΡΑ ΠΟΙΕΣ ΝΑ ΒΑΛΩ...
ΑΧΧ.. ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΤΑΤΕΣΣ,,
http://s51.radikal.ru/i134/1010/0c/5572510d0f9c.jpg
http://i073.radikal.ru/1010/7c/8dbb0a12e725.jpg
http://i077.radikal.ru/1010/0c/482ccf785901.jpg
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥΥ.... ΘΑ ΜΠΩΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ.. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ,,
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

iropasiou
20.11.2010, 12:23
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..... ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΙΙ?????? ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩ... ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥΥΥ
http://www.youtube.com/watch?v=cgP6wad2Udw&feature=player_embedded#!

МБиDи
20.11.2010, 19:55
Уважаемые гречане, где можно посмотреть ваши фотографии клуба??

Dimaniac
20.11.2010, 21:01
Уважаемые гречане, где можно посмотреть ваши фотографии клуба??

Привет!!!!
You can look at them here:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=469519557200&set=a.146391922200.119349.110398862200

МБиDи
20.11.2010, 21:07
Привет!!!!
You can look at them here:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=469519557200&set=a.146391922200.119349.110398862200

спасибо!
......................

ELINADB
20.11.2010, 23:10
omggggg!! HΡΩ ΜΟΥΥ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙΙΙ!!!
ΤΟ ΟΣΙΑΝ <3 <3 <3 <3\
ΚΑΑΛΑ ΕΕΕΕ...ΤΙ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ!!!
ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΗΧΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!
ΑΠΑΙΧΤΟ...ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ Η ΜΕΛΩΔΙΑ.. ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ? ΧΑΧΑ
ΗΡΩ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΤΝΧ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟΟ!!
ΜΑ ΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Η ΜΙΚΡΗ, Ο ΝΤΙΜΑ ΘΕΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.. <3 ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙΙΙ

ELINADB
20.11.2010, 23:42
http://www.youtube.com/watch?v=neZXM5P5jFI
kοριτσακια μ αυτο δεν ειναι το καινουριο του σπιτι????
αμα εινα αυτο ειναι εντελωσ στα μετρα του Ντιμα!!!
του ταιριαζει απολυτα...μεγαλο (τεραστιο βασικα) πανεμορφο (ακομα δεν εχει επιπλα, φανταστειτε απλα) και τοσο ξεχωριστο!!!
ΜΠΡΑΒΟΝΤΙΜΑΚΟ (αν ειναι αυτο)

ELINADB
20.11.2010, 23:53
http://www.youtube.com/watch?v=k21HjO9qGBU&feature=player_embedded

σε καλυτερη αναλυση (εικονα ηχος) και ολοκληρο!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΕΕΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!
ΑΠΛΑ, ΕΝΤΑΞΕΙ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΟΟ!!!
ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ... ΑΧΟΥΥΥΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ, ΑΑΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!

iropasiou
21.11.2010, 01:38
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΙΚΗΤΕΣΣΣ...!!!!!!!!!!! ΝΤΙΜΑΑΑ ΕΣΚΙΣΕΣ ΠΑΛΙ..!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ..
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΣΕΑΝ.. ΛΑΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ.,,,,
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..

iropasiou
21.11.2010, 01:42
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑ.. ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΑΣΣΣ...!!!!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΝΤΟΥΕΤΟΟΟ..! ΕΙΝΑΙ 1 ΠΑΛΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΑΝ ΜΑΖΙ..
ΟΣΕΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕΕΕΕΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕ Ο ΖΟΟΛΙΧ...!!! ΦΡΕΣΚΟ ΦΡΕΣΚΟΟΟ..:!! ΤΟ ΤΙ ΜΝΕ ΣΠΟΙ ΣΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ.. ΝΟΜΙΖΩ....

http://www.youtube.com/watch?v=15PDzeM8URM ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ.. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΞΥΥΥΥΥ

ELINADB
21.11.2010, 03:01
ναι, το οσεαν δεν ειναι το ντουετο με την ανυα που 8α ειναι και στο νεο σιντι????
οποιο και αν ειναι το τραγουδι τελωσπαντων ειναι εξαιρετικο και ταιριαζει στη φωναρα του Ντιμα μας!!!

καλα, εχω μεινειιι!!!!
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΥΠΕΡΟΧΟ!!
ΑΧ, ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ!!!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!
ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΥΤΟ (ΤΥ ΜΝΕ ΣΠΟΙ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΜΟΔΡΟΜΙΑ ΜΟΥ ΧΙΧΙ!!!
ευχαριστουμε ΗΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ <3

ELINADB
21.11.2010, 03:59
http://www.youtube.com/watch?v=Cuqlsk4Wu18
τραγουδησε το На берегу неба, το Верни мне мою любовь και το Killing me softly..ΑΧΧΧΧ ΤΕΛΕΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ... ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SCL5k0OY9ts

http://www.youtube.com/watch?v=Rsu__FeZMGg
AXXXXX, EΡΜΗΝΕΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ "ΑΠΛΑ Σ'ΑΓΑΠΩ" ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ... ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ!!!
ΑΥΤΟ το βιντεο ειναι δυο σε ενα βασικα αλλα καλυτερα χιχι.. επισης ο αυτοσχεδιασμος τους στο τελος του πιου κε μοι ειναι ονειρικος!!! αχχχ

evi..!
21.11.2010, 15:09
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!

ΜΑ ΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΝΤΙΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??
ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ..!!!

ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΙΑ?ΤΗ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΛΩΔΙΑ,ΤΙ ΓΑΛΗΝΙΟΣ ΡΥΘΜΟΣ..!!
ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ "ΠΕΦΤΟΥΝ" ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ..!!
ΚΑΙ Η ΑΝΥΑ,ΕΧΕΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΩΝΗ..ΒΑΔΙΖΕΙ ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΗΣ..Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ..!!

ΤΟ ΥΑ ΠΡΟΣΤΟ ΛΙΟΥΜΠΛΙΟΥ ΤΕΜΠΙΑ?TI ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ..!!
ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΝΗ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΟΛΑ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ..ΤΗΝ ΑΨΕΓΑΣΙΑΣΤΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΟΥ.!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ..!!!

ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΑ..!!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ..ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΔΙΑΦΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΑΚ ΚΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΓΗΚΕ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ??

ΕΠΙΣΗΣ,ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΤΗΝ ΣΑΜΠΑΝΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΘΙΜΟ ΤΩΝ ΡΩΣΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ Σ ΑΥΤΟ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ..!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΗΡΩ ΚΑΙ ΕΛΙΝΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!!

dimanitsa4ever!
23.11.2010, 01:19
ΑΓΑΠΕΕΕΕΕΕΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΗΚΟ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ (1 ΜΗΝΑ)
ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!! =))))))))))))
ΑΧΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ!!!!
ΣΑΣ ΣΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Bilanitsa_4life_
23.11.2010, 01:52
ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ??
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ...!!ΑΧ!!!
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ ΝΙΚΗΤΕΣ???<3<3
Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕΕΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΤΙΜΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

scully
24.11.2010, 20:37
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΩΝ WINDOWS 7 (ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ!) , Η MICROSOFT ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΘΕΜΑ-ΦΟΝΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ!
ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΣΑΣ 3 ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ !!!!!

http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows/downloads/dimabilan

ELINADB
24.11.2010, 21:33
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΜΟΥΥ!!!!

ΓΙΟΥΥΥΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...ΥΠΕΡΟΧΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑΑΑΑ!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΟΥΙΝΤΟΟΥΣ..ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΚΑΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΩ ΜΩΛΕΕΕ <3
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ <3
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ Π ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΧΙΧΙ

evi..!
24.11.2010, 21:37
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΙ ΓΛΥΚΟΟΟ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ WINDOWS XP ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.!!!

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ..!!

http://s44.radikal.ru/i103/1011/db/cec32739b29a.jpg
http://s014.radikal.ru/i329/1011/98/f4fb2ee5a048.jpg
http://s007.radikal.ru/i300/1011/cc/812d64e048e1.jpg
http://s014.radikal.ru/i327/1011/55/ec20a8fa60bc.jpg
http://s04.radikal.ru/i177/1011/43/75bc7c850f97.jpg
http://s43.radikal.ru/i099/1011/1f/e6f9b2b6e8dd.jpg
http://s015.radikal.ru/i331/1011/e2/437e7e1ac760.jpg
http://s56.radikal.ru/i151/1011/c9/bce41a2e60aa.jpg
http://s015.radikal.ru/i330/1011/0a/aaa958844844.jpg
http://s014.radikal.ru/i329/1011/2d/fb2040a2546c.jpg
http://s012.radikal.ru/i321/1011/f1/5476e96af0dc.jpg
http://s015.radikal.ru/i330/1011/ef/57f3fcb225a4.jpg
http://i061.radikal.ru/1011/10/c8ede4771fd9.jpg
http://s015.radikal.ru/i330/1011/d7/9f0e401f8f55.jpg
http://s002.radikal.ru/i200/1011/0d/0c7488b37aeb.jpg
http://s002.radikal.ru/i200/1011/73/f88ac549ac8f.jpg
http://s45.radikal.ru/i108/1011/8d/72506c05f99e.jpg
http://i073.radikal.ru/1011/45/25648d3e9be0.jpg
http://s49.radikal.ru/i123/1011/b2/b251b1604d60.jpg
http://s003.radikal.ru/i204/1011/a5/d32bc3f0021b.jpg
http://s013.radikal.ru/i323/1011/ed/393d84faec43.jpg

ΚΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ..!!!!ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ,ΠΟΣΟ ΕΛΚΥΣΤΙΚΟΣ..!!:heart:

http://www.kleo.ru/club/tusa4/ph239287.jpghttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs592.ash2/154475_168216309876349_100000639438907_391424_1999 50_n.jpg

evi..!
24.11.2010, 21:40
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ HELLO!

http://s004.radikal.ru/i205/1011/f9/23a573937c2d.jpg
http://s04.radikal.ru/i177/1011/8c/aa446c63a7fe.jpg
http://s004.radikal.ru/i205/1011/1e/134e063f5c47.jpg
http://s014.radikal.ru/i327/1011/34/0376abe20649.jpg
http://i015.radikal.ru/1011/db/ace07ab23c12.jpg

dimanitsa4ever!
24.11.2010, 22:24
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ HELLO!

http://s004.radikal.ru/i205/1011/f9/23a573937c2d.jpg
http://s04.radikal.ru/i177/1011/8c/aa446c63a7fe.jpg
http://s004.radikal.ru/i205/1011/1e/134e063f5c47.jpg
http://s014.radikal.ru/i327/1011/34/0376abe20649.jpg
http://i015.radikal.ru/1011/db/ace07ab23c12.jpg

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΓΟΙΤΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΛΚΥΣΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΣ!!!
ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΥΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΦΩΝΑΡΕΣ !!!
ΤΟ ΓΟΝΙΔΙΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ !!!
ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕΣ!!!
ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΗΕLLO ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΙΔΙΚΑ Η 2 ΚΑΙ Η 3 ΦΩΤΟ!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΜΡΑΒΩ ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! =)

ELINADB
24.11.2010, 22:57
ευουκο ευχαριστουμε για τις μοναδικες φωτογραφιες....
ΤΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?
ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΛΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!!
ΘΕΟΟΟΣ!

Bilanitsa_4life_
25.11.2010, 00:00
hello my girls!=)
kak dela??<3
εγω ,ως γνησιο Βαζελακι βλεπω την ομαδαρα μου!!
αχ μωρε μωρε τι κουκλακι που ειναι... Ομως εχω vista:(

ELINADB
25.11.2010, 00:58
εεειιι κουκλιτσα μας!!!
τι βιστα καλε?

α, καλη επιτυχια στην ομαδα :)
αααα καταλαβα για τ βιστα, αργω πολυ σημερα, δεν ειναι η μερα μου :ρ

ELINADB
25.11.2010, 01:30
http://www.youtube.com/watch?v=FEbNvm1XXj0
κοιταξτε αυτο!!!
<3

mina db
25.11.2010, 21:12
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥ??????
ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΑΜΩΤΟ :resent: ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΡΙΧΝΩ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ...ΝΑ ΜΝ ΑΠΟΞΕΝΟΘΟΥΜΕ ΑΠΤΟΝ DIMA ΚΙ ΟΛΑΣ!!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!
ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ????ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙΣ ΦΟΤΩΓΡΑΦΙΕΣ ΤΙ ????ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗΣ!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ χιχιχι...

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΝΙΚΗ ΜΑΣ!!!!!
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ....ΣΑΓΑΠΑΜΕ!!!!

ELINADB
25.11.2010, 21:26
ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΑΓΑΠΟΥΛΑ!!!

ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΑΡΤ ΤΑ ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ Κ***ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΜΩΤΟ!!!
ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΧΟΛΕΙΟ!! ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΤΕ?? ΧΑΧΑ

ΝΙΙΙΙΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ Ο ΝΤΙΜΙΝΟ ΜΑΣ <3 ΑΧΧΧ <3

scully
25.11.2010, 23:18
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ: ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΤΟΥ ΧΦΑΚΤΟΡ!!
ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΙΑ ΜΩΒ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕ ΟΛΟ ΕΞΩ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ????? (Oksana Marchenko)

ΚΑΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ, ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ!!!
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΑΥΤΗ ΕΤΣΙ???? ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ, ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ... ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ!!!

ΤΗΣ ΕΙΠΕ: Я вас обнимаю и целую...везде!

ΔΗΛΑΔΗ: ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΦΙΛΩ...ΠΑΝΤΟΥ!

ΧΟ ΧΟ!! ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ!
ΔΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΤΙ ΤΟΥ'ΡΘΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ!!
ΜΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΜΙΑ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΟΛΟΥΣ!!! ΣΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ, ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ!!! ΦΟΒΕΡΟΣ!!

scully
25.11.2010, 23:22
ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ ΤΟΥ!

http://s57.radikal.ru/i157/1011/47/1ffd56176917.jpg (http://www.radikal.ru)

ELINADB
25.11.2010, 23:31
αχ Δεσποινα μου η φωτογραφιαδεν εμφανιζεται!!!
κανει ναζια και αυτη οπως ο Ντιμα!!! χιχιχι
τι γλυκος και πονηρος μαζιιι!!! ΧΑΧΑ! αν μου επιτρεπετε!

ELINADB
26.11.2010, 00:12
ειμαι πολυ χαρουμενη αγαπεςςς!!
το BilanClub στο τουιτερ εχει ανεβασει μεχρι τωρα ενα καταπληκτικο βιντεο της Δεσποινας και ενα μοναδικο βιντεο της Ριτας!!!
το dima bilan - я просто люблю тебя και το dima bilan best russian singer!!!!
axxxxx ΤΕΛΕΙΑ!!!

Dimaniac
26.11.2010, 03:44
ΕΥΗ, ΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΗΡΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟΣ!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΥΙΝΝΤΟΟΥΣ 7, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΙΜΑ!!!
:give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

ΑΧ, ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ...
ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΥΟ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΧΤΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ 8ΩΡΟ ΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΚΑ ΣΤΙΣ 5 ΩΡΕΣ (ΣΕΡΙ).. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΟΘΟΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙA ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ, ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ Η ΣΙΝΕΜΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΕΙΛ ΓΙΑ ΤΗ ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΜΑΣ, ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ:
Hi, Nicky,
thanks you for the report, glad to hear that you're doing fine! Activities, pics and videos
- all is great! Of course, I'll load your pics, when the site is repaired.

Good luck!)

ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΣΑΪΤ, ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ, ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΓΡΑΨΤΕ ΤΗΝ ΕΔΩ!
ΦΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ!

ΜΙΝΟΥΚΟ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΝ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ!!!! ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΕΣ!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΘΑ ΠΑΘΩ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΣΤΕΡΗΣΗΣ!
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Dimaniac
26.11.2010, 03:47
ΑΑΑ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΠΡΙΝ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ ΡΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΥ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΝΚΛΑΜΠ!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! :fans:

katiaanne
26.11.2010, 16:43
ΑΑΑ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΠΡΙΝ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ ΡΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΥ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΝΚΛΑΜΠ!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! :fans:

κοριτσακια μ καλησπερα!!τ κανετε?
ΝΙΚΗ Μ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΕΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΥΓΕΙΑ!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΗΚΑΝ!!ΑΧΧΧ Μ ΛΕΙΠΕΤΕ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ Μ ΑΥΤΟ Τ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΛΕΙΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΙΣΑ ΙΣΑ Π ΜΠΑΙΝΩ 10 ΛΕΠΤΑ Κ Ν ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΛΥΚΙΕΣ Μ Μ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ Π ΕΧΩ!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

scully
26.11.2010, 18:08
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ BILANCLUB.TWITTER !!!!!
KAI ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ STAR CHANNEL ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΡΙΤΑ!
ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΗΘΙΚΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΜΑΣ! Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!!

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ Ε?? ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΧΑΣΙΑΡΑ Σ'ΑΥΤΑ!

scully
26.11.2010, 18:12
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ!

http://s54.radikal.ru/i144/1011/f0/3493c41a53a6.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s008.radikal.ru/i306/1011/00/6a0caa84b465.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s008.radikal.ru/i305/1011/6f/612b5c4504f1.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i036.radikal.ru/1011/a1/4c8324491a54.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s004.radikal.ru/i205/1011/00/0335b135e9f1.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i002.radikal.ru/1011/48/409a78df088f.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s010.radikal.ru/i313/1011/d8/8d9516449432.jpg (http://www.radikal.ru)

evi..!
27.11.2010, 00:49
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΜΙΝΟΥΚΟ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΟΥΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΤΑΜΗΦΘΟΥΝ..!!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!

ΝΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ,ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙΣ??
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΗ..!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ http://www.youtube.com/watch?v=Sg9qpZPaq_A ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..!!
Ο ΡΥΘΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΠΩΣ ΝΑΙ, DIMA BILAN IS THE BEST RUSSIAN SINGER..!ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..!!!

Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ,ΠΑΝΤΑ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΩΡΑΙΟΥ ΦΥΛΟΥ,ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΘΑΜΠΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ,ΠΟΥ Η ΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ..!!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙ..!!

ELINADB
27.11.2010, 00:52
χαχαχαχαχχαχαχαχχα!!!!!τι απαιχτη στιγμη ειναι αυτη που "απαθανατισες" Δεσποινα μ!!! χαχαχα εχει πλακα!!!
αμαν, μολις συνειδητοπιησα οτι το πο παραμ ακουγεται σε ολη την πολυκατοικια!!! λετε να με ξεχ**σουν???
νιιιιιιι φανταζομαι πως νιωθετε ι δυο κουκλιτσες μας με τ βιντεακια σας στο μπιλανκλαμπ <3 <3 <3 <3 <3
μια βολτα μεχρι τα αστερια και παλι αλλη μια...και ξανα...μεχρι να ανεβαζουν τα βιντεος σας!!! χουχου

Bilanitsa_4life_
27.11.2010, 01:13
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

Dimaniac
27.11.2010, 01:33
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΕΣ!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΠΩΣ Η ΣΙΝΕΜΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΝΚΛΑΜΠ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΙΝ ΤΗ ΔΡΑΣΗ ΜΑΣ!!!

ΚΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ, ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!
ΜΙΝΟΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ! ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!
ΕΛΙΝΑ, ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΓΕΙΤΟΝΩΝ! :tongue: ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ??
DIMO-ΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ!!! :grin:

dreamshores
27.11.2010, 17:18
Я просто люблю тебя
Я просто бегу за тобой
Не останови меня
Не знаю любви иной

Καλησπέρα στην πιο τέλεια ντιμοπαρέα!!! Ο Ντίμα είναι υπέροχος, εσείς είστε υπέροχες!!!
Να έχετε ένα τέλειο ντιμοαπόγευμα!!! Φιλιά!!!

ELINADB
27.11.2010, 17:41
καλημερα κοριτσακια μουυυ!!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΝΙΚΗ ΚΑΛΟΟ, ΝΤΙΜΟΚΡΑΤΙΑ... ΝΙΙΙΙΙΙ!!!!!
Μ ΑΡΕΣΕ :Ρ Ε ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΚΑΚ ΗΟΤΕΛ ΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΤΣΙ Γ Ν ΤΣ ΣΠΑΣΩ Κ ΓΩ Τ ΝΕΥΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!
ΑΛΗΘΕΙΑ?? ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ????
ΑΧΧΧΟΥΥΥΥΥ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΓΑΠΕΣ Μ!!!!
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΡΟΩΘΕΙΤΑΙ ΟΠΩΣ ΑΞΙΖΕΙ <3

ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΜΑ ΣΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΑΓΑΠΟΥΛΑ Μ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ <3
Σ ΑΓΑΠΑΜΕ <3

Α,ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΣΧΟΛΙΚΑ ΒΛΑΚΕΙΟΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Γ ΤΣ ΣΧΟΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΠΗΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!

mina db
27.11.2010, 20:08
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ....!!!!
ΚΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Η 1η ΦΟΤΩΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ ????
ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ....DΙΜΟΚΡΙΑΤΙΑ χαχαχαχαχα...ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΔΩΣΩ ΠΑΝΤΟΥ!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ....ΟΛΑ \ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ....!!!!

dreamshores
27.11.2010, 23:38
Μινάκι, κουράγιο, κοπέλα μου!! Εξέταση είναι, θα περάσει!!!

Ελίνα μου, ναι, στις διακοπές θα είμαι πιο συχνά μαζί σας! Και ανυπομονώ ήδη!

Bilanitsa_4life_
28.11.2010, 15:33
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!
ΧΑΧΑΧΑ ΝΤΙΜΟΚΡΑΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΒΡΕ ΝΙΚΗ ΜΟΥ !!! <3 ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ! Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ... (ΟΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!)
ΧΕΧΕ <3

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 19:03
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ!!!! ΜΠΡΑΒΩ!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ!!! :tongue:
ΜΙΝΟΥΚΟ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΚΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yes2:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΤΙΜΟΚΡΑΤΕΙΑΑΑ!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΜΠΡΑΒΩ ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΙΟΦΟΙΥΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!! :tongue:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΜΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΕΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΟΛΟ ΝΤΙΜΑ ΝΤΙΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 100% ΝΤΙΜΑΝΙΑΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ!!!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!!!!!! :smile3::grin:

ΑΥΤΑΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑ !!!!!
ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΩ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :heart: :man_in_love:

ELINADB
28.11.2010, 19:55
http://www.evgenyfist.com/uploads/pic_568_1_1_1290343171.jpg
http://www.evgenyfist.com/uploads/pic_569_2_1_1290343171.jpg
http://desmond.yfrog.com/Himg201/scaled.php?tn=0&server=201&filename=8xd0.jpg&xsize=640&ysize=640

ελπιζω να τις εμφανιζει ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΕΕΕΛΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΜΜ, ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΑΣΣΣ!!!!
ΑΥΤΗ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΦΟΝΤΟ!!!!

mina db
28.11.2010, 19:57
ΠΩΩΩ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ?????ΜΑ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ???ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥ....
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΟΙ ΦΟΤΟ....

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 20:07
ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!
ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ!!!ΧΙΧΙΧΙΙΧΙ

ELINADB
28.11.2010, 20:10
ΠΩΩΩ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ?????ΜΑ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ???ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥ....
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΟΙ ΦΟΤΟ....

μααα μαααα..κουκλιιιιι....λογια..ελινα...ΔΕΝ!!!!! ΧΑΧΑ καταλαβατε?

μαρισοφουκο καλα πηγαμε???
μα με τοσο διαβασμα κουκλιτσα μ ειναι να μην πας καλα!! χουχου

αληθεια Στεργιαννουλι μ??? α τι ωραιααα <3 <3 <3 ας ελπισουμε οτι 8α ειμαστε πολλες τα χρισοτυγεννα :)

scully
28.11.2010, 21:01
http://www.evgenyfist.com/uploads/pic_568_1_1_1290343171.jpg
http://www.evgenyfist.com/uploads/pic_569_2_1_1290343171.jpg
http://desmond.yfrog.com/Himg201/scaled.php?tn=0&server=201&filename=8xd0.jpg&xsize=640&ysize=640

ελπιζω να τις εμφανιζει ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΕΕΕΛΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΜΜ, ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΑΣΣΣ!!!!
ΑΥΤΗ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΦΟΝΤΟ!!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ, ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΣΆΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΛΙΝΑ ΜΟΥ!!!! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ OVER DOSE ΠΟΥ ΠΑΘΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΦΟΒΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΕΚΠΟΜΠΕΣ Κ ΣΟΟΥ, ΤΩΡΑ ΕΡΗΜΩΣΑΜΕ ΠΑΛΙ...
ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΝΗΝΕΜΙΑΣ! Ο ΤΥΦΩΝΑΣ ΝΤΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ, Η ΥΠΕΡΕΚΘΕΣΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗΣ ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑΣ ΤΟΥ , ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 21 ΝΟΕΜΒΡΗ ΣΤΟ UTUBE, ΠΗΡΕ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ...
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ!

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 21:35
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΒΡΙΚΑΑΑΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ!!!!

http://www.bilandima.ru/main/news/gazeta/gazeta13.html

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ!!!!

scully
28.11.2010, 21:40
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΒΡΙΚΑΑΑΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ!!!!

http://www.bilandima.ru/main/news/gazeta/gazeta13.html

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ!!!!

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ SITE! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ! Ε, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΤΟΥ????

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 21:57
ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ SITE! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ! Ε, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΤΟΥ????

ΝΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ!!!!
ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

ELINADB
28.11.2010, 22:11
δεσποινακιιιιιιι μμμμμ, μας φερνεις τελεια νεααα!!!
πρωτομηνια και αγιος ο θεος!!!! χαχα τελειο δωρο για το καλωσορισμα του μηνα!!!!
ναι, για να πω την αληθεια εγω χαιρομαι οταν δεν υπαρχει μεγαλη ντιμοεπιθεση απο βιντεακια, events και τετοια παρομοια γιατι ξερω οτι το παιδι ξεκουραζεται!!!
ειναι ωραιο συναισθημα :heart:

ουιιιιι, Να και το Λενακι, προβαρει στο σαιτ του Ντιμα μας!!!
Μπραβο Ντιμα, χουχου!!!

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 22:13
δεσποινακιιιιιιι μμμμμ, μας φερνεις τελεια νεααα!!!
πρωτομηνια και αγιος ο θεος!!!! χαχα τελειο δωρο για το καλωσορισμα του μηνα!!!!
ναι, για να πω την αληθεια εγω χαιρομαι οταν δεν υπαρχει μεγαλη ντιμοεπιθεση απο βιντεακια, events και τετοια παρομοια γιατι ξερω οτι το παιδι ξεκουραζεται!!!
ειναι ωραιο συναισθημα :heart:

ουιιιιι, Να και το Λενακι, προβαρει στο σαιτ του Ντιμα μας!!!
Μπραβο Ντιμα, χουχου!!!

ΝΑΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙΙΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ !!! =))))
ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ!!!!

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 22:16
ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ !!!

Дима Билан - Я просто люблю тебя ♥

http://www.youtube.com/watch?v=iVGocmr80Gk

ELINADB
28.11.2010, 22:20
κοριτσακια μου αν μπορειτε ψηφιστε!!!
<3
http://www.bilandima.ru/dbforum/showthread.php?395-Voting/page114

ωραιο βιντεακι γιωρα!

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 22:22
κοριτσακια μου αν μπορειτε ψηφιστε!!!
<3
http://www.bilandima.ru/dbforum/showthread.php?395-Voting/page114

ωραιο βιντεακι γιωρα!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ ΠΟΛΥΥΥ ΕΛΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!

dimanitsa4ever!
28.11.2010, 22:39
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΩ!!!
ΒΥΕΕΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΤΙΜΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑΑΑ!!!!

Dima_Is_Love
29.11.2010, 18:40
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΑΙ! ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΤΟΣΑ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ!
ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΑΣΤΕΡΙ-ΟΔΗΓΟΣ" ΚΑΙ ΟΧΙ "ΩΚΕΑΝΟΣ", ΟΠΩΣ ΞΕΡΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ! ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ! Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
ΤΟ "YA PROSTO...." ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΑ ΤΣΑΡΤΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΑΚΟΜΗ...
ΤΟ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΗ ΛΟΡΑΚ.... ΤΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!!!ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΥΠΕΡΟΧΟ! ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ SEXY!!
ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΤΟ ΝΕΟ BILLBOARD ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ.
ΠΡΟΧΘΕΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΜΟΔΑΣ ΤΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΚΑΒΑΛΙ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΣ, ΔΕΙΠΝΗΣΑΝ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ.
Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗΣ ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ 1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.
Α, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ! ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ? "ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ"!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ? ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗ ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΕΙΠΕ ΠΩΣ "ΕΓΚΑΙΝΙΑΖΩ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ (ΟΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ) ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΕΓΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ"!
ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝ: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΕΞΩΦΥΛΛΟΥ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ!! ΟΙ 15 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ! ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΔΩ: http://www.bilandima.ru/html/
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ''ΧΡΟΝΟΤΕΚ'' ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΕΣ! ΤΙ ΒΛΕΜΜΑ! ΤΙ ΠΡΟΣΩΠΟ! ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΨΙΣΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΙΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ...ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΚΟΜΗ ΧΡΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΩΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΙΛΑ. ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑ,ΑΛΜΟΥΜ, ΒΙΒΛΙΟ, ΛΕΝΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΥΝΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ!
Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΟ X FACTOR ΣΥΝΟΔΕΥΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ, ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ! Α,ΡΕ ΝΤΙΜΑ! ΠΑΝΤΑ Ο ΙΔΙΟΣ! ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΕΚΤΕΛΕΣΗ(ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ) ΤΟΥ "STAN DLYA MENYA" ΑΠΟ ΤΗ ΛΟΡΑΚ, ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΥΠΟΛΗΨΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ. ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ(Ν)!

http://www.youtube.com/watch?v=VCRe1lEDG5E

ELINADB
30.11.2010, 02:27
ελευθεριιιιιτσααα <3
κουκλιτσα μου.....ευχαριστουμε (για αλλη μια φορα) για τα νεακια..αχ το μπιλμποουρντ!!!!ΑΧ!!!
αστερι οδηγος?? τι "ωκεανος" τι guiding star η ιδια μελωδια παραμενει!!!!
ε? μα γιατι ολο το αναβαλλουν? τι συμβαινει??
καπου ειδα οτι η διαφημιση της οριφλειμ θα βγει τον φλεβαρη!!!
νομιζω στο ρασιαν παρτ!!!

αχ αχ αχ ναιιιι το αντρακι μας μωρεεε!!!!
χιχι σαν μικρο κοριτσι κανω!!!
αυτη ειναι η χαρα που μας δινει ο Ντιμα, μας φερνει πισω τα αγαπημενα μας χρονια και μας στολιζει ομορφα τα μελλοντικα!!!
αυτο το βιντεο.... να σαι καλα κουκλιτσα που το αναρτησες!!! ΥΠΕΡΟΧΟΣ, ΜΑΓΕΙΑ!!

καληνυχτα αγαπες <3

ELINADB
30.11.2010, 20:49
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!!

ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΝΤΙΜΙΚΗΗ!!!!!!!
ΧΙΧΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ,ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ <3
ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!

ΑΑΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ...ΚΑΛΑ, ΤΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!! ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΕΣΤΕΛΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑς ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΥΥΥΥΠ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΜΙΥΡΓΙΚΟ ΣΟΙ) ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ???? ΟΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟς Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΛΛΗΠΤΕΣ!!!!

dimanitsa4ever!
01.12.2010, 12:06
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΝΤΙΜΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ TWITTER ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΝΕΥΑΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΣΤΕ ΤΗΣ ΑΠΟ ΕΔΩ!!! http://yfrog.com/6121295943j
(ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ??)
ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΤΑ ΣΠΑΝΕ!!!!
Ε ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 3 NO COMMENDS!!!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΓΛΥΚΑ!!!

evi..!
01.12.2010, 17:14
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ..!!

ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ..!!! :( Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ,ΑΛΛΑ Η ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΝΑΣΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ..!!
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ..!!! 24 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ..!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑΚΙΑ..!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥ..!!
ΠΡΑΓΜΑΤΙ,ΤΟ ΝΑ ΖΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ.!!ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΑΣΤΕΡΙ ΟΔΗΓΟΣ??ΑΧ,Ο ΕΝΑΣ ΤΙΤΛΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..!!ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΛΙΝΑ,ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΑΝ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΚΕΑΝΟΣ Η ΑΣΤΕΡΙ ΟΔΗΓΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΟΥ..!!

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ORIFLAME ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ..!!!
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΑΓΗΝΕΥΤΙΚΟ ΒΛΕΜΜΑ!!!ΑΧ,ΝΤΙΜΑΑΑΑ..!!!

ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.^^

http://desmond.yfrog.com/Himg217/scaled.php?tn=0&server=217&filename=21295943.jpg&xsize=640&ysize=640
http://desmond.yfrog.com/Himg813/scaled.php?tn=0&server=813&filename=6bt0.jpg&xsize=640&ysize=640
http://desmond.yfrog.com/Himg228/scaled.php?tn=0&server=228&filename=5eg0.jpg&xsize=640&ysize=640
http://s008.radikal.ru/i306/1011/e3/7210f8060671.jpg
http://7dn.ru/upload/articles/3242ACB9DC2F53ECC32577E50037A2BE/bylan.JPG
http://s008.radikal.ru/i306/1011/15/5b9ce35cf48a.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898089.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898086.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898088.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898085.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898083.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898082.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898081.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898078.jpg
http://preview2.photoxpress.ru/preview/photoxpress_ru/news_info/3217898080.jpg

Roberto Cavalli(ΜΟΣΧΑ)

http://s010.radikal.ru/i314/1011/e5/15d15996db44.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s008.radikal.ru/i304/1011/ec/001e348763ff.jpg (http://www.radikal.ru)

Χ-FACTOR(20.11.2010)

http://s42.radikal.ru/i096/1011/d1/838466bab9be.jpg
http://s011.radikal.ru/i316/1011/99/c1ebddc7b204.jpg
http://s43.radikal.ru/i099/1011/85/71001c21b8a0.jpg
http://i077.radikal.ru/1011/f4/4913a3052afd.jpg
http://s45.radikal.ru/i108/1011/22/df6958c78bc2.jpg
http://i033.radikal.ru/1011/a7/821ac1d4a674.jpg

KAI ΜΕΡΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ..!!

http://www.youtube.com/watch?v=qHh3TlK2QJc

http://www.youtube.com/watch?v=70xo6uUuasA

http://www.youtube.com/watch?v=CwP9Pgxfi28

http://www.youtube.com/watch?v=JoLzIVHZJAk

http://www.youtube.com/watch?v=RfNPXSfziiw

dimonela
01.12.2010, 17:38
ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΗΣ ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ !!

http://www.youtube.com/watch?v=Niq6-m1OzJA&feature=player_embedded

ELINADB
01.12.2010, 19:51
καλε υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι????????????????????? ???????????????????????????????
ΖΩΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΜΑΣΣΣ!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???? ΑΧΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑΑΑ!!!
ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ...ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ......ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Γ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΟΗΜΑΤΑ!!!!!
ΤΩΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΟΤΕΡΟ!!!!
ΠΑΕΙΙΙ.....

ΚΑΙ ΤΡ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ....ΧΜ ΧΜ ΧΜ (πως το λενε κατι τετοιο????)
ΑΧ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟΝ ΜΑΞ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ Τ ΜΝΜΤΑ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΝΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΡΙΝΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ Μ ΛΕΕΙ Ν ΤΣ ΠΩ ΤΙ ΔΩΡΑ ΕΝΝΟΩ ΓΤ ΔΝ ΞΕΡΕΙ!!!
ΛΕΤΕ ΑΜΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ???
ΑΧ ΕΠΡΕΠΕ Ν Τ ΕΒΛΕΠΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟ!!!!!

Dimaniac
01.12.2010, 23:03
ΤΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!
ΤΟ ΤΡΕΪΛΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΩΠΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :fans: :fans: :fans:
ΜΠΡΑΒΟ ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟ ΛΙΝΚ!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ 10000000 ΦΟΡΕΣ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ! :grin:

ΕΛΙΝΑ, ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΕΙΣ???
Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΛΔ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΠΩΣ Ο ΜΑΞ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΔΩΡΑ?????
ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΘΥΜΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..
ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΞ ΘΕΛΕΙ ΣΚΟΤΩΜΑ :girl_werewolf: :girl_werewolf:

scully
01.12.2010, 23:17
ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΗΣ ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ !!

http://www.youtube.com/watch?v=Niq6-m1OzJA&feature=player_embedded

ΠΩ ΠΩ!!!! ΣΚΟΤΕΙΝΟ , ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ , ΥΠΕΡΚΟΣΜΙΟ !!!!!!! ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΚΚΡΙΣΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗΣ ΚΑΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ!!! ΣΑ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΘΡΙΛΕΡ!
ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΘΡΙΛΕΡ!!!

Dimaniac
01.12.2010, 23:26
ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΔΩ, ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ:

ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ,
ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ Ε-ΜΕΪΛ ΜΟΥ nikoulini7@hotmail.com ΤΑ ΕΞΗΣ:
1) ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΑΣ
2) ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΑΣ
3) ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΚΑΙ
4) ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (ΣΑΣ)
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.
ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ "ΑΣΧΕΤΗ" ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ, 'Η ΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ! ;)
ΕΠΙΣΗΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΘΕΣΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ, ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΜΕΪΛ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΗ!

ELINADB
01.12.2010, 23:48
ναι ναι δεσποινα..υπερκοσμιο!!! αυτη τη λεξη εψαχνα αλλα σιγα που θα την εβρισκα!!!
ειναι ειναι...τελειο!!!

ναι νικη, δεν ξερει γ τ δωρα!!!
ρε ασε, μισες δουλειες αυτοςο ανθρωπος!!
ανευθυνο να τον πω?? δεν θελω να προσβαλλω τον Ντιμα που τον εμπιστευτηκε!

dimanitsa4ever!
01.12.2010, 23:53
Η ΜΙΝΙ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩΩ!!!! =)))

evi..!
02.12.2010, 18:41
ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ..!!!!
ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ..ΑΥΤΟΣ Ο ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΡΥΘΜΟΣ ΠΟΥ ΕΝΑΛΛΑΣΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΕΚΣΤΑΣΙΑΖΟΥΝ..!!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!!!ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ..!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΖΩΗ..!! ^^

evi..!
02.12.2010, 18:58
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ..!!! ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΕΙ..ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ..<3

http://www.youtube.com/watch?v=0Lj4FqNYl8g

ELINADB
02.12.2010, 21:25
ευουκο, ευχαριστουμε για το βιντεο αγαπουλι!!!

υπεροχος ειναι..και τον δειχνει συνεχεια προφιλ (σχεδον) και τρελαινομαι!!!
οποτε δεν πειραζει αν δεν καταλαβαινουμε και πολλα <3

dimonela
03.12.2010, 18:00
ΕΔΩ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ "ΟΝ ΧΟΤΕΛ", ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ [0:40-0:47] & [2:15-2:18]

http://www.youtube.com/watch?v=4BEbaAVCkko

ELINADB
04.12.2010, 23:37
αχχχχ, ζωουλα μουυυυ!!!!!
αντε να το ακουσουμε καμια φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!

προς το παρον θα ακουμε τη φωνουλα του λαιβ

http://www.youtube.com/watch?v=JDq4JmfGVJY

http://www.youtube.com/watch?v=moXUua6EHKM

http://www.youtube.com/watch?v=hMT5AdcJCK8

iropasiou
05.12.2010, 00:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥ......!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ...!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ε Ρ Τ Α Τ Ο...!!!!!!!!! ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ... ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ... ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΘΡΙΛΕΡ... ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...!! ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩΩ... ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕΕ....!! ΑΧΧ...... ΑΠΛΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΟΟ.......!!! ΕΥΑΚΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΟ.. ΠΩΠΩΠ.. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥ.....! ΤΟΝ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ....!! ΠΗΡΑ ΤΟ ΡΩΣΙΚΟ hello ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΠΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕΣΑ... ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΡΘΡΟ.... ΛΕΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ.,.. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗ ΜΑΔΡΙΤΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΑΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ... ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΝ ΣΕ ΗΣΗΧΕΙΑ. ΛΕΓΑΝΕ.. ΑΑΑΑ Ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ... ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΣΠΑ...... ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΗ ΤΗ ΥΙΟΥΛΙΑΝΑ,....... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΩ ΑΛΛΑ.. ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ.. ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΤΒ.... ΕΠΙΣΗΣ.. ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΝΑΣ ..... ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΣΠΑ.. ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΦΩΤΟ........ ΠΡΙΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΜΛΠΙΚ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΤΙΜΑ.. ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΑΚΟΥΛΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΙΜΠΑΚ... ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑΝ...,. ΤΑ ΖΩΑ...@@@@

ELINADB
05.12.2010, 00:49
ηρωωωω μμμμμμ <3

ΑΧ ΝΑΙ ΤΟΥΣ ΑΘΛΙΟΥΣ!!!
ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΣΙΝΤΙ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΘΕΟΦΟΒΟΣ?? "ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ??"
ΑΜΑ ΤΟΥ ΦΕΡΩ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΚΑΠΕΛΟ ΘΑ ΔΕΙ....

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, Η ΤΑΙΝΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ??? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ??
ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ THREAD ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ!!!
ΟΥΥΥΦΦ

Bilanitsa_4life_
05.12.2010, 01:04
γεια σας αγαπες μου!

Dima_Is_Love
05.12.2010, 02:07
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ, ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ, ΣΟΡΡΥ...
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΛΕΩ "ΣΧΕΤΙΚΑ" ΚΑΘΩΣ Η ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΑΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ. ΑΛΛΑ ΤΕΣΑ ΠΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΥΤΑ!
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ "YA PROSTO..." ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΤΕΙ ΣΤΙΣ 19-22 ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΑΝ ΜΠΑΝΤΟΕΒ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΛΑΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΑΖΙ. ΟΠΟΤΕ, ΤΟ ΚΛΙΠ ΘΑ ΓΥΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΓΚΟΣΑ ΤΟΪΖΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΑΖΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ 2003! ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΔΙΔΥΜΟ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ, ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ, Ο ΝΤΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ! ΓΥΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΚ, ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΓΥΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΟΠΩΣ ΕΜΑΘΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!
ΟΛΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΘΑ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙ! "ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΕΡΟΣ, ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ, ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΟΡΤΗ. ΕΤΣΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΤΣΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ!" ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ!
ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ).
ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ!

ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ... ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΗΤΑΝΕ Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΖ ΤΒ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ 'Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ... ΕΙΠΕ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ...ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ! ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ! ΜΟΛΙΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Bilanitsa_4life_
05.12.2010, 02:14
ΑΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ!!!
ΝΑ 'ΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!

iropasiou
05.12.2010, 13:03
ΤΙ???????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????? ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ??????? ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.Α..????? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩ................................

ELINADB
05.12.2010, 13:25
καλημερα αγαπες!!!

κουραστηκα και εγω η ιδια που τα διαβαζα ολα αυτα που εχει να κανει το παιδι μας, φανταστειτε εκεινος τι τραβαει...
αχου τον, ποσο τον σεβομαι για ολα οσα προσπαθει και πιστευει!!!

ελευθεριακι, ευχαριστουμε για τα νεα!!!
εισαι πραγματικα ο αγγελος μας! χιχι

οποτε εχουμε πολυ υλικο να περιμενουμε απο τον Ντιμα μας αυτους τους μηνες!!
:) :) :) :)

μαρισοφααακι, κουκλιτσα μ, πως τα απει το διαβασμα??

evi..!
05.12.2010, 17:27
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ..!!!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ.!! ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥ,Η ΑΓΑΠΗ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΤΗ..!!ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ..!!
ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..!!ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ..!!!

ΕΛΙΝΑΚΙ,ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ..!!!ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ..!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥΥ..!!

ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ..ΤΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??
ΟΝ ΧΟΤΕΛ..ΑΧΧΧΧΧΧ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ..!!!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΙΙΙΙΙ..<3 ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥ??

ELINADB
06.12.2010, 22:43
http://s008.radikal.ru/i305/1012/e9/c7846766613c.jpg
http://i031.radikal.ru/1012/9f/9c0440e73e4d.jpg
http://i022.radikal.ru/1012/2f/d801ce4474a3.jpg
http://s46.radikal.ru/i114/1012/0f/e3bcba2c0e91.jpg
http://s60.radikal.ru/i170/1012/7d/a2451f74112d.jpg
http://s46.radikal.ru/i111/1012/1e/22734b021d4e.jpg
http://s010.radikal.ru/i314/1012/e2/423c2a696e4d.jpg
http://s05.radikal.ru/i178/1012/27/2f5543aa96be.jpg
http://i007.radikal.ru/1012/3b/3fbb770c49f1.jpg
http://s04.radikal.ru/i177/1012/7b/f820191ab8d4.jpg

http://i028.radikal.ru/1012/de/3539340fabc5.jpg
http://i001.radikal.ru/1012/9d/8611e7267abe.jpg
http://s002.radikal.ru/i199/1012/c2/dee93c259b2d.jpg
http://s006.radikal.ru/i215/1012/34/9e364c90e8f8.jpg
http://s016.radikal.ru/i335/1012/75/ead0954cecf0.jpg
http://s52.radikal.ru/i136/1012/c2/65696e043abe.jpg
http://i009.radikal.ru/1012/37/137cf192017c.jpg
http://i015.radikal.ru/1012/0e/2c5b637ae67b.jpg

φοτος απο το "τραγουδι της χρονιας"...

dimanitsa4ever!
07.12.2010, 15:31
http://s008.radikal.ru/i305/1012/e9/c7846766613c.jpg
http://i031.radikal.ru/1012/9f/9c0440e73e4d.jpg
http://i022.radikal.ru/1012/2f/d801ce4474a3.jpg
http://s46.radikal.ru/i114/1012/0f/e3bcba2c0e91.jpg
http://s60.radikal.ru/i170/1012/7d/a2451f74112d.jpg
http://s46.radikal.ru/i111/1012/1e/22734b021d4e.jpg
http://s010.radikal.ru/i314/1012/e2/423c2a696e4d.jpg
http://s05.radikal.ru/i178/1012/27/2f5543aa96be.jpg
http://i007.radikal.ru/1012/3b/3fbb770c49f1.jpg
http://s04.radikal.ru/i177/1012/7b/f820191ab8d4.jpg

http://i028.radikal.ru/1012/de/3539340fabc5.jpg
http://i001.radikal.ru/1012/9d/8611e7267abe.jpg
http://s002.radikal.ru/i199/1012/c2/dee93c259b2d.jpg
http://s006.radikal.ru/i215/1012/34/9e364c90e8f8.jpg
http://s016.radikal.ru/i335/1012/75/ead0954cecf0.jpg
http://s52.radikal.ru/i136/1012/c2/65696e043abe.jpg
http://i009.radikal.ru/1012/37/137cf192017c.jpg
http://i015.radikal.ru/1012/0e/2c5b637ae67b.jpg

φοτος απο το "τραγουδι της χρονιας"...

Ελινάκι μου τι υπέροχες φωτογραφίες είναι αυτές??
Ο Ντιμάκος όπως ΠΑΝΤΑ ΘΕΟΣ τα έσπασε πάλι!!!
ααααααααχχ τι άντραααςς είναι αυτόόόόόόόόόόόόόςςς!!!!!!!!!!