PDA

Просмотр полной версии : Греция (Greece)

Страницы : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

valetta
01.04.2010, 21:43
δικιο εχεισ λεσ κ εισαι στο μυαλο μ ακριβως αυτο σκεφτομουν χαλια δυσκολο εγινε δν μ αρεσε καθολου κ δν καναμε κ κανενα παραπονο μια χαρα ηταν!!οσο γ τ σιριαλ εχει αλλα 2 επεισοδια ε?ωραια τρελαινομαι γ αυτην την σειρα οπως παλια κ γ τ ρωσικο την φτωχη μ αναστασια δυστυχως δν παιζει πια!!!αλλα αυτο εδω του τολστοι ειναι υπεροχο φουλα μ δν ηξερα οτι τ βλεπεις!!!!αχ τ ντιμομυαλα συναντιουνται!!!!!!!!!λες ν τ βλεπει κ ο dimochka? χαχα

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ, ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η 7η ΤΕΧΝΗ! ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΠΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΖ. ΝΤΕΠ, ΤΟΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΕΤΑΙ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΛΙΠ ΤΟΥ, ΤΟ ΔΗΛΩΣΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΣΤΡΙΕΣ ΤΟΥ)... ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΙΣΤΟΡΚΑ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΑ, ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΑΝΤΡΕΙ ΜΠΟΛΚΟΝΣΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!! ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ..........

katiaanne
01.04.2010, 21:49
χαχα δικιο εχετε παιδια η τον βλαντιμιρ απ την αναστασια τον θυμαστε η ν κανει τον τζακ σπαροου με το μαλλι απ τ lonely ε?η τν ερρικο τον 8ο απ τους τιδωρ[προσωπικα ειναι η αγαπημενη μ σειρα t tudors sto πλευρο της natalie dormer ως anne boleyn kata τιν γνωμη μ θα ταν ανεπαναληπτος εκει ..τον φανταζομαι ως βασιλια που επιβαλεται κ ειναι δυατος κ μεγαλοπρεπος !!!χαχα τ σκεφτομαι ] τ εννοεις ν ντουμπλαρεται ειχα δει τ βιντεο π ελεγε κ κατι γ τ κλιπ τ gore zima αλλα δν τ επιασα

katiaanne
01.04.2010, 21:50
νι μαριλενα μ κ εμεις τ τελεια σειρα κριμα π δν την βαζουν πια αυτοσ ο βλαντιμιρ αχ...κ η αναστασια κουκλα ηταν

marilena
01.04.2010, 22:12
νι μαριλενα μ κ εμεις τ τελεια σειρα κριμα π δν την βαζουν πια αυτοσ ο βλαντιμιρ αχ...κ η αναστασια κουκλα ηταν

ΜΟΝΟ Ο VLADIMIR KAI O ALEXANDER KAI O ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ....ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ...ΗΜΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗ! ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΙ TUDORS? WOW! KAI EΓΩ TO EΒΛΕΠΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ Ο ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΚΟΥΚΛΟΣ.....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ....

valetta
01.04.2010, 22:17
χαχα δικιο εχετε παιδια η τον βλαντιμιρ απ την αναστασια τον θυμαστε η ν κανει τον τζακ σπαροου με το μαλλι απ τ lonely ε?η τν ερρικο τον 8ο απ τους τιδωρ[προσωπικα ειναι η αγαπημενη μ σειρα t tudors sto πλευρο της natalie dormer ως anne boleyn kata τιν γνωμη μ θα ταν ανεπαναληπτος εκει ..τον φανταζομαι ως βασιλια που επιβαλεται κ ειναι δυατος κ μεγαλοπρεπος !!!χαχα τ σκεφτομαι ] τ εννοεις ν ντουμπλαρεται ειχα δει τ βιντεο π ελεγε κ κατι γ τ κλιπ τ gore zima αλλα δν τ επιασα

ΤΟ GORE GIMA ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΛΙΠ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ-ΜΟΝΤΕΛΟ, ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΙΧΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΥΤΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ "ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟΥ ΚΙ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΑΝΤΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΑΠΗΛ" ΚΛΠ.
(ΚΑΙ) ΓΙ' ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΩΡΑΙΟΣ (ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ), ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ, ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΒΑΘΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ... Η ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΟΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ!!

katiaanne
01.04.2010, 22:18
πλακα κανεις κ εγω !!δεν τελειωσε ακομα αλλα οταν πεθανε η μπολευν εκλαιγα μου αρεσε παρα πολυ τωρα ψιλοχαλασε στην τριτη σεζον[τ βλεπω στο ιντερνετ] αλλα στην τεταρτη σεζον ξαναεπιστρεφει η μπολευν γιουπι

katiaanne
01.04.2010, 22:21
ΤΟ GORE GIMA ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΛΙΠ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ-ΜΟΝΤΕΛΟ, ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΙΧΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΥΤΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ "ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟΥ ΚΙ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΑΝΤΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΑΠΗΛ" ΚΛΠ.
(ΚΑΙ) ΓΙ' ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΩΡΑΙΟΣ (ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ), ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ, ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΒΑΘΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ... Η ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΟΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ!!

συγνωμη αφου στο gore zima η ιστορια ειναι οτι η κοπελα του τν απατα με εναν κ στο τελος οταν ετοιμαζεται ν της κανει προταση γαμου τν βλεπει αυτος ο αντρας μοντελου δν υποτιθεται οτι ηταν ο εραστης τησ κοπελασ του?αρα δν ντουπλαροταν αφου υποτιθεται οτι δν ηαν αυτος κανω καπου λαθος? μπερδευτηκα λιγο

marilena
01.04.2010, 22:22
πλακα κανεις κ εγω !!δεν τελειωσε ακομα αλλα οταν πεθανε η μπολευν εκλαιγα μου αρεσε παρα πολυ τωρα ψιλοχαλασε στην τριτη σεζον[τ βλεπω στο ιντερνετ] αλλα στην τεταρτη σεζον ξαναεπιστρεφει η μπολευν γιουπι

ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Η BOLEYN ΑΦΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΕ??

katiaanne
01.04.2010, 22:25
την γυρισαν πισω οτι στοιχειωνει τν χενρι κ αυτος την σκεφτεται πριν πεθανει κ θα παιξει σε αρκετα επεισοδεια κ ειπαν οτι κ λογω τηλεθεασης επειδη την συμπαθει ο κοσμος την φερανε πισω κ μαλιστα επειδη οπως κ στον ντιμακο μας της αρεσει η ιστορια της δωσαν κατι σαν εκπομπη ντοκιμαντερ π μιλα γ τν ιστορια για κατι καστρα κ γενικα μιλαει πολυ ωραια αφου ειναι μορφωμενη η κοπελα δν ειναι απλα μια ηθοποιος πολυ την παω!!!!

katiaanne
01.04.2010, 22:28
η τριτη σεζον παντως ειναι απαισια δν μ αρεσε ο χενρι γινεται πολυ κακοσ κ παντρευεται αλλεσ 4 γυναικες ο αρρωστος χιχι κ τρελαινεται λιγο πριν πεθανει στην τελευταια σεζον γιαυτο βλεπει την μπολευν οτι τν στοιχειωνει θα ναι τελεια η σεζον η τελευταια!!!!σε λιγες μερες ξεκιναει

valetta
01.04.2010, 22:36
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ GORE GIMA ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ: ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΑΤΗΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣ ΚΟΝΦΕΡΑΝΣ. (ΕΞΑΛΛΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ, ΜΕ ΑΣΠΡΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ). ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΠΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΑΛΛΟΝ!
ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΝΤΟΥΜΠΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΛΙΠ, ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ.

marilena
01.04.2010, 22:37
η τριτη σεζον παντως ειναι απαισια δν μ αρεσε ο χενρι γινεται πολυ κακοσ κ παντρευεται αλλεσ 4 γυναικες ο αρρωστος χιχι κ τρελαινεται λιγο πριν πεθανει στην τελευταια σεζον γιαυτο βλεπει την μπολευν οτι τν στοιχειωνει θα ναι τελεια η σεζον η τελευταια!!!!σε λιγες μερες ξεκιναει

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΧΕΝΡΙ? Ε ΟΧΙ ΡΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ! ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

katiaanne
01.04.2010, 22:39
a μπερδεμενη κατασταση λοιπον σ ευχαριστω που με βοηθησες ν τ καταλαβω παντως οταν τ ειδα δν σκεφτηκα οτι ηταν ο ντιμα αλλα ο εραστης αλλα οπως ειπες δεν ειναι πολυ ξεκαθαρο χιχι!!!thanks

katiaanne
01.04.2010, 22:43
νι πεθαινει αφου στην ιστορια ετσι γινεται η σειρα ακολουθει την ιστορια κ ναι στην ιστορια αξιζει ν πεθανει γιατι εκανε τερατα δν φτανει π σκοτωσε την μπολευν που οπως λεει η ιστορια ηταν αθωα αλλα σκοτωνει κ την 5η γυναικα τ[μακρινη ξαδερφη της μπολευν]με τν ιδιο τροπο μ αποκεφαλισμο αν κ αυτη τν απατησε αλλα τετοιος μπαμπογεροσ σφαγεας τ ν τον κανεις?θα τ δεις στην τεταρτη σεζον π ειναι κ η τελευταια που θα ναι κ καλη μιας κ επιστρεφει η θεα η μπολευν ο χενρι στην ιστορια παντρευτηκε 8 γυναικες κ η ιστορια ειχα ακουσει οτι θυμιζει την ιστορια της βασιλισσας αικατερινης της ρωσιας αλλα δν θυμαμαι ακριβως ποιας.σ προτεινω ν τισ δεις αν θεσ πεσ μ ν σ πω πωσ ν κατεβασεις τις σεζον

marilena
01.04.2010, 22:43
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ GORE GIMA ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ: ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΑΤΗΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣ ΚΟΝΦΕΡΑΝΣ. (ΕΞΑΛΛΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ, ΜΕ ΑΣΠΡΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ). ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΠΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΑΛΛΟΝ!
ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΝΤΟΥΜΠΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΛΙΠ, ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ.

ΒΑΣΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΜΠΝΕΥΣΤΗΚΕ Ο ΙΔΙΟΣ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ SEXY ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΙΜΑ... ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ.....ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ!!

valetta
01.04.2010, 22:44
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΙΣΩΣ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ

katiaanne
01.04.2010, 22:45
συμφωνω ειναι απ τ αγαπημενα μ κλιπ γιατι ο ντιμα δειχνει τοσο ωριμος κ μυστηριωδης και φυσικα γοητευτικοτατος!!!!!!

katiaanne
01.04.2010, 22:45

γεια σ αγαπη μ φιλια!!!!

marilena
01.04.2010, 22:54
νι πεθαινει αφου στην ιστορια ετσι γινεται η σειρα ακολουθει την ιστορια κ ναι στην ιστορια αξιζει ν πεθανει γιατι εκανε τερατα δν φτανει π σκοτωσε την μπολευν που οπως λεει η ιστορια ηταν αθωα αλλα σκοτωνει κ την 5η γυναικα τ[μακρινη ξαδερφη της μπολευν]με τν ιδιο τροπο μ αποκεφαλισμο αν κ αυτη τν απατησε αλλα τετοιος μπαμπογεροσ σφαγεας τ ν τον κανεις?θα τ δεις στην τεταρτη σεζον π ειναι κ η τελευταια που θα ναι κ καλη μιας κ επιστρεφει η θεα η μπολευν ο χενρι στην ιστορια παντρευτηκε 8 γυναικες κ η ιστορια ειχα ακουσει οτι θυμιζει την ιστορια της βασιλισσας αικατερινης της ρωσιας αλλα δν θυμαμαι ακριβως ποιας.σ προτεινω ν τισ δεις αν θεσ πεσ μ ν σ πω πωσ ν κατεβασεις τις σεζον

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ....ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Η BOYLEN HTAN Σ.....Α! ΑΛΛΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ! ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΗΔΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΑΡΓΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ! ΕΡΩΤΗΣΗ: ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΓΙΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ?

iropasiou
01.04.2010, 22:56

ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ ΡΙΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑ! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΣΕΣ ΦΥΓΕΤΕ! ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ,,,,,,,,, ΠΑΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!! ΕΛΕΟΣ!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ! ΝΤΙΜΟΥΚΙΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΚΛΕΙΣΜΟΣ ΝΕΩΝ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΤΙΜΟΣΥΝΑΣΤΗΣΗ ΠΥ ΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!

katiaanne
01.04.2010, 22:57
nai απεκτησε γιο αλλα πεθανε κ τελικα η κορη της μπολευν η ελιζαμπεθ η γνωστη π θα ανυψωσει την αγγλια θα φανει η καλυτερη διαδοχος ο χαζος δν ηθελε κ κοριτσι!!αλε η μπολευν δν ηταν σκυλα αφου ηταν αθωα σν τν απατησε ηταν συνομοσιες αλλων ολα γ ν την εκθρονισουν.κ η πρωτη τ γυναικα αφου πεθανε απο πνευμονια δν την σκοτωσε

marilena
01.04.2010, 22:57

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΙΤΑ!! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!

katiaanne
01.04.2010, 22:58
καληνυχτα ηρω μ καλο πασχα θ σ περιμενουμε γλυκια μ!!!

dimonela
01.04.2010, 23:02
hello ηρθα παλη..! τι κανετε??

katiaanne
01.04.2010, 23:03
γεια σ ζωη μ καλα ειμαστε εσυ?χαχα πιασαμε ιστορικη συζητηση γλυκια μ τ κανεις?

marilena
01.04.2010, 23:04
nai απεκτησε γιο αλλα πεθανε κ τελικα η κορη της μπολευν η ελιζαμπεθ η γνωστη π θα ανυψωσει την αγγλια θα φανει η καλυτερη διαδοχος ο χαζος δν ηθελε κ κοριτσι!!αλε η μπολευν δν ηταν σκυλα αφου ηταν αθωα σν τν απατησε ηταν συνομοσιες αλλων ολα γ ν την εκθρονισουν.κ η πρωτη τ γυναικα αφου πεθανε απο πνευμονια δν την σκοτωσε

ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΖΗΣΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ1 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ..... ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΧΩΡΙΣΕ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑ NΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ BOLEYN H' OXI?

katiaanne
01.04.2010, 23:10
νι ο πατερας της ηταν πραγματικα πολυ αχρηστος π εγκατελειψε την κορη τ.ο χενρι δν εγκατελειψε την μπολευν οταν η 1η γυναικα τ ηταν αρρωστη μετα απο 1 χρονο αρρωστησε.και γενικα πιστευω πως την παρεσυρε την μπολευν ο πατερας της κ φερθηκε στη αρχη λιγο εγωιστικα αλλα εδω που τ λεμε ηταν κ νεα κ την ξελογιασε κ ο χενρι μετα π εγινε μητερα πιστευω οτι ωριμασε κ πληγωθηκε απ τν χενρι π την απατησε οπως καθε γυναικα π ειχε διπλα τ στο τελευταιο επισοδειο τ εβλεπα μ τν κολλητη μ κ κλαιγαμε γιατι ημασταν υπερ της μπολευν τ θυμαμαι σαν τωρα μιλαμε σπαραξαμε επρεπε ν μς εβλεπες τ χαζες π ειμαστε ταυτιστηκαμε μ τν ηρωιδα κ μας επιασαν τ κλαματα χιχι

dimonela
01.04.2010, 23:10
γεια σ ζωη μ καλα ειμαστε εσυ?χαχα πιασαμε ιστορικη συζητηση γλυκια μ τ κανεις?

εγω ειμαι μια χαρα !!! κατι για σκοτομους καταλαβα απο αυτα που γραψατε, μιλατε για καμια σειρα?

katiaanne
01.04.2010, 23:12
νι μιλαμε γ το tudors t εβλεπες καθολου/?συγκεκριμενα λεγαμε πριν γ τν ντιμα αν επαιζε σε καμια τετοια σειρα τ ωραιος π θα τανε κ πηγε η συζητηση στο tudors xixi

marilena
01.04.2010, 23:15
ΗΡΩ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!
ΖΩΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΛΕΝΑ....

dimonela
01.04.2010, 23:16
νι μιλαμε γ το tudors t εβλεπες καθολου/?συγκεκριμενα λεγαμε πριν γ τν ντιμα αν επαιζε σε καμια τετοια σειρα τ ωραιος π θα τανε κ πηγε η συζητηση στο tudors xixi

οχι δεν το εβλεπα, εδω βλεπουμε σαπουνοπερες, χτες τελιωσει μια σαπουνοπερα που βλεπαμε ολες γιατι ο ηθοποιος ειναι πολυ ομορφος!! και απο την δευτερα θα ξεκινισει μια καινουρια σαπουνοπερα με τον ιδιο ηθοποιο !! χαχα!

katiaanne
01.04.2010, 23:17
χαχα ποια σαπουνοπερα ακριβως?

dimonela
01.04.2010, 23:19
χαχα ποια σαπουνοπερα ακριβως?

για ενα αγγελο
το λεγανε, δεν ξερω αν το εδειχναν στην ελλαδα, αλλα μερικες σαπουνοπερες τις εδειχναν και στην ελλαδα και στην κυπρο !!!

marilena
01.04.2010, 23:19
νι ο πατερας της ηταν πραγματικα πολυ αχρηστος π εγκατελειψε την κορη τ.ο χενρι δν εγκατελειψε την μπολευν οταν η 1η γυναικα τ ηταν αρρωστη μετα απο 1 χρονο αρρωστησε.και γενικα πιστευω πως την παρεσυρε την μπολευν ο πατερας της κ φερθηκε στη αρχη λιγο εγωιστικα αλλα εδω που τ λεμε ηταν κ νεα κ την ξελογιασε κ ο χενρι μετα π εγινε μητερα πιστευω οτι ωριμασε κ πληγωθηκε απ τν χενρι π την απατησε οπως καθε γυναικα π ειχε διπλα τ στο τελευταιο επισοδειο τ εβλεπα μ τν κολλητη μ κ κλαιγαμε γιατι ημασταν υπερ της μπολευν τ θυμαμαι σαν τωρα μιλαμε σπαραξαμε επρεπε ν μς εβλεπες τ χαζες π ειμαστε ταυτιστηκαμε μ τν ηρωιδα κ μας επιασαν τ κλαματα χιχι

ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ! ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟΝ ΧΕΝΡΙ....ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ....

dimonela
01.04.2010, 23:20
ΗΡΩ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!
ΖΩΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΛΕΝΑ....

γεια σου Μαριλενα !!!

katiaanne
01.04.2010, 23:21
χαχα δικιο εχεισ το τηλεφωνο μ τ στραγγισα μετα απ τ δακρυα χαχα καθως μιλουσαμε τατοχρονα κ με μια αλλη φιλη μας π τ εβλεπε !!!παλι καλα επιστρεφει στην 4η σεζον μακαρι ν τον στοιχειωσει τοσο πολυ ν τ ευχαριστηθουμε χαχα

katiaanne
01.04.2010, 23:22
α ζωη μ εγω εδω δν τ βαζει νομιζω εδω εχει μονο τ σιχαμερα μεσημεριαναδικοσκυλαδικα χαχα

dimonela
01.04.2010, 23:23
α ζωη μ εγω εδω δν τ βαζει νομιζω εδω εχει μονο τ σιχαμερα μεσημεριαναδικοσκυλαδικα χαχα

αα οκ !!!!!

marilena
01.04.2010, 23:28
χαχα δικιο εχεισ το τηλεφωνο μ τ στραγγισα μετα απ τ δακρυα χαχα καθως μιλουσαμε τατοχρονα κ με μια αλλη φιλη μας π τ εβλεπε !!!παλι καλα επιστρεφει στην 4η σεζον μακαρι ν τον στοιχειωσει τοσο πολυ ν τ ευχαριστηθουμε χαχα

Ε ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΚΙΑ! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΙΑΣΑΜE ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ THE VAMPIRE DIARIES??

katiaanne
01.04.2010, 23:31
isvw ligo sory xixi.τη σειρα π λες μ τν προετινε μια φιλη μ ειναι ωραια?

dimonela
01.04.2010, 23:33
καλε δεν υπαρχει καμια σειρα που να την βλεπουμε και εμεις εδω στην κυπρο και εσεις εκει για να σηζητησουμε για αυτην ?!?!?!
χαχα!

katiaanne
01.04.2010, 23:34
πρισον μπρεικ?bing bang ayto t vlepo m mania!!

dimonela
01.04.2010, 23:36

το πρωτο τελειωσε δεν το δειχνουν πια, το ιδιο και με το δευτερο. κατι αλλο?!!

marilena
01.04.2010, 23:37
isvw ligo sory xixi.τη σειρα π λες μ τν προετινε μια φιλη μ ειναι ωραια?

EINAI ΤΕΛΕΙΑ! ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ! ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΩΡΑΙΑ ΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΑΝ SOMERHALDER ΑΛΛΙΩΣ ΩΣ BOONE ΑΠΟ ΤΟ LOST POY EINAI ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ! ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ BELIEVE ME!

katiaanne
01.04.2010, 23:37
spartacus?rome?merlin?ν πω την αληθεια τ περισ. τ βλεπω στο ιντερνετ γιατι κ εδω δν δειχνουν πολλα

katiaanne
01.04.2010, 23:39
αληθεια παιζει κ ο μπουν αυτος μ αρεσε κ ειναι κ κακος τ ωραια παντα οι κακοι για μενα ειναι πιο γοητευτικοι απ τους καλουσ σχεδον!!στο ιντερνετ τ βλεπεις γιατι στιν τιβι δν τ βαζει νμζ

katiaanne
01.04.2010, 23:40
i believe in you!!!!!τωρα τ πιασα καλο !!!

marilena
ΖΩΗ ΤΟ THE VAMPIRE DIARIES ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟ ΒΛΕΠΩ....

ΚΑΤΙΑΝΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΟΙΝΕΣ ΣΕΙΡΕΣ.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ PRISON ΒΡΕΑΚ KAI ΕΙΔΙΚΑ Ο WENTWORTH MILLER ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.....

dimonela
spartacus?rome?merlin?ν πω την αληθεια τ περισ. τ βλεπω στο ιντερνετ γιατι κ εδω δν δειχνουν πολλα

δεν ξερω κανενα απο αυτα...
απο οτι φενεται δεν βλεπουμε τις ιδιες σειρες, τι ταινιες σινιθως βλεπετε ?

katiaanne
01.04.2010, 23:43
κ εγω απεχθανομαι τον γουεντγουορθ αλλα μ αρεσε η πλοκη αν κ τωρα χαλασε λιγο.τωρα π τ λες μν γελασεις ειχα δει ενα ονειρο παλια οτι ο ντιμα επαιζε ξυλο με τν wentworth στο ασχετο κ νικησε ο ντιμα χαχα τελειο ηταν αν κ ειχε λιγες πληγουλες ο ντιμα μετα αλλα πηγα κ με ενα υγρο μαντιλακι τν φροντισα χαχαχααχααχαχα

dimonela
01.04.2010, 23:45
κ εγω απεχθανομαι τον γουεντγουορθ αλλα μ αρεσε η πλοκη αν κ τωρα χαλασε λιγο.τωρα π τ λες μν γελασεις ειχα δει ενα ονειρο παλια οτι ο ντιμα επαιζε ξυλο με τν wentworth στο ασχετο κ νικησε ο ντιμα χαχα τελειο ηταν αν κ ειχε λιγες πληγουλες ο ντιμα μετα αλλα πηγα κ με ενα υγρο μαντιλακι τν φροντισα χαχαχααχααχαχα

ωραιο ονειρο! χαχα!

katiaanne
01.04.2010, 23:45
δεν ξερω κανενα απο αυτα...
απο οτι φενεται δεν βλεπουμε τις ιδιες σειρες, τι ταινιες σινιθως βλεπετε ?

απο ταινιες μ αρεσουν τα θριλερ οι επιστημονικης φαντασιασ περιπετεις ιστορικα πχ μα αρεσε πειρατες τησ καραιβικησ μ αρεσε κ ο ορλαντο κ ο ντεπ το χαρυ ποτερ λιγο τ αβαταρ ο τιτανικος ο πατριοτης μαρεσε αμ πιο αλλο τα ιπταμενα στιλετα και αλλα πολλα η μουμια το μπεογουλφ πολλες εσενα??

dimonela
01.04.2010, 23:46
πιοι ηθοποιοι σας αρεσουν ??
ενοω τους θεωρειτε πολυ καλους στους ρολους !

katiaanne
01.04.2010, 23:46
ωραιο ονειρο! χαχα!

νι ωραιο ητανε χιχι μακαρι να ταν κ αληθεια αλλα ν μν χτυπουσε ο ντιμα ν τ εσπαγε τ μουτρα του μαικλ χιχι

dimonela
01.04.2010, 23:47
απο ταινιες μ αρεσουν τα θριλερ οι επιστημονικης φαντασιασ περιπετεις ιστορικα πχ μα αρεσε πειρατες τησ καραιβικησ μ αρεσε κ ο ορλαντο κ ο ντεπ το χαρυ ποτερ λιγο τ αβαταρ ο τιτανικος ο πατριοτης μαρεσε αμ πιο αλλο τα ιπταμενα στιλετα και αλλα πολλα η μουμια το μπεογουλφ πολλες εσενα??

εμενα το step up 2 μου αρεσε πολυ !!!

katiaanne
01.04.2010, 23:48
πιοι ηθοποιοι σας αρεσουν ??
ενοω τους θεωρειτε πολυ καλους στους ρολους !

εμενα μαρεσει φυσικα jonathan rhys mayers orlando bloom john depp jensen ackles jude law DIMA BILAN hihi και αλλοι π δν μ ερχονται εσας?

dimonela
01.04.2010, 23:51
εμενα μαρεσει φυσικα jonathan rhys mayers orlando bloom john depp jensen ackles jude law DIMA BILAN hihi και αλλοι π δν μ ερχονται εσας?

εμενα εκεινος ο ηθοπιος απο εκεινη την σαπουνοπερα wiliam τον λενε νομιζω, μου αρεσουν και αλλοι αλλα δεν θυμαμε τα ονοματα τους...
χαχα!

marilena
01.04.2010, 23:59

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΩΡΑΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΝΕΙΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!
ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ: OLOI APO TO LOST ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ, Ο JOHNNY DEPP O ΟΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Ο ORLANDO BLOOM Ο JONATHAN RHYS MEYERS ENNOEITAI.....KI ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ....

marilena
02.04.2010, 00:05

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ! ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

dimonela
02.04.2010, 00:06
ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΜΑΣ! ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

μα ο Dima idi pezei se protoxroniatikes seires! genika tragoudaei ekei ! alla dn pirazei!! haha!

katiaanne
02.04.2010, 00:07
συμφωνω σε ολα !!!!!χιχι θα το κανονισω στο επομενο ονειρο παντως γενικα μ τ ονειρα μ κατι τρχει συνδυζω πραγματα ασχετα π κολλαει ο ντιμα με τν σκοφιλντ χαχα?οτι να ναι

katiaanne
02.04.2010, 00:08
οταν λες πρωτοχρονιατικες εννοεις τα μιουζικαλ οπως το goodbye my love k t ja master ζωη μ ?/

iropasiou
02.04.2010, 00:09
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ!! ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΟΤΟ!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ..... http://www.bilandima.ru/enghtml/pricols.php ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!!!

dimonela
02.04.2010, 00:10
συμφωνω σε ολα !!!!!χιχι θα το κανονισω στο επομενο ονειρο παντως γενικα μ τ ονειρα μ κατι τρχει συνδυζω πραγματα ασχετα π κολλαει ο ντιμα με τν σκοφιλντ χαχα?οτι να ναι

χαχα !! παντως Κατια εχεις πολυ πλακα !!! χαχα!

dimonela
02.04.2010, 00:11
οταν λες πρωτοχρονιατικες εννοεις τα μιουζικαλ οπως το goodbye my love k t ja master ζωη μ ?/

ναι ! επεξε και πιο παλλια σε ενα αλλο και ειχε και λογια, φορουσε φτερα αγγελου και ηταν γλυκουλης!!!!

marilena
02.04.2010, 00:12
μα ο Dima idi pezei se protoxroniatikes seires! genika tragoudaei ekei ! alla dn pirazei!! haha!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ MUSICAL ΕΤΣΙ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΝΟΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ! ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.....

marilena
02.04.2010, 00:14
ναι ! επεξε και πιο παλλια σε ενα αλλο και ειχε και λογια, φορουσε φτερα αγγελου και ηταν γλυκουλης!!!!

ΑΧ ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΙΚΟΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ! ΣΩΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ!

dimonela
02.04.2010, 00:14
ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ MUSICAL ΕΤΣΙ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΝΟΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ! ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.....

δεν νομιζω να του τεριαζε τετοιος ρολος, αλλα μην ξεχνατε και το live s bilanom οπου επεζε σε 21 επεισοδια!! και νομιζω πως θα γιρισει καινουρια σειρα κατι σαν το live s bilanom νομιζω !

katiaanne
02.04.2010, 00:16
ζωη μ σε ευχαριστω χιχι!!!!ηρω καλησπερα τ κανεις σε ευχαριστουμε γ τσ φωτο !!!!!μαριλενα μ ναι κ εγω θελω ν τν δω ως κακο θα χε φαση ποιοσ ξερει ισως τον δουμε.ζωη μ αυτο μ τ φτερα ηταν τ goodbye my love νμζ η κανω λαθος?

katiaanne
02.04.2010, 00:18
ζωη ποιο ειναι το live s bilanom το ιμπερια που ηταν με ρουχα μεσαιωνα σαν πριγκιπας?

dimonela
02.04.2010, 00:19
ζωη μ σε ευχαριστω χιχι!!!!ηρω καλησπερα τ κανεις σε ευχαριστουμε γ τσ φωτο !!!!!μαριλενα μ ναι κ εγω θελω ν τν δω ως κακο θα χε φαση ποιοσ ξερει ισως τον δουμε.ζωη μ αυτο μ τ φτερα ηταν τ goodbye my love νμζ η κανω λαθος?

δεν ξερω, δεν θυμαμε!!! κοριτσια εγω θα βγω, καληνυχτα!!

katiaanne
02.04.2010, 00:26
geia σ ζωη μ

marilena
02.04.2010, 00:26
δεν ξερω, δεν θυμαμε!!! κοριτσια εγω θα βγω, καληνυχτα!!

ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΚΑΤΙΑΝΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ......

katiaanne
02.04.2010, 00:29
χιχι καληνυχτα κ σε σενα μαριλενα μ οκ γ τ ονειρα dont worry χεχε
!!!!!!!!!!

Thekla_Dima_
02.04.2010, 18:44
Γεια σας κοριτσια τι κανετε???Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στη Στεργιανη για το υπεροχο βιντεο και την υπεροχη δουλεια που εκανε χρησιμοποιωντας τις φωτο μου χαιρομαι παρα πολυ που σας αρεσε και ευχομαι και τα επομενα βιντεο που θα φτιαξουμε να σας αρεσουν το ιδιο!!!!!Και παλι ευχαριστω!!!!Επισης ευχαριστω και την Ελενη για τα καλα της λογια!!!!Και τελος να πω οτι θελω πολυ να δω το βιντεο ανεβασμενο στο επισημο ελληνικο καναλι του φαν κλαμπ μας στο youtube!!!!!!Δεν ξερω αν το εχετε δει το συγκεκριμενο βιντεακι αλλα ριξτε μια ματια πιστευω οτι θα σας αρεσει!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=NVcpmeJrbAA&feature=related

Dimaniac
03.04.2010, 00:27
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΦΕΥΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ,Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ! ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ! ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!

Α,ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ,ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Α Κ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΘΕΚΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!!
ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΤΣΑΝΝΕΛ ΜΑΣ,ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ,ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ "ΑΝΕΒΑΣΜΑΤΟΣ" ΤΟΥΣ!!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΝΤΙΜΑ ΚΑΘΕ ΩΡΑ Κ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ! :give_heart:

katiaanne
03.04.2010, 14:02

ΦΕΥΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ,Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ! ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ! ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!

Α,ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ,ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Α Κ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΘΕΚΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!!
ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΤΣΑΝΝΕΛ ΜΑΣ,ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ,ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ "ΑΝΕΒΑΣΜΑΤΟΣ" ΤΟΥΣ!!!!

ΝΙΚΗ Μ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΑ Ν ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΘΑ Σ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!ΝΤΙΜΟΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

marilena
03.04.2010, 23:16

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!

ΘΕΚΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙ ΘΕΟΣ!!

ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ..... ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ FACEBOOK KAI ΕΛΕΓΕ NEW VIDEO OF DIMA BILAN ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!

marilena
04.04.2010, 19:32
ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΧΡΩΣΤΑΜΕ" ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΤΑΚΗ! ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΙΣ 10 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΑΚΗ ΣΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 ΕΙΧΕ ΤΟ ALWAYS AND FOREVER ΑΛΑ ΡΩΣΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΡΩΣΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΣ ΝΤΙΜΑ ΜΠΙΛΑΝ! ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ! (ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ!)

ELINADB
04.04.2010, 19:51
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥΣ Η ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!

evi..!
04.04.2010, 20:36
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!!!!

valetta
04.04.2010, 20:49
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΝΤΙΜΙΚΕΣ!!!!
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΠΕΡΑΣΕ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ!
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΔΩ, ΕΝΩΜΕΝΕΣ, ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ DIMA BILAN...
ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ! ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΚΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΗ ΤΟΥ 2006, ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΒΑΘΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ, ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ!
ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ, ΣΤΑ ΠΛΑΝΑ ΤΟΥ, ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ: ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΑΣ! ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΟΥΜΕ, ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ!! ΠΟΛΥΤΑΛΑΝΤΟΣ ΚΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ, ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ "ΜΙΛΗΣΕΙ" ΜΑΖΙ ΜΑΣ...
ΤΟΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΛΑΙ ΜΑΣ, ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΓΧΩΡΙΟΥΣ "ΣΤΑΡ").
ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΙΜΟΣΠΙΤΟ, ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΟΥΜΕ ΑΟΡΑΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ, ΗΘΟΥΣ, ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ...
ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΟΛΕΣ ΕΔΩ, ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΙΔΙΟΤΗΤΑ...!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!
ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΤΩΡΑ...
Σ Α Σ Α Γ Α Π Ω !!

Bilanitsa_4life_
04.04.2010, 21:59
Αγαπες μου ομορφες!!!
Χριστος Ανεστη!!! Χρονια Πολλα!!!!
Τι μου κανετε??Πως τα περασατε???
Συγγνωμη που εχω να μπω 2 μερες(μαρτυριο ηταν!) αλλα δεν ειχα καθολου χρονο !! !! !! Μου λειψατε απιστευτα!!!!!!!!!!! Σας αγαπαω πολυυυυ!!!!!!!!!
Αχ! και επειδη ειναι φυσει αδυνατον να διαβασω οοοοολες αυτες τις σελιδες μπορειτε να μου πειτε τα νεα του Ντιμακου ,πλην αυτου με τ Μαρτακη???
(Συγγνωμη δηλαδη ,τωρα του χρωσταμε κ χαρη ???:no2::no2::no2:δεεεε νομιζζωωω:resent:)

Bilanitsa_4life_
04.04.2010, 22:37
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΠΕΡΑΣΕ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ!
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΔΩ, ΕΝΩΜΕΝΕΣ, ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ DIMA BILAN...
ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ! ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΚΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΗ ΤΟΥ 2006, ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΒΑΘΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ, ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ!
ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ, ΣΤΑ ΠΛΑΝΑ ΤΟΥ, ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ: ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΑΣ! ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΟΥΜΕ, ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ!! ΠΟΛΥΤΑΛΑΝΤΟΣ ΚΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ, ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ "ΜΙΛΗΣΕΙ" ΜΑΖΙ ΜΑΣ...
ΤΟΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΛΑΙ ΜΑΣ, ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΓΧΩΡΙΟΥΣ "ΣΤΑΡ").
ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΙΜΟΣΠΙΤΟ, ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΟΥΜΕ ΑΟΡΑΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ, ΗΘΟΥΣ, ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ...
ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΟΛΕΣ ΕΔΩ, ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΙΔΙΟΤΗΤΑ...!
ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΤΩΡΑ...
Σ Α Σ Α Γ Α Π Ω !!

ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΟΥ!!
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΜΑ, ΛΑΜΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ,Κ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ!
Κ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙΙΙΙ <3<3

iropasiou
04.04.2010, 23:39
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΠΕΡΑΣΕ...
ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΤΩΡΑ...
Σ Α Σ Α Γ Α Π Ω !!

ΡΙΤΑ ΜΟΥ !! ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΌΓΙΑ????? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΔΝ ΜΠΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ! ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΥΡΙΟ! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΝΕΤ ΚΑΦΕ! ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!@ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ!!

valetta
05.04.2010, 00:14
ΦΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...

Η ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΑΚΗ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΩΝΗ, ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΛΠ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΣΥΜΜΠΑΘΩ, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ, ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΟΣ, ΚΙ ΕΧΕΙΜΙΑ ΑΠΛΟΤΗΤΑ ΚΙ ΕΝΑ ΗΘΟΣ ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΩΝ "ΔΗΘΕΝ" ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ (ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ETO BYLA LIUBOV).
ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΡΩΣΙΑ, ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΝ DIMA BILAN, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ Ο/Η ΧΡΗΣΤΗΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ-ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΡΤΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΟ YOU TUBE, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΣΤΑ TAGS ΚΑΙ ΤΟ DIMA BILAN, ΚΙ ΕΤΣΙ Ο ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ...
ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΑ 5, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ (ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 3') ΣΤΟ "ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ" ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ (ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ):
http://www.youtube.com/watch?v=8WH1uHkQNww

Dimaniac 4ever
05.04.2010, 00:29
XΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Bilanitsa_4life_
05.04.2010, 00:36
ΦΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...

Η ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΑΚΗ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΩΝΗ, ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΛΠ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΣΥΜΜΠΑΘΩ, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ, ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΟΣ, ΚΙ ΕΧΕΙΜΙΑ ΑΠΛΟΤΗΤΑ ΚΙ ΕΝΑ ΗΘΟΣ ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΩΝ "ΔΗΘΕΝ" ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ (ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ETO BYLA LIUBOV).
ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΡΩΣΙΑ, ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΝ DIMA BILAN, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ Ο/Η ΧΡΗΣΤΗΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ-ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΡΤΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΟ YOU TUBE, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΣΤΑ TAGS ΚΑΙ ΤΟ DIMA BILAN, ΚΙ ΕΤΣΙ Ο ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ...
ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΑ 5, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ (ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 3') ΣΤΟ "ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ" ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ (ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ):
http://www.youtube.com/watch?v=8WH1uHkQNww

ΑΧ!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ,ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΟΠΕΛΕΣΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΜΕΣΩ ΑΥΤΟΥ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ... ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΕΜΑΣ... ΠΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ Κ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ,ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ Κ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΡΩΣΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!
ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Κ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΤΩΝ ΡΩΣΙΚΩΝ!!..
ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ Ο ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ''ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΕΙΡΑ'' 'Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ , ΣΤΗΝ ΡΩΣΙΑ...
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ??????
ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ???

Bilanitsa_4life_
05.04.2010, 00:37
XΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

Dima_Is_Love
05.04.2010, 17:10
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ...
ΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!

http://s43.radikal.ru/i102/1004/82/fd43729bbe54.jpg
http://s005.radikal.ru/i212/1004/0e/01e68cc4bf7f.jpg
http://s11.radikal.ru/i184/1004/10/520722748333.jpg
http://i033.radikal.ru/1004/eb/b96c7af034a2.jpg
http://s02.radikal.ru/i175/1004/2b/f5306e82a5ed.jpg
http://s43.radikal.ru/i101/1004/e1/1cc75de298ff.jpg
http://i058.radikal.ru/1004/a6/a7d5eb730c05.jpg
http://i082.radikal.ru/1004/df/2903677ba41c.jpg
http://s54.radikal.ru/i144/1004/68/c70dac917892.jpg
http://s51.radikal.ru/i134/1004/71/b93b1562bfac.jpg
http://s46.radikal.ru/i113/1004/82/97448807687b.jpg
http://s61.radikal.ru/i172/1004/12/4c2e1b8d3f86.jpg
http://s001.radikal.ru/i193/1004/77/0eb0ec43df7a.jpg
http://i074.radikal.ru/1004/a3/ea88d8d34674.jpg
http://i055.radikal.ru/1004/1b/4e398966ed49.jpg
http://s003.radikal.ru/i202/1004/04/8ef1b10230da.jpg
http://i062.radikal.ru/1004/f5/169f84389a5f.jpg
http://i072.radikal.ru/1004/a5/d158c2bee9ed.jpg
http://s60.radikal.ru/i169/1004/3a/8c84e3e82820.jpg
http://i067.radikal.ru/1004/5a/7ad302bb31f9.jpg
http://s60.radikal.ru/i167/1004/78/6024daa50a43.jpg
http://s58.radikal.ru/i161/1004/b4/65afef153b1f.jpg

dimonela
05.04.2010, 17:21
Γεια σας !! καλε ο Ντιμα κουρεφτικε!

Dima_Is_Love
05.04.2010, 17:26

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΡΤΑΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΡΩΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ ΚΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ. ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΟΓΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΣΗ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ! ΠΡΩΤΟΝ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ! Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ 4-5 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΡΩΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΦΙΛΙΑΣ, ΠΑΡΑ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΛΗΣ ΘΕΛΗΣΕΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΝΤΙΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ, ΣΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ. ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ Ν' ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ. ΕΞΑΛΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΑΦΟΥ ΛΟΓΩ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ ΚΑΙ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΩΝ ΤΑΞΙΔΕΥΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ, ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΤΑΚΗ, ΠΟΥ ΕΥΛΟΓΑ ΜΙΛΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ "ΗΤΑΝ ΑΓΑΠΗ" ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΡΩΣΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ, ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΙΝΓΚΛ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΟΥ "ΠΡΟΤΙΒ ΠΡΑΒΙΛ" ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΝΤΙΜΟΥΛΗ.

Dima_Is_Love
05.04.2010, 17:27
Γεια σας !! καλε ο Ντιμα κουρεφτικε!

http://download.loveradio.ru/pub/307960.jpg

ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΙ!

dimonela
05.04.2010, 17:31
http://download.loveradio.ru/pub/307960.jpg

ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΙ!

Οτι και να κανει εμενα θα μου αρεσει αν και συνηθησα το αλλο που ηταν πιο μακρυ!!

Dima_Is_Love
05.04.2010, 17:48
ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ? ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ...

http://macedonia-evidence.org/images/oimage004.jpg

http://culture.ana-mpa.gr/photos/200902/1703347324486.jpg

http://www.coinsandbanknotes.de/greece/BilderMuenzen/2000-100Drachmes.jpg

Dima_Is_Love
05.04.2010, 17:52
ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ:

http://www.youtube.com/watch?v=Mnkoxp1BT8s

mina db
05.04.2010, 19:02
ΦΕΙΑ ΣΑΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΟΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΚΙ ΠΟΛΥ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΤΕΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ...
ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΦΟΒΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ ΑΓΓΙΞΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΗ ΠΩΣ Ο ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΝΤΑΖ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ DIMA...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ DIMA...

dimonela
05.04.2010, 19:27
ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ:

http://www.youtube.com/watch?v=Mnkoxp1BT8s

Πολυ ωραιο βιντεο!!! οσο για τα κερματα, οχι δεν μου θυμιζουν κανενα.

Bilanitsa_4life_
05.04.2010, 19:55
Υπεροχο το νεο του μαλλακι!!
Πολυ του παει!!
Οσο για το βιντεο τι να πω... για αλλη μια φορα αποδεικνυει το τεραστιο ταλεντο του ,κ σε μας που δεν εχουμε δυστυχως τη δυνατοτητα να τον παρακολουθουμε ζωντανα!!(ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!!)

Bilanitsa_4life_
05.04.2010, 20:05
http://lady.mail.ru/article/117102

http://tumen.kp.ru/daily/24463/624324/ (εχει κ βιντεακι!!)

evi..!
05.04.2010, 20:24
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ.?

ΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ..ΤΟΣΟ ΑΛΗΘΙΝΑ ΤΟΣΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΝΤΙΜΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ..!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Μ ΟΣΑ ΛΕΣ.! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑΖΙ Μ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΩΝ ΝΤΙΜΙΚΩΝ..!!!!!ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΤΑΝΗ..!!!!!

ΑΧ Ο ΜΑΡΤΑΚΗΣ..!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΛΩΣΣΑ..!!!!!!!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..!! Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ!!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ.!!! ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΝ ΝΤΙΜΑ, Γ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ,ΘΑ ΤΝ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΚΟΝΤΙΝΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟ..?? ΚΑΝΕΙΣ..ΚΑΝΕΙΣ..ΚΑΝΕΙΣ..!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..ΑΧ..ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑΑΑ..!!!!!! Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ Ε? POWER ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ..ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΔΝ ΒΛΑΠΤΕΙ ΜΩΡΕ ΝΤΙΜΑΚΟ..ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΝ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ..!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ..Μ ΝΕΟ ΜΑΛΛΑΚΙ.!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ..!!!!

Bilanitsa_4life_
05.04.2010, 20:39
Ευιτα μου!!!!!!!!
Τι κανεις???
Χρονια Πολλα κουκλα μου!! Χριστος Ανεστη!!!!!

evi..!
05.04.2010, 20:42
Ευιτα μου!!!!!!!!
Τι κανεις???
Χρονια Πολλα κουκλα μου!! Χριστος Ανεστη!!!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΡΙΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!! ΚΟΙΤΑΩ Μ ΜΑΝΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ..ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ..ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ..!!ΑΧΧΧ..
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ Σ ΕΣΕΝΑ.!!!!! ΕΣΥ ΚΑΛΑ Μ ΕΙΣΑΙ.?

evi..!
05.04.2010, 20:46
http://www.bilandima.ru/html/promofoto.php?p=330_bmw5series_lobanov

Ο ΝΤΙΜΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ BMW 5SERIES..!!!
ΑΧ...ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ..!!!

dreamshores
05.04.2010, 20:50
Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!!!!
Το μήνυμα της Αγάπης να συντροφεύει και να ζεσταίνει τις καρδιές μας. Είναι το μόνο που χρειαζόμαστε σε αυτόν τον κόσμο για να γίνει καλύτερος...
Και ο Ντίμα μας είναι ένα πρόσωπο που εκπληρώνει αυτή την αναγκαιότητα με ένα μοναδικό, ανεπανάληπτο και βαθειά ανθρώπινο τρόπο. Η Ρίτα έχει προσδιορίσει και αγγίξει με ομορφιά και απλότητα τη σχέση που μας ενώνει μαζί του, οπότε ας μείνουμε εκεί.

Ευχαριστούμε κορίτσια για το υλικό!!!
Νίκη μου, θα σου στείλω μήνυμα στο Youtube για να συζητήσουμε τα σχετικά με τα βίντεο όταν με το καλό επιστρέψεις.

Και κάποια όμορφα κειμενάκια που ταιριάζουν με την περίσταση:

Μια ψυχή σ' αγγίζει απ' το πουθενά και γεμίζει την ψυχή σου...
Τα όνειρά σου παίρνουν μορφή...
Μια αόρατη αγκαλιά σε τυλίγει και ξεχνάς τα χθεσινά σου δάκρυα...
Τίποτα πιο δυνατό απ' τη δύναμη της καρδιάς του,
τίποτα πιο φωτεινό απ' το χαμογελό του...
Είναι αγάπη; Θα μείνει; Ό,τι κι αν είναι... ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...

"Περνάνε μέρες ανούσιες κάποιες φορές, που πιστεύουμε πως και να μην υπήρχαν δε θα μας έκανε κάποια διαφορά,
βαλτώνουμε σε σχέσεις που δε ζούμε, σε όνειρα που δε κάνουμε και σε ανθρώπους που απλά συνυπάρχουμε.
Όμως, θα διευκόλυνε πολύ την καθημερινότητα μας, ΝΑ ΖΟΥΜΕ μέχρι την προσωπική μας "Ανάσταση",
αντί να περιμένουμε κλεισμένοι μέσα σε όνειρα που δε καταφέραμε να κάνουμε ζωή μας..."

dimabilove
05.04.2010, 20:59
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
Τι κάνετε αγάπες μου; Πώς περάσατε;
Βλέπω προχωρήσαμε στις σελίδες και χαίρομαι! Τα βίντεο και οι φωτογραφιες κλασσικά θεϊκά!Λατρευω το νεο μαλλάκι!
Κορίτσια,έχω μια απορία,που θέλω αν μπορείτε να μου λύσετε...Εχω παρατηρησει οτι φοράει ένα δαχτυλίδι συνέχεια στο μεσαίο δάχτυλο του δεξιού χεριού. Τωρα είδα κ ένα στον αντίχειρα του αριστερού. δεν ξερω αν προκειται για το νέο σήμα κατατεθέν,αλλά ξερετε γιατι τα φοραει; Δεν υπάρχει συγκεκριμενος λογος που το ρωταω,αλλά το εχω απορια!
Τωρα για τον Μαρτακη... Δεν τον χωνευα καθολου,αλλά τωρα τελευταια τον συμπαθω!Ο Ντιμα τους κανει ολους καλυτερους!
Ξερετε πώς μπορούμε να κατεβάσουμε το βίντεο που μας έδωσε η Ιφιγένεια;Πρέπει να έχουμε κάποιο πρόγραμμα;

dreamshores
05.04.2010, 21:02
http://www.bilandima.ru/fotoalbum/fotos/330_bmw5series_lobanov/004.jpg

Κουκλάκι σκέτο!!!! Φτου σου, αγόρι μου!!!!

Μπράβο ο Μαρτάκης!!! Και δεν σου γέμιζε το μάτι!!! Νομίζω το καλύτερο σημείο είναι εκεί που λέει πως είναι πολύ καλός άνθρωπος!!!! Δεν ξέρω αν είναι φίλοι (πιθανότατα όχι, αφού η Ελευθερία με έπεισε), αλλά τι καλύτερο από το να μιλά κάποιος στην ελληνική τηλεόραση με τόσο όμορφα λόγια για τον Ντίμα!!! Για τον Μαρτάκη και τον κάθε Μαρτάκη, ο Ντίμα αποτελεί πρότυπο, ένα άφταστο όνειρο. Το λιγότερο που μπορούσε να κάνει το παιδί ήταν να μιλήσει με σεβασμό για τον καλλιτέχνη που θαυμάζει.

dimabilove
05.04.2010, 21:21
Στεργιανή μου,Χρόνια Πολλά!Συμφωνώ με όσα λες και με τον τρόπο που τα λες!Τα λόγια σου και η φωτογραφία στολίζουν κυριολεκτικά το σπιτάκι μας!
Αν μου επιτρέπετε,θα ήθελα κι εγώ να το στολίσω με ένα αξεπέραστο βίντεο:
http://www.youtube.com/watch?v=Cp-kQxgPGdQ

iropasiou
05.04.2010, 21:26
ΓΕΙΑΑΑ ΣΑΣ!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΠΟΣΟ ΥΛΙΚΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑΑ?? ΠΕΘΕΝΩΩΩΩ!! ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ........ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΜΑΥΡΟΟ!! ΜΑΡΙΣΟΦΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ.. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΖΑΜΕΣ ΜΠΟΝΝΤ... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ.... ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΕΙ>>?? Η ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΡΩΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙ>>>???? ΚΑΛΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!! ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΑΥΤΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ>>? ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ETO BILA LIOUBOF???

iropasiou
05.04.2010, 21:27
ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΩ!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

dimabilove
05.04.2010, 21:31
ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΩ!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Χαχα!Όχι καλέ!Εγώ κάνω πιο πολλές!Αλήθεια!Κι έκανα κι ένα λαθος προηγουμένως!Αντί να γράψω Μαρισόφη,έγραψα Ιφιγένεια(νομίζω...Εκτός αν κάνω πάλι λάθος!)!Εννοούσα λοιπόν πώς μπορούμε να κατεβάσουμε το βίντεο που μας είπε η Μαρισοφη;

dreamshores
05.04.2010, 21:33
Στεργιανή μου,Χρόνια Πολλά!Συμφωνώ με όσα λες και με τον τρόπο που τα λες!Τα λόγια σου και η φωτογραφία στολίζουν κυριολεκτικά το σπιτάκι μας!
Αν μου επιτρέπετε,θα ήθελα κι εγώ να το στολίσω με ένα αξεπέραστο βίντεο:
http://www.youtube.com/watch?v=Cp-kQxgPGdQ

Χρόνια πολλά, Λενιώ μου!!!
Αξεπέραστο, όπως το λες!!! Από 19.02.08, λίγο πριν τη συμμετοχή του στη Eurovision 2008. Πώς περνάει έτσι ο καιρός... Αδιαμφισβήτητο είναι πως με τον Ντίμα περνά πολύ όμορφα! Είσαι για μας Ντίμα η πρώτη αυγή, το πιο πολύτιμο όνειρο... Στο σημείο αυτό ας μου επιτραπεί η παράφραση αυτών των ανυπέρβλητων στίχων.

iropasiou
05.04.2010, 21:36
Χαχα!Όχι καλέ!Εγώ κάνω πιο πολλές!Αλήθεια!Κι έκανα κι ένα λαθος προηγουμένως!Αντί να γράψω Μαρισόφη,έγραψα Ιφιγένεια(νομίζω...Εκτός αν κάνω πάλι λάθος!)!Εννοούσα λοιπόν πώς μπορούμε να κατεβάσουμε το βίντεο που μας είπε η Μαρισοφη;

ΜΠΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ!! ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!!! ΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!! ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

dreamshores
05.04.2010, 21:46
Έχει γενέθλια η Ηλέκτρα; Χρόνια πολλά&ευτυχισμένα!!!
Να σου κάνουμε κι ένα δωράκι:
http://www.youtube.com/watch?v=cMwMzk6XNOQ

dimabilove
05.04.2010, 21:46
ΜΠΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ!! ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!!! ΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!! ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!
Μπα!Εγω εχω κανει πιο πολλες συνολικα!Εχει γενέθλια το Ηλεκτρακι μας;χρονια της πολλά!Να τα 100000άσεις κούκλα μου!Ό,τι επιθυμεις!:heart:
Στεργιανή μου, Θα καταντησω βαρετή αν πω για χιλιοστη φορά οτι εκφραζεις όσα νιώθω με τον καλύτερο δυνατο τρόπο;Μπράβο σου!

dreamshores
05.04.2010, 21:51
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ!!! ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΑΥΤΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ>>? ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ETO BILA LIOUBOF???

Αυτό το βίντεο κλιπ http://www.youtube.com/watch?v=xrWaenHWwxw του Μαρτάκη είναι ξεπατίκωμα του ETO BILA LIOUBOF.

Dimaniac 4ever
05.04.2010, 21:56

Έχει γενέθλια η Ηλέκτρα; Χρόνια πολλά&ευτυχισμένα!!!
Να σου κάνουμε κι ένα δωράκι:
http://www.youtube.com/watch?v=cMwMzk6XNOQ

Μπα!Εγω εχω κανει πιο πολλες συνολικα!Εχει γενέθλια το Ηλεκτρακι μας;χρονια της πολλά!Να τα 100000άσεις κούκλα μου!Ό,τι επιθυμεις!:heart:
Στεργιανή μου, Θα καταντησω βαρετή αν πω για χιλιοστη φορά οτι εκφραζεις όσα νιώθω με τον καλύτερο δυνατο τρόπο;Μπράβο σου!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

dreamshores

Όλες εκφράζουμε η μία την άλλη και όλες εμπνεόμαστε η μία από την άλλη, γιατί έχουμε κοινό σημείο αναφοράς.
Πως θα μπορούσα να διαφωνήσω μαζί σας σε ό,τι αφορά στον Ντίμα; Αδιανόητο!

evi..!
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..!!!!
ΜΑΓΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΣ..!!!! ΤΑΞΙΔΕΨΑ..!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..!!!

ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΝΑ ΤΑ 1000ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ..!!!!!!!!!! ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΤΙΜΑ..!!!!:heart::heart::heart:

dimonela
05.04.2010, 22:00
Hlektra m egw idi sou efxi8ika st general chat αλλα σου ευχομε παλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!! btw γεια σας κοριτσια τι κανετε??

dreamshores
05.04.2010, 22:00

ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΝΑ ΤΑ 1000ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ..!!!!!!!!!! ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΤΙΜΑ..!!!!:heart::heart::heart:

Χρόνια πολλά γλυκό μου!!!!

dreamshores
05.04.2010, 22:02
Αλήθεια, ποιοι είναι οι πιο αγαπημένοι σας στίχοι από Ντίμα; Εξαιρουμένου του Believe φυσικά.

Dimaniac 4ever
05.04.2010, 22:05

Hlektra m egw idi sou efxi8ika st general chat αλλα σου ευχομε παλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!! btw γεια σας κοριτσια τι κανετε??

EΥΧΑΡΙΣΤΩ!

iropasiou
05.04.2010, 22:21
Αυτό το βίντεο κλιπ http://www.youtube.com/watch?v=xrWaenHWwxw του Μαρτάκη είναι ξεπατίκωμα του ETO BILA LIOUBOF.

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣ !!

iropasiou
05.04.2010, 22:22
Αλήθεια, ποιοι είναι οι πιο αγαπημένοι σας στίχοι από Ντίμα; Εξαιρουμένου του Believe φυσικά.

ΕΤΟ ΒΙΛΑ ΛΙΟΥΒΟΦ ! ΚΑΚ ΡΟΜΕΟ ΜΕ 1000 ! ΕΣΛΥ ΧΟΤΣΕΣ! ΠΩΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΜΠΙΛΑΝ!!!!!!!!!!!

katiaanne
05.04.2010, 22:24
EΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΣΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΛΩΓΟ ΓΙΟΡΤΙΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!!ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ Τ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ Τ ΝΕΑΚΙΑ Τ ΝΤΙΜΟΥΛΗ ΜΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Τ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Ε ΔΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ Μ ΠΡΙΝ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Τ ΛΑΤΡΕΥΩ!!ΟΣΟ Γ ΤΝ ΜΑΡΤΑΚΗ ΜΠΡΑΒΟ ΔΝ Τ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΝ Κ ΔΝ ΤΝ ΠΟΛΥΠΗΓΑΙΝΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΝΩΣΤΟΥ ΚΛΙΠ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ Σ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Π ΔΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ Γ Ν ΒΡΙΣΕΙ ΤΝ ΝΤΙΜΑ Κ Ν ΓΕΜΙΖΕΙ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ Η ΟΧΙ Μ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ν Τ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ Γ Ν ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ Κ Ν ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΝ ΞΑΝΑΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ LOW PROFILE Τ ΛΕΤΕ?ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ Π ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠ ΤΗ ΣΟΟΥΜΠΙΖ ΤΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΕΣ ΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ Γ Τ ΝΕΑ ΔΛΔ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΟΙ ΦΩΤΟ Κ Τ ΒΙΝΤΕΟ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΙΣΩΣ ΞΕΧΝΑΩ Ν ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΜΑ ΠΕΡΑΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Τ ΝΕΑΚΙΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ Π ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Ν ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ Μ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ Τ ΝΕΑ?/?

dimonela
05.04.2010, 22:26
ΕΤΟ ΒΙΛΑ ΛΙΟΥΒΟΦ ! ΚΑΚ ΡΟΜΕΟ ΜΕ 1000 ! ΕΣΛΥ ΧΟΤΣΕΣ! ΠΩΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΜΠΙΛΑΝ!!!!!!!!!!!

Τελεια τραγουδια !! αλλα ο αγαπημενος μου στιχος ειναι εκεινος που μας τεριαζει καλητερα : and am your number one fan, baby am your number one fan, lady said am your number one fan, baby am your number one fan, I'II be your number one fan!!!

dimabilove
05.04.2010, 22:32

Πολύ δύσκολα πράγματα ζητάς τώρα και σπάω το κεφάλι μου!Θα πω οτι δακρύζω με το Toska,που είναι και το αγαπημένο μου μαζί με το Voda pesok(του οποιου βέβαια τους στίχους δεν καταλαβαίνω,αλλά πάλι κλαίω!)
Γεια σας Κάτια και Ηλέκτρα(και πάλι χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα) και Ζωή(έχεις ώρα εδώ,αλλά δε σε χαιρέτησα)!:)

dimonela
05.04.2010, 22:37
Πολύ δύσκολα πράγματα ζητάς τώρα και σπάω το κεφάλι μου!Θα πω οτι δακρύζω με το Toska,που είναι και το αγαπημένο μου μαζί με το Voda pesok(του οποιου βέβαια τους στίχους δεν καταλαβαίνω,αλλά πάλι κλαίω!)
Γεια σας Κάτια και Ηλέκτρα(και πάλι χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα) και Ζωή(έχεις ώρα εδώ,αλλά δε σε χαιρέτησα)!:)

Ελενη τι κανεις???

katiaanne
05.04.2010, 22:37
γεια σ ελενη μ τ νεα?

iropasiou
05.04.2010, 22:39
KORITΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ..... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΝΤΙΝΙΚΕΣ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΤΙΜΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!! Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!

dreamshores
05.04.2010, 22:39
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΣΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΛΩΓΟ ΓΙΟΡΤΙΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!!ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ Τ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ Τ ΝΕΑΚΙΑ Τ ΝΤΙΜΟΥΛΗ ΜΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Τ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Ε ΔΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ Μ ΠΡΙΝ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Τ ΛΑΤΡΕΥΩ!!ΟΣΟ Γ ΤΝ ΜΑΡΤΑΚΗ ΜΠΡΑΒΟ ΔΝ Τ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΝ Κ ΔΝ ΤΝ ΠΟΛΥΠΗΓΑΙΝΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΝΩΣΤΟΥ ΚΛΙΠ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ Σ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Π ΔΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ Γ Ν ΒΡΙΣΕΙ ΤΝ ΝΤΙΜΑ Κ Ν ΓΕΜΙΖΕΙ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ Η ΟΧΙ Μ ΤΝ ΝΤΙΜΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ν Τ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ Γ Ν ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙ Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ Κ Ν ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΝ ΞΑΝΑΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ LOW PROFILE Τ ΛΕΤΕ?ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ Π ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠ ΤΗ ΣΟΟΥΜΠΙΖ ΤΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΕΣ ΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ Γ Τ ΝΕΑ ΔΛΔ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΟΙ ΦΩΤΟ Κ Τ ΒΙΝΤΕΟ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΙΣΩΣ ΞΕΧΝΑΩ Ν ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΜΑ ΠΕΡΑΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Τ ΝΕΑΚΙΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ Π ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Ν ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ Μ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ Τ ΝΕΑ?/?

Χρόνια πολλά!!! Αληθώς ο Κύριος!!!
Γιατί να μας κουράσεις βρε; Καλά έκανες και τα είπες μαζεμένα!

Τελεια τραγουδια !! αλλα ο αγαπημενος μου στιχος ειναι εκεινος που μας τεριαζει καλητερα : and am your number one fan, baby am your number one fan, lady said am your number one fan, baby am your number one fan, I'II be your number one fan!!!

Και για μένα είναι πολύ δύσκολο να διαλέξω, αλλά θα σας γράψω κάποια αποσπάσματα αγαπημένων στίχων:

Πανσέληνε, μου φαίνεται πως άλλοτε σε βρίσκω και άλλοτε σε χάνω...
Δεν είναι δύσκολο μετά απ΄όλα αυτά, άνθρωποι σαν κι εμένα χαθούν
στο τραγούδι που τραγουδά μαζί σου ο ελεύθερος άνεμος...

Είμαι η αντανάκλασή σου κρυμμένη στον καθρέφτη του φεγγαριού
Σαν πριγκίπισσα θα σε κλείσω στο ναό της καρδιάς μου, αλλά δεν βρίσκω τα ίχνη σου μέσα μου,
τα εξαφάνισε η βροχή...

Ποτέ δεν θα καταλάβω...
Γιατί δεν υπάρχει αποφασιστικότητα
Η θλίψη να γεύεται τον πόνο
Άσε την καρδιά μου να ραγίσει στα δύο
Το μισό είναι καλύτερο από το να μην είμαι ποτέ μαζί σου
Βασανίστηκα από μια σαγηνευτική, αποκρουστική μελαγχολία
Κρύο φως στο ναό, ξανά το φεγγάρι μοναχικό, όπως εσύ...

Ό,τι έχει σχέση με το φεγγάρι με μαγεύει, με διαλύει!

dreamshores
05.04.2010, 22:41
KORITΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ..... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΝΤΙΝΙΚΕΣ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΤΙΜΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!! Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!

Καλή σου νύχτα, Ηρώ μου!!!

dimonela
05.04.2010, 22:43
Καλή σου νύχτα, Ηρώ μου!!!

θα μπορουσες να κανεις βιντεο με την μεταφραση του number one fan στα ελληνικα??? μου αρεσουν παρα πολυ οι μεταφρασεις σου!!! btw ειναι τελειο τε βιντεο σου με την μεταφραση του protiv pravel οπως και ολα τα αλλα σου videos!!!

katiaanne
05.04.2010, 22:44
γεια σ ηρω μ καληνυχτα!!!στεργιανη μ σ ευχαριστω πολυ κ επισης υπεροχο τ αποσπασμα απο polnaya luna τελειο!!μιας κ μιλαμε γ στοιχους εκτος του believe τρελαινομαι γ toska ,kak romeo .polnaya luna ne skutsay bednyangel gorezima[to sigekrimeno m kanei k klaiv g kapoio logo dn jero giati adinamia mallon] em..to lonely και αλλα π ισως ν μν μ ερχονται τωρα

dreamshores
05.04.2010, 22:49

Το ξέρω...
Το Toska είναι πόρωση, είναι μαγεία, είναι αριστούργημα!!! Είναι το πρώτο βίντεο με μετάφραση που ανέβασα. Το αγαπώ πολύ αυτό το κομμάτι! Με συγκλονίζει!
Οι αγαπημένες μου ερμηνείες:

http://www.youtube.com/watch?v=XCj8U9LhrKY

http://www.youtube.com/watch?v=yqr41kP0H5Q

http://www.youtube.com/watch?v=RMBS9BCLRLw

dimabilove
05.04.2010, 22:50
Ζωή και Κάτια!Μια χαρά είμαι!Εσείς;
Ηρώ μου,καλή σου νύχτα!
Στεργιανή μου,διαπιστώνω με χαρά οτι έχουμε τα ιδια γουστα στους στίχους σε κάποιο σημείο!Εννοώ εκείνο το μελαγχολικό νουέτο Ντίμα-Λένας! Όσο διαβάζω τη μετάφρασή σου και ανατριχιάζω χωρίς καν να ακούσω τη μελωδία!Είναι ονειρικό!

Thekla_Dima_
05.04.2010, 22:51
Γεια σας κοριτσια τι κανετε???Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη μου λειψατε ολες παρα πολυ!!!Βλεπω τρεχουν τα ποστ δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα αλλα που θα παει θα τα καταφερω!!!!!Το νεο λουκ του παει πολυ τον κανει απιστευτα γλυκο!!!!Για να μην γραφω και εγω τα ιδια να πω απλα ενα μπραβω στον Μαρτακη και οτι συμφωνω με ολα οσα εχετε πει οσα δηλαδη προλαβα να διαβασω!!!!!Ηλεκτακι μου χρονια πολλα καρδια μου να τα εκατοστησεις να εισαι παντα καλα και ευχομαι μεχρι τα επομενα γεννεθλια σου να πραγματοποιηθουν μεχρι και τα πιο τρελα σου ονειρα!!!!

katiaanne
05.04.2010, 22:52
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΙΧΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

dimonela
05.04.2010, 22:53
Ζωή και Κάτια!Μια χαρά είμαι!Εσείς;
Ηρώ μου,καλή σου νύχτα!
Στεργιανή μου,διαπιστώνω με χαρά οτι έχουμε τα ιδια γουστα στους στίχους σε κάποιο σημείο!Εννοώ εκείνο το μελαγχολικό νουέτο Ντίμα-Λένας! Όσο διαβάζω τη μετάφρασή σου και ανατριχιάζω χωρίς καν να ακούσω τη μελωδία!Είναι ονειρικό!

Eλενη μια χαρα ειμαι κα εγω !!! Συμφωνω για την μεταφραση ειναι απλα υπεροχη !!!

katiaanne
05.04.2010, 22:53
ΓΕΙΑ Σ ΘΕΚΛΑ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ??ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ

dreamshores
05.04.2010, 22:55
θα μπορουσες να κανεις βιντεο με την μεταφραση του number one fan στα ελληνικα??? μου αρεσουν παρα πολυ οι μεταφρασεις σου!!! btw ειναι τελειο τε βιντεο σου με την μεταφραση του protiv pravel οπως και ολα τα αλλα σου videos!!!

Ευχαριστώ, γλυκιά μου! Το protiv pravil είναι πολύ σπάνιο κομμάτι, τολμηρό και άκρως επαναστατικό!
Νομίζω πως οι στίχοι του number one fan είναι πολύ εύκολοι. Και νομίζω επίσης πως θα έχαναν πολύ στα ελληνικά. Π.χ. Σε ερωτεύτηκα με την πρώτη ματιά, σε παρακολουθώ όλο το βράδυ.. Ο τρόπος που χορεύεις με κάνει να θέλω αυτόγραφό σου. Μπορείς όμως να το ανεβάσεις εσύ αν το θέλεις πολύ!!

dimonela
05.04.2010, 22:58
Ευχαριστώ, γλυκιά μου! Το protiv pravil είναι πολύ σπάνιο κομμάτι, τολμηρό και άκρως επαναστατικό!
Νομίζω πως οι στίχοι του number one fan είναι πολύ εύκολοι. Και νομίζω επίσης πως θα έχαναν πολύ στα ελληνικά. Π.χ. Σε ερωτεύτηκα με την πρώτη ματιά, σε παρακολουθώ όλο το βράδυ.. Ο τρόπος που χορεύεις με κάνει να θέλω αυτόγραφό σου. Μπορείς όμως να το ανεβάσεις εσύ αν το θέλεις πολύ!!

Ενταξει δεν πειραζει, μπορει να μην βγαλουν νοημα στα ελληνικα.

dimabilove
05.04.2010, 23:00
Το ξέρω...
Το Toska είναι πόρωση, είναι μαγεία, είναι αριστούργημα!!! Είναι το πρώτο βίντεο με μετάφραση που ανέβασα. Το αγαπώ πολύ αυτό το κομμάτι! Με συγκλονίζει!
Οι αγαπημένες μου ερμηνείες:

http://www.youtube.com/watch?v=XCj8U9LhrKY

http://www.youtube.com/watch?v=yqr41kP0H5Q

http://www.youtube.com/watch?v=RMBS9BCLRLw

Ακριβώς όπως το είπες!Με συγκλονίζει!Ευχαριστώ προσωπικά για τα βίντεος!Με την παράθεσή τους εδώ, βρήκες το ευαίσθητο σημείο μου!Με έκανες ένα με το πάτωμα!
Μην ξεχάσω κι αυτό!
http://www.youtube.com/watch?v=VPNDkDPPTN4

Άψογη σκηνική παρουσία!Καλά,για την ερμηνεία τι να σχολιάσω εγώ;

dreamshores
05.04.2010, 23:04
γεια σ ηρω μ καληνυχτα!!!στεργιανη μ σ ευχαριστω πολυ κ επισης υπεροχο τ αποσπασμα απο polnaya luna τελειο!!μιας κ μιλαμε γ στοιχους εκτος του believe τρελαινομαι γ toska ,kak romeo .polnaya luna ne skutsay bednyangel gorezima[to sigekrimeno m kanei k klaiv g kapoio logo dn jero giati adinamia mallon] em..to lonely και αλλα π ισως ν μν μ ερχονται τωρα

Είναι πολύ δύσκολο να διαλέξουμε! Αλλά το βρίσκω συναρπαστικό να μιλάμε για τα τραγούδια που συνοδεύουν τα όνειρά μας!
Το gore zima μιλά για χωρισμό... Είναι μελαγχολικό κομμάτι.
Κάποια στιγμή μιλούσαμε με μια φίλη μου για τα τραγούδια του Ντίμα. Της φαίνονται καταθλιπτικά, γιατί μιλάνε για ανεκπλήρωτους έρωτες, χωρισμούς... Της αντέταξα πως ο έρωτας εμπνέει σε όλες του τις εκφάνσεις. Και πως δε μιλάνε όλα για χωρισμό. Π.χ. το πρατιβ πράβιλ, το μουλατκα, το σπασιμπα τιμπιε. Εσείς τι λέτε γι' αυτό;

dimabilove
05.04.2010, 23:04
Θέκλα μου!Αληθώς ανέστη!Μας έλειψες!Τι κάνεις;Καλά;
Εχεις απόλυτο δίκιο!Το νέο λουκ ταιριάζει πολύ στον Ντιμάκο και τον γλυκαίνει απίστευτα!

dreamshores
05.04.2010, 23:07
Ενταξει δεν πειραζει, μπορει να μην βγαλουν νοημα στα ελληνικα.

Βγάζουν νόημα, απλώς χάνουν λίγο. Όλη αυτή η σέξυ ατμόσφαιρα και διάθεση στα ελληνικά θα φαίνεται φτηνή, ίσως ανόητη.
Αλλά δεν θα ήθελα να σε δυσαρεστήσω.

dreamshores
05.04.2010, 23:09
Χρόνια πολλά, Θέκλα μου!!!!

dimonela
05.04.2010, 23:11
Βγάζουν νόημα, απλώς χάνει σε νόημα. Όλη αυτή η σέξυ ατμόσφαιρα και διάθεση στα ελληνικά θα φαίνεται φτηνή, ίσως ανόητη.
Αλλά δεν θα ήθελα να σε δυσαρεστήσω.

καλα δεν πειραζει, αφου το αποτελεσμα δεν θα ειναι ωραιο δεν υπαρχει λογος να κανεις το βιντεο με το number one fan, θα μπορουσες να κανεις με το τι τολκο το, πολυ ρομαντικο και ωραιο τραγουδι, η με οποιοδηποτε αλλο!!!!!!!

Thekla_Dima_
05.04.2010, 23:17
ΓΕΙΑ Σ ΘΕΚΛΑ Μ Τ ΚΑΝΕΙΣ??ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ

Θέκλα μου!Αληθώς ανέστη!Μας έλειψες!Τι κάνεις;Καλά;
Εχεις απόλυτο δίκιο!Το νέο λουκ ταιριάζει πολύ στον Ντιμάκο και τον γλυκαίνει απίστευτα!

Χρόνια πολλά, Θέκλα μου!!!!

Τι κανετε φουλες μου???Πραγματικα μου λειψατε παρα μα παρα πολυ!!!!!Εγω καλα ειμαι αρκετα χαρουμενη δεν ξερω γτ αλλα τελευταια μου εχει ανεβει πολυ η διαθεση!!!!!!Στεργιανη μου μεσα στη βδομαδα θα σου στειλω μαιλ μ αυτο που μου ζητησες ειμαι σχεδον ετοιμη και πιστευω οτι θα σε ικανοποιησει το αποτελεσμα!!!!Ο Ντιμα οπως και να εχει τα μαλλια του οτι και να κανει θα ειναι παντα μια σκετη γλυκα!!!!

dreamshores
05.04.2010, 23:17
καλα δεν πειραζει, αφου το αποτελεσμα δεν θα ειναι ωραιο δεν υπαρχει λογος να κανεις το βιντεο με το number one fan, θα μπορουσες να κανεις με το τι τολκο το, πολυ ρομαντικο και ωραιο τραγουδι, η με οποιοδηποτε αλλο!!!!!!!

Καλά, ας μη το προδικάζουμε!! Θα δοκιμάσω, κι αν βγει καλό θα το ανεβάσω!
Το τι τολκο τι... Δύσκολο κομμάτι. Δεν το έκανα μέχρι τώρα, γιατί σίγουρα θα το έκανα σαλάτα. Πρέπει να ξέρουμε μέχρι που μας παίρνει...

dimabilove
05.04.2010, 23:18
Είναι πολύ δύσκολο να διαλέξουμε! Αλλά το βρίσκω συναρπαστικό να μιλάμε για τα τραγούδια που συνοδεύουν τα όνειρά μας!
Το gore zima μιλά για χωρισμό... Είναι μελαγχολικό κομμάτι.
Κάποια στιγμή μιλούσαμε με μια φίλη μου για τα τραγούδια του Ντίμα. Της φαίνονται καταθλιπτικά, γιατί μιλάνε για ανεκπλήρωτους έρωτες, χωρισμούς... Της αντέταξα πως ο έρωτας εμπνέει σε όλες του τις εκφάνσεις. Και πως δε μιλάνε όλα για χωρισμό. Π.χ. το πρατιβ πράβιλ, το μουλατκα, το σπασιμπα τιμπιε. Εσείς τι λέτε γι' αυτό;

Έτσι είναι,όπως τα λες.Δε μιλάνε όλα τα τραγούδια για έρωτα. Το Προτιβ είναι ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα. Λίγοι τραγουδστές έχουν κάνει την απόπειρα να ερμηνευσουν τραγούδια που δε μιλάνε για αγάπη. Οι περισσότεροι άνθρωποι ταυτιζονται με τα ερωτικά τραγουδια,αλλά με τα επαναστατικά όχι τοσο πολύ.Θέλω να πω οτι δεν μπαίνουν στην ψυχή τέτοιου είδους τραγούδια. Ο Ντίμα όμως έχει κάνει τα αδύνατα δυνατά!Τα έκανε ακατόρθωτα!Έχει κάνει τεράστια επιτυχία ρισκάροντας να πει μη ερωτικά τραγούδια.
Επίσης,κάτι που έχω παρατηρησει είναι οτι πολλοί τραγουδιστές έχουν γυρίσει βιντεοκλιπ κάνοντας συναυλία,που είναι λιγότερο χρονοβόρο και δεν έχει κάποιο σενάριο σε αντίθεση με εκείνα που έχουν μια ιστορία και μια συνοχή. ο Ντίμα μας έχει γυρίσει μόνο τέτοια βιντεοκλιπ.Ειναι σαν ταινίες μικρού μήκους με την καλύτερη ηχητική συνοδεία! Στο Gore Zima,πχ,έχουμε εξέλιξη γεγονότων μέχρι το τελευταίο τελευταίο δευτερόλεπτο!Είναι απίστευτο!
Συγγνώμη για το σεντόνι...

dreamshores
05.04.2010, 23:18
Τι κανετε φουλες μου???Πραγματικα μου λειψατε παρα μα παρα πολυ!!!!!Εγω καλα ειμαι αρκετα χαρουμενη δεν ξερω γτ αλλα τελευταια μου εχει ανεβει πολυ η διαθεση!!!!!!Στεργιανη μου μεσα στη βδομαδα θα σου στειλω μαιλ μ αυτο που μου ζητησες ειμαι σχεδον ετοιμη και πιστευω οτι θα σε ικανοποιησει το αποτελεσμα!!!!Ο Ντιμα οπως και να εχει τα μαλλια του οτι και να κανει θα ειναι παντα μια σκετη γλυκα!!!!

Τέλεια!!!! Τα περιμένω πως και πως!!!!
Έλεγα αυτό το βιντεάκι να το ανεβάζαμε στο official channel. Συμφωνείς;

dimonela
05.04.2010, 23:19

Συμφωνω μαζι σου !!! Παντα θα ειναι ο γλυκος και ομορφος Ντιμα !!!!

dimonela
05.04.2010, 23:22
Έτσι είναι,όπως τα λες.Δε μιλάνε όλα τα τραγούδια για έρωτα. Το Προτιβ είναι ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα. Λίγοι τραγουδστές έχουν κάνει την απόπειρα να ερμηνευσουν τραγούδια που δε μιλάνε για αγάπη. Οι περισσότεροι άνθρωποι ταυτιζονται με τα ερωτικά τραγουδια,αλλά με τα επαναστατικά όχι τοσο πολύ.Θέλω να πω οτι δεν μπαίνουν στην ψυχή τέτοιου είδους τραγούδια. Ο Ντίμα όμως έχει κάνει τα αδύνατα δυνατά!Τα έκανε ακατόρ&#http://www.youtube.com/watch?v=2W3OwYWn3yw&playnext_from=TL&videos=eL8WNbl1d2Y&feature=sub952;ωτα!Έχει κάνει τεράστια επιτυχία ρισκάροντας να πει μη ερωτικά τραγούδια.
Επίσης,κάτι που έχω παρατηρησει είναι οτι πολλοί τραγουδιστές έχουν γυρίσει βιντεοκλιπ κάνοντας συναυλία,που είναι λιγότερο χρονοβόρο και δεν έχει κάποιο σενάριο σε αντίθεση με εκείνα που έχουν μια ιστορία και μια συνοχή. ο Ντίμα μας έχει γυρίσει μόνο τέτοια βιντεοκλιπ.Ειναι σαν ταινίες μικρού μήκους με την καλύτερη ηχητική συνοδεία! Στο Gore Zima,πχ,έχουμε εξέλιξη γεγονότων μέχρι το τελευταίο τελευταίο δευτερόλεπτο!Είναι απίστευτο!

Ελενη ηξερες πως το σεναριο του gore zima το εγραψε ο Dima ?
εδω το γυριζαν --> http://www.youtube.com/watch?v=2W3OwYWn3yw&playnext_from=TL&videos=eL8WNbl1d2Y&feature=sub

dimabilove
05.04.2010, 23:23

ΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Η Θέκλα απευθύνεται στη Στεργιανή!Το μυαλό μου πηγαίνει σε νέα συνεργασία για βίντεο! Άντε κορίτσια,το περιμένουμε πώς και πώς!Αν και δεν ξέρουμε ποιο τραγούδι έχετε επιλέξει,σας δίνω από τώρα τα συγχαρητήριά μου!

katiaanne
05.04.2010, 23:23
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΩΣΤΑ Τ ΛΕΤΕ ΕΛΕΝΗ Μ ΠΟΙΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.Ν Σ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ Τ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΟ 99.9999% ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΜΙΛΑ Γ ΕΡΩΤΑ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΕ ΠΟΙΗΣΗΜΕ ΕΡΩΤΑ Κ ΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Η ΕΡΩΤΑΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΟΥΤΩ ΚΑΘΕΞΗΣ

Thekla_Dima_
05.04.2010, 23:26
Τέλεια!!!! Τα περιμένω πως και πως!!!!
Έλεγα αυτό το βιντεάκι να το ανεβάζαμε στο official channel. Συμφωνείς;

Στεργιανη μου εχεις την αδεια μου να ανεβασεις το βιντεο οπου πιστευεις καλυτερα σ εμπιστευομαι γτ εσυ δεν εισαι σαν μερικα ατομα που δεν ζητανε αδεια και κανουν του κεφαλιου τους.Ας μην αναφερω ονοματα αποψε!!!!Το μονο που θα ηθελα ειναι να με ενημερωνεις πριν ανεβαζεις τα βιντεο(γτ θα ειναι πολλα αυτα που θα φτιαξουμε)για να ξερω και εγω τι γινεται!!!!Αυτο που μου ζητησες ειλικρινα ευχομαι να σε ικανοποιησει!!!!!

katiaanne
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ ΑΝΤΕ Μ Τ ΚΑΛΟ!!!ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ!!ΖΩΗ Μ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΝΤΙΜΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Τ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Κ Τ ΚΛΙΠ Π ΟΤΑΝ Τ ΕΙΔΑ ΕΝΙΩΣΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ Ο ΝΤΙΜΑ Τ ΕΓΡΑΨΕ ΟΥΑΟΥ!!!!!!

dimabilove
Ελενη ηξερες πως το σεναριο του gore zima το εγραψε ο Dima ?
εδω το γυριζαν --> http://www.youtube.com/watch?v=2W3OwYWn3yw&playnext_from=TL&videos=eL8WNbl1d2Y&feature=sub

Πλάκα μου κάνεις τώρα;;;;Είναι απίστευτο!Μα πόσα ταλέντα έχει πια;Αχ!Ζωή μου,σ'ευχαριστώ για την πληροφορία!Δεν το ήξερα αυτό!

Thekla_Dima_
05.04.2010, 23:27
Σ ευχαριστουμε πολυ Ελενιτσα μου γλυκια να σαι καλα!!!Χαιρομαστε πολυ που σ αρεσε το βιντεο που εφτιαξε η Στεργιανη με τις φωτο μου!!!!!Ετοιμαστειτε για πολλα περισσοτερα!!!!Τι λες Στεργιανη να κανουμε μονιμη τη συνεργασια μας???Οσο για το τραγουδι που ειπες οτι θα τα κανεις θαλασσα αν το μεταφρασεις εχω να σου πω οτι μπορω να σε βοηθησω γτ το συγκεκριμενο κομματι μου το εχει μεταφρασει μια φιλη μου ρωσιδα!!!!Αν ποτε το κανεις μεταφραση πες μου να σε βοηθησω!!!!

dreamshores
05.04.2010, 23:28
Έτσι είναι,όπως τα λες.Δε μιλάνε όλα τα τραγούδια για έρωτα. Το Προτιβ είναι ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα. Λίγοι τραγουδστές έχουν κάνει την απόπειρα να ερμηνευσουν τραγούδια που δε μιλάνε για αγάπη. Οι περισσότεροι άνθρωποι ταυτιζονται με τα ερωτικά τραγουδια,αλλά με τα επαναστατικά όχι τοσο πολύ.Θέλω να πω οτι δεν μπαίνουν στην ψυχή τέτοιου είδους τραγούδια. Ο Ντίμα όμως έχει κάνει τα αδύνατα δυνατά!Τα έκανε ακατόρθωτα!Έχει κάνει τεράστια επιτυχία ρισκάροντας να πει μη ερωτικά τραγούδια.

Πάντα μας αφήνει με το στόμα ανοιχτό με το ταλέντο και τον επαγγελματισμό που δείχνει με μια γερή δόση συναισθημάτων πάθους και αγάπης!

dreamshores
05.04.2010, 23:31
Σ ευχαριστουμε πολυ Ελενιτσα μου γλυκια να σαι καλα!!!Χαιρομαστε πολυ που σ αρεσε το βιντεο που εφτιαξε η Στεργιανη με τις φωτο μου!!!!!Ετοιμαστειτε για πολλα περισσοτερα!!!!Τι λες Στεργιανη να κανουμε μονιμη τη συνεργασια μας???

Θα το ήθελα πολύ! Θα μπορούσαμε να κάνουμε το εξής: Ό,τι υπάρχει σε ελληνική μετάφραση να το μετατρέψουμε σε αγγλική.
Αλλά δεν θα ήθελα να σε αφήνω ξεκρέμαστη. Όπως την τελευταία φορά που περίμενες τόσο πολύ...

dimonela
05.04.2010, 23:32
Πλάκα μου κάνεις τώρα;;;;Είναι απίστευτο!Μα πόσα ταλέντα έχει πια;Αχ!Ζωή μου,σ'ευχαριστώ για την πληροφορία!Δεν το ήξερα αυτό!

Παρακαλω !!!! νομιζω το εγραψε στο αεροπλανο οταν πηγενε σε ενα ταξιδι !!!

dimabilove
05.04.2010, 23:36
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΩΣΤΑ Τ ΛΕΤΕ ΕΛΕΝΗ Μ ΠΟΙΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.Ν Σ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ Τ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΟ 99.9999% ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΜΙΛΑ Γ ΕΡΩΤΑ Κ Ο ΝΤΙΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΕ ΠΟΙΗΣΗΜΕ ΕΡΩΤΑ Κ ΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Η ΕΡΩΤΑΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΟΥΤΩ ΚΑΘΕΞΗΣ

Το σεντόνι,το μακαρόνι,το μυθιστόρημα...όπως θέλεις πες το ποστ μου!Ηταν λίγο μεγάλο!Χεχε!
Σπάνια βρίσκεις επιτυχημένο τραγούδι που δε μιλάει για έρωτα!Αλλά είπαμε,Ντίμα είναι αυτός!Δεν εκπλήσσομαι.

Thekla_Dima_
05.04.2010, 23:39
Θα το ήθελα πολύ! Θα μπορούσαμε να κάνουμε το εξής: Ό,τι υπάρχει σε ελληνική μετάφραση να το μετατρέψουμε σε αγγλική.
Αλλά δεν θα ήθελα να σε αφήνω ξεκρέμαστη. Όπως την τελευταία φορά που περίμενες τόσο πολύ...

Ξερεις οτι δεν σε πιεζω να κανεις κατι οταν δεν μπορεις εχω μεγαλη υπομονη και μπορω να περιμενω οσο χρειαστει για να βγει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα να εισαι σιγουρη οτι δεν μ αφηνεις καθολου ξεκρεμαστη!!!!Αντιθετως εγω πρεπει να ανησυχω γτ αργω να φτιξω και να σου στειλω της φωτο!!!!Η συνεργασια μας γινεται μονιμη για οποιαδηποτε μεταφραση σε οτι δεν συμφωνεις μου στελνεις ενα μηνυμα και μου το λες!!!!Ενταξει???
Και επισης κατανοω απολυτα την ελλειψη χρονου γτ περναω και εγω μια απο τα ιδια!!!!!

dimabilove
05.04.2010, 23:41

Θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές!Δε λέω τίποτ'άλλο!Ανυπομονούμε, κορίτσια!

dreamshores
05.04.2010, 23:41
Σας καληνυχτίζω με ένα κομμάτι-θρύλο του 1974! Στους στίχους του θα αναγνωρίσετε το νόημα του να αγαπάς κάποιον με όλη σου την καρδιά! Εύχομαι να υπάρχει για όλες σας αυτό το άτομο, που να μοιράζεστε μαζί του τις πιο ενδόμυχες σκέψεις σας, τα πιο τρελά σας όνειρα!
Ένα απόσπασμα των στίχων κοσμούν την υπογραφή μου. Θεώρησα ότι οι συγκεκριμένοι γράφτηκαν για τον καλλιτέχνη μας κράτησε ενωμένες σε μια όμορφη συνδιαλλαγή τις 3 τελευταίες ώρες.

http://www.youtube.com/watch?v=aH2xb2FmCOo

Καλή σας, τρυφερή σας νύχτα!!!

dimabilove
05.04.2010, 23:53
Σας καληνυχτίζω με ένα κομμάτι-θρύλο του 1974! Στους στίχους του θα αναγνωρίσετε το νόημα του να αγαπάς κάποιον με όλη σου την καρδιά! Εύχομαι να υπάρχει για όλες σας αυτό το άτομο, που να μοιράζεστε μαζί του τις πιο ενδόμυχες σκέψεις σας, τα πιο τρελά σας όνειρα!
Ένα απόσπασμα των στίχων κοσμούν την υπογραφή μου. Θεώρησα ότι οι συγκεκριμένοι γράφτηκαν για τον καλλιτέχνη μας κράτησε ενωμένες σε μια όμορφη συνδιαλλαγή τις 3 τελευταίες ώρες.

http://www.youtube.com/watch?v=aH2xb2FmCOo

Καλή σας, τρυφερή σας νύχτα!!!

Υπέροχοι οι στιχοι!Στ'αλήθεια έγινε αυτό που είπες: "στους στιχους του θα αναγνωρίσετε το νόημα του να αγαπάς κάποιον με όλη σου την καρδιά". Τα λόγια σου με συγκινούν κάθε φορά,ό,τι και να πεις!Υστερα απο αυτά που άκουσα,η νυχτα μου θα είναι ακόμη καλύτερη!Σου εύχομαι το ίδιο!Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!Πολύ γλυκά!Δυο χιλιάδων θερμίδων!

dimonela
05.04.2010, 23:54
Ελενη δεν ξερω αν το προσεξες αλλα στην προηγουμενη σελιδα εγραψα και αλλες πληροφοριες για το gore zima !!!
Aλλα πρεπει να βγω ! Καλυνηχτα και Ντιμονειρα Γλυκα !!!

katiaanne
05.04.2010, 23:59
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ Κ ΘΕΚΛΑ Μ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Γ Τ ΥΠΕΡΟΧΑ ΔΩΡΑΚΙΑ,ΖΩΗ Μ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Γ ΤΙΣ ΠΛΗΡ. ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ Μ ΤΩΡΑ Τ ΚΑΤΑΛΑΑ ΜΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΔΝ ΗΤΑΝ ΣΕΝΤΟΝΙ !! ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΚΛΕΣ Μ

Thekla_Dima_
06.04.2010, 00:11
Koριτσια μου βγαινω και εγω καληνυχτα ονειρα γλυκα και πονηρα γεματα Ντιμα!!!!Πολλα φιλακια και αναμενεται για το καινουργιο βιντεο!!!!!

dimabilove
06.04.2010, 00:14
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Μ Κ ΘΕΚΛΑ Μ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Γ Τ ΥΠΕΡΟΧΑ ΔΩΡΑΚΙΑ,ΖΩΗ Μ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Γ ΤΙΣ ΠΛΗΡ. ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ Μ ΤΩΡΑ Τ ΚΑΤΑΛΑΑ ΜΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΔΝ ΗΤΑΝ ΣΕΝΤΟΝΙ !! ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΚΛΕΣ Μ

Ζωή μου,σ'ευχαριστώ και για τις περισσότερες πληροφορίες και για το ότι μου είπες ότι είναι στην προηγούμενη σελίδα,επειδή δεν το είχα δει!Σ'ευχαριστώ!Καληνύχτα σε όλες και ελπίζω να μη μου λείψετε,γιατι αν μου λέιψετε,αυτό θα είναι επειδή θα έχω καιρό να μπω!Επειδή όμως βλέπω ότι δεν έμεινε καμία όρθια(σας αποτέλειωσα όλες) καληνυχτίζω κι εγώ τις Ντιμικές μου!Ευχομαι και ελπίζω να τα πούμε πολύ σύντομα!Και μην ξεχνάτε!Keep Diming(τέλειο;αν σας πω ποιό άτομο μου το είπε αυτό,δε θα το πιστευετε)!
Γεια σας!!!!!Πολλά ντιμοφιλιά!
Υ.Γ:Κάτια,βγαίνεις κι εσύ ή καληνυχτίζεις όσες βγαινουν;Αν μείνεις,θα κάτσω να σου κρατησω συντροφιά!(ωχ!Σαν απειλή ακούστηκε αυτό!)Χιχι!

Dima_Is_Love
06.04.2010, 00:26
ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΞΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ:

http://www.youtube.com/watch?v=MnnP5NHQ3xA&feature=PlayList&p=34A258601277E04D&playnext_from=PL&playnext=1&index=21

katiaanne
06.04.2010, 00:31
ΕΛΕΝΗ Μ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΤΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ?

Dimaniac 4ever
06.04.2010, 00:45
ΗΛΕΚΤΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΞΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ:

http://www.youtube.com/watch?v=MnnP5NHQ3xA&feature=PlayList&p=34A258601277E04D&playnext_from=PL&playnext=1&index=21

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ!

Dima_Is_Love
06.04.2010, 00:59
ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΟΛΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΑ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΑΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΑΠΟ ΝΤΙΜΑ... ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΙΣΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΔΩ ΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΙ ΕΓΩ. Η ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

"... Поздно мы с тобой поняли
Что вдвоем вдвойне веселей
Даже проплывать по небу
А не то ,что жить на земле..."

"...Где ты? Это больше чем любовь
Где ты? Это то чем дышит кровь
Где ты? Я теряю свой контроль
Без тебя немая боль не пройдет ,не пройдет
Ну где же ты?..."

"...А утром прольётся рассветом
Чувство уснувшее где-то
На берегу неба
Чтобы мы с тобой не забыли
Как друг друга любили
На берегу неба..."

"...Луна как фара - поворот на вечность
Я на краю стою беспечно
С небес дождем холодным водопадом
Я упаду с тобою рядом
Ночь по трассам и по проспектам
Я один, а может, буду с кем-то
Я считаю, что я летаю
О, все равно..."

"...Я буду верить, я буду верить
Что открыты двери в твою любовь

Время река, а мы берега
Сводит с ума, сносит теченьем
Я утону, пойду ко дну
Глубже и глубже с каждым движеньем..."

"...Не оставляй меня
На волю диких ветров..."

"...По дорожке от луны, пролетают мои сны..."

"...А где-то зимою и летом
Счастье, слепящее светом ждет нас … ждет нас
Я скоро, дождись меня слышишь
Буду искать тебя выше солнца..."

"...Стань для меня солнечным светом, зимой и летом...
Стань для меня первым рассветом, мечтой заветной,
Но все равно любовь так жестока..."

"...Я твое отражение, прячу в зеркале луны
Как принцессу закрыл бы, в храме сердца я тебя
Но не найти следов твоих мне, смыла их вода
Зачем мечты приводят нас туда, где больше нет любви
Зачем мы ждем чего-то снова зря..."

"...Ветер с моря, холод в душе
Невозможно, поздно уже
Слез не надо, слезы вода, по секундам
Время убегает, где-то тает навсегда..."

"...По разбитым сердцам
Возможно, можно идти
Но куда, если там
Спасенья не найти
Можно всё поменять
Разорвать, с нуля начать
За любовь любовью платить
Как же дальше сможем мы жить
Ответь, скажи..."

"...Never, never let you go
Return the days we had before
Soul of my soul blood of my blood
Love's carving it in my heart..."

"...иди смело против правил
не следуй, а сам веди
мы вместе и мы решаем,
Кто сегодня будет впереди..."

"...Потише звук, прикрытых век
Немая дрожь, потушен свет
И сердца стук чуть слышен,я
Сегодня призываю дождь
И слёзы на моих щеках
Горячим ливнем..."

"...Вспоминаю старый двор
Окна дома твоего
Знаешь,
Так вернуть хочу
Дней далеких сладкий плен
Там с тобою, мы в тепле
Самых нежных первых чувств..."

"...Два берега в немой тиши остались навсегда
Воспоминанием любви осталась лишь вода
Стать берегами для любви, которой больше нет
Им было суждено на все ответ..."

"...When the rain runs out of tears,
When the ocean disappears,
When it's cold around the world you hold me tight.
When I climb the hill too high,
When my wings are weak to fly,
Hold me and remind me of that night..."

iropasiou
06.04.2010, 12:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΒΛΕΠΩ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!! ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΒΙΝΤΕΟ!! ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΤΙΜΙΚΟ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ! ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΓΤ ΤΩΡΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ..... ΣΤΕΡΙΑΝΗ! ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΣΚΑ/???? ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!!!!!

marilena
06.04.2010, 14:13
[QUOTE = iropasiou; 367079] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΒΛΕΠΩ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!! ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΒΙΝΤΕΟ!! ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΤΙΜΙΚΟ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ! ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΓΤ ΤΩΡΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ ..... ΣΤΕΡΙΑΝΗ! ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΣΚΑ /???? ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ !!!!!!![/ QUOTE]
*
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΡΩ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

http://www.youtube.com/watch?v=5Qp1dYOd6Rg&feature=related

ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟSCA ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!

iropasiou
06.04.2010, 15:19
[QUOTE = iropasiou; 367079] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΒΛΕΠΩ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!! ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΒΙΝΤΕΟ!! ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΤΙΜΙΚΟ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ! ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΓΤ ΤΩΡΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ ..... ΣΤΕΡΙΑΝΗ! ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΣΚΑ /???? ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ !!!!!!![/ QUOTE]
*
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΡΩ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

http://www.youtube.com/watch?v=5Qp1dYOd6Rg&feature=related

ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟSCA ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΦΛΗ?? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ??.......

Dimaniac
06.04.2010, 16:20
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΝΤΙΜΙΚΕΣ!!!!!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΣΑΣ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ (ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ) ΠΩΣ Η ΝΤΙΜΟ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!
ΑΠ'Ο,ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ,ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ,Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΜΟΛ,ΣΤΙΣ 7:30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!
ΕΧΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΜΑD,ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΦΑΝΣ ΠΟΥ ΔΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΔΩ!!! :grin:

marilena
06.04.2010, 16:25
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΦΛΗ?? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ??.......

ΠΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ DREAMSHORES ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ...

iropasiou
06.04.2010, 16:35
ΠΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ DREAMSHORES ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ...

ΝΑΙ... ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ...

marilena
06.04.2010, 17:14
ΝΑΙ... ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ...

ΜΗΝ ΠΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ....

dreamshores
06.04.2010, 18:24
ΜΗΝ ΠΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ....
Καλησπέρα!!!
'Εφτιαξα ένα πρόχειρο βιντεάκι με την ελληνική μετάφραση του Τoska! Είναι αλλιώς να τους διαβάζεις πάνω στη μελωδία.
http://www.youtube.com/watch?v=lfXmECDTaho

Dimaniac 4ever
06.04.2010, 18:52
Καλησπέρα!!!
'Εφτιαξα ένα πρόχειρο βιντεάκι με την ελληνική μετάφραση του Τoska! Είναι αλλιώς να τους διαβάζεις πάνω στη μελωδία.

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΜΟΥ!

evi..!
06.04.2010, 18:56
Καλησπέρα!!!

'Ασε την καρδιά σου να ραγίσει στα δυο..Το μισό είναι καλύτερο από το να μην είμαι μαζί σου.
ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ..!!!!!ΕΧΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ.? ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ..!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Μ ΕΚΑΝΕΣ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ..!!!!!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!!!!!!!

evi..!
06.04.2010, 20:21
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!
http://77.72.250.34/

Dima_Is_Love
06.04.2010, 21:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΑ MUZ TV 2010. Ο ΝΤΙΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΕΡΜΗΝΕΥΤΗ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ. ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΟΙ ΦΑΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΤΡΙΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΝΤΙΜΑ, ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ, ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΘΡΟΝΙΣΟΥΝ! ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!! ΝΤΙΜΙΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ!! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΠΟΡΕΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΤΟΕΙ. ΑΠΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ Ε ΜΑΙΛ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΨΗΦΙΖΩ ΥΠΕΡ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΒΛΕΨΕΤΕ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΟΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟΝ ΛΑΖΑΡΕΒ, ΦΕΤΟΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΜΕ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

http://muz-tv.ru/registration/

Υ.Γ. Ο ΝΤΙΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ ΚΑΤΑ! ΜΑΝΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΘΡΟΙΣΜΑ ΤΩΝ ΘΕΤΙΚΩΝ ΨΗΦΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ!

Dima_Is_Love
06.04.2010, 21:54
ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ Ε ΜΑΙΛ ΣΑΣ, ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΔΩ:

http://muz-tv.ru/auth/premia/vote/voting0?action=2&n=3&m=mResult

ΜΕΤΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑΚΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ голосование.

ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕΤΑΒΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΥΚΛΑΚΙΑ. ΣΤΟ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙ за! ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΕΙ против! ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.

Bilanitsa_4life_
06.04.2010, 22:10
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ..!!
http://77.72.250.34/

ΒΑΣΙΚΑ Σ ΑΥΤΗ Τ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΓΡΑΦΗ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ...
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Γ Τ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ??

Dimaniac
06.04.2010, 22:44
ΤΙ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ......
ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ??????????
ΕΛΕΟΣ!!!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΕΓΩ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 5 ΜΕΪΛΣ ΜΟΥ,Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!! :grin:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟΣ!!!!
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΕΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!!!!!!
ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!! :heart:

iropasiou
07.04.2010, 13:17
ΠΩ ΠΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΜΕ ΤΠΤ!!! ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ 3 Ε ΜΑΙΛ!!!

marilena
07.04.2010, 14:44
ΠΩ ΠΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΜΕ ΤΠΤ!!! ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ 3 Ε ΜΑΙΛ!!!

ΚΟΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ....ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ!

iropasiou
07.04.2010, 15:05
ΚΟΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ....ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ!

ΝΑΙ ΞΕΡΩ! το ειδα το μνμ αλλα ΠΑΛΙ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ.... ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΓΡΑΦΤΗΚΕΣ???

mina db
07.04.2010, 15:07
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΥΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ???? ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΥΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΨΗΦΙΖΩ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑ!!!

iropasiou
07.04.2010, 17:00
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΥΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ???? ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΥΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΨΗΦΙΖΩ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑ!!!

ΔΝ ΞΕΡΩ ΜΙΝΑ ΜΟΥ.... ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΙ ΓΩ... ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ...... ΑΠ ΟΣΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....

dreamshores
07.04.2010, 17:21

Τα κορίτσια δώσανε δύο διαφορετικές ψηφοφορίες η καθεμιά. Ειδικά στη δεύτερη που έδωσε η Ελευθερία πρέπει να οργανωθούμε. Αν ο Ντίμα διεκδικεί μόνο ένα βραβείο σ' αυτό το διαγωνισμό και υπάρχει και αρνητική βαθμολόγηση, τα πράγματα είναι δύσκολα. Και το ερώτημα που προκύπτει είναι: Αν πρόκειται να "μαυρίσουμε" κάποιον από τους υπόλοιπους συνυποψήφιους, ποιος θα είναι αυτός; Καλό θα ήταν να επικεντρωθούμε σε έναν. Όλο αυτό βέβαια με την αρνητική βαθμολόγηση με βρίσκει αντίθετη. Αλλά εξυπηρετεί μάλλον ύπουλα και σκοτεινά συμφέροντα, με τα οποία δυστυχώς θα πρέπει να συμβαδίσουμε. Αναμενόμενο και λογικό είναι οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι-άσχετοι να επιδωθούν σε μια μανιασμένη διαδιακασία ψηφοφορίας κατά του Ντίμα, αφού είναι ο μόνος από τον οποίο ουσιαστικά κινδυνεύουν. Αυτοί έχουν κοινό σημείο αναφοράς, αλλά εμείς δεν ξέρουμε ποιος θα μας τη φέρει. Είναι τόσο απέραντα άσχετοι που ούτε κατά δεν θα τους ψήφιζε κάποιος.
Προς το παρόν θα ψηφίζω -θετικά πάντα- τον Ντίμα, μέχρι να συναποφασίσουμε για τον άκυρο που θα μαυρίσουμε.

dreamshores
07.04.2010, 17:31
Μόλις ψήφισα!! Ήταν πολύ απλό!! Χάρη στην Ελευθερία φυσικά και τις αναλυτικότατες οδηγίες που μας έδωσε!!!

iropasiou
07.04.2010, 18:04
Μόλις ψήφισα!! Ήταν πολύ απλό!! Χάρη στην Ελευθερία φυσικά και τις αναλυτικότατες οδηγίες που μας έδωσε!!!

ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΜΟΥ!! ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΗΓΕΣ??

marilena
07.04.2010, 18:35

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΗΡΩ ΜΠΕΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ....ΑΝ ΚΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ!

evi..!
07.04.2010, 18:57

ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΥΤΑ Μ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ..!!!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ..!!!

Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΤΙΜΟΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...!!!!
http://img242.imageshack.us/img242/8502/nnv.png
http://img179.imageshack.us/img179/8238/10832877.png

http://www.bilandima.ru/html/promofoto.php?p=331_TopHit

dreamshores
07.04.2010, 20:04

Σορυ που δεν σου απάντησα αμέσως. Έβλεπα τον Παναθημαϊκό, ο οποίος με εκνεύρισε! Είναι ντροπή επαγγελματίες ποδοσφαιριστές να παίζουν χειρότερα κι από ερασιτέχνες. Άσχετο με αυτό που ρώτησες. Λοιπόν... Πρώτα θα μπεις σε αυτό το λινκ:
http://muz-tv.ru/registration/
στο οποίο θα πατήσεις το e-mail σου και τον κωδικό σου.
Μετά θα λάβεις σχεδόν αμέσως ένα μήνυμα στο e-mail με ένα λινκ. Θα μπεις εκεί και θα συνδεθείς στη σελίδα με το μέηλ που έδωσες πιο πάνω και τον κωδικό του. Μετά θα πας στη σελίδα αυτή: http://muz-tv.ru/auth/premia/vote/vo...&n=3&m=mResult (http://muz-tv.ru/auth/premia/vote/voting0?action=2&n=3&m=mResult) και θα ακολουθήσεις τις οδηγίες της Ελευθερίας:

"ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑΚΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ голосование.

ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕΤΑΒΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΥΚΛΑΚΙΑ. ΣΤΟ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙ за! ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΕΙ против! ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ."

dreamshores
07.04.2010, 20:06
Ευάκι, οι φωτογραφίες είναι φανταστικές!!! Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ!!!

iropasiou
07.04.2010, 22:28
ΓΑΜΩΤΟ ΕΛΕΟΣ!!! ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΦΟΡΥΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΚΙΟ ΧΟΤΕΛ......

katiaanne
08.04.2010, 14:45
KORITSIA M ΚΑΛΗΜΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ??ΘΕΛΩ Ν ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΑ Τ ΥΠΕΡΟΧΑ ΒΙΝΤΕΟ
http://www.youtube.com/watch?v=in7WgAflukU

http://www.youtube.com/watch?v=6H_jpnD5B-o

ΠΗΓΑ Ν Τ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ ΔΝ Μ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ Ν Τ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ???

iropasiou
08.04.2010, 14:59
KORITSIA M ΚΑΛΗΜΕΡΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ??ΘΕΛΩ Ν ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΑ Τ ΥΠΕΡΟΧΑ ΒΙΝΤΕΟ
http://www.youtube.com/watch?v=in7WgAflukU

http://www.youtube.com/watch?v=6H_jpnD5B-o

ΠΗΓΑ Ν Τ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ ΔΝ Μ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ Ν Τ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ???

ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ.... ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙΣ/?? ΑΜΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟΥΤΥΜΠ ΝΤΙΟΥΝΛΟΑΝΤΕΡ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΥΤΥΜΠ!!!!! ΜΠΕΣ ΕΔΩ http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html

katiaanne
08.04.2010, 16:47
ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ.... ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙΣ/?? ΑΜΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟΥΤΥΜΠ ΝΤΙΟΥΝΛΟΑΝΤΕΡ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΥΤΥΜΠ!!!!! ΜΠΕΣ ΕΔΩ http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html

iro m εχω το freeyoutubedownloader tha δοκιμασω αυτο π λες ευχαριστω azpi m!!!

iropasiou
08.04.2010, 17:20
iro m εχω το freeyoutubedownloader tha δοκιμασω αυτο π λες ευχαριστω azpi m!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ!!

katiaanne
08.04.2010, 17:40
λες δλδ να το κατεβασει με τους υποτιτλους το εχεις δοκιμασει δλδ??

iropasiou
08.04.2010, 22:46
λες δλδ να το κατεβασει με τους υποτιτλους το εχεις δοκιμασει δλδ??

ΝΑΙ ΚΑΛΕ!!! ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΣ!! ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΠΡΙΝ!!!

dimonela
08.04.2010, 22:51
Γεια σας !!!!!!! τι κανετε????/

Bilanitsa_4life_
08.04.2010, 23:49
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΚΑΝΑ ΝΕΟ??

dimonela
08.04.2010, 23:50
Γεια !! μια χαρα ειμαι εσυ??

Bilanitsa_4life_
09.04.2010, 00:03
07.04.2010
Уважаемые поклонники и посетители сайта!

Приносим вам свои извинения в связи с отменой концертов артиста в Германии, которые должны были состояться 25 и 27 апреля. На данный период времени Дима Билан задействован в съемках нового телевизионного проекта, по этой причине выступления были отменены.
Все подробности нового интересного проекта узнаете скоро на нашем сайте.
Выражаем благодарность организаторам концертного агентства «ОК» в Германии за понимание ситуации.
Пресс-служба Димы Билана.

Bilanitsa_4life_
09.04.2010, 00:04
07/04/2010
Αγαπητοί θαυμαστές και επισκέπτες!

Συγνώμη για την ακύρωση των συναυλιών των καλλιτεχνών στη Γερμανία, ο οποίος επρόκειτο να διεξαχθεί στις 25 και 27 Απριλίου. Αυτή τη στιγμή Dima Bilan συμμετέχει στα γυρίσματα ενός νέου έργου της τηλεόρασης, για το λόγο αυτό, παραστάσεις ακυρώθηκαν.
Όλες οι λεπτομέρειες για ένα νέο ενδιαφέρον έργο θα μάθετε σύντομα στην ιστοσελίδα μας.
Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας προς τους διοργανωτές της συναυλίας του οργανισμού «OK» στη Γερμανία για την κατανόηση της κατάστασης.
Γραφείο Τύπου του Dima Bilan.

Bilanitsa_4life_
09.04.2010, 00:05
Γεια !! μια χαρα ειμαι εσυ??
ΚΑΛΑ ΕΣΥ??

Bilanitsa_4life_
09.04.2010, 00:06
Конкурс продлён!
08.04.2010

Внимание, дорогие друзья! Приём конкурсных видео продлён по просьбам клубов! Теперь вы можете спокойно завершить монтаж клипов и выслать свои работы нам до 16 апреля.

Все условия конкурса и правила приёма работ читайте здесь.

Bilanitsa_4life_
09.04.2010, 00:10
ΜΑΡΙΑΝΝΑ Μ ΚΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑ Γ Τ ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

iropasiou
09.04.2010, 10:58
ΣΕ ΕΡΓΟ???? ΤΙ ΕΡΓΟ???

iropasiou
09.04.2010, 11:27
ΣΟΡΡΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!! ΔΝ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ!!! ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ????? ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΤΕΒΕΖΕΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ .... ΔΝ ΞΕΡΩ.... ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΣΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ....

katiaanne
09.04.2010, 15:32
ΣΟΡΡΥ ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ!! ΔΝ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ!!! ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ????? ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΤΕΒΕΖΕΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ .... ΔΝ ΞΕΡΩ.... ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΣΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ....

dn πειραζει ηρω μ μν στενοχωριεσαι ισως το βιντεο με την αυστραλια το κατεβασε γιατι ηδη ειχε τους υποτιτλους ενω αυτο μπηκαν μετα στο γιουτιουμπ δν ξερω δεν πειραζει ευχαριστω παντως!!!!

Thekla_Dima_
10.04.2010, 00:38
Γεια σας κοριτσια τι κανετε???Βλεπω δεν ειναι καμια μεσα αλλα δεν πειραζει μπηκα να πω ενα γεια και να ανεβασω κατι φωτο που αν και εχουν ολες το ιδιο περιπου θεμα αλλα ειναι σε διαφορετικο μοτιβο ελπιζω να σας αρεσουν περιμενω τα σχολια σας οταν τις δειτε!!!

http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/E3063A03-4CFF-4F53-928B-F40EB4C2289.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/2E05BA7A-0CD2-4249-93F0-2D8CE0294C9.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/83FC4049-BBA1-4CC1-889D-711DE9D8A29.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_060648kcrkgs.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_071619pojhrb.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_081013rtxxbx.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_100942jtqegi.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/pretty_frame_1dtaoobxa.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/candle__frame_1dupttdzb.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/happy_valentines_day_3_1dganlbkx.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/frame_and_rose_1dclgligh.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/just_beautiful_frame_1ddvcuyxb.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/naturmort_frame_1dqvayrrk.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/naturmort_frame_1dmaknags.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/naturmort_frame_1dhxsjske.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/naturmort_frame_1dutyvmdm.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/butterfly_frame_1dcmaydjd.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/PhotoFunia-174ecd.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_120915ntxyuv.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/126821026322979798.jpg

evi..!
10.04.2010, 01:14
ΘΕΚΛΑΚΙ Μ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.!!! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ Κ Γ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΜΙΑ ΩΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ..!!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Γ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..

Thekla_Dima_
10.04.2010, 01:59
ΘΕΚΛΑΚΙ Μ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.!!! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ Κ Γ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΜΙΑ ΩΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ..!!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Γ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..

Σ ευχαριστω πολυ Ευουκο μου γλυκο!!!!Χαιρομαι που αν και εχουν σχεδον το ιδιο θεμα σ αρεσαν τοσο!!!Παντα ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισουμε καποια!!!Πιστεψε με ουτε εγω μπορω!!!!

Dimaniac 4ever
10.04.2010, 12:34
ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ!!!

dimonela
10.04.2010, 13:08
ειναι τελεις οι φοτογραφιες !!!!!!!!!!!!!!!
η πρωτελευτεα με τρελανε !!!! πρωτη γωρα εχω δει αυτη την φοτο!! θα μπορουσες να μου την στηλεις σε original ??

iropasiou
10.04.2010, 13:22
ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ! ΥΠΕΡΟΧΕΣ..... ΔΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...... ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.... ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.... ΟΙ ΦΟΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑΑΑΑΑ .. Η 4Η ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!! Η 1Η ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.... ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ!!

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs460.ash1/25274_1339347897065_1632185429_823440_7399125_n.jp g ΝΑ Η ΦΟΤΟ ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΝΤΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΣΤΟ СOMPUTER ΣΟΥ!

dimonela
10.04.2010, 13:26
ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ! ΥΠΕΡΟΧΕΣ..... ΔΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...... ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.... ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.... ΟΙ ΦΟΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑΑΑΑΑ .. Η 4Η ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!! Η 1Η ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.... ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ!!

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Administrator-έγγραφα/My%20Pictures/diafora1/x_0405b945.JPG ΝΑ Η ΦΟΤΟ ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΝΤΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΨΟΜΠΘΤΕΡ ΣΟΥ!

Ιρω σε ευχαριστω , αλλα για καποιο λογο δεν μου την εμφανιζει.. :(((

Thekla_Dima_
10.04.2010, 13:29
Καλημερα κοριτσια τι κανετε???Χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν οι φωτο και χαιρομαι που η Ηρω καταφερε να ξεχωρισει καποιες γτ εγω δεν μπορω μ αρεσουν ολες γτ καθεμια εχει τη χαρη της!!!!Ζωη μου αν δεν καταφερεις να στην εμφανισει στειλε μου εδω μηνυμα με το μαιλ σου να στη στειλω!!!!

dimonela
10.04.2010, 13:31
Καλημερα κοριτσια τι κανετε???Χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν οι φωτο και χαιρομαι που η Ηρω καταφερε να ξεχωρισει καποιες γτ εγω δεν μπορω μ αρεσουν ολες γτ καθεμια εχει τη χαρη της!!!!Ζωη μου αν δεν καταφερεις να στην εμφανισει στειλε μου εδω μηνυμα με το μαιλ σου να στη στειλω!!!!

ενταξει τωρα θα σου στειλω, το μαιλ μου !!!

Thekla_Dima_
10.04.2010, 13:35
ενταξει τωρα θα σου στεολω, το μαιλ μου !!!

Ζωη μου την εμφανισε διορθωσε το λαθος η Ηρω τωρα μπορεις να την αποθηκευσεις οποτε δεν ειναι αναγκη να μου στειλεις το μαιλ σου εκτος αν ειναι το μσν σου οποτε θα σε κανω add και θα μιλαμε και απο κει!!!!

dimonela
10.04.2010, 13:35
Αχ τωρα μου την ανοιξε !!!
καλε με κοροιδευει το φορουμ ????
χαχα

dimonela
10.04.2010, 13:36
Ζωη μου την εμφανισε διορθωσε το λαθος η Ηρω τωρα μπορεις να την αποθηκευσεις οποτε δεν ειναι αναγκη να μου στειλεις το μαιλ σου εκτος αν ειναι το μσν σου οποτε θα σε κανω add και θα μιλαμε και απο κει!!!!

ναι , ειναι το μσν μ κανε με αντ, αλλα τωρα δεν ειμαι μεσα..

Thekla_Dima_
10.04.2010, 13:40
Αχ τωρα μου την ανοιξε !!!
καλε με κοροιδευει το φορουμ ????
χαχα

ναι , ειναι το μσν μ κανε με αντ, αλλα τωρα δεν ειμαι μεσα..

Δεν σε κοραιδευει το φορουμ απλα απο λαθος η Ηρω δεν ειχε κανει σωστα τη διαδικασια αλλα μετα το διορθωσε και την εμφανισε!!!!Σε εκανα add οταν μπεις θα χαρω πολυ να τα πουμε και απο κει!!!!!

dimonela
10.04.2010, 13:47
Δεν σε κοραιδευει το φορουμ απλα απο λαθος η Ηρω δεν ειχε κανει σωστα τη διαδικασια αλλα μετα το διορθωσε και την εμφανισε!!!!Σε εκανα add οταν μπεις θα χαρω πολυ να τα πουμε και απο κει!!!!!

Και εγω θα χαρω πολυ!!!

iropasiou
10.04.2010, 15:01
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΤΣΙΑΑ ΜΟΥ!! ΝΑΙ ΖΩΗ... Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ!!!

ΛΟΙΠΟΝ !! ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ 1 ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΗΝΑ....!! ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΗΔΗ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ.... ! ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑΑ ΕΔΩΩΩ!!! ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΝΤΙΜΙΚΕΣ ΣΟΥ!

dimonela
10.04.2010, 15:05
Enta3i dior8o8ike to la8os τωρα θαυμαζω την ομορφια του Dima και σε αυτή την φοτο !!!

Καλοσώρισσες Χριστήνα !!!

katiaanne
10.04.2010, 15:24
Enta3i dior8o8ike to la8os τωρα θαυμαζω την ομορφια του Dima και σε αυτή την φοτο !!!

Καλοσώρισσες Χριστήνα !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΘΕΚΛΑ Μ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!Τ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΝΤΙΜΟΣΠΙΤΟ ΜΑΣ!!!!!

dimonela
10.04.2010, 15:28
Kαλα ειμαι Κάτια , εσύ ??

Thekla_Dima_
10.04.2010, 15:29
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΘΕΚΛΑ Μ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!Τ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΝΤΙΜΟΣΠΙΤΟ ΜΑΣ!!!!!

Kαλημερα Κατια μου τι κανεις???Χαιρομαι που σ αρεσαν οι φωτο!!!!Μπορεις να ξεχωρισεις καποιες σαν πιο αγαπημενες η εισαι και εσυ σαν και μενα με την Ευη που δεν μπορουμε???

iropasiou
10.04.2010, 15:37
KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ...... ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ..... ΓΤ ΤΟ ΦΟΡΥΜ ΔΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΤ...... ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΒ.... ΚΑΙ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ...... ΓΑΜΩΤΟ!

dimonela
10.04.2010, 15:39
KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ...... ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ..... ΓΤ ΤΟ ΦΟΡΥΜ ΔΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΤ...... ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΒ.... ΚΑΙ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ...... ΓΑΜΩΤΟ!

Γιατι δεν την αφηνει? ρωτα την, τι τις εμφανιζει οταν παει να στηλει ενα ποστ?

katiaanne
10.04.2010, 15:40
θεκλα μ αν κ ολες ειναι υπεροχεσ με τρελαινουν αυτες:http://http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/83FC4049-BBA1-4CC1-889D-711DE9D8A29.jpg

http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/FunPhotoBox_060648kcrkgs.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/candle__frame_1dupttdzb.jpg
http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima Bilan/naturmort_frame_1dutyvmdm.jpg
πολλεσ εβαλα ε?

katiaanne
10.04.2010, 15:41
κ αυτη εδω την ξεχασα http://i758.photobucket.com/albums/xx226/Dimaniac100/Dima%20Bilan/83FC4049-BBA1-4CC1-889D-711DE9D8A29.jpg

iropasiou
10.04.2010, 15:42
ΑΧΧΧ ΝΑΙ ΜΩΡΕΕΕ ΚΑΤΙΑΑΑ !! ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ! ΑΥΤΕΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ! ΔΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ??? Η ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΥΜ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΣΤ!

dimonela
10.04.2010, 15:45
ΑΧΧΧ ΝΑΙ ΜΩΡΕΕΕ ΚΑΤΙΑΑΑ !! ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ! ΑΥΤΕΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ! ΔΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ??? Η ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΥΜ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΣΤ!

Πες της να ξαναγραφτεί και τοτε μπορει να καταφερει να γραψει εδω!

katiaanne
10.04.2010, 15:53
αχ νι !!!:μακαρι ν ερθει η χριστινα να αυξηθουμε!!!!!!!!!!!!!!

Thekla_Dima_
10.04.2010, 16:00
αχ νι !!!:μακαρι ν ερθει η χριστινα να αυξηθουμε!!!!!!!!!!!!!!

Χαιρομαι πολυ που τα καταφερες να ξεχωρισεις καποιες γτ εγω πραγματικα δεν μπορω...Δεν ξερω ολες μ αρεσουν το ιδιο!!!!Πραγματικα σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και ευχομαι να μην σας απογοητευσω ποτε!!!!!

dimonela
10.04.2010, 16:03
Εχουμε κανενα νεο απο τον Dima ??