PDA

Просмотр полной версии : Греция (Greece)

Страницы : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

katiaanne
07.07.2010, 21:26
Ωραία! Θα σου στείλω private message να σου πω τι θέλω ακριβώς.
Φιλάκια κορτσούδια μου! Θα τα πούμε σύντομα!

οκ στεργιανη μ παω ν δω

iropasiou
07.07.2010, 21:52
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΣΤΟ ΦΑΣΕ! .. ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....

Dimaniac
08.07.2010, 00:43
TI ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Ντρέπομαι που το λέω, αλλά έχω πάνω από 1 χρόνο να δω αυτό το θεϊκό βίντεο... http://www.youtube.com/watch?v=SciqMO0CuQ0
Μα, γιατί;;; Τι θυμήθηκα τώρα...

ΠΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ????
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ,ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΩ,ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ! :give_heart:
ΑΣΤΡΑΠΙΑΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΤΟ 2006...
Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ!
ΣΤΟ ΜΑΝΤ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ!!!
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!!
ΑΧ,ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΜΕΛΟΣ,ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΑΦΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ!!!! :grin:

mina db
08.07.2010, 01:13
TI ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!

ΠΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ????
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ,ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΩ,ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ! :give_heart:
ΑΣΤΡΑΠΙΑΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΤΟ 2006...
Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ!
ΣΤΟ ΜΑΝΤ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ!!!
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!!
ΑΧ,ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΜΕΛΟΣ,ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΑΦΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ!!!! :grin:

6 ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΣ ΝΙΚΗ ΜΟΥ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ ΜΑΝΤ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ..ΚΑΙ Ο DIMA ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ,ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΟΙ, ΚΕΡΔΙΖΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥ MADONNA,SHAKIRA,ROBERT WILLIAMS,TIMBERLAKE...ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ..ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΔΡΟΜΕΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΣΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ..!!!

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 02:38
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΝΑΙ ΗΡΩ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ!!
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΧΕΙ ΦΒ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!??
ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΝ ΔΟΥΜΕ?ΘΑ ΣΚΑΣΩ!
ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! :):):)
ΧΑΧ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΛ ΚΛ ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΝ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!!..
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!
ΕΧΕΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!

evi..!
08.07.2010, 02:46
ΑΧΟΥ ΝΙΚΑΚΙ..ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ..!!
ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΝΤΙΜΙΚΑ, ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΟΜΟΡΦΑ..!!
ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ..!!
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΣ..!!!
ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ..

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ..!!! ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ..!!

dreamshores
08.07.2010, 16:14
Το 2006 ήταν μια αξέχαστη χρονιά... Μοναδική με άπειρες συγκινήσεις! Περασμένα μεγαλεία...

Ευχαριστώ όλες για την ανταπόκρισή σας!!! Προς το παρόν θα με βοηθήσει η katiaanne. Η βοήθειά σας θα μου είναι πολύτιμη στις επόμενες μεταφράσεις!!! Οπότε, να είστε σε ετοιμότητα!!! Φιλάκιαααααα!!!!

mina db
08.07.2010, 17:22
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ DIMA ME THN ANASTACIA...
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1a9Cu8JngRE&amp;hl=el_GR&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1a9Cu8JngRE&amp;hl=el_GR&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

boy of osenj for dima
08.07.2010, 18:47
poios me psaxnei edo??? me lene gianni eimai 15 xronon apo krhth kai akouo dima bilan kai se opoion aresei !!! agapimeno tragoudi pou akouo sta eukola kai sta duskola to osenj to fthinoporo opos episis kai agaphmenh mou epoxh grafo songs sto stul mousikis tou dima kai songs me mousiki apo ton dima alla me logia dika mou telos!!!!!!

dreamshores
08.07.2010, 18:59
poios me psaxnei edo??? me lene gianni eimai 15 xronon apo krhth kai akouo dima bilan kai se opoion aresei !!! agapimeno tragoudi pou akouo sta eukola kai sta duskola to osenj to fthinoporo opos episis kai agaphmenh mou epoxh grafo songs sto stul mousikis tou dima kai songs me mousiki apo ton dima alla me logia dika mou telos!!!!!!

Και ποιος δεν σε ψάχνει έπρεπε να ρωτήσεις!!! Καλώς μας ήρθες!!! Φουριόζος, ορεξάτος και με διάθεση μουσική. Θα ήταν ωραία να μας έδινες κάποιο δείγμα της δημιουργίας σου να αποφανθούμε κι εμείς για την υπογραφή Ντίμα!! Χάρηκα για τη γνωριμία, είμαι η Στεργιανή!

Μινάκι, το βίντεο είναι απλά υπέροχο!!! Άντε, πότε θα βγει το κλιπ;;;;;;

katiaanne
08.07.2010, 19:06
ΓΕΙΑ Σ ΓΙΑΝΝΗ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΙΑΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ Π ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!ΕΔΩ Ν ΞΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΣΤΕ Γ ΝΤΙΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΦΑΝ Τ !!!

evi..!
08.07.2010, 19:26

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ..ΕΙΜΑΙ Η ΕΥΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK..
ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ..!!!
ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΝ ΛΑΤΡΕΨΕΙΣ..!!

ΜΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ..!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..!

valetta
08.07.2010, 19:47
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΤΙΜΟΜΠΙΛΑΝΟΠΟΥΛΑ!!!
ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΑΣ, ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΛΕΙΨΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΝΙΩΘΩ ΤΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΣΑΣ, ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΑΖΙ… ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΙΩΘΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΝΤΙΜΟΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΜΑΣ!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ν’ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ή ΕΣΤΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΤΙΜΑ!!
ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΚΙ ΕΓΩ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ (ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ).
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΤΙΜΟΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΔΕΣ ΜΑΣ!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ… ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ, Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ, ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΝΤΙΜΟΜΕΓΑΛΟΥΡΓΟΥΜΕ!!
Η ΝΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΣΤΟΧΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΝΤΙΜΙΚΑ ΤΟΥΣ ΘΕΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ, ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΠΟΡΟΥΣ ΔΗΛ. ΣΕ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ! ΟΤΑΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ, ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ!!
ΣΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ: ΞΕΦΥΛΛΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ «ΤΗΛΕΡΑΜΑ» (ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ, ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ), ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΤΗΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΝΗ ΣΟΟΥΜΠΙΖ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ «ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ;;» Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟΣ (ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΗ ΦΙΑΜΕΓΚΟΥ) ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΕΑ ΤΟΥ –ΧΑ ΧΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ, Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΑΜΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ). ΕΠΙΑΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ E-MAIL ME MIA ΣΥΝΟΨΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΝΤΙΜΟΕΞΕΛΙΞΕΩΝ, ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΠΕΜΨΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟ ΥΛΙΚΟ ΤΟΥ «ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ DIMA BILAN»!!
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΟΤΙ «ΠΟΥΛΑΕΙ», ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΛΕΞΗ, ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ «ΜΕΤΡΑΕΙ».
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ!! (ΜΠΟΡΕΙ Κ 100.000 ΑΝΤΙΤΥΠΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ, ΙΔΙΩΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ), ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΥΠΟΥ «ΟΚ», «ΛΟΙΠΟΝ», «HELLO», «ΕSPRESSΟ»… ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΖΙΑ, ΦΤΑΝΕΙ Κ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!! ΚΟΤΣΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΙΝΚΣ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΟ LINK TOY CHANNEL ΜΑΣ, 3-4 ΩΡΑΙΕΣ ΦΟΤΟ, ΚΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ!!!
ΤΙ ΛΕΤΕ;;

boy of osenj for dima
08.07.2010, 19:48
thanx eui kai go uposxomai na graxo polla song se stul tou dima gia to uperoxo auto fun club tou megaliterou pop tragoudisth sto sumpan!!!!!!

valetta
08.07.2010, 19:51
ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΤΟ MAD, NA ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ (ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ (Ή Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ή Η ΝΙΚΗ κ.ά.) ΚΑΙ ΣΥΝΟΨΙΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΜΑΣ (ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ, Η ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΤΗ ΝΤΙΜΟΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)! ΕΤΣΙ, ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ, AN ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΨΑΞΕΤΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ COPY Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΥΛΙΚΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ, ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΛΠ.
ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ, ΝΤΙΜΟ-ΥΛΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΦΘΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΜΑD, ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΕΤΕ Κ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΘΑΝΑΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΜΕ EVER ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ, Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΟΤΟ…(ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΦ’ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ, Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΠΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΟΥ!!) ΑΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟ ΥΛΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ/ ΣΑΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΑ: Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΑΡΙΦΗ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ LOVE RADIO!! ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΑΒΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠ’ ΟΨΙΝ;;;;; ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΓΙΝΕ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΣΤΟΝ ORANGE (TO 2006 HTAN O AΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟ NEVER LET YOU GO, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ!!!) ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ, ΤΩΡΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΤΗΚΕ ΣΕ HAPPY ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ). ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΨΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΝΤΙΜΑ, ΚΙ ΑΝ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΝΜ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ!!!!

valetta
08.07.2010, 19:55
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΜΑΣ ΝΤΙΜΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ -ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ- ΕΝΑ ΠΟΝΑΚΙ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ -ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ- ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ… ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΤΗΝ ΕΝΙΩΘΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ… ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ, ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΜΙΑ ΜΟΥΝΤΖΑ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ, ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑΡΗΔΕΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΕΙ… ΑΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΦΩΣ ΚΑΙ ΖΩΗ…!!
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΩ ΚΑΛΑ ΜΟΥ, ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΛΕΕΙ ΤΠΤ, ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΗΧΩ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ… ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ kak ranshe ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ… (ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΗΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΤΙΚΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!)
ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΕΔΩ TO KOMMATI ME ΜΙΑ ΠΙΟ ΟΝΕΙΡΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ, ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΙΣ «ΝΕΡΟΜΠΟΓΙΕΣ» ΤΗΣ ΑΛΕΞΙΑ… ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΟΥΠΛΕ, ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ… ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟΤΗΤΑ;;

http://www.youtube.com/watch?v=BHufsqDR1k0

http://www.youtube.com/watch?v=YGgY6wE2FCk

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΤΙΜΙΚΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΜΩΡΕ….
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!
ΜΕ ΠΟΛΥ ΝΤΙΜΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Υ.Γ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ. ΕΙΠΑΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ, ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΝΤΙΜΑ, Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΦΥΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ!! ΕΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΠΕΣ, ΜΗ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ, ΘΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ ΚΑΛΕ!! (ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ο …ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ!!!) ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;;; ΧΑ ΧΑ, ΧΟ ΧΟ…

evi..!
08.07.2010, 20:02
ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΨΟΓΑ..!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΙΣΩ ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ..!!
ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΥ..!!!

ΑΥΤΗ Η ΝΕΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΙΔΑΝΙΚΗ.!! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ..!!
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ..!!
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..!!
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΤΟΙΜΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ "ΜΕΤΡΑΕΙ" ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ..!!
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ..!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ..!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ..!!
ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ..
ΜΑΣ ΔΙΔΑΞΕ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ..ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ..!!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ..!!

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚ RANSHE..ΑΧ..ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!
ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..!!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.!!

valetta
08.07.2010, 20:04
ΟΥΠΣ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΑ ΠΟΣΤ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙ ΕΓΡΑΨΕ...
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΟ", ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΝΝΗ, ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΟΠΑΡΕΑ, ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!
ΕΙΜΑΙ Η ΡΙΤΑ, ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΟΦΑΝ!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΜΠΝΕΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ DIMA! ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΑΝΤΡΑΣ" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΕΝΤΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ (ΑΝΤΡΑΣ Ή ΓΥΝΑΙΚΑ) ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ DIMA ΒΙΛΑΝ!! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ, ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ, ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ...
ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ!!

iropasiou
08.07.2010, 20:08
ΓΕΙΑΑΑ! ΡΙΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥ!! ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΑ! ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙΣ??

valetta
08.07.2010, 20:09
ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΨΟΓΑ..!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΙΣΨ ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ..!!
ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΥ..!!!

ΑΥΤΗ Η ΝΕΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΙΔΑΝΙΚΗ.!! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ..!!
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ..!!
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..!!
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΤΟΙΜΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ "ΜΕΤΡΑΕΙ" ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ..!!
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ..!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ..!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ..!!
ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ..
ΜΑΣ ΔΙΔΑΞΕ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ..ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ..!!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ..!!

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚ RANSHE..ΑΧ..ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!
ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..!!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.!!

ΝΑΙ, ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ, ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΙ ΛΟΥΚΙΑ...
Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ MP3 MOY! ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!
ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ...
ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!

evi..!
08.07.2010, 20:12
ΝΑΙ, ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ, ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΙ ΛΟΥΚΙΑ...
Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ MP3 MOY! ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!
ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ...
ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΤΕ ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ..
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΕΣ..!!!
ΑΧΧ..ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ..!!ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ..!!!
ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ..ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ..!

valetta
08.07.2010, 20:12
ΓΕΙΑΑΑ! ΡΙΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥ!! ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΑ! ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙΣ??

ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ, ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ.
ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΗΡΩ ΜΟΥ!!!

valetta
08.07.2010, 20:17
ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ON LINE ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΥΟ, ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ, ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

katiaanne
08.07.2010, 20:48
ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ON LINE ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΥΟ, ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ, ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΡΙΤΑ μ δεν ξερω αν σ προλαβα κουκλα μ ν σ ευχηθω καλες ντιμοδιακοπουλεσ γεματεσ ντιμα κ φυσικα πουθενα δν παμε χωρις την μουσικη τ!κ εγω σε καμια 2 βδομαδες φευγω οσο γ τν ντιμοεπιθεση οσο ειμαι εδω προσπαθω κ θα συνεχισω

Α ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΑΚ ΡΑΝΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠ Τ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ Μ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ Κ ΑΥΤΟ Π ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΡΙΤΑ Μ ΥΠΕΡΟΧΟ

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 21:49
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ!!! ΚΑΛΩ ΟΡΙΣΕΣ!!! ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 17!!! ΠΑΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ADD ΣΤΟ FB!!;-)

boy of osenj for dima
08.07.2010, 22:37
loipon gia arxh tha sas doso to proto mou song me mousiki tou dima bilan kai logia dika mou sta ellhnika tin timh na to akousei proti htn eixe i hro kai tis leo ena megalo exaristo loipon deite...

Fthinoporo (osenj) stixoi giannis
Mousiki (osenj dima bilan)

Eisai fos mou gluko, omorfo lampero
Eisai oli h zoi , eisai monadiki.
refren
To fthinoporo tha erthei me esena aggalia
Kai ta fulla tout ha ferei stis gonias mas tin kardia

Kathe nuxta kathe bradu to fthinopro ekei perimenei na mas parei stis kardias mas tin broxh

Eimai akoma edo eimai gia na to do to fthinoporo ekei mas perimenei mazi..
refren
To fthinoporo tha erthei me esena aggalia
Kai ta fulla tout ha ferei stis gonias mas tin kardia

Kathe nuxta kathe bradu to fthinopro ekei perimenei na mas parei stis kardias mas tin broxh

Refern 2 fores
Telos akouo sxolia

iropasiou
08.07.2010, 22:47
ΓΙΑΝΝΗ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ...!

boy of osenj for dima
08.07.2010, 22:55
dikio exeis an do prothimia tha to ftiaxo se song na akousoun to song

iropasiou
08.07.2010, 22:59
dikio exeis an do prothimia tha to ftiaxo se song na akousoun to song

ΟΚ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΡΟΘΥΜΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ....

boy of osenj for dima
08.07.2010, 23:00
Α ΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΩ ΠΡΟΘΥΜΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ!!!!!

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:27
ΟΥΑΟΥ!!!!!!!!!!
ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!<3

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:33
ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ Τ ΓΙΑΝΝΗ ΔΝ ΕΙΝΑΙ!

katiaanne
08.07.2010, 23:37
ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΙ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΟΝΤΙΜΑ ΕΜΠΝΕΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Κ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΜΠΡΑΒΟ Σ!

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:42
ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ
http://www.tula.kp.ru/daily/24519/668074/

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:42
ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΙ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΟΝΤΙΜΑ ΕΜΠΝΕΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Κ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΜΠΡΑΒΟ Σ!

ΑΓΑΑΑΠΗΗΗΗ<3 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:46
ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ..
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ!!
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΟ?

katiaanne
08.07.2010, 23:46
ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ Μ ΤΟ ΜΕΤΕΦΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΟ ΠΟΛΥΕΠΙΑΣΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ Π Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ Ν ΞΕΡΩ ΚΟΥΚΛΑ Μ

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:50
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ Κ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΗ Μ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΛΕΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ ΕΤΣΙ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ,ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ,ΦΙΛΙΑ!!<3
http://www.youtube.com/watch?v=GTVJAUJvH1M

katiaanne
08.07.2010, 23:52
ΜΑΡΙΣΟΦΗ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ

Bilanitsa_4life_
08.07.2010, 23:54
ΜΑΡΙΣΟΦΗ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΕΛΑ ΑΓΑΠΗ!ΑΠΛΑ Σ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ Κ ΔΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Κ ΝΜΖΑ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕΣ!
Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΙΚΟ Τ ΕΒΑΛΑ... ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΥΠΟΘΕΤΩ.. Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..!!

katiaanne
08.07.2010, 23:56
Α ΟΚ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΝ ΡΩΣΙΔΑ Π ΤΝ ΠΑΙΔΕΥΕΙ Κ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Ν ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΛΙΠ Τ ΝΤΙΜΑ Π ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΧΟΧΟ

katiaanne
08.07.2010, 23:57
ΟΧ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Μ ΓΡΑΨΕΣ ΠΡΙΝ ΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΡΥ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΔΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ

Bilanitsa_4life_
09.07.2010, 00:03
ΧΑΧ Κ ΕΓΩ ΚΤ ΤΕΤΟΙΟ ΚΤΛΒ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ..!
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ!!!

katiaanne
09.07.2010, 00:04
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!ΜΑΡΙΣΟΦΗ Ν ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ?ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΡΟΥ ΜΠΛΑΝΤ?

Bilanitsa_4life_
09.07.2010, 00:17
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!ΜΑΡΙΣΟΦΗ Ν ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ?ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΡΟΥ ΜΠΛΑΝΤ?
οχι,η κολλητη μου βλεπει!!οτι θες πες μου να τη ρωτησω!!!

katiaanne
09.07.2010, 00:23
ΧΑΧΑ ΟΚ ΤΠΤ ΑΠΛΑ ΑΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΗΘΕΛΑ Ν ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΖΟΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΘΑΜΑΤΑ,ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ Η ΣΟΥΚΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΙΚ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ

Bilanitsa_4life_
09.07.2010, 00:32
ΧΑΧΑ ΟΚ ΤΠΤ ΑΠΛΑ ΑΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΗΘΕΛΑ Ν ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΖΟΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΘΑΜΑΤΑ,ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ Η ΣΟΥΚΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΙΚ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ

τι θα μεινει?

katiaanne
09.07.2010, 00:33
ΕΝΝΟΩ ΘΑ Η ΦΙΛΗ Σ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ ΑΠ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΑΣ ΧΟΧΟ!!Σ ΠΑ ΔΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ

evi..!
09.07.2010, 00:37
ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ Σ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ..!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..!!!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΟ ΜΟΥ, Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ..!!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.!

Bilanitsa_4life_
09.07.2010, 00:42
χαχ οκ!! τπτ Ευινο!!
Κατια μ εχεισ φβ?

katiaanne
09.07.2010, 00:46
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΣΝ ΓΛΥΚΙΑ Μ!ΣΤΟ ΧΩ ΔΩΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ.ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?

evi..!
09.07.2010, 00:52
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΣΝ ΓΛΥΚΙΑ Μ!ΣΤΟ ΧΩ ΔΩΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ.ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ..!!!
ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΝΤΙΜΑ..!!
ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΚΡΥΟ!! Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ..!!
ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Dimaniac
09.07.2010, 00:53
ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΡΙΤΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΝΤΙΑ! ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΥΡΙΟ!
ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΘΗΜΑ,ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΑΦΟΣΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΑ ΝΤΙΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ!!! ΧΙΧΙΧΙ
ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΚΑΥΤΟΣ!!!!

ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΤΟ ΝΕΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕΛΟΣ!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ,ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ!!!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ: ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΗ,ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 21,ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ,ΔΛΔ ΣΤΙΣ 18 ΜΑΪΟΥ ΤΟΥ 2006! ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!

ΡΙΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ (=ΝΤΙΜΙΚΑ)!!!!
ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΩΡΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ (ΠΡΩΤΑ Ο ΝΤΙΜΑ), ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

ΥΓ Α,ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!! :blush:

katiaanne
09.07.2010, 00:55
ΑΧ ΕΥΑΚΙ Μ Κ ΕΔΩ Τ ΙΔΙΑ!!!ΝΙΚΗ Μ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ Κ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΟΠΩΣ Κ ΤΝ ΜΑΡΙΣΟΦΗ Μ ΤΗΝ ΕΥΗ Μ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΦΥΓΩ ΜΕ ΖΗΤΑ Ο ΜΑΡΦΕΑΣ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ Μ!!

Bilanitsa_4life_
09.07.2010, 01:13
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΕΣ!!

evi..!
09.07.2010, 01:13
ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..ΝΑ ΣΚΙΣΕΙΣ!! ΝΑ ΤΑ ΠΑΣ ΠΕΡΗΦΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΤΗΣ ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ..!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΝ ΚΑΤΙΑ..ΟΝΕΙΡΑ ΝΤΙΜΙΚΑ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ..!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!

mina db
09.07.2010, 01:35
ΜΩΡΑ ΜΟΥΥΥ...ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ...
ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΛΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!
ΚΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΣΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ DIMOΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ...

ELINADB
09.07.2010, 15:18
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΤΙΜΙΝΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΡΕΕΕΙΙΙΙ!!!!!!!!!

ΡΙΤΑ Μ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΓΑΠΗ!!!!!8Α ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΡΕ ΤΡΕΛΟ Μ!!!

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΣ!!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!
ΦΟΒΕΡΟΙ ΟΙ ΣΤΙΧΟ Σ!!!ΚΑΙ Μ Τ ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ!!!ΜΠΡΑΒΟ!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Η ΡΙΤΑ...!!!!!

ΟΟΟ,ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΠΑΛΙ 8Α ΣΚΙΣΕΤΕ!!!!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΤΟΣ,ΕΕΕ???

dimabilove
09.07.2010, 15:30
Κορτσούδια μου (και αγόρι πλέον)! Σας χαιρετώ! Τι κάνετε;Εγώ είμαι καλύτερα από ποτέ μιας και μόλις απόλαυσα τα βιντεάκια σας!
Ρίτα μου, δυστυχώς δεν πρόλαβα να σε χαιρετήσω και να σου ευχηθώ καλές διακοπές,αλλά θα σε σκεφτόμαστε μέχρι να ξαναμπείς στο φόρουμ.
Κι επειδή σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δεν κάνει...Γιάννη, επιτέλους μπήκες και όχι μόνο σε γνωρίσαμε,αλλά μας έδειξες και ένα δείγμα της καταπληκτικής δουλειάς σου! Πολύ ωραίοι οι στίχοι σου. Θα μου άρεσε να το άκουγα κιόλας! Έχεις γράψει στίχους και για άλλα τραγούδια του Ντίμα;
Νομίζω ρώτησε η Μαρισόφη πώς φτιάχνουμε βίντεο. Προσωπικά, Μαρισόφη μου, χρησιμοποιώ το windows movie maker. Είναι πολύ εύχρηστο πρόγραμμα και ενσωματωμένο στον υπολογιστή. Δε χρειάζεται να το κατεβάσεις δηλαδή. Άντε και καλές δουλειές!!!
Συγγνώμη που δε σας χαιρέτησα την προηγούμενη φορά,αλλά με είχε αποσυνδέσει ο υπολογιστής από μόνος του. Άντε γιατί πολύ θάρρος του έχω δώσει τελευταία...
Νίκη μου, ελπίζω να τα πήγες άψογα όχι μόνο στο τελευταίο αλλά και σε όλα τα μαθήματα που έδινες. Αναμένουμε να μας πεις πώς σκέφτεσαι να βομβαρδίσουμε τα Μ.Μ.Ε. το καλοκαίρι!

ELINADB
09.07.2010, 15:31
ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!
ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ???

dimabilove
09.07.2010, 15:32
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΤΙΜΙΝΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΡΕΕΕΙΙΙΙ!!!!!!!!!

ΡΙΤΑ Μ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΓΑΠΗ!!!!!8Α ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΡΕ ΤΡΕΛΟ Μ!!!

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΣ!!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!
ΦΟΒΕΡΟΙ ΟΙ ΣΤΙΧΟ Σ!!!ΚΑΙ Μ Τ ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ!!!ΜΠΡΑΒΟ!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Η ΡΙΤΑ...!!!!!

ΟΟΟ,ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΠΑΛΙ 8Α ΣΚΙΣΕΤΕ!!!!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΤΟΣ,ΕΕΕ???

Πού είσαι βρε χρυσό μου κορίτσιιιιι; Τι κάνεις αγάπη μου;
Και ναι!Επιτέλους πάλι μαζί ρεεεειιιι!!

dimabilove
09.07.2010, 15:32
ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!
ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ???

ποια;;;;
Χα χα χα! Καλά είμαι!Εσύυυυ;

ELINADB
09.07.2010, 15:43
ΧΑ ΧΑ!!!ΣΟΡΡΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!

ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΠΟΛΥ Μ ΛΕΙΨΑΤΕ ΡΕ!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ 8Α ΕΛΕΓΑ!!!!!!

evi..!
09.07.2010, 15:46
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΕΛΙΝΑΚΙ..!!!
ΓΕΙΑ Κ Σ ΕΣΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ..!!

ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ? ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟΥ..
ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΑ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ..!!ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙΑ..!!!
ΑΧ..ΤΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..!

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BRTvRHh1Cdk&amp;hl=el_GR&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BRTvRHh1Cdk&amp;hl=el_GR&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

dimabilove
09.07.2010, 15:47
ΧΑ ΧΑ!!!ΣΟΡΡΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!

ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΠΟΛΥ Μ ΛΕΙΨΑΤΕ ΡΕ!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ 8Α ΕΛΕΓΑ!!!!!!

Αααα!Σήμερα γύρισες;Κι εμάς μας έλειψες! Τι να λέμε τώρα! Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται!

ELINADB
09.07.2010, 15:47
ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΠΛΑ!

ELINADB
09.07.2010, 15:50
Αααα!Σήμερα γύρισες;Κι εμάς μας έλειψες! Τι να λέμε τώρα! Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται!

ναι σημερα!!!!
μμμμ

dimabilove
09.07.2010, 15:55
Γεια σου, Ευίτο μου!!
Ιιιιιιιιιι!!! Τι βίντεο είναι αυτό! Είναι απλά άπαιχτος!Και γλύκας στο φουλ!

evi..!
09.07.2010, 15:58
Γεια σου, Ευίτο μου!!
Ιιιιιιιιιι!!! Τι βίντεο είναι αυτό! Είναι απλά άπαιχτος!Και γλύκας στο φουλ!

ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ..!!
ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ..!!
ΑΧ ΝΤΙΜΑΚΟ..!!!

dimabilove
09.07.2010, 16:03
ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ..!!
ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ..!!
ΑΧ ΝΤΙΜΑΚΟ..!!!

Αχ ναι! Ολόσωστα το είπες! Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!Και πάλι αχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

evi..!
09.07.2010, 16:14
ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟ SAFETY ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΣΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
(Друзья, новый супер хит Safety уже во всю звучит на радиостанциях всей страны, а очень скоро на телеканалах вы увидите и клип на эту песню.
Голосуйте за песню Safety на любимых радиостанциях, заказывайте её в столе заказов, поднимайте её на 1 место во всех хит парадах!)

ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ..
ΞΕΡΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ ΤΟΥ SAFETY ΣΤΟΥΣ ΡΩΣΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ?

dimabilove
09.07.2010, 16:22
Εκπληκτικά νεάκια, Ευούκο μου!Ευχαριστούμε!!! Φυσικό είναι βέβαια να πάει πολύ καλά το κομμάτι!Και ας ελπίσουμε ότι θα γίνει χιτ σε όλη την Ευρώπη και παγκοσμίως!
Δυστυχώς δε γνωρίζω κάποιο λινκ για να το ψηφίσουμε..

katiaanne
09.07.2010, 16:29
καλημερα κοριτσια μ ελινακι μ καλωςηρθες τι κανετε??ευακι μ αμ μπραβο ν τν ψηφισουμε αλλα αυτο που το ειδεσ ακριβως?

dimabilove
09.07.2010, 16:40
καλημερα κοριτσια μ ελινακι μ καλωςηρθες τι κανετε??ευακι μ αμ μπραβο ν τν ψηφισουμε αλλα αυτο που το ειδεσ ακριβως?

Γεια σου, Κάτια μου! καλά είμαστε!Εσύ πώς πας;
Λοιπόν, συνεργασία με Στεργιανή για νέο βίντεο;

katiaanne
09.07.2010, 16:42
κ εγω μια χαρα γλυκα μ! δν μπορω ν πω πολλα αλλα το σιγουρο ειναι πως θα σας αφησει γ αλλη μια φορα αφωνες η στεργιανη μας!!!

evi..!
09.07.2010, 16:46

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΔΩ.. http://www.bilandima.ru/html/
ΑΜΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ, ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ..ΕΨΑΞΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ SAFETY..!

ELINADB
09.07.2010, 16:47
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ΕΥΗ ΤΝΧ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ!ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ!

katiaanne
09.07.2010, 16:48
α το ειδα εγω εμπαινα στο αγγλικο ουπσ ναι δν εχει πουθενα να ψηφισουμε ισωσ εννοει οτι θα βγουν μετα

katiaanne
09.07.2010, 16:52
ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΠΩς Τ ΠΕΡΑΣΕΣ?

evi..!
09.07.2010, 16:55
α το ειδα εγω εμπαινα στο αγγλικο ουπσ ναι δν εχει πουθενα να ψηφισουμε ισωσ εννοει οτι θα βγουν μετα

ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ..ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΩ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΩΣΙΚΟ..!! ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ..!!!

ELINADB
09.07.2010, 16:56
ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΠΩς Τ ΠΕΡΑΣΕΣ?

μηπως το εχουν στο voting???

καλα κατια μου,μια χαρα!!!
ψωνισα κιολας,γιουχου!!!!
αν και δεν βλεπω να τα χαιρομαι τα καινουρια ρουχα!
τεσπα,μην σας τρελαινω με χαζα!!!!
εσυ 8α πας διακοπουλες?

katiaanne
09.07.2010, 16:57
αληθεια?δν το ξερα αυτο!εννοεισ κ φωτο η μονο νεα?γιατι στα υπολοιπα το βλεπω σχεδον ιδιο

evi..!
09.07.2010, 17:03
αληθεια?δν το ξερα αυτο!εννοεισ κ φωτο η μονο νεα?γιατι στα υπολοιπα το βλεπω σχεδον ιδιο

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ..!!

katiaanne
09.07.2010, 17:04
ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΕ Π ΜΑς ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ>>ΜΕ ΓΕΙΑ Τ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!ΠΩ ΠΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ν ΑΚΟΥΩ ΤΟ SAFETY! ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΦΥΓΩ Γ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ

dreamshores
09.07.2010, 17:05
Καλησπέρα, καλά μου!!!
Μπορούμε να ψηφίζουμε εδώ http://www.bilandima.ru/html/vote.shtml
Έχει όλους τους ραδιοφωνικούς σταθμούς.
Να ευχηθώ στη Ρίτα μας καλές και ξέγνοιαστες διακοπές!!!
Τα φιλιά μου σε όλες και όλους πλέον!!!

katiaanne
09.07.2010, 17:06
Α ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΥΟΥΚΟ Μ ΑΡΑ Θ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΡΩΣΙΚΟ!!ΧΙΧΙ

ELINADB
09.07.2010, 17:06
ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΕ Π ΜΑς ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ>>ΜΕ ΓΕΙΑ Τ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!ΠΩ ΠΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ν ΑΚΟΥΩ ΤΟ SAFETY! ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΦΥΓΩ Γ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ

μωρε τα καταφερνω και γινομαι κουραστικη εγω,μην ανησυχεις!!!

ευχαριστω!!!!
ααα,ωραια!!!που ειναι αυτο??

katiaanne
09.07.2010, 17:07
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΙΣ????

katiaanne
09.07.2010, 17:09
ΕΛΙΝΑ Μ ΜΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!Η ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΞΩ ΑΠ ΤΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!ΞΕΣ ΕΚΕΙ Π ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΡΩΣΟΥΣ!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ

ELINADB
09.07.2010, 17:10
καλησπερα Στεργιαννη!!!
<3
καλα εισαι???
ναι αλλα που ειναι ο Ντιμα?δεν εχει καπου που να φαινεται τουλαχιστον το ονομα του!!!

evi..!
09.07.2010, 17:12
Καλησπέρα, καλά μου!!!
Μπορούμε να ψηφίζουμε εδώ http://www.bilandima.ru/html/vote.shtml
Έχει όλους τους ραδιοφωνικούς σταθμούς.
Να ευχηθώ στη Ρίτα μας καλές και ξέγνοιαστες διακοπές!!!
Τα φιλιά μου σε όλες και όλους πλέον!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ..!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΛΙΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΚΑΠΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ..!

ELINADB
09.07.2010, 17:15
ΕΛΙΝΑ Μ ΜΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!Η ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΞΩ ΑΠ ΤΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!ΞΕΣ ΕΚΕΙ Π ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΡΩΣΟΥΣ!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ

οοο μην με κανεις να ντρεπομαι μωρεεε!!!
τι γλυκια που εισαι!!!

α,οκ καταλαβα!!!
και 8α γνωρισεις κανεναν?

dreamshores
09.07.2010, 17:15
Μια χαρούλα είμαι! Εσείς;
Για να πω την αλήθεια δεν έψαξα στα σάιτ. Το λινκ αυτό το πήρα από το εικονίδιο με τις φωτογραφίες Ντίμα - Anastacia που υπάρχει στον μπάνερ. Σε κάποιο σημείο του λογικά θα έχει κάπου τη λέξη ψηφοφορία, που δυστυχώς δεν τη θυμάμαι στα ρώσικα... Θέλει ψάξιμο πάντως.

evi..!
09.07.2010, 17:17
Μια χαρούλα είμαι! Εσείς;
Για να πω την αλήθεια δεν έψαξα στα σάιτ. Το λινκ αυτό το πήρα από το εικονίδιο με τις φωτογραφίες Ντίμα - Anastacia που υπάρχει στον μπάνερ. Σε κάποιο σημείο του λογικά θα έχει κάπου τη λέξη ψηφοφορία, που δυστυχώς δεν τη θυμάμαι στα ρώσικα... Θέλει ψάξιμο πάντως.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ..!!
ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΟΝΑΧΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ..!

katiaanne
09.07.2010, 17:20
ΧΑΧΑ ΕΛΙΝΑ Μ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ! ΛΕΣ Ν ΓΝΩΡΙΣΩ? Τ Ν Σ ΠΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΠΟΤΕ ΔΝ Θ ΒΡΩ ΧΑΧΑ.ΑΛΛΑ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΙ ΧΙΧΙ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΡΩΣΙΑ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ

dreamshores
09.07.2010, 17:24
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ..!!
ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΟΝΑΧΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ..!

Είναι εκνευριστικό! Έψαξα κι εγώ τους μισούς περίπου για να βρω το όνομα του Ντίμα, αλλά Ντίμα πουθενά! Μπορεί τις επόμενες ημέρες να συμπεριληφθεί. Θα κυκλοφορήσει και το βίντεο κλιπ, οπότε το κομμάτι θα ακούγεται περισσότερο.

ELINADB
09.07.2010, 17:27
νομιζω καπως σαν γκολοβαιτ ειναι!!!κατι τετοιο!!!
αλλα δεν βρηκα πουθενα!!!ισως να μην εχουν ξεκινησει ακομα!

οοο ναι σιγουρα θ αγνωρισεις ρε!!!100%
βασικα πιο σιγουρη απο σενα ειμαι οπως φαινεται...

ELINADB
09.07.2010, 17:29
Είναι εκνευριστικό! Έψαξα κι εγώ τους μισούς περίπου για να βρω το όνομα του Ντίμα, αλλά Ντίμα πουθενά! Μπορεί τις επόμενες ημέρες να συμπεριληφθεί. Θα κυκλοφορήσει και το βίντεο κλιπ, οπότε το κομμάτι θα ακούγεται περισσότερο.

ναι μπορει!!!!
ωραια ωραια,παμε μπροστα γιατι του αξιζειιι!!!!!!!!!!!

αχου,Στεργιαννη ωραια υπογραφηηη!!!

katiaanne
09.07.2010, 17:31
MAKARI ELINAKI M HAHA

evi..!
09.07.2010, 17:33

ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΟΥΝ..!!

ELINADB
09.07.2010, 17:36
ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΟΥΝ..!!

σωστο ΚΑΙ αυτο!!!
καλλιο αργα παρα ποτε

evi..!
09.07.2010, 18:33
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ..!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ..!!

ΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ Ступино ΣΤΣ 07-07
ΑΠΛΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ..!

http://www.youtube.com/watch?v=T9EZ_-Rt1qo

http://www.youtube.com/watch?v=6jRbv6fjiys

http://www.youtube.com/watch?v=Mpb7W-42PZI

http://www.youtube.com/watch?v=j7rMjc4oVJc

http://www.youtube.com/watch?v=M6MdXj_Z9ys

http://www.youtube.com/watch?v=oocG0YoR9w0

katiaanne
09.07.2010, 18:36
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΑΚΙ Μ ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΠΑΛΙ ΧΑΧΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ

dimabilove
09.07.2010, 18:49
Ευούκο, ευχαριστούμε για τα βίντεο που μας άφησες πριν βγεις!Απλά τον απολαύσαμε, όπως μας είπες! Πρόλαβα και είδα μόνο το πρώτο και εχω να πω ότι είναι πολύ χαριτωμένο το μπουμπούκι μας! Και τέλειος,όπως πάντα και παντού!
Τώρα πάω να δω το δεύτερο!
Αντίο, αγαπούλα μου, ελπίζω να σε δω σύντομα!!!!

dimabilove
09.07.2010, 19:03
Κοριτσάρες, βγαίνω κι εγώ σιγά σιγά! Σας φιλώ όλες!!!Ντιμάκια!!!

katiaanne
09.07.2010, 19:05
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑ Μ!!!

katiaanne
09.07.2010, 20:29
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΕΧΕΤΕ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕς ΓΕΝΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ Γ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ Θ ΕΠΕΝΕΛΘΕΙ!ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ Ν ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!

ELINADB
09.07.2010, 21:59
ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΣ ΤΗΣ,ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!
ΠΩΠΩΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!!

katiaanne
09.07.2010, 22:03
ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΣ ΤΗΣ,ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!
ΠΩΠΩΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!!

οκ ελινακι μ !!ναι ειναι πολυ αλλα αυτο το διαστημα θα μαστε ολες διακοπες υποθετω κ θα χουμε κινητα

ELINADB
09.07.2010, 22:33
KINHTA ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ!!!ΧΕΧΕ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΙ,ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ 8Α ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ!!!ΧΙΧΙ

katiaanne
09.07.2010, 22:39
ΝΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΣ Ν Σ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ Μ ΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΝΜ?

Dimaniac
10.07.2010, 00:38
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΤΙΜΟ-ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ,ΓΤ ΤΟ CON XX ΕΙΝΑΙ.....ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ...........
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΘΗΜΑ 'Η ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...
ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΟ-ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

1ον ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΘΡΑΣΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΥΧΗ ΤΙΤΛΟ "ΕΛΑΤΤΕ"!
ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ,ΑΠ'Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!
ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟ ΜΝΜ ΣΑΣ ΕΔΩ http://www.antenna.gr/node/1230

2ον Η ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΑΡ" ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗ! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΝΜΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ news@star.gr . ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΝΤΙΜΑ "ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ..." ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ!!!

Dimaniac
10.07.2010, 00:42
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕ Η ΡΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ!!!
ΞΕΡΩ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ...ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤ1???
ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΑΡ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ...
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ,ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΞΗΡΑΣΙΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΝΕΑ,ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ!!!!!!!!!! :grin:

katiaanne
10.07.2010, 00:46
ΝΙΚΗ Μ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Θ ΜΑΣ ΨΙΛΟΓΡΑΨΟΥΝΕ ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΝΤΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΛΟΛ!
ΠΑΝΤΩΣ ΝΙΚΗ Μ ΚΑΛΑ ΤΝ ΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΝ ΠΑΛΙΟΚΑΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΙ ΕΣΤΑΖΕ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙ ΤΝ ΝΤΙΜΑ Κ ΤΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ !ΝΑ ΧΑΘΕΙ Ν ΧΑΝΕΤΑΙ

evi..!
10.07.2010, 00:53
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΤΙΜΟ-ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ,ΓΤ ΤΟ CON XX ΕΙΝΑΙ.....ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ...........
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΘΗΜΑ 'Η ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...
ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΟ-ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

1ον ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΘΡΑΣΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΥΧΗ ΤΙΤΛΟ "ΕΛΑΤΤΕ"!
ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ,ΑΠ'Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!
ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟ ΜΝΜ ΣΑΣ ΕΔΩ http://www.antenna.gr/node/1230

2ον Η ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΑΡ" ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗ! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΝΜΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ news@star.gr . ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΝΤΙΜΑ "ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ..." ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ!!!

ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ..!!
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΠΙΣΤΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ..!! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..!!!

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:03
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!
ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??

katiaanne
10.07.2010, 01:04
ΓΕΙΑ Σ ΜΑΡΙΣΟΦΗ Μ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥ?

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:08
ΓΕΙΑ Σ ΜΑΡΙΣΟΦΗ Μ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥ?

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!

katiaanne
10.07.2010, 01:09
Α ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!ΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ/?

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:20
Α ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!ΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ/?
ΝΑΙ ,ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ! ΒΓΑΛΑΜΕ Κ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ Η ΗΡΩ.. Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΑ Κ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΝΤΙΜΙΣΜΟ!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ..

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:20
ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΕΔΩ ΩΣ ΜΑΡΚΙΑ!

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:25
ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΩ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

katiaanne
10.07.2010, 01:26
Α ΤΗΝ ΜΑΡΚΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Μ ΓΛΥΚΑ DIMODREAMS!

Bilanitsa_4life_
10.07.2010, 01:34
Α ΤΗΝ ΜΑΡΚΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Μ ΓΛΥΚΑ DIMODREAMS!

ΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ!

katiaanne
10.07.2010, 01:36
Α ΟΚ!ΦΙΛΟΥΚΙΑ

ELINADB
10.07.2010, 17:57
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥ!!!!!!!!!

ΕΕΕΥΗΗΗΗΗ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!

ΗΡΩ ΚΑΙ ΜΑΡΙΣΟΦΗ,ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΚΙΑ ΗΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΤΑΠΗΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΦΟΤΟΣ ΚΑΛΕΕ???

ΝΙΚΗΗΗΗΗ ΜΜΜΜ!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ ΠΙΣΩΩΩ!!!
ΩΧ,ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ!!!
ΝΑΙΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΑΥΤΗ Η ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩΩ!!!!
<3<3<3 ΧΙΧΙ!!!
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΑΠΕΛΥΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!

Dima_Is_Love
10.07.2010, 20:37
ΚΑΛΕ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ! ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΤΙΜΟΦΙΛΟΥΣ!
ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ "ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ" ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ, ΠΟΥ ΕΚΕΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΕΟΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΤΥΠΟ!

ΤΑ ΝΤΙΜΟΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ:
1) ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ "SAFETY" ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!
2) ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ.
3) ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ NE YO ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ...
4) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ http://www.youtube.com/user/bilanofficial , ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΣΟΓΚΟΡΓΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΥΠΙΝΟ! ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΟΛΕΝΣΚ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ!
5) ΚΑΤΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ... ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ORIFLAME, ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΩΣ ΚΑΤΙ "ΝΕΟ". ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΤΟΥ ΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ANASTACIA ΣΤΟΥΣ ΦΑΝ ΤΗΣ "ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΩΣ, ΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ". ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ, ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ!
6) ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΡΩΣΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΘΕΜΑ ΤΗ ΡΩΣΙΚΗ ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΛΑΜΠΕΡΑ ΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥ 2007 'Η 2008....
7) ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΦΗΜΕΣ ΠΕΡΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ! Η ΛΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΙΝΓ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΜΟΔΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ FASHION EVENTS ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ,ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΚΛΠ., ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΡΩΣΙΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΗΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΤΙ ΣΠΟΥΔΕΣ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ? ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Η "ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ" ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ, ΑΛΛΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΤΟΥ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ! Α, ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ!

evi..!
11.07.2010, 16:34
ΚΑΛΕ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ! ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΤΙΜΟΦΙΛΟΥΣ!
ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ "ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ" ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ, ΠΟΥ ΕΚΕΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΕΟΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΤΥΠΟ!

ΤΑ ΝΤΙΜΟΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ:
1) ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ "SAFETY" ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!
2) ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ.
3) ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ NE YO ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ...
4) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ http://www.youtube.com/user/bilanofficial , ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΣΟΓΚΟΡΓΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΥΠΙΝΟ! ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΟΛΕΝΣΚ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ!
5) ΚΑΤΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ... ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ORIFLAME, ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΩΣ ΚΑΤΙ "ΝΕΟ". ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΤΟΥ ΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ANASTACIA ΣΤΟΥΣ ΦΑΝ ΤΗΣ "ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΩΣ, ΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ". ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ, ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ!
6) ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΡΩΣΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΘΕΜΑ ΤΗ ΡΩΣΙΚΗ ΣΟΟΥ ΜΠΙΖ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΛΑΜΠΕΡΑ ΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥ 2007 'Η 2008....
7) ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΦΗΜΕΣ ΠΕΡΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ! Η ΛΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΙΝΓ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΜΟΔΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ FASHION EVENTS ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ,ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΚΛΠ., ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΡΩΣΙΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΗΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΤΙ ΣΠΟΥΔΕΣ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ? ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Η "ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ" ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ, ΑΛΛΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΤΟΥ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ! Α, ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..!!:give_rose:
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΤΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!
ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΕΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ..!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ SAFETY, ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕ-ΥΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ..Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ..ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΙΔΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΛΟΙΠΟΝ..!!
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ YOUTUBE ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ, ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ.!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΝΑ..!!
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ..!!!

IZABELLA number 1 fan
11.07.2010, 19:16
Did you like the song of Armenia in eurovision 2010-Eva Rivas-apricot stone?many armenians like the Greece song-Opa!!!

Bilanitsa_4life_
11.07.2010, 23:03
Did you like the song of Armenia in eurovision 2010-Eva Rivas-apricot stone?many armenians like the Greece song-Opa!!!

yes,but this is beside the point!!!:P

dreamshores
12.07.2010, 18:40

Oh, yes, it was very sweet song with nice intro!

dreamshores
12.07.2010, 18:43
Ελευθερία μου, να είσαι καλά κοπέλα μου!!! Κάθε φορά έχεις να μας πεις κάτι καινούργιο και διαφορετικό, κάτι που θα μας κάνει να λατρέψουμε τον Ντίμα μας λίγο περισσότερο και γι' αυτό σε ευγνωμονούμε!!!

dreamshores
12.07.2010, 18:44
yes,but this is beside the point!!!:P

Ή με απλά ελληνικά, τελείως άκαιρο και άκυρο...

mina db
12.07.2010, 18:47
Ή με απλά ελληνικά, τελείως άκαιρο και άκυρο...

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ...!!!!

dreamshores
12.07.2010, 18:54
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ...!!!!

Άστους μωρέ... Θα το ξεπεράσουν! Τι κάνεις εσύ;

mina db
12.07.2010, 21:38
Άστους μωρέ... Θα το ξεπεράσουν! Τι κάνεις εσύ;

ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ !!!
ΕΣΥ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ???

ELINADB
12.07.2010, 23:22
TI KANETE NTIMIKOYLINIA MOY??
ελευθερια ευχαριστουμε πολυ για τα νεα!!!
και εννοειται η ντιμοεπιθεση συνεχιζεται...

καλα να περνατε!!8α τα πουμε ξανα!
καλο σας βραδυ!!!

Dimaniac
12.07.2010, 23:56
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?
ΟΤΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ CD???????
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΝΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ????
ΑΧ,ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ!
ΟΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΓΚΟΡΣΚ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΛΑΪΒ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ..... :give_heart:

ΗΡΩ 'Η ΜΑΡΙΣΟΦΗ,ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ!
ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 15:00 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΟΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ!
Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΜΕ!!!!! :give_heart:

iropasiou
13.07.2010, 00:03
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?
ΟΤΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ CD???????
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΝΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ????
ΑΧ,ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ!
ΟΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΓΚΟΡΣΚ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΛΑΪΒ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ..... :give_heart:

ΗΡΩ 'Η ΜΑΡΙΣΟΦΗ,ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ!
ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 15:00 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΟΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ!
Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΜΕ!!!!! :give_heart:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ??? ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΣΕ ΣΙΝΤΙ... EΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕ ΥΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?? ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ/??

ΝΙΚΗ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΣΤΟ ΦΒ Κ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ....

ΑΑ Κ ΣΤΗ ΣΥΝΑΤΗΣΗ ΘΕς ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ???

Dimaniac
13.07.2010, 00:30
XMMM,EΛΠΙΖΩ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕ-ΥΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ,ΓΙΑΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ,ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΕΪΖΙΑ,ΑΛΛΑ... ΜΑΖΕΥΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝ'ΚΑΙ ΡΩΓΕΣ!
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ KATI TETOIO ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΦΗΜΕΣ!!!

ΟΚ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΝΤΙΜΟ-ΥΛΙΚΟ!
ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΧΑΡΗ ΣΤΑ CD's,ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΦΕΡΕΙ!
ΟΠΟΤΕ ΦΕΡΕ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ!! :grin:

Bilanitsa_4life_
13.07.2010, 11:47
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ??ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!<3
ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΤΟ EUROVOICE?? ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ANASTACIA !!
ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ????? ^^
ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΤΛ??
http://eurovoice.tv/contacts/

Bilanitsa_4life_
13.07.2010, 11:49
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ??? ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΣΕ ΣΙΝΤΙ... EΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕ ΥΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?? ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ/??

ΝΙΚΗ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΣΤΟ ΦΒ Κ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ....

ΑΑ Κ ΣΤΗ ΣΥΝΑΤΗΣΗ ΘΕς ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ???

ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΦΒ ΕΕ???ΧΡΙΣΤΕΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΩ??? ^^ ΡΕΖΙΛΙ ΘΑ ΓΙΝΩ!! (ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΟΜΑΙ!!!)

Dima_Is_Love
13.07.2010, 11:51
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΣΑΣ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΜΑΤΙ, ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΓΝΩΣΤΗ ΣΕ ΜΑΣ ΩΣ ΑΛΜΑ ΑΤΑ ΚΑΙ ΝΥΝ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ.

1
http://www.youtube.com/watch?v=hn7vneqIU7c
2
http://www.youtube.com/watch?v=9b-FLamKGas
3
http://www.youtube.com/watch?v=9etM68mbX7s

Dima_Is_Love
13.07.2010, 12:00
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ??ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!<3
ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΤΟ EUROVOICE?? ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ANASTACIA !!
ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ????? ^^
ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΤΙΜΟΕΠΙΘΕΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΤΛ??
http://eurovoice.tv/contacts/

EΝΝΟΕΙΤΑΙ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ Η ANASTACIA ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟN ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ "BBC 2" http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/radio2 ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ CONTACTS ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ E-MAIL ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ: http://www.bbc.co.uk/radio2/shows/steve-wright-in-the-afternoon/

Dima_Is_Love
13.07.2010, 12:37
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΙΣΤΡΕΨΩ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΕ Η Катюша ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

1) ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ.
2) ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΕΝΑ ΣΙΡΙΑΛ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ 14 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΕΚΛΕΙΣΕ, ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΣ ΗΘΟΠΟΙΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ, ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!
3) ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑΝ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ" ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΕΙΝΑΙ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΑ RINGTONE ΕΧΕΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ!
4) ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ TWITTER,FC KAI ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΜΠΑΙΕΝΙΣ ΤWITTER H FC KAI ΝΑ ΛΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ, ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ, ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ!
5) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ! ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΝΑ ΥΛΙΚΟ ΜΙΣΟ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΙΣΟ ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 14 ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!! ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ, ΟΠΩΣ ΗΛΠΙΖΕ!
6) ΡΩΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ... ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2008 ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΟΜΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ, ΗΘΕΛΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΟΙΒΗ Η ΞΟΦΛΗΜΕΝΗ ΒΛΕΠΕΤΕ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ. (ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΡΙΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ). ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΛΙΑΣ ΤΗΣ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΞΟΦΛΗΜΕΝΟΣ ΡΩΣΟΣ ΡΑΠΕΡ Ο ΤΙΜΑΤΙ, ΕΓΙΝΕ ΙΣΩΣ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΕΙΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΥΠΗΡΧΕ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ. ΙΣΩΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΔΟΘΗΚΕ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ANASTACIA!
7) ΡΩΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ "SAFETY" ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΡΩΣΙΑΣ...ΕΙΠΕ ΕΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ: ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΡΩΣΙΑΣ. ΤΟ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ANASTACIA ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΗΣ ΓΙΑ ΔΙΕΘΝΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΜΑΖΙ. ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΘΕΑΜΑΤΟΣ, ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ!!

evi..!
13.07.2010, 12:44
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ..!!!
ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ..ΒΙΒΛΙΟ, ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, ΣΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ..!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Σ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ FACEBOOK ΚΑΙ TWITTER ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΔΕ ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΦΑΝ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ..ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ..!!
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ, ΤΟ SAFETY ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ?

Dima_Is_Love
13.07.2010, 12:46
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 8 ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ:

ΤΟ ΣΛΑΒΙΑΝΣΚΙ ΜΠΑΖΑΡ ΣΤΟ ΒΙΤΕΜΠΣΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΗΔΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΕΚΕΙ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ! ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Как много лет во мне любовь спала ΤΗΣ Роза Рымбаева. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ 1974 ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ....

ΜΙΑ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ:

http://www.youtube.com/watch?v=QFVuYqacedI

ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο Dr. House, ΑΡΚΕΤΑ ΝΕΟΤΕΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ!

http://www.youtube.com/watch?v=2IJMmwlG9JE

ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ:

Как много лет во мне любовь спала (Любов Настала) песня Розы Рымбаевой

Как много лет во мне любовь спала,
Мне это слово ни о чем не говорило,
Любовь таилась в глубине, она ждала,
И вот проснулась и глаза свои открыла...

Теперь пою не я - любовь поет,
И эта песня в мире эхом отдается.
Любовь настала так, как утро настает,
Она одна во мне и плачет, и смеется.

И вся планета распахнулась для меня,
И эта радость будто солнце не остынет,
Не сможешь ты уйти от этого огня,
Не спрячешься, не скроешься,
Любовь тебя настигнет.

Как много лет во мне любовь спала,
Мне это слово ни о чем не говорило,
Любовь таилась в глубине, она ждала,
И вот проснулась и глаза свои открыла...

Dima_Is_Love
13.07.2010, 12:50
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ..!!!
ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ..ΒΙΒΛΙΟ, ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, ΣΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ..!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Σ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ FACEBOOK ΚΑΙ TWITTER ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΔΕ ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΦΑΝ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ..ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ..!!
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ, ΤΟ SAFETY ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ?

ΑΚΡΙΒΩΣ! Ο ΙΔΙΟΣ ΛΟΓΟΣ: ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ! ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ: ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ!!

Υ.Γ. ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ!

iropasiou
13.07.2010, 12:52
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ??? ΔΛΔ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ??????????????????????????????????? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!! ΑΜΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΜΑ!!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ Κ ΤΑ ΛΙΝΚ...! ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΡΩΣΙΚΑ.....
ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

evi..!
13.07.2010, 12:55
ΑΚΡΙΒΩΣ! Ο ΙΔΙΟΣ ΛΟΓΟΣ: ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ! ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ: ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ!!

Υ.Γ. ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ!

ΑΧΧΧ..ΤΟΝ ΕΦΑΓΑΝ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΤΩΝ ΡΩΣΩΝ..!!
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΠΟΥ ΛΑΜΠΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ..!! ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΜΠΕΡΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΛΟΒΙΣΟΥΝ?
ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ..ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΥΤΟΝ..!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΣ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..!! ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ..!! ΑΔΙΚΟΤΑΤΟ..!! ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΤΑΠΙΑΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ Σ ΑΥΤΟ..!!
ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ?

ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ..!!! ΚΑΙ Η ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΝΕΙΡΙΚΟ..!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ..!

Dima_Is_Love
13.07.2010, 12:58
ΑΧΧΧ..ΤΟΝ ΕΦΑΓΑΝ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΤΩΝ ΡΩΣΩΝ..!!
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΠΟΥ ΛΑΜΠΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ..!! ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΜΠΕΡΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΛΟΒΙΣΟΥΝ?
ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΟΣ..ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΥΤΟΝ..!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΣ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..!! ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ..!! ΑΔΙΚΟΤΑΤΟ..!! ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΤΑΠΙΑΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ Σ ΑΥΤΟ..!!
ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ?

ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ..!!! ΚΑΙ Η ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΝΕΙΡΙΚΟ..!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ..!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΥΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ! ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΔΙΕΘΝΩΣ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ?

dimonela
13.07.2010, 12:59
Καλημερα κοριτσια !! τι κάνετε ? διαβασα τα νεα του Dima και οσο αφορα τον ηχο κλησης στο κινητο του μπορειτε να τον ακουσετε εδω http://www.youtube.com/watch?v=9b-FLamKGas&feature=related στο 5:34 και στο 6:04 και ειπε πως ποτε δεν βαζει δικα του, η αγαπημενα του τραγουδια για ηχο κλησης επειδη απο τα κουραστικα τηλεφωνηματα τα τραγουδια αυτα γινονται καπως κουραστικα, ενω οπως λεει τα αγαπημενα του τραγουδια τα ακουει με πολυ αγαπη, και γι'αυτο δεν τα βαζει για ηχο κλησης !

evi..!
13.07.2010, 13:01
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΥΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ! ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΔΙΕΘΝΩΣ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ?

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΠΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΣ..!!!
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΩΝΗ, ΤΑΛΕΝΤΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΑΨΟΓΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΡΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?
ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ..!!

evi..!
13.07.2010, 13:04
Καλημερα κοριτσια !! τι κάνετε ? διαβασα τα νεα του Dima και οσο αφορα τον ηχο κλησης στο κινητο του μπορειτε να τον ακουσετε εδω http://www.youtube.com/watch?v=9b-FLamKGas&feature=related στο 5:34 και στο 6:04 και ειπε πως ποτε δεν βαζει δικα του, η αγαπημενα του τραγουδια για ηχο κλησης επειδη απο τα κουραστικα τηλεφωνηματα τα τραγουδια αυτα γινονται καπως κουραστικα, ενω οπως λεει τα αγαπημενα του τραγουδια τα ακουει με πολυ αγαπη, και γι'αυτο δεν τα βαζει για ηχο κλησης !

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..!!
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΝΟΜΙΖΩ..! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΧΤΥΠΑΕΙ..!!

ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΜΑΤΙ.. ΥΠΕΡΟΧΟΣ, ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.!

http://i081.radikal.ru/1007/84/c38779ae5ff9.jpg

Dima_Is_Love
13.07.2010, 13:07
ΑΥΤΑ ΕΓΡΑΨΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ TWITTER THΣ. ΝΤΙΜΤΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΪΔΕΥΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ! ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ...ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ!

"Ο ΝΤΙΜΤΣΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥΜ!!!"
ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ. ΤΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ SAFETY ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Соскучилась уже по Димчику,а он не верит,передайте ему что это правда!Обожаю его и его новый альбом!!!Релиз-осенью,клип Safety- очень скоро

http://twitter.com/yanarudkovskaya

Dima_Is_Love
13.07.2010, 13:12

ΝΑΙ, ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΧΝΑ ΗΧΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ! ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΕ TO "WE ARE THE PEOPLE" AΠO EMPIRE OF THE SUN... ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ SIMPLE RED Κ.Ο.Κ.

dimonela
13.07.2010, 13:15
ΝΑΙ, ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΧΝΑ ΗΧΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ! ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΕ TO "WE ARE THE PEOPLE" AΠO EMPIRE OF THE SUN... ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ SIMPLE RED Κ.Ο.Κ.

ναι, και εγω ειχα προσεξει πως ποτε δεν ειχε δικα του τραγουδια για ηχο κλησης.. τεσπα, ηταν να παιξει σε ενα σιριαλ? και τελικα δεν θα δουμε αυτο το σιριαλ ποτε ?

Dima_Is_Love
13.07.2010, 13:21
http://www.belta.by/ru/all_news/culture/Dima-Bilan-uzhe-sobral-dva-polnyx-Letnix-amfiteatra-na-svoj-solnik-14-ijulja-v-Vitebske_i_517896.html

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ!! ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΩΛΗΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12.500 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΛΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΒΙΤΕΜΠΣΚΙ! ΠΡΙΝ ΛΕΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΑ 99% ΡΩΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ! ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ 6.000 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ, ΟΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ! ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ "ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ" ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!

ΚΑΙ Μ'ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ! ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Dimaniac
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Σ'ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΪΛΣ ΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ!!!
http://www.atticamediagroup.gr/contact.php
ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΥΡΟΒΟΪΣ,ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΗΔΗ ΜΝΜ,ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΑΛΛΑ!
ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???
ΑΧ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΡΕΜΩ!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ!!!
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ CD...ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΕΪΖΙΑ?
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΝ (ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ) ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΕ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ!
Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΦΩΝΗ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ "ΔΑΙΜΟΝΙΟΣ" ΜΑΝΑΤΖΕΡ,ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ!
ΕΠΙΣΗΣ,ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ "ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ" ?
ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΙΣΩΣ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΑΘΩΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΕΪΖΙΑ ΠΟΥ (ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΡΑ) ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΙΝΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΝΒΑΝΕΤΑΙ!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΑΓΟΡΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΡΑΣΗ,ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ! ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΒΗΜΑΤΑ,ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΛΗ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΤΛ ΚΤΛ
ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ!
ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΜΠΑΛΑΝΤ,ΑΝΑΣΤΕΪΖΙΑ,ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΝΕ-ΥΟ) ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ. ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΓΝΩΣΤΟΣ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ,ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ.
ΕΠΙΠΛΕΟΝ (ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ) ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ-ΑΜΕΡΙΚΗ,ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΖΕΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ.
ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (ΑΓΓΛΙΑ,ΓΑΛΛΙΑ,ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΤΛ) 'Η ΣΤΙΣ ΗΠΑ.
ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ,ΘΑ ΕΒΛΕΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ,ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΣΤΕ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΝ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΣ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΗ ΔΥΣΗ!
ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ,ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΡΩΣΙΑ! ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ,ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΥΝ...
ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΤΡΕΝΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ...ΜΙΑ ΚΑΤΩ,ΜΙΑ ΠΑΝΩ...

Dima_Is_Love
ναι, και εγω ειχα προσεξει πως ποτε δεν ειχε δικα του τραγουδια για ηχο κλησης.. τεσπα, ηταν να παιξει σε ενα σιριαλ? και τελικα δεν θα δουμε αυτο το σιριαλ ποτε ?

ΝΑΙ! ΓΥΡΙΣΑΝ ΚΑΙ 14 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ...

Dimaniac
13.07.2010, 13:32
ΝΑΙ! ΓΥΡΙΣΑΝ ΚΑΙ 14 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ...

ΜΑ ΕΛΕΟΣ,ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ??
14 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΚΑΝ??
ΧΑΖΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΣΤΟ ΚΑΣΤ ΘΑ ΧΤΥΠΑΓΑΝ 80ΑΡΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!
ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ!
ΤΕΣΠΑ,ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ...

dimonela
13.07.2010, 13:40
ΜΑ ΕΛΕΟΣ,ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ??
14 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΚΑΝ??
ΧΑΖΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΣΤΟ ΚΑΣΤ ΘΑ ΧΤΥΠΑΓΑΝ 80ΑΡΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!
ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ!
ΤΕΣΠΑ,ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ...

μακαρι Νικη, γιατι θα ηθελα παρα πολυ να τον δω σαν ηθοποιο !!

Dima_Is_Love
13.07.2010, 13:45
ΑΧ, ΒΡΕ ΝΙΚΗ....ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΝΝΟΩ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΕΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΤΕΚΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΤΗ LADY GAGA, ΤΗΝ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΤΗ ΜΠΙΓΙΟΝΣΕ, ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ... ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΕΙΣ, ΑΝΩΜΑΛΟΙ, ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ! ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΩΣ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ, ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ, ΕΝΩ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΗΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΕΡΕΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ! ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ, ΜΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΕΩ ΑΦΕΛΩΣ ΕΙΧΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΡΩΣΟΣ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ? ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΙΔΩΛΟ Ο ΡΩΣΟΣ?
Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΤΑΞΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ! ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΠΤΗΣΕΩΝ, ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΩΝ ΥΛΙΚΟΥ! ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΠΟΥΜ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ? ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ? ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? ΝΑ ΑΥΤΟΜΑΣΤΙΓΩΘΕΙ? ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑΚΑΡΒΟΥΝΑ?
ΕΙΧΕ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ, ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ, ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΡΗΣΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? ΕΝΑ BELIEVE ΚΟΥΤΣΟ, ΜΟΝΟΦΘΑΛΜΟ ΜΕ ΑΚΥΡΑ ΡΕΜΙΞ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΛΥΡΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ! ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΑΝ ΣΤΑ ΜΠΛΟΓΚΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ! ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΣ ΓΚΑΓΚΑ, ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΝΑ! Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΟΛΑ!
ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ! ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ANASTACIA! ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΛΜΠΟΥΜ? ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΑΥΤΟ! ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ! ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ! ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ! Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΝ ΑΝΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ! ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ!

Dima_Is_Love
13.07.2010, 13:57
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΚΑΝΤΕ ΤΗ ΜΕΤΑΦΡΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ...:

К счастью, вавилонского столпотворения там не наблюдалось, а поклонники артиста вели себя чинно и благородно. К триумфатору "Евровидения" можно относиться по-разному, но когда смотришь, как этот человек полностью выкладывается на сцене, к нему проникаешься большим уважением. Хотя бы за то, что Билан без "фанеры".

http://www.express-k.kz/show_article.php?art_id=41453

katiaanne
13.07.2010, 14:49
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΛΕΙΨΑ ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ Ε?ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ Ν ΣΑΙ ΚΑΛΑ Γ Τ ΝΕΑ Σ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ.ΔΝ ΞΕΡΩ Τ Ν ΠΡΩΤΟΠΩ Γ ΤΝ ΣΕΙΡΑ Π ΔΝ ΕΓΙΝΕ Ο ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΞΟΔΕΨΕ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΑΥΤΟ Κ ΤΩΡΑ ΔΝ Θ ΓΙΝΕΙ?
Γ Τ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ν ΑΡΓΗΣΕΙ Γ Ν ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΝ ΑΠΟΨΗ Μ Κ Ν ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ!ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ Η ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ Ε?ΑΝ Κ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΝ ΡΑΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΝ ΣΥΜΠΑΘΟΥΣΑ...
ΤΩΡΑ Γ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ Τ ΝΤΟΥΕΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΩΣ ΔΝ Θ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ?Κ ΠΑΛΙ ΑΝ ΝΑΙ Τ ΝΠΩ Η ΑΔΙΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΚΡΙΜΑ Κ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Ν ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ ΚΡΙΜΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΚΑΙ ΔΛΔ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΝ ΤΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑ?

ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ /ΤΟΙΤΕΡ ΤΙ ΑΠ Τ 2 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ?Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ Θ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ν ΜΙΛΑ ΣΕ ΦΑΝ?

ELINADB
13.07.2010, 15:16
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ!!!

ΝΑΙ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!
ΑΔΙΚΙΑ!!ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!
ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΝΑΣ ΚΑΛΙΤΕΧΝΗΣ ΒΓΗΚΕ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΝΕ???ΕΛΕΟΣ!!!

ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΕΙΖΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ???
ΤΙ ΝΑ ΠΩ... ΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ,Ο ΝΤΙΜΑ ΟΜΩΣ???
ΑΜΑΝ,ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ!!!???!!!

katiaanne
13.07.2010, 15:20
ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΤΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΔΝ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΣΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ!!!

katiaanne
13.07.2010, 15:31
ΕΛΙΝΑ Ν ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΑΒΣ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ Η ΤΟΥΙΤΕΡ Κ ΘΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΦΑΝ?

ELINADB
13.07.2010, 15:36
ααα,δεν το επιασα ουτε εγω!!
αυτο που καταλαβα απο το english part ειναι οτι ενα προφιλ που υποτι8εται οτι ειναι το επισημο του Ντιμα στο φβ παιζει να μην ειναι...

για τουιτερ δεν ξερω!!!

katiaanne
13.07.2010, 15:37
Α ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΑΡΤ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ?

ELINADB
13.07.2010, 15:39
ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΤΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΔΝ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΣΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ!!!

αχχχ...εχεις δικιο!!!
δεν πρεπει να στηριζεται σε κανεναν!!αλλα και παλι πως θα προωθηθει??
ειναι δικοπο μαχαιρι...
δεν ξερω τι να πω πλεον!!!
α τοαφησει στη μοιρα η 8α παλεψει ακομα περισσοτερο!!!ειμαι σιγουρη οτι το δευτερο θα κανει!!

ELINADB
13.07.2010, 15:40
το general chat:grin:

katiaanne
13.07.2010, 15:44
Α ΔΛΔ ΔΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?ΑΥΤΟ Π ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΦΙΣΙΑΛ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΟ?

katiaanne
13.07.2010, 16:33
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ TWITTER ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ TWITER ΤΟ FOLLOWER EINAI FILOS?:?ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΙΤΕΡ ΠΛΙΖ ΒΟΗΘΕΙΑ!Α ΞΕΧΑΣΑ Ν ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ Μ!https://twitter.com/ladykatiaanne.
ΒΕΒΑΙΑ ΔΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ Ν Τ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ

ELINADB
13.07.2010, 17:19
εσυ που το ειδες οτι 8α κανει???οεο?

ε,δεν ξερω...μπορει να μην ειναι ντε!!!

katiaanne
13.07.2010, 17:21
ΕΓΩ ΔΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ Κ Μ ΜΠΗΚΕ Η ΙΔΕΑ.ΕΣΥ ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΕΣ?[Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ]
Ν ΡΩΤΗΣΩ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ FB/TWITTER?

Dima_Is_Love
13.07.2010, 17:22
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΡΡΙΕΣ, ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ.

1) ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ TWITTER ΚΑΙ FC ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑ Ο ΙΔΙΟΣ! ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ OFFICIAL ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ.
2)ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ANASTACIA.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΙΣΤΡΕΨΩ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΕ Η Катюша ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

1) ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ.
2) ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΕΝΑ ΣΙΡΙΑΛ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ 14 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΕΚΛΕΙΣΕ, ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΣ ΗΘΟΠΟΙΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ, ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!
3) ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑΝ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ" ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΕΙΝΑΙ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΑ RINGTONE ΕΧΕΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ!
4) ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ TWITTER,FC KAI ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΜΠΑΙΕΝΙΣ ΤWITTER H FC KAI ΝΑ ΛΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ, ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ, ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ!
5) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ! ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΝΑ ΥΛΙΚΟ ΜΙΣΟ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΙΣΟ ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 14 ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!! ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ, ΟΠΩΣ ΗΛΠΙΖΕ!
6) ΡΩΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΗ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ... ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2008 ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΟΜΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ, ΗΘΕΛΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΟΙΒΗ Η ΞΟΦΛΗΜΕΝΗ ΒΛΕΠΕΤΕ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ. (ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ. ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΡΙΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ). ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΛΙΑΣ ΤΗΣ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΞΟΦΛΗΜΕΝΟΣ ΡΩΣΟΣ ΡΑΠΕΡ Ο ΤΙΜΑΤΙ, ΕΓΙΝΕ ΙΣΩΣ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΕΙΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΥΠΗΡΧΕ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ. ΙΣΩΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΔΟΘΗΚΕ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ANASTACIA!
7) ΡΩΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ "SAFETY" ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΡΩΣΙΑΣ...ΕΙΠΕ ΕΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ: ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΡΩΣΙΑΣ. ΤΟ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ANASTACIA ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΗΣ ΓΙΑ ΔΙΕΘΝΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΜΑΖΙ. ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΘΕΑΜΑΤΟΣ, ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ!!

ELINADB
13.07.2010, 17:24
ΕΓΩ ΔΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ Κ Μ ΜΠΗΚΕ Η ΙΔΕΑ.ΕΣΥ ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΕΣ?[Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ]
Ν ΡΩΤΗΣΩ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ FB/TWITTER?

α,ε δεν 8α διαβασα εκειναταποστ μαλλον!!!1
ναι μονο φβ εχω ομως!!!
εσυ?εχεις φβ?

katiaanne
13.07.2010, 17:24
Α ΝΑΙ Τ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ Ν Τ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟ Ν ΓΡΑΨΟΥΝ.ΘΕΛΩ ΝΠΩ ΕΣΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ Ν Τ ΛΕΕΙ?

katiaanne
13.07.2010, 17:25
ΟΧΙ ΕΛΙΝΑ Μ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΙΤΕΡ ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ Θ ΚΑΝΩ ΛΟΓΙΚΑ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΔΝ ΕΧΕΙ ΔΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ Γ Τ ΔΙΚΟ Μ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

ELINADB
13.07.2010, 17:29
αχ,συγγνωμη ελευθερια μου που σε βαλαμε και τα ξαναεβαλες!!!
:sad:
ευχαρισουμε και παλι!!!
οποτε 8α κανει...τι ωραια!!!!:yahoo:

αυτη η φουρταντο...μμμχ!!!!
δεν την εχουμε και αναγκη!!!

Dima_Is_Love
13.07.2010, 17:29
Α ΝΑΙ Τ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ Ν Τ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟ Ν ΓΡΑΨΟΥΝ.ΘΕΛΩ ΝΠΩ ΕΣΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ Ν Τ ΛΕΕΙ?

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΦΒ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΕΡ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΡΑΤΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!

Dima_Is_Love
13.07.2010, 17:30
αχ,συγγνωμη ελευθερια μου που σε βαλαμε και τα ξαναεβαλες!!!
:sad:
ευχαρισουμε και παλι!!!
οποτε 8α κανει...τι ωραια!!!!:yahoo:

αυτη η φουρταντο...μμμχ!!!!
δεν την εχουμε και αναγκη!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΩΝΗ,ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΜΠΑΖΟ ΚΤΛ. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ!

ELINADB
13.07.2010, 17:31
α οκ!!!
σωστα...
οποτε απο τον Ντιμα εξαρταται αν θα χαλασει το πισι!!!
:tongue:

katiaanne
13.07.2010, 17:33
Α ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΥΓΝΩΜΗ Γ ΤΝ ΔΙΠΛΟ ΚΟΠΟ ΓΛΥΚΙΑ Μ!ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ Ν ΑΝΑΣΑΝΕΙ Θ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΤ ?ΕΔΩ Η ΛΕΝΑ Π ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΝ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΔΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Θ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ?ΑΛΛΑ ΝΤΑΞΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ Μ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΤΕ/?ΞΕΡΩ ΒΛΑΚΕΙΑ ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Γ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΝΤ ΚΑΝΕΙ ΑΝ Κ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ

Dima_Is_Love
13.07.2010, 17:33
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΤΟΥ:

http://twitter.com/bilanofficial

http://twitpic.com/1hbvzp - Я сейчас такой

katiaanne
13.07.2010, 17:34
ΝΑΙ ΕΛΙΝΑ Μ ΑΠ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΧΑΧΑΧΑ

Dima_Is_Love
13.07.2010, 17:34
Α ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΥΓΝΩΜΗ Γ ΤΝ ΔΙΠΛΟ ΚΟΠΟ ΓΛΥΚΙΑ Μ!ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ Ν ΑΝΑΣΑΝΕΙ Θ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΤ ?ΕΔΩ Η ΛΕΝΑ Π ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΝ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΔΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Θ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ?ΑΛΛΑ ΝΤΑΞΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ Μ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΤΕ/?ΞΕΡΩ ΒΛΑΚΕΙΑ ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Γ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΝΤ ΚΑΝΕΙ ΑΝ Κ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ

ΑΡΧΕΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΕΙΠΕ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ!

katiaanne
13.07.2010, 17:37
Α ΑΛΗΘΕΙΑ?ΕΓΩ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΘΑ ΜΑΙ ΕΔΩ!ΟΠΟΤΕ ΑΝ ..ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΧΙΧΙ!ΜΑΚΑΤΙ ΔΛΔ .ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΜΑΤΗ Γ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΑΜ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ Γ ΤΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

katiaanne
13.07.2010, 17:40
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΝ ΦΗΜΗ ΟΤΙ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΘΑ ΝΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΠΟ Τ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?

ELINADB
13.07.2010, 17:44
πραγματικα ειναι αταλαντη ομως!!!

αχου ειναι πολυ ωραια φοτο και φαινεται να τη εχει τραβη3ει μονος του!!!χοχο

ELINADB
13.07.2010, 17:47
Α ΑΛΗΘΕΙΑ?ΕΓΩ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΘΑ ΜΑΙ ΕΔΩ!ΟΠΟΤΕ ΑΝ ..ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΧΙΧΙ!ΜΑΚΑΤΙ ΔΛΔ .ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΜΑΤΗ Γ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΑΜ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ Γ ΤΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

δεν σταματαει ρε γαμωτο καθολου!!!
πρεπει να κανει ενα διαλειμμα,διακοπουλες!!!

ε???8α πληρωνουμε δηλαδη??αυτο μας ελειπε!!!

katiaanne
13.07.2010, 17:52
NAI ΔΝ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΘΟΣ Τ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΡΑ Τ ΟΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Γ ΜΕΝΑ Κ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ[ΠΡΑΓΜΑ Π ΔΝ ΒΛΕΠΩ Ν Τ ΚΑΝΕΙ] ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΙΕΡΑ Κ ΛΕΩ ΑΓΓΛΙΑ Γ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΠΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ Π ΕΖΗΣΕ Κ ΔΟΥΛΕΨΕ Γ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ Κ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ!

katiaanne
13.07.2010, 18:03
ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΤΟ ΣΒΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΝ ΘΕΛΕΙ Ν ΠΛΗΡΩΝΕΙ

Dimaniac 4ever
13.07.2010, 18:36
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΙΝΑ ΩΣ ΑΒΑΤΑΡ?
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ PM ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ.

katiaanne
13.07.2010, 18:38
ΓΕΙΑ Σ Μ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΑ ΝΙCKNAMES ΕΓΩ ΔΝ ΤΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΦΩΤΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΙ ΡΩΤΑ ΤΝ

Dimaniac 4ever
13.07.2010, 18:42
ΓΕΙΑ Σ Μ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΑ ΝΙCKNAMES ΕΓΩ ΔΝ ΤΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΦΩΤΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΙ ΡΩΤΑ ΤΝ

Η ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΙΜΑΙ.

katiaanne
13.07.2010, 18:47
Α ΣΟΡΥ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΗΛΕΚΤΡΑ Μ

mina db
13.07.2010, 19:29
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΙΝΑ ΩΣ ΑΒΑΤΑΡ?
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ PM ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ.

ΗΛΕΚΡΤΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ;-)

katiaanne
13.07.2010, 19:33
ΓΕΙΑ Σ ΜΙΝΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?

mina db
13.07.2010, 19:38
ΓΕΙΑ Σ ΜΙΝΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΕΔΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...!!!

katiaanne
13.07.2010, 19:40
Κ ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΟΧΟ!ΑΧ Κ ΝΑ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ!ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΜΑ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ Θ ΦΕΡΟΥΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΤΝ ΜΕΡΑ Κ ΙΣΩΣ Ν ΜΝ ΠΡΟΛΑΒΩ Ν ΤΝ ΔΩ!ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΑΙ ΠΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 Π ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΝ ΔΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!
ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΕΣ Τ ΝΕΑΚΙΑ Π ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ?

Dimaniac 4ever
13.07.2010, 19:41
ΗΛΕΚΡΤΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ;-)

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!

mina db
13.07.2010, 19:49
EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!

ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ!!!!

Κ ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΟΧΟ!ΑΧ Κ ΝΑ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ!ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΜΑ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ Θ ΦΕΡΟΥΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΤΝ ΜΕΡΑ Κ ΙΣΩΣ Ν ΜΝ ΠΡΟΛΑΒΩ Ν ΤΝ ΔΩ!ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΑΙ ΠΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 Π ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΝ ΔΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!
ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΕΣ Τ ΝΕΑΚΙΑ Π ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ?

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤΣ...ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗ????

katiaanne
13.07.2010, 19:55
ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤΣ...ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗ????

ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ν ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ Τ ΜΥΑΛΑ ΤΗΣ ΑΕΡΑ Κ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ Π ΘΑ ΚΑΝΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΥΡΩΘΗΚΕ ΝΤΖΑΜΠΑ ΚΡΙΜΑ!!
Κ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ Κ ΤΟΥΙΤΕΡ Γ Ν ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

katiaanne
13.07.2010, 19:55
Κ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ Τ ΔΝ Θ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ

mina db
13.07.2010, 20:06
ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ν ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ Τ ΜΥΑΛΑ ΤΗΣ ΑΕΡΑ Κ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ Π ΘΑ ΚΑΝΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΚΥΡΩΘΗΚΕ ΝΤΖΑΜΠΑ ΚΡΙΜΑ!!
Κ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ Κ ΤΟΥΙΤΕΡ Γ Ν ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

ΚΡΙΜΑ...!!ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΔΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΦΟΥΡΤΑΝΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ...ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ...ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ DIMA MAΣ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ :-/ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΞΕΙ..!!!

katiaanne
13.07.2010, 20:10
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΔΝ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΥΡΙΑ Μ ΧΑΧΑ!Κ Γ ΤΝ ΣΕΙΡΑ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ 14 ΕΠΙΣΟΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ Θ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑΝ ΑΡΑ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ!ΤΩΡΑ Γ Τ ΦΒ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΕΡ ΔΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ Κ Ν ΤΟΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ Μ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Η ΛΕΝΑ Π ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΗ ΟΣΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΣΠΑΝΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΙΑΣ Κ ΔΝ ΕΧΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ.ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ?ΑΛΜΠΟΥΜ Κ ΠΡΟΩΘΗΣΗ?ΝΤΟΥΕΤΑ ΣΟΟΥ ΚΤΛ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ Γ ΑΥΤΟΝ

katiaanne
13.07.2010, 20:27
ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΘΑ ΧΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ Μ!!!ΕΛΕΟΣ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Ν ΠΑΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
8 ΔΝ ΑΡΧΙΖΕΙ?

ΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΛΛΑ ΑΜΦΙΒΑΛΩ

mina db
13.07.2010, 20:28
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΔΝ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΥΡΙΑ Μ ΧΑΧΑ!Κ Γ ΤΝ ΣΕΙΡΑ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ 14 ΕΠΙΣΟΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ Θ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑΝ ΑΡΑ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ!ΤΩΡΑ Γ Τ ΦΒ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΕΡ ΔΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ Κ Ν ΤΟΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ Μ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Η ΛΕΝΑ Π ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΗ ΟΣΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΣΠΑΝΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΙΑΣ Κ ΔΝ ΕΧΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ.ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ?ΑΛΜΠΟΥΜ Κ ΠΡΟΩΘΗΣΗ?ΝΤΟΥΕΤΑ ΣΟΟΥ ΚΤΛ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ Γ ΑΥΤΟΝ

ΕΜ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ Ο DIMA ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΤΟΜΑ...
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ..

katiaanne
13.07.2010, 20:37
ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ Π Κ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ?ΕΔΩ ΜΕ 20 ΔΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Ν ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ 10000000 Π Κ ΝΑ ΤΑΝ ΕΤΣΙ ΜΑΥΤΗ ΤΝ ΛΟΓΙΚΗ Γ Ν ΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ Ν ΚΑΘΕΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΙ ΣΕΛΙΔΑ Γ Ν ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ

iropasiou
13.07.2010, 22:26
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...!! ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ...!! ΚΑΤΙΑΝΝΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ?? ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΥ??

katiaanne
13.07.2010, 22:29
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...!! ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ...!! ΚΑΤΙΑΝΝΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ?? ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΥ??

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Γ ΛΙΝΚ ΑΛΛΑ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΤΑ ΛΙΝΚ Π ΕΔΩΣΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΔΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΛΑΙΒ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΜΙΟΥΖ ΤΙΒΙ Τ Ν ΠΩ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΝΟ ΑΛΛΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ

iropasiou
13.07.2010, 22:40
ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Γ ΛΙΝΚ ΑΛΛΑ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΤΑ ΛΙΝΚ Π ΕΔΩΣΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΔΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΛΑΙΒ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΜΙΟΥΖ ΤΙΒΙ Τ Ν ΠΩ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΝΟ ΑΛΛΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....! ΔΕΝ ΞΕΡΩ!.. ΑΜΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΒΛΑΤΟ Κ ΕΔΩ.... ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΕΙΝΑΙ?

katiaanne
13.07.2010, 22:45
ΟΚ ΑΝ ΒΡΩ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ.Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΟ ΡΩΣΙΑ 1 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΡΩΣΙΑ ΠΛΑΝΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΤΕ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΔΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ Θ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΙΟΥΖ ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΩΣΙΑ 1 ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ Ν ΤΟ ΔΟΥΜΕ Τ ΛΙΝΚ ΔΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΟΠΟΤΕ Θ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΕΡΕΣ[ΑΝ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΝΚ]
ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΞΕΡΩ Τ ΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ 8 ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ Κ 9 Κ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ Ν Τ ΜΑΘΟΥΜΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ Ν ΜΝ ΤΝ ΧΑΣΩ ΘΕΕ Μ

iropasiou
13.07.2010, 22:53
ΟΚ ΑΝ ΒΡΩ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ.Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΟ ΡΩΣΙΑ 1 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΡΩΣΙΑ ΠΛΑΝΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΤΕ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΔΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ Θ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΙΟΥΖ ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΩΣΙΑ 1 ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ Ν ΤΟ ΔΟΥΜΕ Τ ΛΙΝΚ ΔΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΟΠΟΤΕ Θ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΕΡΕΣ[ΑΝ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΝΚ]
ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΞΕΡΩ Τ ΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ 8 ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ Κ 9 Κ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ Ν Τ ΜΑΘΟΥΜΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ Ν ΜΝ ΤΝ ΧΑΣΩ ΘΕΕ Μ

ΛΟΙΠΟΝ! ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!! ΠΑΙΖΕΙ???? http://debilizator.tv/tv.cgi?kanal=3 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?? ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ???

katiaanne
13.07.2010, 22:58
ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Π ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΛΙΝΚ?
Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

iropasiou
13.07.2010, 23:01
ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Π ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΛΙΝΚ?
Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ
ΕΜΜΜ.... ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΓΟΟΓΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ... ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ??

katiaanne
13.07.2010, 23:04
ΝΑΙ ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΤΩΡΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ!ΕΤΣΙ Κ ΔΝ ΔΩ ΤΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΝ ΔΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

evi..!
13.07.2010, 23:04
ΕΜΜΜ.... ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΓΟΟΓΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ... ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ??

Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΞΕΚΙΝΑ ΣΤΣ 20.00 ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ..

http://www.debilizator.tv/tv.cgi?kanal=3

http://tv-tube.ru/onlinetv/channel-view.php?id=154

katiaanne
13.07.2010, 23:12
ΓΕΙΑΣ ΕΥΑΚΙ Μ!ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΞΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΔΝ Μ Τ ΒΓΑΖΕΙ

katiaanne
13.07.2010, 23:14
ΘΕΛΩ Ν ΠΩ ΤΟ 2Ο ΔΝ ΒΓΑΖΕΙ ΛΑΙΒ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ 5ΛΕΠΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΔΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΛΑΙΒ

iropasiou
13.07.2010, 23:15
Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΞΕΚΙΝΑ ΣΤΣ 20.00 ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ..

http://www.debilizator.tv/tv.cgi?kanal=3

http://tv-tube.ru/onlinetv/channel-view.php?id=154

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΒΗ!

evi..!
13.07.2010, 23:28
ΓΕΙΑΣ ΕΥΑΚΙ Μ!ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΞΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΔΝ Μ Τ ΒΓΑΖΕΙ

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΛΙΝΚ ΚΑΝΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ россия 1 онлайн Η РТР Планета онлайн

katiaanne
13.07.2010, 23:30
Α ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ 2Ο ΣΕ ΣΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΛΑΙΒ?ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΙΧΝΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΗ Μ ΑΝ Τ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΡΤΡ ΠΛΑΝΕΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ν ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΤΙBITIME ANETA

ELINADB
14.07.2010, 00:19
ξερετε oti υπαρχει αγαπη αναμεσα st αστερια t ουρανου?oso k αν fαινεται περιεργο ειναι αλη8εια!! εκατομυρια χρονια μαζι και δυο κοντινα αστερια εχουν ακουσει το ενα τα μυστικα του αλλου και τις κρυφες τους επιθυμιες!
μοιραζονται ονειρα και χαρες!!!
οσο και αν περνουν τα χρονια δεν βαριουνται τη συντρφια που προσφερει το ενα στο αλλο!! ακομα και αν το συμπαν φτασει στο τελος του εκεινα θελουν να ειναι μαζι και να μην τα χωρισει τιποτα!! μεσα στο απειρο, λοιπον, του συμπαντος τα δυο αστρα πορευονται μαζι!!! ετσι και οι αν8ρωποι που ξερουν τι 8α πει αγαπη,οπως ο Ντιμα, μπορουν να αγαπουν καλυτερα απο τον κα8ενα!!!

σας παραθετω αυτο το βιντεο

DIMA BILAN AND ELENA KULETSKAYA-ETERNAL LOVE!!!

http://www.youtube.com/watch?v=UjdeabVhlMU

katiaanne
14.07.2010, 00:19
ΕΛΙΝΑ Μ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ Μ!!!ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ

ELINADB
14.07.2010, 00:20
EYAKI EYXARISTOYME ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΝΚΣΣΣ!!!!!!!!!!

ΑΧΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!Ε,ΚΑΤΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ!!!

ΗΛΕΚΤΡΑΑΑΑ ΜΜΜΜ!!!!!ΠΟΥ ΧΑ8ΗΚΕΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ>>>>
ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

ELINADB
14.07.2010, 00:21
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΤΙΑ ΜΜΜ!!!!
:))))

katiaanne
14.07.2010, 00:24
ΕΛΙΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ Η ΤΥΧΗ ΜΑΖΙ Μ Κ Ν ΜΠΟΡΕΣΩ Ν ΔΩ ΕΣΤΩ Γ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΝ Κ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΑΝΤΕΜΑ!ΛΟΛ

katiaanne
14.07.2010, 00:26
ΤΠΤ ΓΛΥΚΙΑ Μ!!

ELINADB
14.07.2010, 00:39
ΕΛΙΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ Η ΤΥΧΗ ΜΑΖΙ Μ Κ Ν ΜΠΟΡΕΣΩ Ν ΔΩ ΕΣΤΩ Γ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΝ Κ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΑΝΤΕΜΑ!ΛΟΛ

εννοειται 8α ανεβασουν βιντεο στο γιουτιουμπ αγαπουλα μμ!!!

katiaanne
14.07.2010, 00:46
E TOTE ΜΕΣ ΤΝ ΑΤΥΧΙΑ Μ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ !!!!ΑΧ ΑΚΟΥΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΤΙΜΑ ΤΟΥΣ ΕΠΡΗΞΑ

evi..!
14.07.2010, 00:50
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 10 ΩΡΕΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ YOUTUBE (ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΦΑΛΜΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ) ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ..!!
ΑΓΑΠΗ..Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ..ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ..ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ..!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ..!! ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΝΤΙΜΟΣΤΙΓΜΕΣ..!!

ELINADB
14.07.2010, 00:53
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 10 ΩΡΕΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ YOUTUBE (ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΦΑΛΜΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ) ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ..!!
ΑΓΑΠΗ..Ο ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ..ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ..ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ..!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ..!! ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΝΤΙΜΟΣΤΙΓΜΕΣ..!!

νιιιιι αγαπιουνται τα παιδια,φτου φτου φτου!!!

και καλες και κακες ηταν ευακι με το κω***ιντερνετ μου!!!
χχοοχο,κραταμε τις καλες βεβαια!!!
και εγω ευχαριστω μπουμπουκα μ!

katiaanne
14.07.2010, 00:56
BRAVO ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ Μ!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΜΙΑΣ ΤΕΛΕΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ

evi..!
14.07.2010, 00:58
BRAVO ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ Μ!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΜΙΑΣ ΤΕΛΕΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥ...!!!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ..!!!

katiaanne
14.07.2010, 00:59
ΤΠΤ ΓΛΥΚΑ Μ!

ELINADB
14.07.2010, 01:18
http://www.youtube.com/watch?v=Jn3pkguV9EQ

δεν ξερω γιατι αλλα μ αρεσει πιο πολυ απο τις αλλες ερμηνειες!!!
οχι οτι οι αλλες δεν μ αρεσουν,απλα αυτη περισσοτερο!!!

λοιπον,αυτο ηταν και σημερα!!
8α τα ξαναπουμε αυριο συντονιστειτε!!!χοχο
φιλια!!!

evi..!
14.07.2010, 01:21
ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ..
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!!
ΑΧ ΝΤΙΜΑΚΟ..!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ..!

katiaanne
14.07.2010, 01:23
ευχαριστουμε αγαπη μ!!!καταπληκτικο !!εγω μαλλον δν θα προλαβω ν μπω αυριο αλλα αν μπω θα μαι πολυ τυχερη!!!

iropasiou
14.07.2010, 13:52
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!! ΕΒΗ Κ ΕΛΙΝΑΑ! ΕΛΙΝΑ Κ ΕΒΗ! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΗ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΜΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ! ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ...!!

iropasiou
14.07.2010, 13:57
ΕΛΙΝΑ ΑΥΤΗ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥΥ!! ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΝΤΙΜΟΣΚΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΡΕΣΤΑ!

iropasiou
14.07.2010, 14:02
ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!
http://www.youtube.com/watch?v=bRdeTNTGV54

iropasiou
14.07.2010, 14:06
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...! ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ! ΟΤΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΛΑΙΒΕ ΤΟ ΚΑΚ ΡΟΜΕΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΕΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑΑ.... ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ.. Κ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ,...

katiaanne
14.07.2010, 14:12
ΗΡΩ Μ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ!!ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΚ ΡΟΜΕΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΧΙΧΙ!!

http://www.youtube.com/watch?v=SG_C0sPRZzA&feature=channel

Dima_Is_Love
14.07.2010, 16:21
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΒΙΤΕΜΠΣΚΙ.... ΑΧ, ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ! ΕΛΠΙΑΩ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ, ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EUROPA PLUS ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ MUZ ΤΒ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΤΑΔΟΘΕΙ ΖΩΝΤΑΝΑ!

katiaanne
14.07.2010, 16:22
ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΟΥΖ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΔΝ ΘΑ ΜΑΙ ΕΔΩ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Dima_Is_Love
14.07.2010, 16:31
ΔΕΙΤΕ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ LIVE ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ Я умираю от любви!

http://www.youtube.com/watch?v=ndwcyJprNXM

katiaanne
14.07.2010, 16:37
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΛΥΚΙΑ Μ!!ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΑΠ ΑΥΤΟΝ ΤΝ ΘΕΟ