PDA

Просмотр полной версии : Греция (Greece)

Страницы : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

evi..!
27.06.2010, 21:40
ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ.....ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ! ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΑΝ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ ΝΑΙ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ..ΠΟΝΕΣΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.!! ΕΝΙΩΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ.!! ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΝΑΕΙ..!!ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ, ΜΑΣ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΑΥΤΟΝ..!

iropasiou
27.06.2010, 21:40
ΕΓΡΑΨΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΦΒ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ! Α, ΣΤΟ ΚΑΛΟ! ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΑ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΝ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥΥ!! ΕΧΕΙΣ ΦΒ?

Dima_Is_Love
27.06.2010, 22:00
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥΥ!! ΕΧΕΙΣ ΦΒ?

ΝΑΙ, ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤ? ΠΑΩ ΤΩΡΑ!!!

Dima_Is_Love
27.06.2010, 22:01
ΑΧΟΥ, ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ! ΝΤΙΜΟΦΙΛΙΑ!!!

ELINADB
27.06.2010, 23:51
ΜΩΡΕΕΕ!!!!
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΑΧ ΑΧ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ...ΚΑΘΗΣΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΝΤΙΟΥΜΠ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΦΗΝΑ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΙΝΤΕΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!
ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟΥΛΙ ΣΟΥ, ΗΡΩ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ(δεν μου αρεσει να γινομαι μελο αλλα για τον Ντιμα το κανω και αυτο και το νιωθω)...:heart:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΤΑ ΛΕΜΕ<3

dimabilove
28.06.2010, 00:54
Κοπελιές!!!!Τι κάνετε;;;;;;;;;;;;;;;;;Μου λείψατε τόοοοοοοοοοοσο μα τόοοοοοσο πολύ! Έχω να μπω περίπου 2 βδομάδες,αλλά μου φάνηκαςν μήνες!Ευτυχώς είχα τα τραγούδια του Ντίμα για παρέα και μειώθηκε κατά πολύ η "μοναξιά".Ευτυχώς τελείωσα την εξεταστική κι εγώ και είμαι μαζί σας τώρα! Ήταν χρονοβόρο μα ευχάριστο,αλλά κατάφερα και διάβασα όλα τα ποστ. Μπράβο στη Νίκη μας που πέρασε!Συγχαρητήρια,κοπέλα μου!Μετά από τόσους κόπους και ιδρώτα, διακαιώθηκες και τώρα απολαμβάνεις το καλοκαίρι άνετη! Υπερευχαριστώ τις φούλες για τα βίντεο και τις φωτογραφίες! Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται,οπότε δε θα αναφέρω πάλι ότι είναι φοβερές! Τι χαρά παίρνω όταν τα βλέπω!Δεν μπορώ να το περιγράψω!Να'στε καλά για όλα τα ντοκουμέντα! Θα κλέψω μια πετυχημένη φράση της Δέσποινας για την Ελευθερία! Είναι πράγματι ο Άη Βασίλης με τα δώρα! Τέλος, να ευχαριστήσω πολύ πολύ (κάνω πρόβα για τα Όσκαρ...) την Ελίνα και την Εύη,οι οποίες όσες μέρες δεν έμπαινα,με ανέχτηκαν και με ενημέρωναν για τα Ντιμοδρώμενα. Χωρίς αυτές θα έμενα πολύ πίσω!!
Πρέπει να δω τώρα το βιντεοκλίπ!Δεν περιμένω άλλο!Ως εδώ ήταν! Οι φωτογραφίες και το σχετικό βίντεο είναι πολύ καυτά! Καίγομαι εδώ πέρα!
Λοιπόν,επειδή δε βλέπω καμιά ονλάιν, σας καληνυχτίζω και θα τα πούμε αύριο!
Σας αγαπώ όλεςςςςςςς!!!!!

ELINADB
28.06.2010, 01:06
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΖΟ Μ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΝΤΙΜΟΣΠΙΤΟ ... ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΟΡΙΣΤΕ ΡΕ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΒΕΓΚΑΛΙΚΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΑΠ'ΕΞΩ! ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ... ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ!!! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ... ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ??? ΑΑΑΑΑΑ ΓΙΟΥΥΥΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!Ω ΝΑΙ ΤΟ ΚΛΙΠ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ!!! ΑΧΧΧ
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!!!!

evi..!
28.06.2010, 01:11
Κοπελιές!!!!Τι κάνετε;;;;;;;;;;;;;;;;;Μου λείψατε τόοοοοοοοοοοσο μα τόοοοοοσο πολύ! Έχω να μπω περίπου 2 βδομάδες,αλλά μου φάνηκαςν μήνες!Ευτυχώς είχα τα τραγούδια του Ντίμα για παρέα και μειώθηκε κατά πολύ η "μοναξιά".Ευτυχώς τελείωσα την εξεταστική κι εγώ και είμαι μαζί σας τώρα! Ήταν χρονοβόρο μα ευχάριστο,αλλά κατάφερα και διάβασα όλα τα ποστ. Μπράβο στη Νίκη μας που πέρασε!Συγχαρητήρια,κοπέλα μου!Μετά από τόσους κόπους και ιδρώτα, διακαιώθηκες και τώρα απολαμβάνεις το καλοκαίρι άνετη! Υπερευχαριστώ τις φούλες για τα βίντεο και τις φωτογραφίες! Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται,οπότε δε θα αναφέρω πάλι ότι είναι φοβερές! Τι χαρά παίρνω όταν τα βλέπω!Δεν μπορώ να το περιγράψω!Να'στε καλά για όλα τα ντοκουμέντα! Θα κλέψω μια πετυχημένη φράση της Δέσποινας για την Ελευθερία! Είναι πράγματι ο Άη Βασίλης με τα δώρα! Τέλος, να ευχαριστήσω πολύ πολύ (κάνω πρόβα για τα Όσκαρ...) την Ελίνα και την Εύη,οι οποίες όσες μέρες δεν έμπαινα,με ανέχτηκαν και με ενημέρωναν για τα Ντιμοδρώμενα. Χωρίς αυτές θα έμενα πολύ πίσω!!
Πρέπει να δω τώρα το βιντεοκλίπ!Δεν περιμένω άλλο!Ως εδώ ήταν! Οι φωτογραφίες και το σχετικό βίντεο είναι πολύ καυτά! Καίγομαι εδώ πέρα!
Λοιπόν,επειδή δε βλέπω καμιά ονλάιν, σας καληνυχτίζω και θα τα πούμε αύριο!
Σας αγαπώ όλεςςςςςςς!!!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ..ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΟΥ( ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ-ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ) ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ..!!!
Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ..!

ELINADB
28.06.2010, 01:24
ρε παιδια,δεν αντεξα να μην το βαλω εδω παρολο που ηδη υπαρχει!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HbDVnOC0_YY

και να 'ναι καλα το Δεσποινακι μας που το εχει ανεβασει στο γιουντιουμπ και το απολαμβανουμε!!!

αχχχχ

evi..!
28.06.2010, 01:26
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ..!! ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ..ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ..!! ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ..ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ..!!
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ..!

ELINADB
28.06.2010, 01:31
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ..!! ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ..ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ..!! ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ..ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ..!!
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ..!

κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ χεοροκροταμε εμεις τωρα!!!!
α,ρε Ντιμα,μας τρελανες!!!
και ειδιαιτερα αυτη η ερμηνεια σου...

evi..!
28.06.2010, 01:33
κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ χεοροκροταμε εμεις τωρα!!!!
α,ρε Ντιμα,μας τρελανες!!!
και ειδιαιτερα αυτη η ερμηνεια σου...

ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ..!! ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ..!!! ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΕΜΑΤΗ ΝΤΙΜΑ..!

ELINADB
28.06.2010, 01:36
ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ..!! ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ..!!! ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΕΜΑΤΗ ΝΤΙΜΑ..!

niiiii!!!!
ωχ...αν και πολυ 8α η8ελα να μην περνουσαν καθολου οι μερες αλλα οσο υπαρχει ο Ντιμα - που θα υπαρχει παντα - δεν με νοιαζει τιποτα!!!

για σενα πονηρη η επομενη μερα 8α ειναι τζετ απο καθε αποψη χεχε!!

Dimaniac
28.06.2010, 01:44
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΗΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ...:this:
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ (ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΕΣ) ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΑΞΕΧΑΣΤΟ,ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΝΤΙΜΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΣΑΣ... :blush:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥΥ!!!! ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΤΕΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΕΕΕ!!! ΤΙΣ ΕΒΛΕΠΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥΥ!! ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΟ! ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΒ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Μ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΙ!!! ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤ.... http://www.facebook.com/photo.php?pid=266095&id=100000454762340#!/profile.php?id=1632185429

ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΗΡΩ ΜΟΥ,ΚΟΛΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!
ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΥΓΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠ'ΕΞΩ.
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ CARUSO ΚΑΙ ΤΟ POR QUE AUN TE AMO. ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:" ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΝΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ??"
ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ,ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ! ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΟΧΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΤΙΜΙΚΗ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΤΑΝ!!!! :tongue:

ELINADB
28.06.2010, 01:50
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΗΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ...:this:
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ (ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΕΣ) ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΑΞΕΧΑΣΤΟ,ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΝΤΙΜΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΣΑΣ... :blush:

ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΗΡΩ ΜΟΥ,ΚΟΛΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!
ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΥΓΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠ'ΕΞΩ.
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ CARUSO ΚΑΙ ΤΟ POR QUE AUN TE AMO. ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:" ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΝΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ??"
ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ,ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ! ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΟΧΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΤΙΜΙΚΗ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΤΑΝ!!!! :tongue:

επιτελους να δει λογο νικη το ντιμοσπιτοοοοο!!!!!
κουκλιτσα μας τι κανεις???αστο,μην ξυνω πληγες...καημενο μου!!!

αντε ρε!!πλακα κανεις...χα χα χα κοιτα να δεις!!!ποιο ειπες οτι ακουγες??
κατσε να τα βαζω να παιζουν πιο συχνα αυτα τα δυο...:ppp

μας ελειψες μωρε..αντε να τελειωσει αυτη η εξεταστικηηη!!!

evi..!
28.06.2010, 01:51
ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ..ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..!!
ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥΥΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΤΑΜΗΦΘΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..!!
ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΤΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ.! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ? ΤΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΛΑ..!!!
ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..!

Dimaniac
28.06.2010, 01:58
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!
ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!!!!!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :give_heart:

ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΑΡΕΣΕ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ,ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ.
ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΤΙΜΙΚΗ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!
ΣΑΣ ΛΕΩ,ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ,ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ!!!

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΣΥΜΠΑΘΕΙ,ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΦΩΝΗ.
ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΑΪΒ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!

ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ...ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ...

dimabilove
28.06.2010, 02:00
ΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! ! Βρε τρελοντιμάκια!Εδώ ήσασταν; Έκανα ανανέωση του προφίλ μου και θα έβγαινα,αλλά είδα ότι είστε μέσα! Εύηκαι Ελίνα,μην είστε χαζές, και βέβαια πρέπει να σας ευχαριστήσω,αγαπες μου!
Νίκηηηηη μου!!!!8 Ιουλίου τελειώνεις εσύ; Πω πω!Καλό κουράγιο να ευχηθώ,γιατί αν πω καλό καλοκαίρι, θα φάω φάσκελο!Χε χε! καλή υπομονή λοιπόν! Ντίμα και Ντιμικές:η παρέα γνωστή!

evi..!
28.06.2010, 02:01

ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΑΡΕΣΕ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ,ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ.
ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΤΙΜΙΚΗ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!

ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΑΪΒ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!

ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ...ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ...

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΕΙΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ..!!!
ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΤΙ ΚΑΛΑ..!!!
ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΛΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ.!!!
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ..!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..!!

evi..!
28.06.2010, 02:01
ΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! ! Βρε τρελοντιμάκια!Εδώ ήσασταν; Έκανα ανανέωση του προφίλ μου και θα έβγαινα,αλλά είδα ότι είστε μέσα! Εύηκαι Ελίνα,μην είστε χαζές, και βέβαια πρέπει να σας ευχαριστήσω,αγαπες μου!
Νίκηηηηη μου!!!!8 Ιουλίου τελειώνεις εσύ; Πω πω!Καλό κουράγιο να ευχηθώ,γιατί αν πω καλό καλοκαίρι, θα φάω φάσκελο!Χε χε! καλή υπομονή λοιπόν! Ντίμα και Ντιμικές:η παρέα γνωστή!

ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ..!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

dimabilove
28.06.2010, 02:06
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΕΙΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ..!!!
ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΤΙ ΚΑΛΑ..!!!
ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΛΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ.!!!
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ..!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..!!

Μια χαρά κι εσύ! Μόνο εγώ είμαι το αποπαίδι του φόρουμ; Η μαμά μου τον λέει "Μπιλάντεν" και ο μπαμπάς μου "Τζίμα"! Όχι,πήγε στη Ρωσία 2 φορές και προσπαθεί να με πείσει ότι δε διαβάζεται "Ντίμα",αλλά "Τζίμα". Ναι,καλά!
Ελινα μου!Μόλις είδα κι εγώ το βίντεο! Τι αστέρι είναι αυτό!Τι χάρη!Τι ταλέντο!Τι υπεροχή!

dimabilove
28.06.2010, 02:07
ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ..!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Αλήθεια λες μικρό μου; Έβαλα εκεί τις άσχετες τις πεταλούδες, γιατί μου ταίριαζε το χρώμα.Τώρα αυτό που βγήκε,το βλέπετε μπροστά στα μάτια σας!
Ευχαριστώ πολύ ζουζούνι!

evi..!
28.06.2010, 02:09
Αλήθεια λες μικρό μου; Έβαλα εκεί τις άσχετες τις πεταλούδες, γιατί μου ταίριαζε το χρώμα.Τώρα αυτό που βγήκε,το βλέπετε μπροστά στα μάτια σας!
Ευχαριστώ πολύ ζουζούνι!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ..ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΑΡΑ ΝΤΙΜΕΝΙΑ..!!
ΤΑ ΛΕΜΑ ΑΥΡΙΟ!!!

ELINADB
28.06.2010, 02:10

δεν μπορω,τρελαινομαι οταν ακουω τετοια!!!
η πιεση μου ανεβαινει - οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειμαι για πολλα πολλα - !!!!
εισαι τοοοσο τυχερη Νικη μας που η μανουλα σε καταλαβαινει!!! Γιατι αυτο κανει...

αχχχ συναυλια λεει...παει τωρα,χανομαι!!!

dimabilove
28.06.2010, 02:10
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ..ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΑΡΑ ΝΤΙΜΕΝΙΑ..!!
ΤΑ ΛΕΜΑ ΑΥΡΙΟ!!!

Αχχχχχ! Να'σαι καλά! Και να έχεις όνειρα τόσο γλυκά όσο ο Ντίμα!Αν δεις και τον ίδιο τον Ντίμα στον ύπνο σου,ακόμη καλύτερα!
Ελπίζω να τα πούμε αύριο!!!!Φιλιάααααα!!!!!
Σ'αγαπάμε!

dimabilove
28.06.2010, 02:13
δεν μπορω,τρελαινομαι οταν ακουω τετοια!!!
η πιεση μου ανεβαινει - οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειμαι για πολλα πολλα - !!!!
εισαι τοοοσο τυχερη Νικη μας που η μανουλα σε καταλαβαινει!!! Γιατι αυτο κανει...

αχχχ συναυλια λεει...παει τωρα,χανομαι!!!

Έλα βρε Ελίνα!Τι σου είπε; Απλά έτυχε μαζί με τη Νίκη, τη συναυλία να την παρακολουθήσει και ο μπαμπάς της και να τον ακούσει λάιβ και να τον δει μπροστά στα μάτια του να κινείται και να χορεύει ολοζώντανος με όλο του το μεγαλείο!Σιγά τ'αυγά!:heat::heat::shout::shout:

ELINADB
28.06.2010, 02:14

ωωω και ειναι και πολυ "ελενικο" το νεο προφιλ - οποιος καταλαβε,καταλαβε - με γεια σου, αγαπη!!!

και αυτο το Ντιμινγκ και το Μπιλ-ιβ ειναι υπεροχααα!!!

χοχο εδω ειμασταν,παιζαμε κρυφτουλι!!!
αφου σ αγαπαμε ρε!!!για αυτο σε βοηθαμεεε...

ELINADB
28.06.2010, 02:17
Μια χαρά κι εσύ! Μόνο εγώ είμαι το αποπαίδι του φόρουμ; Η μαμά μου τον λέει "Μπιλάντεν" και ο μπαμπάς μου "Τζίμα"! Όχι,πήγε στη Ρωσία 2 φορές και προσπαθεί να με πείσει ότι δε διαβάζεται "Ντίμα",αλλά "Τζίμα". Ναι,καλά!
Ελινα μου!Μόλις είδα κι εγώ το βίντεο! Τι αστέρι είναι αυτό!Τι χάρη!Τι ταλέντο!Τι υπεροχή!

χα χα χα ηρθαν τα αγρια να διωξουν τα ημερα...ακου εκει Τζιμα!!! ΖΖΖντουυυμπ

δεν ειναι υπεροχο????
τελειος ειναι...

dimabilove
28.06.2010, 02:17
ωωω και ειναι και πολυ "ελενικο" το νεο προφιλ - οποιος καταλαβε,καταλαβε - με γεια σου, αγαπη!!!

και αυτο το Ντιμινγκ και το Μπιλ-ιβ ειναι υπεροχααα!!!

χοχο εδω ειμασταν,παιζαμε κρυφτουλι!!!
αφου σ αγαπαμε ρε!!!για αυτο σε βοηθαμεεε...

Εμμμμμ....πόσο χαμηλά θα πέσω αν πω ότι εγώ δεν κατάλαβα; Χα χαχαχαχα!
Κρυφτούλι,ε;Χαχαχαχα! Κι εγώ σας αγαπάω βρε!Γι'αυτό σας αφήνω να με βοηθάτε! Ζντουβ!

ELINADB
28.06.2010, 02:18
Έλα βρε Ελίνα!Τι σου είπε; Απλά έτυχε μαζί με τη Νίκη, τη συναυλία να την παρακολουθήσει και ο μπαμπάς της και να τον ακούσει λάιβ και να τον δει μπροστά στα μάτια του να κινείται και να χορεύει ολοζώντανος με όλο του το μεγαλείο!Σιγά τ'αυγά!:heat::heat::shout::shout:

ενταξει...ενταξει...ε-ντα-ξει....και εγω σε νομιζα για φιλη!!!
αχχχ,αναθεμα σε!!!τι λες??

Dimaniac
28.06.2010, 02:19
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΙΝΟ ΜΑΣ!!!!!
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΗ!!!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΤΙΜΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!
ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ,ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΦΕΡΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΤΙΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΖΙΜΑ,ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΣΕΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ!!!

ΒΓΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!! :give_heart:

dimabilove
28.06.2010, 02:20
χα χα χα ηρθαν τα αγρια να διωξουν τα ημερα...ακου εκει Τζιμα!!! ΖΖΖντουυυμπ

δεν ειναι υπεροχο????
τελειος ειναι...

Ναι,ναι, Τζίμα! Έχουμε κάτι Ρωσους στη γειτονιά και το γιο τους τον φωνάζουμε Τζίμα. Εξού και ο Τζίμα Μπιλάν! Είναι τώρα αυτό επιχείρημα;
Όχι,γιατί αν είναι, σηκώνω τα χέρια ψηλά!

ELINADB
28.06.2010, 02:21
Εμμμμμ....πόσο χαμηλά θα πέσω αν πω ότι εγώ δεν κατάλαβα; Χα χαχαχαχα!
Κρυφτούλι,ε;Χαχαχαχα! Κι εγώ σας αγαπάω βρε!Γι'αυτό σας αφήνω να με βοηθάτε! Ζντουβ!

αν αρχισω να το εξηγω ομως θα χασει τη... μαγεια του!!!
σπασε την κεφαλα σου να το καταλαβεις!!! χοχο!! δεν ειναι και δυσκολο αν θεωρησεις οτι εγω το ειπα!! χοχο,ουτε αυτο το καταλαβες να υποθεσω,ε?

νιιιι να μας αφηνεις ρε χαζοοο!!εννειται αυτο!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΗ ΜΑΣ!!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΝΤΙΜΑ!!!ΑΧΧΧ
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!<3

ELINADB
28.06.2010, 02:23
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΙΝΟ ΜΑΣ!!!!!
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ,ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΦΕΡΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΤΙΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΖΙΜΑ,ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΣΕΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ!!!

ΒΓΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!! :give_heart:

ΒΑΣΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΒΛΑΧΙΚΟ ΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΝΙΚΗ ΜΑΣ!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!
ΟΝΕΙΡΑ ΝΤΙΜΙΚΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ!!!

dimabilove
28.06.2010, 02:24
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΙΝΟ ΜΑΣ!!!!!
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!

Αχου!!!Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Να σου πω, ζηλεύω πολύ το άβατάρ σου! Αποδεικτικό στοιχείο ότι άγγιξες την τελειότητα!Κυριολεκτικά!Και μόνο που σκέφτομαι ότι είχες τον ΝΤΙΜΑ δίπλα σου και τον ακουμπούσες....ε ...εντάξει,όπως λέει και η Καραβάτου!
Α!Με τάπωσε ο μπαμπάς ή μου φαίνεται;
Καληνύχτα και σ'εσένα εύχομαι! Και όνειρα όπως της Εύης!Τα λέμε!

dimabilove
28.06.2010, 02:29
αν αρχισω να το εξηγω ομως θα χασει τη... μαγεια του!!!
σπασε την κεφαλα σου να το καταλαβεις!!! χοχο!! δεν ειναι και δυσκολο αν θεωρησεις οτι εγω το ειπα!! χοχο,ουτε αυτο το καταλαβες να υποθεσω,ε?

νιιιι να μας αφηνεις ρε χαζοοο!!εννειται αυτο!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΥΗ ΜΑΣ!!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΝΤΙΜΑ!!!ΑΧΧΧ
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!<3

Μη μου βάζεις τόσους γρίφους βραδυάτικα!Και ακόμη προσπαθώ να θυμηθώ εκείνο το όνομα που σου έλεγα και κάτι άλλο που λέγαμε προχτές. Αν κατάλαβες,καλώς. Αν όχι, να σπάσεις κι εσύ το κεφάλι σου να θυμηθείς! Αντε,για μια απάντηση σε ένα διαγώνισμα μιλάω. Και κάτι άλλο,που δε θυμάμαι τι. Σπάω το κεφάλι μου και γι'αυτό τώρα!
Ουφ!Είναι κουραστικό το "σκέψιμο,. όπως είχε πει και η Καλομοιρα!

ELINADB
28.06.2010, 02:29
Αχου!!!Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Να σου πω, ζηλεύω πολύ το άβατάρ σου! Αποδεικτικό στοιχείο ότι άγγιξες την τελειότητα!Κυριολεκτικά!Και μόνο που σκέφτομαι ότι είχες τον ΝΤΙΜΑ δίπλα σου και τον ακουμπούσες....ε ...εντάξει,όπως λέει και η Καραβάτου!
Α!Με τάπωσε ο μπαμπάς ή μου φαίνεται;
Καληνύχτα και σ'εσένα εύχομαι! Και όνειρα όπως της Εύης!Τα λέμε!

ποια ειναι η Καραβατου?:o
ε,δεν το λες ταπωμα γιατι δεν ειναι τζ αλλα κατι αλλο τελωσπαντων...

ELINADB
28.06.2010, 02:32
Μη μου βάζεις τόσους γρίφους βραδυάτικα!Και ακόμη προσπαθώ να θυμηθώ εκείνο το όνομα που σου έλεγα και κάτι άλλο που λέγαμε προχτές. Αν κατάλαβες,καλώς. Αν όχι, να σπάσεις κι εσύ το κεφάλι σου να θυμηθείς! Αντε,για μια απάντηση σε ένα διαγώνισμα μιλάω. Και κάτι άλλο,που δε θυμάμαι τι. Σπάω το κεφάλι μου και γι'αυτό τώρα!
Ουφ!Είναι κουραστικό το "σκέψιμο,. όπως είχε πει και η Καλομοιρα!

χα χα χα την πατησες γιατι θυμααααμαι!!!!
χο χο χο και γελαω επισης!!!
ελεος...το ονομα μονο μου διαφευγει και μενα!!

dimabilove
28.06.2010, 02:32
ποια ειναι η Καραβατου?:o
ε,δεν το λες ταπωμα γιατι δεν ειναι τζ αλλα κατι αλλο τελωσπαντων...

Χα χα! Η Καραβάτου είναι μια στην τηλεόραση,στην οποία θα στείλω αύριο μέηλ (αν το έχουμε) και αν δεν ανταποκριθεί,θα την κάνω ανύπαρκτη. Οπότε προς το παρόν δε χρειάζεται να την ξέρεις. Όσο λιγότερα ξέρεις,τόσο λιγότερο κινδυνεύεις!
ΝΤίμα είναι.Κλείσαμε,ε;

ELINADB
28.06.2010, 02:35
Χα χα! Η Καραβάτου είναι μια στην τηλεόραση,στην οποία θα στείλω αύριο μέηλ (αν το έχουμε) και αν δεν ανταποκριθεί,θα την κάνω ανύπαρκτη. Οπότε προς το παρόν δε χρειάζεται να την ξέρεις. Όσο λιγότερα ξέρεις,τόσο λιγότερο κινδυνεύεις!
ΝΤίμα είναι.Κλείσαμε,ε;

α,οκ τοτε!!!ξεχναω το ονομα της!!!
να πουμε οτι ειναι Ντζιμα για να ειμαστε μεσα???

dimabilove
28.06.2010, 02:36
χα χα χα την πατησες γιατι θυμααααμαι!!!!
χο χο χο και γελαω επισης!!!
ελεος...το ονομα μονο μου διαφευγει και μενα!!

Χαχαχαχα!!!Καλά! Την πάτησα! Κι εγώ πάλι αντί να ψάξω στο ίντερνετ,θέλω να το βρω μόνη μου..δεν πάμε καλά!

dimabilove
28.06.2010, 02:37
α,οκ τοτε!!!ξεχναω το ονομα της!!!
να πουμε οτι ειναι Ντζιμα για να ειμαστε μεσα???

χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0!!!!!!!!Ντζίμα ! Κι έγινα ένα με το πάτωμα!Χαχαχα! Που τα βρίσκεις;

ELINADB
28.06.2010, 02:38
Χαχαχαχα!!!Καλά! Την πάτησα! Κι εγώ πάλι αντί να ψάξω στο ίντερνετ,θέλω να το βρω μόνη μου..δεν πάμε καλά!

ελα ντε!!! τσ τσ τσ!!!
καηκες τελειως!!
πες το μου και μενα οταν το βρεις!! οχοχο

ELINADB
28.06.2010, 02:39
χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0!!!!!!!!Ντζίμα ! Κι έγινα ένα με το πάτωμα!Χαχαχα! Που τα βρίσκεις;

καλε γιατι γελας?
:shok:
αφου ετσι ακουγεται...
ελπιζω μονο να ειναι σκουπισμενα κατω...τι να πω!

dimabilove
28.06.2010, 02:40
ελα ντε!!! τσ τσ τσ!!!
καηκες τελειως!!
πες το μου και μενα οταν το βρεις!! οχοχο

Θα σου σφυρίξω κλέφτικα. Με μασέλα γίνεται;Γιατί μέχρι να το βρω,θα μου 'χουν πέσει τα δόντια.

ELINADB
28.06.2010, 02:42
Θα σου σφυρίξω κλέφτικα. Με μασέλα γίνεται;Γιατί μέχρι να το βρω,θα μου 'χουν πέσει τα δόντια.

χα χα χα χα χα!!!
ελεοςςςς!!!!
ασχετα απο το οτι καναμε το φορουμ σαν τα μουτρακια μας εχουμε γελιο!!!

dimabilove
28.06.2010, 02:43
καλε γιατι γελας?
:shok:
αφου ετσι ακουγεται...
ελπιζω μονο να ειναι σκουπισμενα κατω...τι να πω!

Αν το διαβάσεις Ν-τζ- ίμα,είναι αστείο. Έτσι το διάβασα εγώ. Αν το διαβάσεις Ντ-ζ-ίμα είναι καλύτερο.Μάλλον θα'ναι "Dgima". Κάπως έτσι. Με παιδεύει λίγο η προφορά,γι'αυτό μένω στο Ντίμα!
Ε,κι αν δεν ήταν σκουπισμένα,τώρα είναι.

dimabilove
28.06.2010, 02:45
χα χα χα χα χα!!!
ελεοςςςς!!!!
ασχετα απο το οτι καναμε το φορουμ σαν τα μουτρακια μας εχουμε γελιο!!!

Λες;;;Το κάναμε σαν τα μουτράκια μας,ε; Βγήκαν τα άπλυτα στη φόρα; Από τις φορές που χαίρομαι που ο Ντίμα δεν ξέρει ελληνικά!

ELINADB
28.06.2010, 02:47
Λες;;;Το κάναμε σαν τα μουτράκια μας,ε; Βγήκαν τα άπλυτα στη φόρα; Από τις φορές που χαίρομαι που ο Ντίμα δεν ξέρει ελληνικά!

χαχαχαχα!!!και συνεχιζεις ακαθεκτη, μικρη!!!
ετσι...ευτυχως ευτυχως!!!φιιιιου....
αυριο 8α μπεις?

dimabilove
28.06.2010, 02:48
αυριο 8α μπεις?

Νιε! Τώρα αν είναι το ελληνικό ή το ρώσικο,δεν ξέρω...θα σε αφήσω να μαντέψεις. Θέλεις τη βοήθεια του 50-50;

dimabilove
28.06.2010, 02:52
αυριο 8α μπεις?

Ασ'το!
Ναι,θα μπω και αύριο!Θα σε λυπηθώ νομίζεις;
Τσουκου!

ELINADB
28.06.2010, 02:52
Νιε! Τώρα αν είναι το ελληνικό ή το ρώσικο,δεν ξέρω...θα σε αφήσω να μαντέψεις. Θέλεις τη βοήθεια του 50-50;

μμμμ!!!αυτο που μαντευω ειναι οτι θα μας διωξουν αν συνεχισουμε να λεμε χαζαμαρες!!!
χαχα
σε ρωτησα γιατι θελω να βγω,γιατι αν ειναι να μην μπεις αυριο να μεινω αλλο λιγο αλλα αφου θα εισαι εδω και αυριο τοτε βγαινω και 8α τα πουμε αυριο!!!τρεις φορες την ιδια λεξη σε μια προταση...
ΧΕΧΕ!!!ΛΟΙΠΟΝ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...TOMORROW(επρεπε να το σπασω καπως)
ονειρα ντιμικααααα!!!!!

dimabilove
28.06.2010, 02:55
μμμμ!!!αυτο που μαντευω ειναι οτι θα μας διωξουν αν συνεχισουμε να λεμε χαζαμαρες!!!
χαχα
σε ρωτησα γιατι θελω να βγω,γιατι αν ειναι να μην μπεις αυριο να μεινω αλλο λιγο αλλα αφου θα εισαι εδω και αυριο τοτε βγαινω και 8α τα πουμε αυριο!!!τρεις φορες την ιδια λεξη σε μια προταση...
ΧΕΧΕ!!!ΛΟΙΠΟΝ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...TOMORROW(επρεπε να το σπασω καπως)
ονειρα ντιμικααααα!!!!!

Xaxaxaxaxa!Τα μπέρδεψα λίγο,αλλά έβγαλα άκρη!
Καληνύχτα κοριτσάκι μου! Θα τα πούμε αύριο! Άντε, κι εσύ όνειρα γλυκά και ατελειωτα!Φιλούθκια!!!!

evi..!
28.06.2010, 19:21
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΓΑΡΓΑΡΟ..!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ..!!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΤΟΥ..BEAUTY HUNTER..!!ΤΙ ΚΑΛΟ^^

http://www.youtube.com/watch?v=FmAEbyNN_GM

mina db
28.06.2010, 21:01
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΓΑΡΓΑΡΟ..!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ..!!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΤΟΥ..BEAUTY HUNTER..!!ΤΙ ΚΑΛΟ^^

http://www.youtube.com/watch?v=FmAEbyNN_GM

AX EYOYKO MOY ΠΡΑΓΜΑΤΙ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!ΓΕΛΑΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ,ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΒΑΖΑ :rofl:
ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΑΒΑΤΑΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ???ΚΑΙ Η ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ!!!ΑΨΟΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!!

ELINADB
28.06.2010, 22:58
OYI ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!
ΕΥΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΟΟΟ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ!!ΧΑ ΠΟΛΥ ΚΙΟΥΤ!!!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΥ ΝΤΕΠ!!!

Bilanitsa_4life_
29.06.2010, 13:35
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!<3

iropasiou
29.06.2010, 13:45
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΙΝΑ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΣΟΦΗ.... ΕΒΗ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ... ΟΠΟΤΕ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ......

katiaanne
29.06.2010, 16:57
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΙΝΑ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΣΟΦΗ.... ΕΒΗ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ... ΟΠΟΤΕ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ????!ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ 1000!!ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ Κ Μ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ Ν ΚΡΑΤΑ ΤΝ ΑΣΘΕΝΗ Ν ΒΟΗΘΑ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΝ ΠΟΛΥΜΙΛΟΥΣΑΜΕ.ΕΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Μ ΠΙΑΝΕΙ ΤΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Γ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΛΕΩ ΟΤΙ Θ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ Ν ΠΑΩ ΣΕ ΠΙΟ ΚΡΥΑ ΜΕΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Κ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΕΣ ΣΛΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΕΧΕΙ ΟΝΕΙΡΟ Ν ΠΑΕΙ.ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΜΑΙ ΕΓΩ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΕΔΩ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ Μ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ [ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ Μ] Ν Μ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ!ΑΥΤΗ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ Ν ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑ Κ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ !!ΕΓΩ ΣΟΚΑΡΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΛΟΥΣΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΤΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ .ΕΚΕΙ ΤΗΣ ΦΕΡΝΩ ΕΓΩ Γ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΝ ΓΙΟΥΡΟ Κ Μ ΛΕΕΙ ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ Κ ΤΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΑΡΞΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ ΕΓΩ Κ ΞΕΣΤΟΜΙΖΩ[ΓΙΑΤΙ ΔΝ Τ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΙΑΣ Κ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΕΣ ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΝ Τ ΝΤΙΜΑ] ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΝ ΝΤΙΜΑ Κ ΤΝ ΚΑΤΑΨΗΦΙΣΑ Κ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Κ Μ ΛΕΕΙ ΦΩΝΑΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!ΕΓΩ Ν Τ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Κ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΜΕΙΣ ΓΕΛΑΜΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΦΕΥΓΕΙ ΞΑΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΛΕΓΕ Γ Τ ΣΟΤΣΙ Κ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ AMBASSADOR [ΒΑΣΙΚΑ Τ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?] Κ ΓΕΝΙΚΑ Κ Μ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Η ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Κ Η ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΡΕΖΙΛΙ Κ ΜΕ ΤΝ ΡΥΜΠΑΚ Κ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ ΤΝ ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΝ ΒΡΙΖΑΝΕ ΕΛΕΟΣ,Κ ΤΗΣ ΛΕΩ Κ ΤΝ ΝΤΙΜΑ Π ΤΝ ΕΛΕΓΑΝ ΨΩΝΙΟ Κ ΑΥΤΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΔΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ ΗΤΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΚΤΟΣ ΣΤΑΡ!Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ Γ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ Τ Κ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΨΩΝΙΟ ΑΜΑ ΗΞΕΡΑΝ Τ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ Ν ΜΝ ΠΩ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΟΥΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΨΩΝΑΡΑ!!ΑΛΛΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΤΝ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ Τ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ Ν ΠΛΑΤΥΝΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΥΧΙΧΜΕΝΗ Π ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΥΦΟΙ ΦΑΝ1!!!!!!1

ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ Π Τ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ
ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ

http://www.youtube.com/watch?v=hxOoIWb1jJg&feature=channel

iropasiou
29.06.2010, 17:35
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ..!! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΦΑΝ....! ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ......
ΤΟ ΣΤΑΡ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ.... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΦΕΡΕ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.... ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΓΝΩΜΗ,....

katiaanne
29.06.2010, 18:28
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ..!! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΦΑΝ....! ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ......
ΤΟ ΣΤΑΡ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ.... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΦΕΡΕ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.... ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΓΝΩΜΗ,....

ΓΕΙΑ Σ ΗΡΩ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Η ΑΞΙΑ Τ !!Κ ΔΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 28 ΜΥΑΛΩΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠ Τ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!!!!ΕΣΥ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΗΡΩ Μ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

evi..!
29.06.2010, 20:23
ΓΕΙΑ Σ ΗΡΩ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Η ΑΞΙΑ Τ !!Κ ΔΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 28 ΜΥΑΛΩΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠ Τ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!!!!ΕΣΥ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΗΡΩ Μ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ..!!! ΒΛΕΠΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΥΧΕΡΗ..!!!!
ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΣΤΙΣ ΣΛΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ, ΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΡΩΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΟΣΗΜΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ..!!!
ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ.!!! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΝΤΙΜΙΚΗ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ..!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ..!!!! ΟΣΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ..!!

katiaanne
29.06.2010, 20:57
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ..!!! ΒΛΕΠΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΥΧΕΡΗ..!!!!
ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΣΤΙΣ ΣΛΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ, ΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΡΩΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΟΣΗΜΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ..!!!
ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ.!!! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΝΤΙΜΙΚΗ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ..!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ..!!!! ΟΣΟ Ο ΝΤΙΜΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ..!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ Μ???ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΙ ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΔΟΝΤΙΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ Μ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΝΟΙΞΕΙ Μ ΕΒΑΛΕ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΥΛΙΚΟ Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΦΟΡΤΗΓΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΜΕ ΝΑΝΑΝΑ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΧΧΑΧΑΧΑ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΜΠΟΡΩ Ν Τ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ Ν Μ ΠΕΙ Ν ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΧΑΧΑ!!!
Τ ΩΡΑΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΡΩΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΡΩΣΙΔΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΙΔΑ Κ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΕΠΡΕΠΕ Ν ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΟ ΜΙΛΑΜΕ ΣΑΝ Ν ΔΙΑΒΑΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Μ ΗΤΑΝ!!!

katiaanne
29.06.2010, 20:59
Α ΞΕΧΑΣΑ ΣΙΓΑ ΤΠΤ Γ Τ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠ Τ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ Μ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΚΟΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ Τ ΚΑΝΟΝΤΑΣ Κ ΕΜΑΣ Ν ΓΕΛΑΜΕ Κ Τ ΝΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΣ

evi..!
29.06.2010, 21:00
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ Μ???ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΙ ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΔΟΝΤΙΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ Μ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΝΟΙΞΕΙ Μ ΕΒΑΛΕ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΥΛΙΚΟ Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΦΟΡΤΗΓΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΜΕ ΝΑΝΑΝΑ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΧΧΑΧΑΧΑ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΜΠΟΡΩ Ν Τ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ Ν Μ ΠΕΙ Ν ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΧΑΧΑ!!!
Τ ΩΡΑΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΡΩΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΡΩΣΙΔΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΙΔΑ Κ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΕΠΡΕΠΕ Ν ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΟ ΜΙΛΑΜΕ ΣΑΝ Ν ΔΙΑΒΑΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Μ ΗΤΑΝ!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ..!!!
ΜΜΜΜ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΩΡΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..!! ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΝΑΝΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..!!!
ΕΜ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ..!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ..!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ..!! ΟΧΙ ΕΠΔ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΠΔ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ..!!
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ..!!!

evi..!
29.06.2010, 21:20
ΣΤΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ BMW.!!
ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..
http://www.abinfo.ru/image_data/weekevents/40546/BMW_260610_27.jpg
http://www.abinfo.ru/image_data/weekevents/40546/BMW_260610_20.jpg
http://www.abinfo.ru/image_data/weekevents/40546/BMW_260610_12.jpg
http://www.abinfo.ru/image_data/weekevents/40546/BMW_260610_09.jpg

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΡΩΣΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ.!!!
http://www.bilandima.ru/press/archive/imgPress/1351.jpg

ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..

http://www.youtube.com/watch?v=sxzeIhi55Q8&feature=player_embedded

katiaanne
29.06.2010, 21:27
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑΚΙ Μ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ !ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥΔΙΑΖΩ Κ ΔΝ ΝΙΩΘΩ ΤΠΤ Κ ΜΠΟΥΝΙΑ Ν ΦΑΩ ΔΝ Θ Τ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΧΑΧΑ!!!ΝΙ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΝΤΙΜΙΚΕΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Τ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΠΑΙΝΟΥΝ Π ΤΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΕΣ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ Π ΤΙΣ ΒΡΗΚΕΣ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΜΙΛΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΚΛΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΧ ΠΩΣ Τ ΠΑΝ Τ ΑΣΠΡΑ Κ ΑΥΤΟ Τ ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΟΥΚ Π ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΙΣΤΙΚΕ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟΥ ΓΚΟΡΕ ΖΙΜΑ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ

evi..!
29.06.2010, 21:34
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑΚΙ Μ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ !ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥΔΙΑΖΩ Κ ΔΝ ΝΙΩΘΩ ΤΠΤ Κ ΜΠΟΥΝΙΑ Ν ΦΑΩ ΔΝ Θ Τ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΧΑΧΑ!!!ΝΙ ΤΟ ΜΠΙΛΙΒ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΝΤΙΜΙΚΕΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Τ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΠΑΙΝΟΥΝ Π ΤΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΕΣ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ Π ΤΙΣ ΒΡΗΚΕΣ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΜΙΛΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΚΛΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΧ ΠΩΣ Τ ΠΑΝ Τ ΑΣΠΡΑ Κ ΑΥΤΟ Τ ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΟΥΚ Π ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΙΣΤΙΚΕ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟΥ ΓΚΟΡΕ ΖΙΜΑ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ

ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΥΚ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ..!! ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΟΗΤΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ..!! ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ..!!

katiaanne
29.06.2010, 21:49
axx nai!!! ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Ν ΜΠΟΡΟΜΕ Ν ΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΝΤΙΜΑ ΞΕΡΩ ΓΩ ΣΕ ΡΟΜΠΟΤ ΧΑΧΑ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΕ Μ ΕΛΕΟΣ Τ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΦΑΝ Π ΕΧΕΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧ

ELINADB
29.06.2010, 23:08
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ Μ!!!
ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???
ΚΑΤΙΑ Μ,ΕΙΔΕΣ ΠΦΟΒΟΥΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ??ΧΑΧΑ
ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΑΝΤΩΣ!!!
ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ 8Α ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ!!!ΕΨΑΖΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ "ΠΡΑΓΜΑ" ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ...συγχωρεστε με για τη λεξη πραγμα αλλα δεν εβρισκα κατι αλλο

katiaanne
29.06.2010, 23:27
ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???
ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ 8Α ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ!!!ΕΨΑΖΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ "ΠΡΑΓΜΑ" ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ...συγχωρεστε με για τη λεξη πραγμα αλλα δεν εβρισκα κατι αλλο

ΓΕΙΑ Σ ΑΓΑΠΗ Μ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕΣ Ε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΝ ΠΟΛΥΠΟΝΑΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΟΡΥΜΕΝΗ!!!!ΣΑΥΤΟ Π ΛΕΣ ΜΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΞΗ Γ ΑΥΤΟ ΤΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Τ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ Π ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ
...........
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/foto.php?p=072_dania3&n=1

ΝΤΙΜΑ!!!!!!!!!!Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ

katiaanne
29.06.2010, 23:28
ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΗΓΑ Ν ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ Κ ΔΝ ΒΓΗΚΕ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ
http://http://www.bilandima.ru/fotoalbum/foto.php?p=072_dania3&n=1

ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΩ Ν ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ Κ ΔΝ ΤΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΡΙΜΑ!

ELINADB
29.06.2010, 23:56
NIII ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΛΕΞΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ "ΘΡΗΣΚΕΙΑ" (το βαζω σε εισαγωγικα για να μην μας πουν και υπερβολικους,ετσι δεν ειναι?)

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΕ....

katiaanne
30.06.2010, 00:19
αμ μπραβο ντιμανισμοσ χαχαχα!ισωσ κανω κατι λαθοσ 300 φορες πηγα ν τσ βαλω παλιες ειναι αλλα ειναι ντιμα δλδ υπεροχεσ χοχο

katiaanne
30.06.2010, 00:26
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ Σ ΑΣΕ ΑΥΤΟ Π ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ?

evi..!
30.06.2010, 00:30
ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΑΚΡΙΒΩΣ..!! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ..!ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ..!

ELINADB
30.06.2010, 00:44
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ Σ ΑΣΕ ΑΥΤΟ Π ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ?

αχ,δεν εβρισκα μια που να φαινεται καλα!!!
νομιζω ειναι απο το winner's tour στη Γερμανια!

ELINADB
30.06.2010, 00:47
ΑΚΡΙΒΩΣ..!! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ..!ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ..!

αχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!απλα ο Ντιμακος μας!!!

katiaanne
30.06.2010, 00:58
a eyxaristo telia photo!!!αχ αχ αχ τ σαλια μ τρεχουν χοχο!ολα στυλ τελεια αλλα αυτο π εχετε στισ φωτο σας ειναι αυτο π μας εκανε ν τν λατρεψουμε το στυλ μ τ οποιο νιωσαμε ολες ενα τσιμπηματακι[καλυτερα τσιμπηματαρα]στην καρδουλα μασ!!!!!!

ELINADB
30.06.2010, 01:11
a eyxaristo telia photo!!!αχ αχ αχ τ σαλια μ τρεχουν χοχο!ολα στυλ τελεια αλλα αυτο π εχετε στισ φωτο σας ειναι αυτο π μας εκανε ν τν λατρεψουμε το στυλ μ τ οποιο νιωσαμε ολες ενα τσιμπηματακι[καλυτερα τσιμπηματαρα]στην καρδουλα μασ!!!!!!

χιχι!!!η αληθεια να λεγεται...
αυτο το μαλλακι τον εκανε να μοιαζει με παιδι!!!

katiaanne
30.06.2010, 01:13
κ βασικα στο λεξικο ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΧΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ Π ΧΕΙΣ ΕΣΥ Κ Η ΕΥΗ Κ ΟΛΑ Τ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ Σ ΧΑΧΑ!!!!!!ΧΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΥΤΟ Π ΖΟΥΜΕ ΝΤΙΜΑ ΣΑΓΑΠΑΜΕ!!!!!!!!!!

ELINADB
30.06.2010, 01:18
κ βασικα στο λεξικο ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΧΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!!!!!ΧΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΥΤΟ Π ΖΟΥΜΕ ΝΤΙΜΑ ΣΑΓΑΠΑΜΕ!!!!!!!!!!

χα χα χα!!!
κ@ι τ0 ΖΖΖοΥμε ΜονΟ ΕμΕΙςςςςς!!!!!!!!!

katiaanne
30.06.2010, 01:32
ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΧΑΧΑ!!ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΝ Π Θ ΞΑΝΑΒΡΕΙ !!!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΣ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ Π ΕΓΩ ΔΝ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΡΙΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΜΟΝΟ ΑΝΑΣΤΑΖΙΑ ΑΚΟΥΓΑ Κ ΛΙΓΟ ΛΙΝΚΙΝ ΠΑΡΚ ΑΛΛΑ ΔΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΞΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΩ Ν ΑΝΟΙΞΩ ΤΝ ΤΙΒΙ Κ ΒΛΕΠΩ Π ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ Κ ΠΑΘΑΙΝΩ ΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΣΟΚ ΣΑΝ Ν ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ Ν Τ ΕΞΗΓΗΣΩ ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Π ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠ ΤΝ ΕΛΛΑΔΑ Π ΤΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΔΝ ΕΧΑΣΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ Μ ΠΕΤΑΞΑ ΑΠ ΤΗ ΧΑΡΑ Μ Κ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΧΑ ΒΑΡΕΘΕΙ Ν Μ ΒΡΙΖΟΥΝ Κ Ν Μ ΛΕΝΕ Μ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΝ ΡΩΣΟ! Ε ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΝ ΡΩΣΟ Π ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ Κ ΑΝ ΔΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Σ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ Π ΤΝ ΚΑΚΟΛΟΓΟΥΝ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΤΙΜΙΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ Γ ΠΑΝΤΑ ΦΟΥΛΕΣ Μ!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ Κ ΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ Γ ΑΥΤΟ Π ΛΕΩ

http://www.youtube.com/watch?v=u-4_lVQ_GBQ&feature=channel

ELINADB
30.06.2010, 01:39
φυσικα!!!
αχου,ωστε ηταν μπαμ και κατω?
χα χα!!μικρο μου εσυ...

ναι,ειμαστε ενωμενες και ποτε ηττημενες...χα!
κει σε οποιον αρεσουμε,δεν θα σκασουμε κιολας!

ELINADB
30.06.2010, 01:39
ααα...καλε ξεχασα..τελειο βιντεακι!!χοχο!!

katiaanne
30.06.2010, 01:45
ΝΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ!!!ΣΙΓΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟΣ!!!ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΤΕΣΙΝΗ ΕΚΔΟΣΗ Τ CHANGES ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ Π ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ Τ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Τ ΒΑΖΩ!!!!

ELINADB
30.06.2010, 01:49
χαχα!!
ειναι να μην κολλησεις με τετοια φωνη?

κανε το mp3 να το ακους και στο κινητο!!!

και στο βιντεο που εβαλες τωρα με το bolno το λαιβ κομματι που λεει στο τελος ειναι ειδικα για να κολλησεις...<3

katiaanne
30.06.2010, 01:53
ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ Κ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙ ΑΥΤΟ Τ ΒΑΛΑ Τ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Π ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ Τ CHANGES Θ ΠΡΕΠΕ Ν Τ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ Π ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΩΝΟΣ Γ Ν ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΟΜΑΤΑ

evi..!
30.06.2010, 01:53
ΝΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ!!!ΣΙΓΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟΣ!!!ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΤΕΣΙΝΗ ΕΚΔΟΣΗ Τ CHANGES ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ Π ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ Τ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Τ ΒΑΖΩ!!!!

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ..!!! :give_rose:

mina db
30.06.2010, 01:55
ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΡΝΑ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΤΙΡΙΟ ΩΣ ΤΡΙΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΤΙ ΟΠΟΥ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΘΗΤΗ!
ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΟΝ DIMA ΜΑΣ!!! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ...ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣΑ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΡΙΞΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΜ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ DIMA!!!
AYTAA...

katiaanne
30.06.2010, 01:59
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑΚΙ Μ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΥΤΑ Π ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ!!!ΜΙΝΑΚΙ Μ ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ Μ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΝΤΙΜΟΕΜΠΕΙΡΙΕΣ !!Τ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΑΝ ΓΛΥΚΙΑ Μ????ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ

mina db
30.06.2010, 02:06
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑΚΙ Μ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΥΤΑ Π ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ!!!ΜΙΝΑΚΙ Μ ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ Μ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΝΤΙΜΟΕΜΠΕΙΡΙΕΣ !!Τ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΑΝ ΓΛΥΚΙΑ Μ????ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ

ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ''ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ Ο BILAN ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΓΑΛΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...'' ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΓΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ '' DIMA''

TI KALYTERO ???????

ELINADB
30.06.2010, 02:10
ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΡΝΑ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΤΙΡΙΟ ΩΣ ΤΡΙΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΤΙ ΟΠΟΥ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΘΗΤΗ!
ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΟΝ DIMA ΜΑΣ!!! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ...ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣΑ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΡΙΞΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΜ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ DIMA!!!
AYTAA...

ooooooooooooooooooooooooooooole!!!!
μπραβο ντιμικη μας (σε τετοιες περιπτωσεις ο τιτλος μας πρεπει να τονιζεται)!!!
ετσι ετσι...σημερα ειχαμε ντιμοθυελλα...χα,πρωτα η κοπελα στο οδοντιατρειο και μετα οι καθηγητες της Μινας...
λαλαλα

ELINADB
30.06.2010, 02:11

χοχο!!!
ουτε συννενοημενες να ειμασταν καλο μ!!!ειπαμε σχεδον τα ιδια...

evi..!
30.06.2010, 02:12
ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ''ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ Ο BILAN ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΓΑΛΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...'' ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΓΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ '' DIMA''

TI KALYTERO ???????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ? ΠΩ ΠΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ.!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΙΩΣΕΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΤΣΙ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ..!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΙΝΑΚΙΙΙ ΜΟΥ..!

ELINADB
30.06.2010, 02:16
μιας και μιλαμε για αναγνωριση του Ντιμακου γιατι δεν βομβαρδιζουμε ενα περιοδικο οπως το αφισοραμα να βαλουν μια αφισα?η κατι τελωσπαντων!!!εχουμε καιρο να δουμε ανταποκριση απο εκει...

katiaanne
30.06.2010, 02:17
ποπο ΜΙΝΑ Μ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΤΟ ΚΑΝΑΝ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!!ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΜΙΛΑΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ Ε?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ Ν ΜΑΣΤΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ Π ΠΟΛΕΜΑΜΕ Ν ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ Τ ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ[Κ ΒΑΣΙΚΑ Τ ΣΕΞΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ ΧΟΧΟ] ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΕΣ Ν ΘΥΣΙΑΣΤΟΥΜΕ Γ ΑΥΤΟΝ Κ Ν ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Τ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

evi..!
30.06.2010, 02:21
μιας και μιλαμε για αναγνωριση του Ντιμακου γιατι δεν βομβαρδιζουμε ενα περιοδικο οπως το αφισοραμα να βαλουν μια αφισα?η κατι τελωσπαντων!!!εχουμε καιρο να δουμε ανταποκριση απο εκει...

ΣΩΣΤΑ..ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΦΙΣΑ..! ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ..!!ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..!

ELINADB
30.06.2010, 02:23
ποπο ΜΙΝΑ Μ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΤΟ ΚΑΝΑΝ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!!ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΜΙΛΑΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ Ε?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ Ν ΜΑΣΤΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ Π ΠΟΛΕΜΑΜΕ Ν ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ Τ ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ[Κ ΒΑΣΙΚΑ Τ ΣΕΞΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ ΧΟΧΟ] ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΕΣ Ν ΘΥΣΙΑΣΤΟΥΜΕ Γ ΑΥΤΟΝ Κ Ν ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Τ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

αχου,ωραιο αυτο!!
ετσι ειναι βρε!!!
και θα θυσιαστουμε και τα παντα θα υποστουμε γιατι αξιζει...καποια στιγμη ο κοσμος πρεπει να αλλαξει,ο Ντιμα ηδη εχει κανει αξιολογες προσπαθειες για αυτο και εχει καταφερει πολλα!! ΜΑΖΙ ΤΟΥ λοιπον και εμεις...
για να γινει αυτο πρεπει να μαθουν ολοι για τον Ντιμα...προς αυτο τωρα βαδιζουμε!
ΠΑΜΕ,ΓΕΡΑ!

ELINADB
30.06.2010, 02:23
ΣΩΣΤΑ..ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΦΙΣΑ..! ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ..!!ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..!

ΕΛΗΦΘΗ!
ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ!!!

evi..!
30.06.2010, 02:26
αχου,ωραιο αυτο!!
ετσι ειναι βρε!!!
και θα θυσιαστουμε και τα παντα θα υποστουμε γιατι αξιζει...καποια στιγμη ο κοσμος πρεπει να αλλαξει,ο Ντιμα ηδη εχει κανει αξιολογες προσπαθειες για αυτο και εχει καταφερει πολλα!! ΜΑΖΙ ΤΟΥ λοιπον και εμεις...
για να γινει αυτο πρεπει να μαθουν ολοι για τον Ντιμα...προς αυτο τωρα βαδιζουμε!
ΠΑΜΕ,ΓΕΡΑ!

ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ ΑΡΧΗΓΟ, ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΧΗ..!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΤΟΣΗ ΓΝΩΣΗ, ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ..!
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ..!! ΑΧ ΝΤΙΜΑ..! ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ..ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ..!!

katiaanne
30.06.2010, 02:27
k ego pao n stilo !!!ελινακι μ νι ενωμενεσ θ νικησουμε χοχο!!!!!στο κατω κατω οπωσ ειπες τοσους κοπους κανει τ παιδι μασ μεχρι κ τ ματακια τ εβλαψε αθελα τ @!!ευακι μ ετσι μπραβο με τσαμπουκα να τους επιβαλουμε τν ντιμα δν κατλαβα αυτοι πως επιβαλουν καλομοιρεσ κ κιαμουσ ελεοσ?

evi..!
30.06.2010, 02:32
k ego pao n stilo !!!ελινακι μ νι ενωμενεσ θ νικησουμε χοχο!!!!!στο κατω κατω οπωσ ειπες τοσους κοπους κανει τ παιδι μασ μεχρι κ τ ματακια τ εβλαψε αθελα τ @!!ευακι μ ετσι μπραβο με τσαμπουκα να τους επιβαλουμε τν ντιμα δν κατλαβα αυτοι πως επιβαλουν καλομοιρεσ κ κιαμουσ ελεοσ?

Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΦΑΝΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ..!!!!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΟΥΜΕ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ..!!
ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜAIL ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΩΣ ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕ ΝΤΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ...!

katiaanne
30.06.2010, 02:32
koritsakia m prepi n vgo sas kalinihtizo mora m kalo vradi!!!!!!!EYAKI M T YPEROXA LOGAKIA!!!!OMOS EINAI LOGIA ALITHIAS

ELINADB
30.06.2010, 02:35
αχ κοριτσαρες μου!!!
με συγκινησατε με τα ομορφα λογια σας!!!

κατι τετοιες στιγμες δεν θελω να τελειωνουν!

εστειλα αλλα παρουσιαστηκε βλαβη και στην ουσια δεν εστειλα τιποτα! ελπιζω μονο να μην το κανει και σε εσας...:@

ELINADB
30.06.2010, 02:36
καληνυχτα Κατια μου!!!
ονειρα ντιμικαααααααααααααααααααααα!!!

katiaanne
30.06.2010, 02:37
k emena kollise isos fteei to pc m

katiaanne
30.06.2010, 02:37
kalhnyxta glikia m!!!filakia se oles sas

evi..!
30.06.2010, 02:39
kalhnyxta glikia m!!!filakia se oles sas

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΟΝΕΙΡΑ ΝΤΙΜΙΚΑ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ..!!

katiaanne
30.06.2010, 02:41
ok dimokisses glikia m!!!oneira DIMIKA

ELINADB
30.06.2010, 02:49
http://www.youtube.com/watch?v=4cUBADZK6Tk

μου αρεσει τοσο να βλεπω στιγμες απο την ζωη του καικαθημερινες κινησεις του!!!
στην αρχη,οταν δεν τον ηξερα καλα ακομα,καταλαβα περιπου τα βασικα χαρακτηριστικα του απο τα βιντεακια που ανεβαζε ο saulius,live with bilan κατι τετοιο!!!
αλλα πανεεεε!!!!

evi..!
30.06.2010, 02:57
http://www.youtube.com/watch?v=4cUBADZK6Tk

μου αρεσει τοσο να βλεπω στιγμες απο την ζωη του καικαθημερινες κινησεις του!!!
στην αρχη,οταν δεν τον ηξερα καλα ακομα,καταλαβα περιπου τα βασικα χαρακτηριστικα του απο τα βιντεακια που ανεβαζε ο saulius,live with bilan κατι τετοιο!!!
αλλα πανεεεε!!!!

ΑΧΟΥ ΤΟΟΟΟΟ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ..!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ.!

ELINADB
30.06.2010, 03:05
ΑΧΟΥ ΤΟΟΟΟΟ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ..!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ.!

νι νι!!!

αυτα τα βιντεακια πρεπει να εχουν ξεχωριστη θεση καπου σαν να ειναι θησαυρος!

μολις ειδα ενα αλλο στο οποιο δειχνει τον Ντιμα στο διαλειμμα μιας συναυλιας του!!
τετοια κουραση που υφισταται δεν υπαρχει..αλλα μου αρεσει απιστευτα που συνεχιζει παρολο που ειναι εξαντλημενος!!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ :P δεν κολλωνει και αυτο με πορωνει...
δειτε τον

http://www.youtube.com/watch?v=K-xKP65OHH8

evi..!
30.06.2010, 03:13
ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ???
ΕΙΝΑΙ...ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΑΤΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΜΠΟΟΟΟΟ..!!!
ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ..
ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ.!
ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ..!!
ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΙΜΑΚΟΟΟΟΟΟ..!

ELINADB
30.06.2010, 03:21
το'ξερα βρε οτι θα σου αρεσε!!
xaxa ειναι τουρμπο λεει...:clapping: μ αρεσε!

οπως τα λες ειναι και ακομα καλυτερα αν μου επιτρεπεις!!!

συνεχεια δειχνει οτι αγαπα αυτο που κανει...

αχ,ομως πρεπει να βγω:this:!!δεν θελω με τιποτα αλλα :mda:
καληνυχτα μωρα μου!!!
τα λεμε αυριο!!!
σας λατρευω!

evi..!
30.06.2010, 03:24
το'ξερα βρε οτι θα σου αρεσε!!
xaxa ειναι τουρμπο λεει...:clapping: μ αρεσε!

οπως τα λες ειναι και ακομα καλυτερα αν μου επιτρεπεις!!!

συνεχεια δειχνει οτι αγαπα αυτο που κανει...

αχ,ομως πρεπει να βγω:this:!!δεν θελω με τιποτα αλλα :mda:
καληνυχτα μωρα μου!!!
τα λεμε αυριο!!!
σας λατρευω!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ..!! ΟΝΕΙΡΑ ΝΤΙΜΙΚΑ..!

evi..!
30.06.2010, 14:49
Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..!!
ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ..!!
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟΣ..!!:give_rose:

http://www.youtube.com/watch?v=F3tk9JiD8QY&playnext_from=TL&videos=Ufxy2kD0DSw&feature=sub

ELINADB
30.06.2010, 17:43
αχου!!Ευακι μου ειναι μοναδικο το βιντεακι!!

ευχαριστουμε πολυ!

γουτσου ειναι μωλεεε!!!:smile:

evi..!
30.06.2010, 18:30
αχου!!Ευακι μου ειναι μοναδικο το βιντεακι!!

ευχαριστουμε πολυ!

γουτσου ειναι μωλεεε!!!:smile:

ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ..!:dance3:
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ ΜΩΡΕ..!

iropasiou
30.06.2010, 19:31
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥ! ΟΥΦΦ... ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ.....! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΝΤΙΜΙΚΗ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΗΣ....! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ! Ο ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣΣ!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...

ΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟ taini-zvezd ΕΒΑΛΕ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ???????????????????? ΘΕΕ ΜΟΥΥΥ!! ΤΡΕΧΩΩΩΩ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΝΤΙΜΑΑ....! ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ.... http://www.taini-zvezd.ru/ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΡΘΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ....

iropasiou
30.06.2010, 19:32
ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ..!:dance3:
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ ΜΩΡΕ..!

ΧΑΧΑΧΑ.... ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ???

evi..!
30.06.2010, 19:34
ΧΑΧΑΧΑ.... ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ???

ΣΤΟ FACEBOOK..!! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕ..!!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ..

ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ
http://www.bilandima.ru/dbforum/showthread.php?396-Dima-in-the-Media/page168

Dima_Is_Love
01.07.2010, 00:07
ΑΑΑΑΑ!!! ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ!! ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΑ ΝΕΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΗΔΗ ΑΛΛΑ ΤΕΣ.ΠΑ.. ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ, ΣΤΙΣ 20:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΡΩΣΙΑ ΘΑ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΤΕΜΣΚΙ ΤΗ ΣΟΛΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ!! ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΑ ΛΙΝΚ ΑΠ'ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ!!!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ (ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΟΡΥΦΟΡΟ HOTBIRD) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ "РТР Планета".

http://www.debilizator.tv/tv.cgi?kanal=3

http://tv-tube.ru/onlinetv/channel-view.php?id=154

ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΛΙΝΚ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ "россия 1 онлайн" ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΙΝΚ. ΕΠΕΙΣΗΣ, ΑΝ ΤΟ ΡΤΡ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ "РТР Планета онлайн" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!

Υ.Γ. Η ΓΙΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ TWIITTER ΤΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ "SAFETY" ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. Ε, ΟΥΤΩΣ 'Η ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΑΥΤΟ!

ΣΤΑ ΝΤΙΜΟΦΙΛΩ!!!!

Dima_Is_Love
01.07.2010, 00:10
Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..!!
ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ..!!
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟΣ..!!:give_rose:

http://www.youtube.com/watch?v=F3tk9JiD8QY&playnext_from=TL&videos=Ufxy2kD0DSw&feature=sub

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΑΠΟ ΠΟΙΟ EVENT ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΒΑΤΑΡ....

evi..!
01.07.2010, 13:58
ΑΑΑΑΑ!!! ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ!! ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΑ ΝΕΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΗΔΗ ΑΛΛΑ ΤΕΣ.ΠΑ.. ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ, ΣΤΙΣ 20:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΡΩΣΙΑ ΘΑ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΤΕΜΣΚΙ ΤΗ ΣΟΛΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ!! ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΑ ΛΙΝΚ ΑΠ'ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ!!!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ (ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΟΡΥΦΟΡΟ HOTBIRD) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ "РТР Планета".

http://www.debilizator.tv/tv.cgi?kanal=3

http://tv-tube.ru/onlinetv/channel-view.php?id=154

ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΛΙΝΚ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ "россия 1 онлайн" ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΙΝΚ. ΕΠΕΙΣΗΣ, ΑΝ ΤΟ ΡΤΡ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ "РТР Планета онлайн" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!

Υ.Γ. Η ΓΙΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ TWIITTER ΤΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ "SAFETY" ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. Ε, ΟΥΤΩΣ 'Η ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΑΥΤΟ!

ΣΤΑ ΝΤΙΜΟΦΙΛΩ!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ???
14 ΙΟΥΛΙΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ..!!! ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ LINKS..ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..!!!

ΜΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΑΝΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ..ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΙΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΜΟΥ..!!!

ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..

http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/001.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/002.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/003.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/004.jpg

ELINADB
01.07.2010, 17:56
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΝΚΣ!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΜΟΥ!!ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΕ,ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΟΥΝΙΙΙ Μ!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΟΤΟ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

ΗΡΩ Μ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΞΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ....:this:

dreamshores
01.07.2010, 18:18
Γεια σας!!!! Μόλις ανέβασα το Trouble στο Υoutube με τους στίχους του. Το ακούω συνέχεια τελευταία!!!
Είναι από τα πιο sexy και ανεβαστικά κομμάτια του Ντίμα! Καμία σχέση με τον ξενέρωτο τρόπο που το ερμηνεύουν οι BSB.

Ντίμα=Φωτιά!!!

http://www.youtube.com/watch?v=YwQ0y5xzxrk

Dima_Is_Love
01.07.2010, 19:24
ΠΑΙΔΙΑ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ? ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΔΥΟ ΠΟΣΤΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ! ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΝΕΟ!!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜAΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!! Η ΓΙΑΝΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΤΟΥΪΤΕΡ ΤΗΣ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΠΕΡ NE-YO!!! ΞΕΡΕΤΕ,ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ TROUBLE, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ BSB. ΑΝΤΕ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΤΥΧΟΝ ΣΤΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΟΙΧΤΑ!!!

Dima_Is_Love
01.07.2010, 19:24
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/001.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/002.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/003.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/335_billboard/004.jpg

ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟ!!! ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ BILLBOARD, ΕΤΣΙ?

Dima_Is_Love
01.07.2010, 19:25
Γεια σας!!!! Μόλις ανέβασα το Trouble στο Υoutube με τους στίχους του. Το ακούω συνέχεια τελευταία!!!
Είναι από τα πιο sexy και ανεβαστικά κομμάτια του Ντίμα! Καμία σχέση με τον ξενέρωτο τρόπο που το ερμηνεύουν οι BSB.

Ντίμα=Φωτιά!!!

ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ!! ΣΕΧΥ ΕΡΜΗΝΕΙΑ, ΗΟΤ ΚΟΜΜΑΤΙ!

evi..!
01.07.2010, 19:27

Ντίμα=Φωτιά!!!

Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ..Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ..!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΦΩΤΙΑ..!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ..!!! ΦΩΤΙΑ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ, ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ..!

evi..!
01.07.2010, 19:30
ΠΑΙΔΙΑ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ? ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΔΥΟ ΠΟΣΤΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ! ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΝΕΟ!!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜAΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!! Η ΓΙΑΝΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΤΟΥΪΤΕΡ ΤΗΣ ΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΠΕΡ NE-YO!!! ΞΕΡΕΤΕ,ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ TROUBLE, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ BSB. ΑΝΤΕ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΤΥΧΟΝ ΣΤΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΟΙΧΤΑ!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΣΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ENGLISH PART ΣΤΟ THREAD ME TΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!!

ΑΛΗΘΕΙΑ..? ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕ-ΥΟ?
ΑΚΟΥΩ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ..ΕΝΝΟΩ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ..(CLOSER, MISS INDEPENDANT ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ)
ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ..!Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΦΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ..ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΜΠΑΛΑΝΤ, ΜΕΤΑ Η ΑNASTASIA ΤΩΡΑ ΚΑΙ Ο ΝΕ-ΥΟ..!!
ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..!!

ELINADB
01.07.2010, 20:17
AMAN AMAN!!!ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΜΑΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΥΙΙΙΙΙΙΙΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ!!!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΝΕ-ΥΟ
:( ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟ!!!

<3<3
ΓΙΟΥΥΥΠΙΙΙΙΙ!!!

iropasiou
01.07.2010, 20:55
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..! Ο ΝΕ ΥΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΤΙΜΑ?? ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ?? ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΠΕΡ.....

Dimaniac
02.07.2010, 00:01
ΜΩΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....
ΠΛΕΟΝ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ... :cray:

ΛΟΙΠΟΝ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΙΟΥΛΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΜΑΓΙΚΟΣ!!!!!
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ,ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ,ΑΦΟΥ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΤΙΜΙΚΩΝ?
ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΗ,ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ.
ΛΟΓΙΚΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ,ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟ ΜΟΛ,ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ!
ΤΙ ΛΕΤΕ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ?

Ο ΝΤΙΜΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕ-ΥΟ????? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!
ΕΤΣΙ,Η ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ????????
ΑΠΑΝΩΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ,ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!! :yahoo:

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΒΙΝΤΕΑΚΙ,Κ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.
ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΑΝΣ ΤΩΝ BACKSTREET BOYS/NE-YO ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΛΗΜΕΝΟΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) ΟΤΙ Η ΒΕΡΣΙΟΝ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!!
ΕΥΙΝΟ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΕΣ!!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ.. :sad:
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΥΠΕΡΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!! :give_heart: :heart:

dimabilove
02.07.2010, 11:54
ΕΕΕΕΕεΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες!!!Τι κάνετε; προσωπικά είμαι πάρα πολύ καλά, γιατί όταν μπαίνεις στο φόρουμ και βλέπεις τέτοιες φωτογραφίες και τέτοια βίντεο ,η μέρα σου είναι εγγυημένο πως θα κυλήσει το ίδιο όμορφα! Ευχαριστώ πολύ τις Ντιμικές που βοήθησαν στο παραπάνω!:give_heart:
Στεργιανή μου, περιττό να σου πω ότι γι'ακόμη μια φορά ότι μου άρεσε πολύ το βίντεό σου!
Ευούλα μουυυυυ!!!! Καλά όλα τα βίντεο και οι φωτος (όχι απλώς καλά),αλλά το τελευταίο σου με το ποδήλατο σε κάνει να το βλέπεις και να το ξαναβλέπεις!Ειδικά στο τέλος,είναι πολύυυυυυυυυυυυυ γλυκός! Τέτοιο ακαταμάχητο χαμόγελο δεν έχει κανένας!

Μα καλά,δεν κουράζεται ποτέ αυτό το πλάσμα(με την καλή έννοια); Συναυλίες, βιντεοκλίπ, νέο άλπουμ, βιβλίο μαζί με άλλο αλμπουμ δικής του σύνθεσης(τα οποία πότε περιμένουμε να λάβουμε στα χέρια μας;;), εκρηκτικές συνεργασίες (Anastasia, Ne-yo). Όλη μέρα τρεχάματα είναι το παιδί μας! Αν και ασχολείται με πολλά ταυτόχρονα, αποδίδει εξίσου καταπληκτικά σε όλα!Τρίβω τα μάτια μου!Ε αν αυτός δεν είναι ο τέλειος καλλιτέχνης,επαγγελματίας,άντρας,άνθρωπος,.... . τότε ποιός είναι;

Περιμένουμε υλικό από τη συνάντησή σας στις 10 του Ιούλη!Πόσο σας ζηλεύω που μένετε Αθήνα!!!

iropasiou
02.07.2010, 13:23
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..... ΝΙΚΗ ΜΟΥ .. ΣΥΓΝΩΜΗ..... ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...... ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΧΩΡΙΟ.. ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ..... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΧΟΛΕΙΑ.. ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ... ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ.... ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΑΣ ΜΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ...

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ..! ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ?? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.... ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛ ΑΥΤΑ.. ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ!

ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΟΥ.. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ....

mina db
02.07.2010, 15:02
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..... ΝΙΚΗ ΜΟΥ .. ΣΥΓΝΩΜΗ..... ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...... ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΧΩΡΙΟ.. ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ..... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΧΟΛΕΙΑ.. ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ... ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ.... ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΑΣ ΜΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ...

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ..! ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ?? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.... ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛ ΑΥΤΑ.. ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ!

ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΟΥ.. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ....

ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΙ ΕΓς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΟΣΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ ΜΑΛΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ..ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ...

evi..!
02.07.2010, 15:07
ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..!! ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ..!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΘΑ ΑΝΤΑΜΗΦΘΟΥΝ..!!!

ΑΧ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΠΟΤΕ..Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ..ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ.!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΦΟΡΕΣ..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ..!!
ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΑ, ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΕΙ..ΚΑΙ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ..

ΑΧ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΥΩ..ΤΙ ΧΑΡΑ..ΤΙ ΚΑΛΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ, ΤΗΝ ΝΤΙΜΟΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΟΠΟΥ ΘΕΣΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Η ΝΤΙΜΙΚΗ ΑΓΑΠΗ..!!

ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ BMW..
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/336_bmw/003.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/336_bmw/004.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/336_bmw/002.jpg
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/336_bmw/001.jpg

mina db
02.07.2010, 15:30
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ....ΜΑ ΤΙ ΒΛΕΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ???ΤΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ;-)

evi..!
02.07.2010, 15:32
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ....ΜΑ ΤΙ ΒΛΕΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ???ΤΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ;-)

ΑΧ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΛΕΜΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ..!!
ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ..!!

mina db
02.07.2010, 15:49
ΑΧ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΛΕΜΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ..!!
ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ..!!

YΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ????ΘΕΟΣ!!!!

katiaanne
02.07.2010, 16:25
YΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ????ΘΕΟΣ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΠΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑΚΙΑ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΝΕΓΙΟ ΟΥΑΟΥ[ΕΛΠΙΖΩ Ν ΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΕΜ ΜΑΚΑΡΙ]ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ Τ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΕ ΚΑΘΑΡΗ ΒΕΡΣΙΟΝ Τ ΨΑΧΝΩ ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΗ Μ ΥΠΕΡΟΧΟ!!Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΝ ΝΙΚΗ Γ ΤΝ ΤΙΤΛΟ!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ Κ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΕΥΑΚΙ Μ Κ ΚΟΠΕΛΕΣ Μ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!
ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΤΙ Α ΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ Τ Ν ΠΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ Μ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ1!!!

katiaanne
02.07.2010, 16:27
ΜΑΚΑΡΙ Ν ΜΟΥΝ ΣΤΗ Ν ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Τ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Ν ΜΕΝΩ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ???

ELINADB
02.07.2010, 16:34
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΝΤΙΜΟΥΛΕΣ???

ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ...

ΝΙΚΗ ΜΟΥ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΡΕ!!!:give_rose:

ΕΛΕΝΗΗΗΗ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?
:heart:

ΙΙΙΙΙΙ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ????ΤΥΧΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ...!!

ΑΜΑΝ? ΕΥΑΚΙ ΕΛΕΟΣ...ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??
:man_in_love: ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!

dreamshores
02.07.2010, 18:55
Καλησπέρα, κοριτσάρες!!!

Νίκη μου, ακόμη με τη σχολή; Καλό κουράγιο καλό μου... Τι άλλο να σου πω...

Ευχαριστούμε για τις ονειρικές pics και τα νέα!!! Όλα ένα κι ένα!!!

Χαίρομαι που σας άρεσε το βιντεάκι! Λίγο πρόχειρο, αλλά τη δουλειά του την κάνει θέλω να πιστεύω. Το πιάσατε, ε; Όντως, επίτηδες δεν έβαλα τραγουδιστή στον τίτλο.

Πάω να δω μπάλα!! Σούπερ ματς:Βραζιλία - Ολλανδία!

Φιλάκια!!!

IZABELLA number 1 fan
02.07.2010, 19:38
Dima Bilan- WAS, IS , WILL BE the best singer in the world!!!!!

iropasiou
02.07.2010, 20:46
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...!! ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ 2 ΒΙΝΤΕΟΟΟ!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ!! ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ.... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΝΑΚΙΝΗΣΗ.. ΤΕΣΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ.. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ... ! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥ

http://www.youtube.com/watch?v=iB9gHt0zYNI

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...
http://www.youtube.com/watch?v=byPxKsgkucU

evi..!
02.07.2010, 21:09
ΑΧΟΥ ΗΡΩ ΜΟΥ..!!
ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ..
ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ, ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ..!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΑΝ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥ..!!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..!!:give_rose:

dreamshores
02.07.2010, 22:47
Αχ, Ηρώ μου... Πόσο μας συγκίνησες απόψε! Υπέροχα κομμάτια, διαμάντια! Ευχαριστούμε!
Θα 'θελα πολύ στίχοι του Kak Runshe να κοσμούν την υπογραφή μου... Είναι όνειρο!!!

Σε λίγο ανεβαίνει και το δικό μου βιντεάκι. Ούτε να το είχαμε συννενοηθεί οι Ελληνίδες Dimaniac!!!!

dreamshores
02.07.2010, 23:03
Προσπαθώ να γράψω comment στο δεύτερο βιντεάκι, αλλά δεν το δέχεται...:((

Και το βιντεάκι που σας έλεγα εδώ και κάποιους μήνες! Οι φωτογραφίες είναι της Θέκλας, την οποία ευχαριστώ θερμά!
Κάποιοι στίχοι δεν φαίνονται καλά, οπότε αν δυσκολευτείτε στην ανάγνωση πείτε μου. Δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό με τα χρώματα κάθε φορά!:suicide:

Φιλιά πολλά!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=E3NLxPOxypA

iropasiou
02.07.2010, 23:11
Αχ, Ηρώ μου... Πόσο μας συγκίνησες απόψε! Υπέροχα κομμάτια, διαμάντια! Ευχαριστούμε!
Θα 'θελα πολύ στίχοι του Kak Runshe να κοσμούν την υπογραφή μου... Είναι όνειρο!!!

Σε λίγο ανεβαίνει και το δικό μου βιντεάκι. Ούτε να το είχαμε συννενοηθεί οι Ελληνίδες Dimaniac!!!!

ΑΧΧΧΧ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...

ΕΒΗ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!

dreamshores
02.07.2010, 23:17
ΑΧΧΧΧ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...

ΕΒΗ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!

Τίποτα, Ηρώ μου... Να είσαι καλά!

iropasiou
02.07.2010, 23:19
Τίποτα, Ηρώ μου... Να είσαι καλά!

ΕΙΝΑΙΙΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ !!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑ!!! ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΣΤΙΧΟΙ! ΟΠΩΣ Ο ΝΤΙΜΑ ΑΛΛΩΣΤΕ.. ΠΩΠΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 3 ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙΣ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....!

Bilanitsa_4life_
03.07.2010, 00:27
ΗΡΩ Κ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...
ΤΙ ΣΤΙΧΟΙ,ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ Κ ΤΗ ΘΕΚΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΤΗ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΤΗΣ!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ!
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ,ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΠΑΙΝΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ!
ΝΙΚΗ ΜΟΥ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..
ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΗ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΟΦΘΆΛΜΙΑΤΡΟ,ΨΩΝΙΑ,ΚΤΛ...
ΤΕΣΠΑ ΜΗ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ Μ'ΑΥΤΑ!!
ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ..ΤΙ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ?ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ??

dimabilove
03.07.2010, 00:34
ΗΡΩ Κ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...
ΤΙ ΣΤΙΧΟΙ,ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ Κ ΤΗ ΘΕΚΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΤΗ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΤΗΣ!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ!
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ,ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΠΑΙΝΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ!
ΝΙΚΗ ΜΟΥ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..
ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΗ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΟΦΘΆΛΜΙΑΤΡΟ,ΨΩΝΙΑ,ΚΤΛ...
ΤΕΣΠΑ ΜΗ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ Μ'ΑΥΤΑ!!
ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ..ΤΙ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ?ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ??

Μαρισοφούκο μου!Τι κάεις;Έχω καιρό να σε δω. Βασικά ποτέ δε σ'έχω δει,αλλά τέλος πάντων!

Είδα κι εγώ τις απίθανες φωτογραφίες της Εύης. Πάντα έχει κάτι μοναδικό να μας προσφέρει!Το ίδιο και η Στεργιαννή και η Ηρώ!Τι ονειρεμένοι στίχοι Θεέ μου!
Ειδικά το Nevazmozhnaye vazmozhna δεν περίμενα ότι θα με εκφράζει τόσο απόλυτα!Το λατρεύω!!!!
Ευχαριστούμε φούλες μου για τις πολύτιμες συνεισφορές σας στο σπιτάκι!
Μαρισόφη μου,κι εγώ αυτό κατάλαβα. Ότι αντάλλαξε λιμουζίνα για το ποδήλατο! Φήμες όμως...

Bilanitsa_4life_
03.07.2010, 00:48
Μαρισοφούκο μου!Τι κάεις;Έχω καιρό να σε δω. Βασικά ποτέ δε σ'έχω δει,αλλά τέλος πάντων!

Είδα κι εγώ τις απίθανες φωτογραφίες της Εύης. Πάντα έχει κάτι μοναδικό να μας προσφέρει!Το ίδιο και η Στεργιαννή και η Ηρώ!Τι ονειρεμένοι στίχοι Θεέ μου!
Ειδικά το Nevazmozhnaye vazmozhna δεν περίμενα ότι θα με εκφράζει τόσο απόλυτα!Το λατρεύω!!!!
Ευχαριστούμε φούλες μου για τις πολύτιμες συνεισφορές σας στο σπιτάκι!
Μαρισόφη μου,κι εγώ αυτό κατάλαβα. Ότι αντάλλαξε λιμουζίνα για το ποδήλατο! Φήμες όμως...

Ελενηηηηηηηηηηηηηηη μου!!!!!!!!!!!
Κουκλα μου,μου ελειψες!!!
Καλα εισαι??

dimabilove
03.07.2010, 01:01
Ελενηηηηηηηηηηηηηηη μου!!!!!!!!!!!
Κουκλα μου,μου ελειψες!!!
Καλα εισαι??

Κι εμένα μου έλειψες!Και πολύ μάλιστα!Μια χαρά εγώ!Εσύ πες μου!

dimabilove
03.07.2010, 01:10
Κορίτσιααα!Έφτιαξα φβ. Όποια θέλει, με κάνει αντ!
http://el-gr.facebook.com/people/Eleni-Dimaniac/100001276613257

Bilanitsa_4life_
03.07.2010, 01:18
Κορίτσιααα!Έφτιαξα φβ. Όποια θέλει, με κάνει αντ!
http://el-gr.facebook.com/people/Eleni-Dimaniac/100001276613257&#168;
ουυυυιιιι θα σε κανω!!!κ εγω μια χαρουλα,δοξα τω Θεω!!

dimabilove
03.07.2010, 01:20
&#168;
ουυυυιιιι θα σε κανω!!!κ εγω μια χαρουλα,δοξα τω Θεω!!

Κάνε με,κάνε με!Δεν μπορώ να σε επιβεβαιώσω τώρα όμως,γιατί έχω ξεχάσει τον κωδικό!2 φορές τον άλλαξα σήμερα!
Μια χαρούλα κι εσύ! Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα είμαστε!

dimabilove
03.07.2010, 01:27
Κορίτσια,πρέπει να βγω. Έχω ραντεβού με το Μορφέα! Και φυσικά με τον Ντίμα(στα όνειρά μου).Καληνύχτα και πολλά φιλιά!

Bilanitsa_4life_
03.07.2010, 01:30
Κορίτσια,πρέπει να βγω. Έχω ραντεβού με το Μορφέα! Και φυσικά με τον Ντίμα(στα όνειρά μου).Καληνύχτα και πολλά φιλιά!
Χαχα οκ κουκλα μου!!φιλια πολλα!!

Dimaniac
03.07.2010, 01:40
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΗΡΩ ΚΑΙ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapping: :yahoo: :fans:
ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ ΕΝΤΟΣ ΟΛΙΓΟΥ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ...
ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ Η ΘΕΚΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΟΝΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ, 'Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΟΠΟΤΕ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Η ΘΕΚΛΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΦΙΛΙΑΣ!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΟ ΜΟΥ,ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!!! :give_heart:

Bilanitsa_4life_
03.07.2010, 01:45
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΗΡΩ ΚΑΙ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapping: :yahoo: :fans:
ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ ΕΝΤΟΣ ΟΛΙΓΟΥ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ...
ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ Η ΘΕΚΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΟΝΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ, 'Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΟΠΟΤΕ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Η ΘΕΚΛΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΦΙΛΙΑΣ!

ΜΑΡΙΣΟΦΟΥΚΟ ΜΟΥ,ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!!! :give_heart:

ΟΚ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Η ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ??

Dimaniac
03.07.2010, 01:49
ΟΚ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Η ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ??

ΧΜΜΜ...ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ...
ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΚΑΛΑΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΑΡΓΟΣ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ)

mina db
03.07.2010, 02:48
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ???ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ...ΤΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ...!!!
ΗΡΩ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!!ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΜΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ!!!!

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΕ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΜΕΣΑ ...

evi..!
03.07.2010, 03:33
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ..!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!! ΑΨΟΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..!!! ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΓΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ..!!

ΚΑΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ..ΑΧ..!! Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΘΕΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΡΩΤΑΣ..!!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ..ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ..!!

ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΛΑ..!!:give_rose:

iropasiou
03.07.2010, 12:08
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ... ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙ... ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ... ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ..... ! ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΡΘΩ ΑΡΓΟΣ...! ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..... ! ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ.....! ΤΩΡΑ... ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣΕ.. ΕΠΔ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ.. Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑ..... ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ....

Dimaniac
03.07.2010, 22:30
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ... ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙ... ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ... ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ..... ! ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΡΘΩ ΑΡΓΟΣ...! ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..... ! ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ.....! ΤΩΡΑ... ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣΕ.. ΕΠΔ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ.. Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑ..... ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ....

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΗΡΩ ΜΟΥ!!!

ΩΡΑΙΑ,ΕΓΩ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 12 ΜΕ 16 ΙΟΥΛΗ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ!
ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΦΕΪΣΜΠΟΥΚ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΕΥΚΑΙΡΟΥΝ!!!

IZABELLA number 1 fan
03.07.2010, 23:50
who like Cyprus in eurovision 2010?i think Jon lilygreen was the best!! 1.Cyprus 2.armenia

Dimaniac
04.07.2010, 00:26
who like Cyprus in eurovision 2010?i think Jon lilygreen was the best!! 1.Cyprus 2.armenia

HI! I liked that too!!!
Very much! :grin:

ELINADB
04.07.2010, 01:58
κοριτσακια μου...τι κανετε?

ΗΡΩ ΚΑΙ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ,ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΗΡΩ...ΑΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!

ELINADB
04.07.2010, 02:27
ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ !!!
ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΝΤΙΜΟΤΗΛΕΠΘΕΙΑ ΧΤΥΠΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΙΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ:))))XAXA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=AgHli26bUXM

evi..!
04.07.2010, 04:01
ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΟΥ..!!
ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΝΤΙΜΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ..!!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ..!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ!!:give_heart:

ELINADB
04.07.2010, 14:56
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΟΥΘΚΙ ΜΟΥ (ωπ,καινουρια παραλλαγη του ονοματος σου...)H AΛHΘEIA EINAI OTI ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΒΑΡΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΝΤΙΜΑΜΠΙΛΑΝΙΤΙΔΑ...ΧΟΧΟ

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ 8Α ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ..ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!
ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΣΥΤΡΟΦΙΑ!

8Α ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...!!!!

evi..!
04.07.2010, 15:51
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΟΥΘΚΙ ΜΟΥ (ωπ,καινουρια παραλλαγη του ονοματος σου...)H AΛHΘEIA EINAI OTI ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΒΑΡΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΝΤΙΜΑΜΠΙΛΑΝΙΤΙΔΑ...ΧΟΧΟ

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ 8Α ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ..ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!
ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΣΥΤΡΟΦΙΑ!

8Α ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...!!!!

ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ..! JUST BELIEVE..!!:give_heart:

dimonela
04.07.2010, 18:09
Γεια σας κοριτσια !! Τ κάνετε ? Είδα ένα βίντεο της Στεριανής στο youtube και τρελάθηκα !! ειναι απλα ΘΕ'Ι'ΚΟ !! και υπαρχει σε αυτο το βιντεο μια φοτογραφια που μου αρεσε πααααααααααααρα πολυ !! αυτο εινει το βιντεο http://www.youtube.com/watch?v=E3NLxPOxypA , μήπως έχει καμια την κανονικη φοτογραφία στο 2:40 ? Αν και ειναι λιγο αργα, σας εύχομαι καλο μηνα !! Τα λεμε !! Φιλάκια απο Κύπρο !!

Dima_Is_Love
04.07.2010, 18:10
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ! ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΔΩ ΜΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΑΡΘΡΟΥ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ BILLBOARD ΙΟΥΛΙΟΥ, ΟΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ SAFETY ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ.Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ, ΟΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ, ΑΠΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ...

DIMA BILAN--AGAINST THE RYLES, BILLBOARD MAGAZINE

I am sitting wearing headphones in the turkish hotel room and listenning to my duet with Anastacia. I met this legendary singer first on one private event two years ago. I felt in total ecstacy back then and jumped to her on stage, and then we improvised several songs from her repertoire together.She made a very strong impression on me, and it even seemed to me that we shared the same biofield. Our meeting didn't just happened by chance

When I felt in love with the "Safety" song written by the famous E. Bogart and L.Busby, that had worked with beyonce, pussicat dolls and other famous musicians, I decided that it would be great to sing that song as a duet with a good singer. And I immediately thought of Anastacia. She would complete the image connected to that song, that I had already pictured in my mind, perfectly well.

My confidence in the correct choice has been further strengthened by the fact that she also appreciated the track and even said that the song would become a hit. We started working on it in may, in LA.

Anastacia arrived to Moscow on June,9th for the MUZ TV awards show. I considered meeting Anastacia at the airport as my personal duty, and I was right in my choice - despite the fact that she had to take a truly long flight, Anastacia was in high spirits. However, there were only two days left before the Muz TV awards, and therefore she had no time to rest and get used to the atmosphere [of Moscow]. Speaking about me, I was touring at the same time.

When the Muz TV awards took place, the weather was quite cloudy: it seemed as if my request was filled by the natural forces-I wanted it to be rainy. There was a rush on the red carpet. It's quite funny to remember how the girl that was hosting a show literally lost her ability to speak when she saw Anastacia - she just shaked her hands, not knowing what to say. I introduced the singer [Anastacia] to my moscow fan-club, the guys from the fan-club tried their best to make me feel happy and gave me self-made awards from the show in ALL the categories.

I have always admired free and opened people, and Anastacia is one of such people. She amazes everyone with her goodwill and a great sense of humour. During the ceremony she managed to fit perfectly in the Russian flavor, yet retaining her endless mystery.

As usual, the show was spectacular! We performed right after I got an award for the "Best performer" [Best singer?]. I had to run all over the "Olimpic" 4 times - on stage, and then behind the stage. A real action live!

And in just two days I was already in the place where the video for "Safety" was being shot. We had to spend there the crazy 20 hours of a non-stop work. The derictor of the video was Pavel Hudyakov - a famous videomaker, who directed a video for my song "Believe" as well. When making the video, I yet again realized how many positive emotions and restraint this amazing and gorgeous singer [Anastacia] has, and how she works in a total harmony.She follows the process of shooting quickly and clearly - in other words, she is a true professional. I think that by viewing our scenes, people could think as if we had known each others and had been working together for our entire lives. We could feel every move of each other and it seemed that we could hear thoughts of each other.

A few days before the shoot, me and Anastacia changed the script. At first the script was the following: I was a bling musician, and she had her mission to help me to get my vision back. We decided to move further, thinking that this script was too simple. But it turned out that this script nearly became prophetic! At night, when we literally had a few scenes left, I decided to lay down and get some rest for 20 minutes. Too bad I did it. I felt asleep under a bright spotlight and got my retina [of both eyes] scorched.

A terrible pain in my eyes was driving me insane, I couldn't handle myself well. I literally lost my eyesight and we had to stop the shooting. Doctors absolutely refused to let me continue working on the video. The pain not only didn't get better - it only got worse. In the end, it became totally clear that the trauma was serious, and I had to be rushed into a hospital. Speaking honestly, I've never felt something like this before. I was lying in a cold sweat, I could hear voices of different doctors around me, but I couldn't see them - I only "felt" that they were near. I was absolutely terrified. However somewhere deep in my soul I believed everything would be alright: I didn't sign the contract to play stories with a bad ending [haha].

I can now hardly remember the tiny details... I remembed when I was being taken to the hospital and then how the doctors were near me - there is nothing more I can remember. In such moments you feel so defenseless, all you have to do is believe the doctors and let them do their thing. Right now things are getting better and I am coming back to the normal state of my health, however I still have no time to fully rest. I need to do certain things, and connecting it with the rest is very difficult. But I am thankful to God that everything ended this way.

The video must be fantastic! It has a real variety of feelings and emotions, and I am sure that we can bring the color to the tiniest tones of emotions, that were describing our feelings. And, believe it or not, we would be able to bring the whole multi-colored palette of all differents moods and sights.

Dima_Is_Love
04.07.2010, 18:14
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΡΩΣΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΙΛΙΑ ΝΕΚΙ ΚΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΡΩΣΙΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!! ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΛΙΓΩΝ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ, ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ "FACEBOOK", VKONTAKTE.

http://cs411.vkontakte.ru/u2622603/109210328/x_7ac7e745.jpg
http://cs411.vkontakte.ru/u2622603/109210328/y_fc34d241.jpg
http://cs411.vkontakte.ru/u2622603/109210328/y_8a5c73a9.jpg

Dima_Is_Love
04.07.2010, 18:28
Γεια σας κοριτσια !! Τ κάνετε ? Είδα ένα βίντεο της Στεριανής στο youtube και τρελάθηκα !! ειναι απλα ΘΕ'Ι'ΚΟ !! και υπαρχει σε αυτο το βιντεο μια φοτογραφια που μου αρεσε πααααααααααααρα πολυ !! αυτο εινει το βιντεο http://www.youtube.com/watch?v=E3NLxPOxypA , μήπως έχει καμια την κανονικη φοτογραφία στο 2:40 ? Αν και ειναι λιγο αργα, σας εύχομαι καλο μηνα !! Τα λεμε !! Φιλάκια απο Κύπρο !!

ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ:

http://s58.radikal.ru/i162/0810/9d/ab10bb19962a.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s55.radikal.ru/i149/0810/ba/79bd31519ca5.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i016.radikal.ru/0810/a5/6f884906d811.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s52.radikal.ru/i136/0810/5f/e81388f6bbd6.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s54.radikal.ru/i145/0810/b7/956efff4d5d7.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s43.radikal.ru/i102/0810/e6/759386388d85.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s49.radikal.ru/i125/0810/c6/7a278b9c50f6.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i025.radikal.ru/0810/90/a5f50d54a19d.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s61.radikal.ru/i174/0810/68/d12a218c9818.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i078.radikal.ru/0810/72/134fdbc84bad.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i027.radikal.ru/0810/47/781e42b0fd62.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s61.radikal.ru/i171/0810/64/777016bb58dc.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s42.radikal.ru/i097/0810/cb/3767dd8e958c.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s49.radikal.ru/i126/0810/d6/a57bc7e1e1d1.jpg (http://www.radikal.ru)

evi..!
04.07.2010, 19:22
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..!!
ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ? ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ?
ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ANASTASIA ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ..!!
ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ.ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ..!! Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ, ΗΤΑΝ ΟΔΥΝΗΡΗ..ΠΕΡΑΣΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΝΘΥΡΟΒΟΛΟ ΒΛΕΜΜΑ ΛΑΜΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..!!
ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΛΕΕΙ However somewhere deep in my soul I believed everything would be alright..!!
ΠΙΣΤΟΣ ΣΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΕΙΔΑΞΕ!! ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?
ΑΧΧ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ..!!

**ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΙΝΑ..:)

evi..!
04.07.2010, 19:27
ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ Krasnogorsk (01-07-10)
ΜΑΓΕΙΑ ΜΑΓΕΙΑ ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΛΑ..!! ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΩ..!

http://www.youtube.com/watch?v=rYFLmqjz45g

http://www.youtube.com/watch?v=mIlhRnNi21g

http://www.youtube.com/watch?v=TtXB60audS0

dreamshores
05.07.2010, 00:06
Ααααααχ... Τι να πω κορίτσια, δεν έχω λόγια... Απλά Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω ! ! !

Καλό μήνα και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!! Κι ας είναι λίγο αργά...
Ευχαριστώ γλυκά μου για τα ωραία σας λόγάκια! Χαίρομαι που σας άρεσε το βιντεάκι. Το τραγούδι αυτό είναι από τα πιο αγαπημένα μου του Ντίμα! Κάθε φορά που το ακούω με γεμίζει με αισιοδοξία, φως και χρώματα!!! Να είστε όλες καλά, καλό βράδυ!!!!

dimonela
05.07.2010, 00:56
ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ:

Αχ, σε ευχαριστω παρα πολύ !! Καληνύχτα σας !!

mina db
05.07.2010, 14:21
ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥ...ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!!!ΑΦΗΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ..ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΕ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Μ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΚΚΟΚΙΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ :-/
ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΒΙΝΤΕΟ,ΦΟΤ,ΑΡΘΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!!!

katiaanne
05.07.2010, 17:04
ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥ...ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!!!ΑΦΗΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ..ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΕ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Μ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΚΚΟΚΙΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ :-/
ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΒΙΝΤΕΟ,ΦΟΤ,ΑΡΘΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!!!

ΓΛΥΚΕΣ Μ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ>?ΜΙΝΑΚΙ Μ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΑΜΑΝ ΑΥΤΑ Τ ΜΑΤΙΑ Τ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΝ ΚΑΙΡΟ ΠΩΠΩ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΓΑΠΗ Μ!!ΕΥΑΚΙ Μ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Τ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ Η ΟΜΟΡΦΙΑ Π ΒΑΖΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ Τ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!
ΖΩΗ Μ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ Ν Τ ΠΟΥΜΕ !
ΗΡΩ Μ ΕΛΙΝΑ Μ ΚΑΛΑ Ν ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΕΥΓΟΥΝ!!ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ!!

evi..!
05.07.2010, 23:05
ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ..!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ..!!!

ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ Krasnogorsk ΣΤΣ 01-07-10

http://s53.radikal.ru/i139/1007/22/44012a9b8f5d.jpghttp://s43.radikal.ru/i099/1007/36/f17d1303cd3b.jpg
http://s005.radikal.ru/i210/1007/60/178f00d494a8.jpghttp://s59.radikal.ru/i164/1007/52/8204f77320d9.jpghttp://i078.radikal.ru/1007/9c/bce902d93624.jpghttp://s09.radikal.ru/i182/1007/7c/c0d152717530.jpghttp://s59.radikal.ru/i165/1007/cc/dedddb578486.jpghttp://s48.radikal.ru/i119/1007/b1/3e0671e17080.jpghttp://s003.radikal.ru/i204/1007/b3/3df0eacba802.jpghttp://i052.radikal.ru/1007/87/39f8cdb5178f.jpg

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΕΔΩ.. http://foto.mail.ru/mail/bimabilanfanclub/1126/?page=1

ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΣ 04-07
http://img-fotki.yandex.ru/get/54/valovsochi.7a/0_411d3_8f091313_XLhttp://img-fotki.yandex.ru/get/52/valovsochi.7a/0_411d0_4ed5da50_XLhttp://img-fotki.yandex.ru/get/52/valovsochi.7a/0_411d2_8068bb8_XLhttp://img-fotki.yandex.ru/get/54/valovsochi.7a/0_411d6_6c7bc847_XLhttp://img-fotki.yandex.ru/get/0/valovsochi.7b/0_411db_35ab094d_XLhttp://img-fotki.yandex.ru/get/3418/valovsochi.7b/0_411da_a236b924_XL

Bilanitsa_4life_
05.07.2010, 23:22
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΗ ΜΟΥ!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΙΝΑΚΙ!

evi..!
06.07.2010, 03:39
ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ Krasnogorsk!!

http://www.youtube.com/watch?v=XrqumDJ85Wc
http://www.youtube.com/watch?v=60LRi86eznc
http://www.youtube.com/watch?v=OEMmME6UEIk
http://www.youtube.com/watch?v=G7FsAeWBnUE
http://www.youtube.com/watch?v=QHFVnC8-6Ng
http://www.youtube.com/watch?v=Ez8Dkj4OvZA
http://www.youtube.com/watch?v=-NMrWn-ArX8

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ, ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΕΠΙΘΥΜΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ LIVE ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ..!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.!

dreamshores
06.07.2010, 15:02
Αχ, Εύη μας... Έχω καταντήσει βαρετή να σου λέω κάθε φορά το ίδιο και το ίδιο. Αλλά δεν ξέρω τι άλλο να πω... ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ! ! !

Συναυλία του Ντίμα... Το πιο τρελό όνειρο!!!

Μινάκι, περαστικά σου, κούκλα μου!!!! Κάποια φλεγμονή ή μόλυνση θα 'ναι. Με μια απλή φαρμακευτική αγωγή θα σου περάσει.

Κορίτσια, πείτε με χαζή, αναίσθητη, αλλά δεν είχα καταλάβει πως το πρόβλημα του Ντίμα είναι τόσο σοβαρό. 'Επαθα σοκ. Πρέπει να προσέχει πάρα πολύ.

katiaanne
06.07.2010, 15:18
Αχ, Εύη μας... Έχω καταντήσει βαρετή να σου λέω κάθε φορά το ίδιο και το ίδιο. Αλλά δεν ξέρω τι άλλο να πω... ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ! ! !

Συναυλία του Ντίμα... Το πιο τρελό όνειρο!!!

Μινάκι, περαστικά σου, κούκλα μου!!!! Κάποια φλεγμονή ή μόλυνση θα 'ναι. Με μια απλή φαρμακευτική αγωγή θα σου περάσει.

Κορίτσια, πείτε με χαζή, αναίσθητη, αλλά δεν είχα καταλάβει πως το πρόβλημα του Ντίμα είναι τόσο σοβαρό. 'Επαθα σοκ. Πρέπει να προσέχει πάρα πολύ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΥΑΚΙ Μ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΙΣΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΠΩΣ ΒΑΡΕΤΕΣ Ν Τ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Μ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΔΙΑΘΕΣΗ Μ Τ Π ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Η ΜΑΜΑ Μ Κ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΡΩΣΟΥΣ Π ΜΕΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ Μ!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ1
ΜΙΝΑΚΙ Μ ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ Ν ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ !!

iropasiou
06.07.2010, 19:23
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...! ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΕΦΡΑΣΕ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ....

ΑΦΗΣΤΕ.... ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ.... ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ..... ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΟΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΤΥΦΛΟΣ... ΟΤΙ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ... ! ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΗΔΗ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΣΤΟ ΚΛΙΠ ΣΑΦΕΤΥ.... ! ΗΤΑΝ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΛΙΠ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΟΝΟ 3 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.... ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ... ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΙΧΕ ΤΥΦΛΩΣΗ.. ΕΚΟΥΓΕ ΜΟΝΟ ΦΩΝΕΣ... ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΤΟΣ ΠΟΝΟΣ ΛΕΕΙ.. ΚΑΛΕΣΑΝ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ.. Κ ΤΩΡΑ ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ.... ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ.... ! ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ.. ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ....

ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΩΡΑ.... ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΟΣΤΙΘΕΤΑΙ 1 ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ..!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ.... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΤΤΜΟΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ...! < ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ...>

evi..!
06.07.2010, 20:22
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...! ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΕΦΡΑΣΕ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑΚΟΥ ΜΑΣ....

ΑΦΗΣΤΕ.... ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ.... ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ..... ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΟΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΤΥΦΛΟΣ... ΟΤΙ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ... ! ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΗΔΗ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΣΤΟ ΚΛΙΠ ΣΑΦΕΤΥ.... ! ΗΤΑΝ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΛΙΠ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΟΝΟ 3 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.... ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ... ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΙΧΕ ΤΥΦΛΩΣΗ.. ΕΚΟΥΓΕ ΜΟΝΟ ΦΩΝΕΣ... ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΤΟΣ ΠΟΝΟΣ ΛΕΕΙ.. ΚΑΛΕΣΑΝ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ.. Κ ΤΩΡΑ ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ.... ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ.... ! ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ.. ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ....

ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΩΡΑ.... ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΟΣΤΙΘΕΤΑΙ 1 ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ..!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ.... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΤΤΜΟΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ...! < ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ...>

Παρακαλώ κοπέλες μου..Δεν κάνει τίποτα..!!
Πραγματικά ο Ντίμα μας, πέρασε μια φρικτή εμπειρία..! Καταφέρνει όμως και την ξεπερνά..!
Και ήταν πολύ δύσκολη..!! Σε εμάς ακούγεται φρικτό..Να ακούς μόνο φωνές και γύρω σου να απλώνεται σκοτάδι..!! Ας φανταστούμε τα συναισθήματα του Ντιμάκου μας που το έζησε κιόλας..Να ναι καλά το παιδί μας και να προσέχει..Ας είναι πρώτα γερό και μετά όλα τ' άλλα..!!!

Έχουμε νέο μέλος και μάλιστα αγόρι? Θα χαρώ πολύ να γνωρίσω τον Γιάννη λοιπόν.!!Καλωσήρθες στην παρέα μας.!

Dimaniac
06.07.2010, 21:45
ΑΧΟΥ,ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ???
ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ....
ΕΙΔΙΚΑ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕ ΜΟΝΟ ΗΧΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΗ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ!!!

ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!! ΞΕΡΕΙΣ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ,ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ! ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ! :grin:
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ!!!!

ΚΑΛΑ ΕΥΙΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!! ΧΙΛΙΑ CPACIBO!!!!
Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΓΚΟΡΣΚ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!
Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΛΑϊΒ ΕΙΝΑΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΝΑΣ ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ CD!!!!!!
ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!! :give_heart:

mina db
06.07.2010, 21:50
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥ...!!!!ΑΑΑΧΧ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΟΤΟ ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ...!!!!
ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ DIMOΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ...
ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ...ΤΟΣ ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΗΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΕΠΑΦΗΣ (μιας και ποτε δν τους βγαζω ουτε βραδυ :-/ ) ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...

katiaanne
06.07.2010, 22:08
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥ...!!!!ΑΑΑΧΧ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΟΤΟ ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ...!!!!
ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ DIMOΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ...
ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ...ΤΟΣ ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΗΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΕΠΑΦΗΣ (μιας και ποτε δν τους βγαζω ουτε βραδυ :-/ ) ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...

ΑΓΑΠΕΣ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ Μ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟ Μ ΤΟ ΦΑΚΟ Τ ΠΑΘΕ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Μ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΛΥΚΙΑ Μ!
ΗΡΩ Μ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ !ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ Τ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ ΤΡΟΜΑΞΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ Ν ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΘΕΟ Ν ΜΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΥΦΛΟΣ!
ΝΙΚΗ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?
Ν ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ.ΓΙΑΝΝΗ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΙΑΝΑ ΑΛΛΑ ΦΩΝΑΖΕ ΜΕ ΚΑΤΙΑ,ΚΑΤΙΑΝΑ ΕΣΤΩ Κ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΔΝ Μ ΠΕΙΡΑΖΕΙ

evi..!
06.07.2010, 22:13

ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΕΠΑΦΗΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ? ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..!!
ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..:)

ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΜΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΑ, ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΓΕΥΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ..!!

mina db
06.07.2010, 22:21
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΕΠΑΦΗΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ? ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..!!
ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..:)

ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΜΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΑ, ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΓΕΥΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ..!!

ΠΩ ΠΩ ΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ...ΕΥΟΥΚΟ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ..ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΕ!!!

katiaanne
06.07.2010, 22:27
ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΛΕΤΕ ΘΑ Τ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΚΕΡΑΚΙ Τ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ

evi..!
06.07.2010, 22:34
ΓΕΙΑ Σ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΛΕΤΕ ΘΑ Τ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΚΕΡΑΚΙ Τ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ?
ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ http://www.youtube.com/watch?v=UP_MSzKvgbA&feature=related ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ HOT..!!!

ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ..!! :)

katiaanne
06.07.2010, 22:38
ΑΧ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΤΕΛΕΙΟΣ Ε?ΑΥΤΟ Τ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΤΙΚΟ Κ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΣΤΙΓΜΗ TRUE BLOOD 3Η ΣΕΖΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΝ ΒΛΕΠΕΤΕ?

mina db
06.07.2010, 23:08
ΑΧ ΕΥΑΚΙ Μ Τ ΤΕΛΕΙΟΣ Ε?ΑΥΤΟ Τ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΤΙΚΟ Κ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΝ ΣΤΙΓΜΗ TRUE BLOOD 3Η ΣΕΖΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΝ ΒΛΕΠΕΤΕ?

ΕΓΩ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΟΡΩΜΕΝΗ!!ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!ΜΝ ΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΩΝΙΑ ;-)

Bilanitsa_4life_
07.07.2010, 13:27
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!(ΕΥΙΝΟΟΟΟ ΚΛΑΣΙΜΟ??:P) ΧΟΥΧΟΥ!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ??<3
ΠΩΠΩ ΗΡΩ ΜΟΥ.... ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ ΜΑΣ ΜΩΡΕ...Α ΒΡΕ ΝΤΙΜΑΚΟ...
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ?ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!

iropasiou
07.07.2010, 14:37
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!(ΕΥΙΝΟΟΟΟ ΚΛΑΣΙΜΟ??:P) ΧΟΥΧΟΥ!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ??<3
ΠΩΠΩ ΗΡΩ ΜΟΥ.... ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ ΜΑΣ ΜΩΡΕ...Α ΒΡΕ ΝΤΙΜΑΚΟ...
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ?ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.....

dimonela
07.07.2010, 14:49
ΧΑΧΑΧΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.....

Καλημερα σας !! Τι κανετε ? Ηρώ μου τι κάνεις ? Καλωσόρισες Γιάννη !

iropasiou
07.07.2010, 15:19
Καλημερα σας !! Τι κανετε ? Ηρώ μου τι κάνεις ? Καλωσόρισες Γιάννη !

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ ΜΟΥΥ!! ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ....! ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΠ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ.....

dimabilove
07.07.2010, 15:35
Και ήμουν τόσο χαρούμενη που είδα τόσες φωτογραφίες( ευχαριστούμε θερμά την Εύη και την Ελευθερία-αν ξέχασα κάποια, ας με συγχωρέσει επειδή μετά από τόσες σελίδες δεν τα θυμάμαι όλα) και υπέροχα βίντεο(ειδικά εκείνα με το Κρασνογιαρσκ που μας έδωσε η Εύη ήταν εκπληκτικά). Και τα νέα ήταν εξίσου όμορφα, εκτός από το γεγονός με τα μάτια του Ντίμα!Ούτε κι εγώ ήξερα πόσο κινδυνεύει να πάθει κάτι! Είμαι συγκλονισμένη και τρέμω. Ανησυχώ πολύ! Εννοείται ότι θα πάω στην εκκλησία και θα του ανάψω όχι ένα, αλλά περισσότερα κεράκια και αυτό θα το κάνω όσο πιο συχνά μπορώ!Αν πάθει κάτι ο Ντίμα, θα ακολουθήσω κι εγώ...
Επίσης, Μίνα μου, περαστικά σου κοπέλα μου! Σκεφτόμουν κι εγώ για φακούς επαφής,αλλά μάλλον θα κάνω λέιζερ. Πάντως ελπίζω να έχεις κι εσύ την υγεία σου με τα μάτια σου. Εσύ συμπάσχεις λίγο περισσότερο με τον Ντίμα, ε; :grin:
έχω να πω στην Ηρώ ότι η μετάφραση του Κακ Ράνσε είναι θεϊκή και χάρη σ'αυτή, μου έχει κολλήσει εδώ και μέρες το κομμάτι. Σ'αυτό βέβαια βοήθησε και η Ελίνα, η οποία έκανε εξαιρετική δουλειά με το βίντεό της και πολύ σωστή επιλογή στίχων από επιλεγμένα τραγούδια του Ντίμα! Μπράβο Ελίνα μου!!!!Και για το βίντεο και για τα αποτελέσματα των πανελλαδικών, τα οποία ήταν πάαααρα πολύ καλά!Να τα λέμε αυτά!
Γιάννη, καλωσόρισες στην παρέα μας!Χαίρομαι πολύ που έχουμε πλέον και ανδρικό μέλος στο σπιτάκι μας!Ελπίζω να μη μας βαρεθείς! Εμένα με λένε Ελένη!

Υ.Γ: Ούτε που χαιρέτησα! Καλησπέραααα!!

iropasiou
07.07.2010, 15:58
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥΥ! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

katiaanne
07.07.2010, 16:41
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥΥ! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ/.?ΕΛΕΝΑΚΙ Μ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΚΙΖΕΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝΤΕ Μ Τ ΚΑΛΟ!
ΜΙΝΑΚΙ Μ ΔΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΠΤ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΑΣΧΕΤΑ Π ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!ΔΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ Θ ΚΡΑΤΗΘΩ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΙΝΑ Μ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Τ ΒΙΒΛΙΑ???
ΗΡΩ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?

iropasiou
07.07.2010, 16:53
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ! ΕΣΥ?? ΜΠΗΚΑ ΦΣΜΠ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΦΟΤΟΣ... ΚΟΙΤΑΞΤΕ http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs072.snc4/34943_136034939759545_100000591182545_276577_27231 77_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs016.ash2/34157_136052739757765_100000591182545_277015_48369 86_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs015.snc4/34101_136052803091092_100000591182545_277016_21760 7_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs122.snc4/36474_136030456426660_100000591182545_276389_55160 6_n.jpg ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ???

dimabilove
07.07.2010, 16:58
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ Μ Τ ΚΑΝΕΤΕ/.?ΕΛΕΝΑΚΙ Μ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΚΙΖΕΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝΤΕ Μ Τ ΚΑΛΟ!
ΜΙΝΑΚΙ Μ ΔΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΠΤ ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΑΣΧΕΤΑ Π ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!ΔΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ Θ ΚΡΑΤΗΘΩ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΙΝΑ Μ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Τ ΒΙΒΛΙΑ???
ΗΡΩ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?

Κάτια και Ηρώ, γεια σας! Είχα βγει για λίγο, αλλά τώρα ξαναμπήκα!
Μάλλον δεν το εξήγησα σωστά... Η Ελίνα έσκισε στις εξετάσεις και όχι εγώ! Χα χα!

Για ποια βιβλία λέτεεεεεε; Θα τρελαθώ!

dimabilove
07.07.2010, 17:00
Ηρώ, τι όμορφες φωτό! Ευχαριστούμε! Μη μου πεις!Είναι αυτό που φαντάζομαι; Το βιβλίο του; Κυκλοφορεί;;;;;Στη Μόσχα, αδερφές μου, στη Μόσχα!

iropasiou
07.07.2010, 17:07
Ηρώ, τι όμορφες φωτό! Ευχαριστούμε! Μη μου πεις!Είναι αυτό που φαντάζομαι; Το βιβλίο του; Κυκλοφορεί;;;;;Στη Μόσχα, αδερφές μου, στη Μόσχα!

χαχαχαχχα δεν ξερουμε ακομα ελενη μου....

evi..!
07.07.2010, 17:17
ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..!!!

ΗΡΩ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ?
ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FACEBOOK ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ..!

dimabilove
07.07.2010, 17:21
ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..!!!

ΗΡΩ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ?
ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FACEBOOK ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ..!

Ευούλα μου!Κι εσύ εδώ;;;Χαιρομαι κι εγώ εξίσου, αν όχι περισσότερο!

katiaanne
07.07.2010, 17:53
Ευούλα μου!Κι εσύ εδώ;;;Χαιρομαι κι εγώ εξίσου, αν όχι περισσότερο!

ΗΡΩ Μ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ Ν ΧΑΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ!
Α ΣΟΡΥ ΕΛΕΝΗ Μ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΓΑΠΗ Μ ΣΟΡΥ ΣΟΡΥ! !!
ΕΛΕΝΗ Μ Π ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ?

dimabilove
07.07.2010, 18:00
ΗΡΩ Μ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ Ν ΧΑΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ!
Α ΣΟΡΥ ΕΛΕΝΗ Μ ΕΛΙΝΑΚΙ Μ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΓΑΠΗ Μ ΣΟΡΥ ΣΟΡΥ! !!
ΕΛΕΝΗ Μ Π ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ?

Αγάπη μου, μη ζητάς συγγνώμη! Πας καλά;Δεν το διευκρίνησα καλά εγώ!
Διακοπές μάλλον στη Χαλκιδική. Εσύ;

dreamshores
07.07.2010, 18:06
Καλησπέρααααααα!!!! Πόσο χαίρομαι που σας πετυχαίνω όλες μαζί!!! Τι κάνετε; Ποια κορίτσια περίμεναν αποτελέσματα Πανελλαδικών; Για πείτε καμάρια, πως τα πήγαμε;; Σκίσαμε;;
Βρε, Γιάννη, που είσαι;;;

dimabilove
07.07.2010, 18:18
Καλησπέρααααααα!!!! Πόσο χαίρομαι που σας πετυχαίνω όλες μαζί!!! Τι κάνετε; Ποια κορίτσια περίμεναν αποτελέσματα Πανελλαδικών; Για πείτε καμάρια, πως τα πήγαμε;; Σκίσαμε;;
Βρε, Γιάννη, που είσαι;;;

Γεια σου, Στεργιανή μου!Καλά είμαστε!Εσύ;
Όντως, μαζευτήκαμε πολλές μαζί!

dreamshores
07.07.2010, 18:24

Καλά κι εγώ! Επιτέλους καλοκαίριιιιιιι!!!!

katiaanne
07.07.2010, 18:24

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΡΥ Π ΒΓΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΛΕΝΗ Κ ΕΓΩ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ!!
ΜΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΛΕ ΣΙΓΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΧΕΧΕ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ Μ?

dimabilove
07.07.2010, 18:27
Καλά κι εγώ! Επιτέλους καλοκαίριιιιιιι!!!!

Επιτέλους δε λες τίποτα!Πολλή ζέστη όμως!Ας μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας!

dreamshores
07.07.2010, 18:27

Αμάν αυτά τα δίκτυα! Μας βγάζουν το λάδι...
Με έχουν αποκαλέσει με πολλά επίθετα κατά καιρούς, αλλά "καλλιτέχνη" ποτέ!
Καλά είμαι, γλυκό μου, χαλαρώνω..................

dreamshores
07.07.2010, 18:29
Επιτέλους δε λες τίποτα!Πολλή ζέστη όμως!Ας μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας!

Καλοκαίρι χωρίς ζέστη δεν γίνεται!! Μην κάνετε σαν τη μαμά μου...

dimabilove
07.07.2010, 18:30

Καλλικράτεια, ε; Το έχω ακούσει και νομίζω έχω περάσει απο'κει πολλές φορές!Στον μπουμπουνισμό (ντουβββ) μοιάζουμε πάντως!Αυτό σου λέω μόνο!
καλλιτέχνις, καλλιτέχνις! Μίδας! Ό,τι πάρει στα χέρια της γίνεται "χρυσός"!

dreamshores
07.07.2010, 18:34
Καλλικράτεια, ε; Το έχω ακούσει και νομίζω έχω περάσει απο'κει πολλές φορές!Στον μπουμπουνισμό (ντουβββ) μοιάζουμε πάντως!Αυτό σου λέω μόνο!
καλλιτέχνις, καλλιτέχνις! Μίδας! Ό,τι πάρει στα χέρια της γίνεται "χρυσός"!

Εκεί θα πάτε διακοπές φέτος; Ελένη μου, από Θεσσαλονίκη είσαι; Ίσως βρεθώ στα μέρη σας κάπου στον Αύγουστο.
Βρε, σταματήστε, με κάνετε να ντλέπομαι!:blush2:

katiaanne
07.07.2010, 18:34
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠ Τ ΠΡΩΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Γ ΣΕΝΑ ΧΙΧΙ!ΕΛΕΝΗ Μ ΕΣΥ Π ΠΑΣ?ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΑ ΠΑΩ Ν ΖΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ
Α ΞΕΧΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ

dreamshores
07.07.2010, 18:40
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠ Τ ΠΡΩΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Γ ΣΕΝΑ ΧΙΧΙ!ΕΛΕΝΗ Μ ΕΣΥ Π ΠΑΣ?ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΑ ΠΑΩ Ν ΖΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ
Α ΞΕΧΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ

Με κολακεύουν πραγματικά τα λόγια σας και σας ευχαριστώ, αλλά ειλικρινά υπάρχουν άτομα που θα έκαναν την ίδια δουλειά με πολλή μεγαλύτερη καλαισθησία και προσοχή. Μια ματιά θα σας πείσει. Είμαι λίγο ό,τι να 'ναι σ' αυτό το θέμα (της οπτικοποίησης μεταφράσεων). Άντε να τελειώνουμε.

Αν ανέβω (δεν είναι 100% σίγουρο) και είστε κι εσείς στην πόλη, θα ήταν ωραίο να βρισκόμαστε!!

dimabilove
07.07.2010, 18:44
Εκεί θα πάτε διακοπές φέτος; Ελένη μου, από Θεσσαλονίκη είσαι; Ίσως βρεθώ στα μέρη σας κάπου στον Αύγουστο.
Βρε, σταματήστε, με κάνετε να ντλέπομαι!:blush2:

Ναι, εκεί λέμε να πάμε και φέτος, όπως και κάθε χρόνο. εσύ διακοπές θα πας φέτος;
Κοίτα, δεν είμαι από Θεσσαλονίκη. Από Νάουσα είμαι, αλλά στη Θεσσαλονίκη μένω γιατί σπουδάζω.
Τώρα όμως είμαι Νάουσα.
Ντλέπεσαι; Χα χα! Άντε, το κόβω τότε!

katiaanne
07.07.2010, 18:44
Κ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Π ΜΙΛΑΝ ΜΕ ΕΥΓΕΝΙΑ Κ ΧΑΡΗ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ Π ΜΙΛΑΝ ΣΑΝ Ν ΜΝ ΠΩ ΤΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ''ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑΣ''

dreamshores
07.07.2010, 18:50
Ναι, εκεί λέμε να πάμε και φέτος, όπως και κάθε χρόνο. εσύ διακοπές θα πας φέτος;
Κοίτα, δεν είμαι από Θεσσαλονίκη. Από Νάουσα είμαι, αλλά στη Θεσσαλονίκη μένω γιατί σπουδάζω.
Τώρα όμως είμαι Νάουσα.
Ντλέπεσαι; Χα χα! Άντε, το κόβω τότε!

Θα πάω, αλλά σε φίλους. Όσο πιο οικονομικά γίνεται. Κατερίνη, Θεσσαλονίκη...
Στη Νάουσα πήγα με εκδρομή του σχολείου στην α' γυμνασίου. Θυμάμαι ότι μου άρεσε πολύ!
Πόσο καιρό σπουδάζεις; Η Θεσ/νίκη είναι η ιδανική φοιτητούπολη! Έχεις άπειρες επιλογές για εξόδους, κυρίως εναλλακτικές.

dreamshores
07.07.2010, 18:52
Κ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Π ΜΙΛΑΝ ΜΕ ΕΥΓΕΝΙΑ Κ ΧΑΡΗ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ Π ΜΙΛΑΝ ΣΑΝ Ν ΜΝ ΠΩ ΤΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ''ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑΣ''

Αχ, μικρό μου... Αν το θέσουμε έτσι, και με δεδομένο ότι είστε από τα πιο ευγενικά πλάσματα, όλες είμαστε καλλιτέχνιδες με το Κ κεφαλαίο!

katiaanne
07.07.2010, 18:59
ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ Γ ΜΕΝΑ ΧΙΧΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΙ ΛΙΓΟ Κ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ Ν Τ ΣΚΕΦΤΩ ΑΛΛΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΧΙΧΙ!ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΡΘΕΙΣ ΣΑΛΟΝΙΚΗ

dreamshores
07.07.2010, 19:01
ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ Γ ΜΕΝΑ ΧΙΧΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΙ ΛΙΓΟ Κ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ Ν Τ ΣΚΕΦΤΩ ΑΛΛΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΧΙΧΙ!ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΡΘΕΙΣ ΣΑΛΟΝΙΚΗ

Σε όλους συμβαίνει!! Κι είναι καλό καμιά φορά, γιατί πολύ κρόσια μας τα κάνουν κάποιοι.
Ναι, κι εγώ αυτό λέω! Μακάρι!

dimabilove
07.07.2010, 19:02
Θα πάω, αλλά σε φίλους. Όσο πιο οικονομικά γίνεται. Κατερίνη, Θεσσαλονίκη...
Στη Νάουσα πήγα με εκδρομή του σχολείου στην α' γυμνασίου. Θυμάμαι ότι μου άρεσε πολύ!
Πόσο καιρό σπουδάζεις; Η Θεσ/νίκη είναι η ιδανική φοιτητούπολη! Έχεις άπειρες επιλογές για εξόδους, κυρίως εναλλακτικές.

Ωραία!Πολύ ωραία!Να περάσεις πολύ όμορφα σου εύχομαι!
Αλήθεια σας έφεραν εκδρομή στη Νάουσα; Κύριε ελέησον! Τι ήρθατε να δείτε; Τα κλειστά εργοστάσια;Χα χα!
όχι, εντάξει, έχουμε ωραία μέρη. Τον Άγιο Νικόλαο ας πούμε! Να διαφημίσω και λίγο τα μέρη μου! χιχι!
Ναι, πράγματι, η Θεσσαλονίκη είναι η ιδανική φοιτητούπολη!Έχεις δίκιο!

dreamshores
07.07.2010, 19:06
Ωραία!Πολύ ωραία!Να περάσεις πολύ όμορφα σου εύχομαι!
Αλήθεια σας έφεραν εκδρομή στη Νάουσα; Κύριε ελέησον! Τι ήρθατε να δείτε; Τα κλειστά εργοστάσια;Χα χα!
όχι, εντάξει, έχουμε ωραία μέρη. Τον Άγιο Νικόλαο ας πούμε! Να διαφημίσω και λίγο τα μέρη μου! χιχι!
Ναι, πράγματι, η Θεσσαλονίκη είναι η ιδανική φοιτητούπολη!Έχεις δίκιο!

Να τα διαφημίσεις και πολύ καλά θα κάνεις! Απ' ότι θυμάμαι μας είχαν πάει σε ένα μέρος όπου γίνονταν αγώνες με κάτι αμαξάκια. Στα kart. Προηγουμένως, είχαμε περάσει από τον καταρράκτη της Έδεσσας.

Μου βγάζει μια χαλαρότητα η Σαλόνικα!

dreamshores
07.07.2010, 19:10
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά έχω πάνω από 1 χρόνο να δω αυτό το θεϊκό βίντεο... http://www.youtube.com/watch?v=SciqMO0CuQ0
Μα, γιατί;;; Τι θυμήθηκα τώρα...

katiaanne
07.07.2010, 19:14
ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ !Ν ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΙΓΟΑΚΡΙΒΗ ΒΕΒΑΙΑ ΧΙΧΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ!!

dimabilove
07.07.2010, 19:21
Να τα διαφημίσεις και πολύ καλά θα κάνεις! Απ' ότι θυμάμαι μας είχαν πάει σε ένα μέρος όπου γίνονταν αγώνες με κάτι αμαξάκια. Στα kart. Προηγουμένως, είχαμε περάσει από τον καταρράκτη της Έδεσσας.

Μου βγάζει μια χαλαρότητα η Σαλόνικα!

Επίσης, έχουμε ένα πολύ όμορφο πάρκο και πολύ ωραίες καφετέριες. Επίσης, εξαγάγουμε ροδάκινα στη Ρωσία. Νομίζω τα είπα όλα, δεν πιστεύω να άφησα κάτι. Αγώνες, ε; Καρτ; Γη καλεί Ελένη, Γη καλεί Ελένη! Δεν κατάλαβα πού σας πήγαν ακριβώς... Τέλος πάντων,η Έδεσσα είναι 2 βήματα από τη Νάουσα κι όμως δεν έχω πάει ποτέ μου!
Πώς να μη σου βγάζει χαλαρότητα; Χαλαρά σε λέω! χαχα! Πώς με βρίσκεις; Μπήκα στο κλίμα; είναι, είναι πολύ όμορφη πόλη! Αφού πήρε και λίγη δόση μαγείας από Ντίμα όταν ήρθε για συναυλία εδώ!
Το βίντεο που μας πρότεινες είναι θεϊκό, όπως το είπες!Κι εγώ πρέπει να ντρέπομαι που έχω να το δω κάτι μήνες!Να 'σαι καλά που μου το θύμησες!

dimoulisforever
07.07.2010, 19:23
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά έχω πάνω από 1 χρόνο να δω αυτό το θεϊκό βίντεο... http://www.youtube.com/watch?v=SciqMO0CuQ0
Μα, γιατί;;; Τι θυμήθηκα τώρα...
ΤΕΛΕΙΟ!ΑΧΧΧΧΧ!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ TO FASHIONTV ΕΒΑΛΕ ΝΤΙΜΑ?????ΛΟΛ

dimabilove
07.07.2010, 19:23
ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ !Ν ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΙΓΟΑΚΡΙΒΗ ΒΕΒΑΙΑ ΧΙΧΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ!!

Ουουουου! Αυτό είναι το κυριότερο! Και η Χαλκιδική έχει πολλούς Ρώσους επίσης! Σε όλες τις παραλίες βρίσκονται! Φωνάζεις "Πρίβιετ" και γυρίζουν να σε κοιτάξουν χιλιάδες ρώσικα κεφάλια! χου χου!

dimabilove
07.07.2010, 19:24
ΤΕΛΕΙΟ!ΑΧΧΧΧΧ!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ TO FASHIONTV ΕΒΑΛΕ ΝΤΙΜΑ?????ΛΟΛ

Γεια σου, Ιφιγενειάκι! Τι κάνεις καλό μου;

katiaanne
07.07.2010, 19:42
ΙΦΙΓΕΝΑΚΙ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΧΡΟΝΙΑ Κ ΖΑΜΑΝΙΑ!ΕΛΕΝΗ ΑΜ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΓΥΡΩ Μ ΕΧΩ 3 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΡΩΣΩΝ.ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΡΕΛΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑΣ ΣΕ ΛΕΩ ΧΑΧΑ

Bilanitsa_4life_
07.07.2010, 20:51
ΟΥΙΙΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΙΣ 1900 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!!<3
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ-ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ Κ ΕΔΩ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ- ΜΑΡΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΣΕΣ ΤΗ ΘΥΜΑΣΤΕ!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΜΠΩ!!
ΑΑΑ ΗΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ ΓΤ ΤΝ ΕΧΑΣΑ :\
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ<3

katiaanne
07.07.2010, 21:23
ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ Μ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!

dreamshores
07.07.2010, 21:52
ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ Μ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!

Sorry που βγήκα χωρίς να σας χαιρετίσω πριν. Δεν πρόλαβα.

Μια χάρη: όποιο ντιμακούλι ξέρει καλά αγγλικά, θα ήθελα να με βοηθήσει με μια μετάφραση. Αν φυσικά ενδιαφέρεται και έχει χρόνο!

dreamshores
07.07.2010, 21:54
Επίσης, έχουμε ένα πολύ όμορφο πάρκο και πολύ ωραίες καφετέριες. Επίσης, εξαγάγουμε ροδάκινα στη Ρωσία. Νομίζω τα είπα όλα, δεν πιστεύω να άφησα κάτι. Αγώνες, ε; Καρτ; Γη καλεί Ελένη, Γη καλεί Ελένη! Δεν κατάλαβα πού σας πήγαν ακριβώς... Τέλος πάντων,η Έδεσσα είναι 2 βήματα από τη Νάουσα κι όμως δεν έχω πάει ποτέ μου!
Πώς να μη σου βγάζει χαλαρότητα; Χαλαρά σε λέω! χαχα! Πώς με βρίσκεις; Μπήκα στο κλίμα; είναι, είναι πολύ όμορφη πόλη! Αφού πήρε και λίγη δόση μαγείας από Ντίμα όταν ήρθε για συναυλία εδώ!
Το βίντεο που μας πρότεινες είναι θεϊκό, όπως το είπες!Κι εγώ πρέπει να ντρέπομαι που έχω να το δω κάτι μήνες!Να 'σαι καλά που μου το θύμησες!

Μη βασίζεσαι και πολύ στη μνήμη μου. Έχουν περάσει και 10 χρόνια από τότε.
Πάντως είναι πολύ καλό που εξάγετε προϊόντα. Να μένει τίποτα και για μας όμως,ε!

katiaanne
07.07.2010, 21:55
Sorry που βγήκα χωρίς να σας χαιρετίσω πριν. Δεν πρόλαβα.

Μια χάρη: όποιο ντιμακούλι ξέρει καλά αγγλικά, θα ήθελα να με βοηθήσει με μια μετάφραση. Αν φυσικά ενδιαφέρεται και έχει χρόνο!

στεργιανουλι μ σιγα δν πειραζει εγω ξερω αγγλικα ελπιζω ν μπορω ν σε βοηθησω

dreamshores
07.07.2010, 22:19
στεργιανουλι μ σιγα δν πειραζει εγω ξερω αγγλικα ελπιζω ν μπορω ν σε βοηθησω

Ωραία! Θα σου στείλω private message να σου πω τι θέλω ακριβώς.
Φιλάκια κορτσούδια μου! Θα τα πούμε σύντομα!